czapek84
czapek84
  31 sierpnia 2009 (pierwszy post)

MÓWIĄ ZE JESTESMY WARIATAMI...:twisted:

PawelGixer
PawelGixer
  31 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: PawelGixer:Trasa z Lubinia do Wrocka, nawet teraz gdy ją remontują da rade zamknąć licznik. takim jak ty zabrać zabawki i na konia najwyżej


Ładne widoki, warto.
KORARM
KORARM
  31 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ładne widoki, warto.

a jeździłeś kiedyś na koniu?
PawelGixer
PawelGixer
  31 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: PawelGixer:Ładne widoki, warto. a jeździłeś kiedyś na koniu?


Zdziwię cię, ale tak. Potrafię jeździć, zaskoczony?
KORARM
KORARM
  31 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Potrafię jeździć

niech ci będzie ja wole samochody....
ale konno też jeździłem
PawelGixer
PawelGixer
  31 sierpnia 2009

Na motorze jest trochę szybciej niż na koniu i nie sra, gdy mu się karze jechać szybciej :P

KORARM
KORARM
  31 sierpnia 2009

szczególnie 250 na remontowanej drodze

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  31 sierpnia 2009

My sie scigamy po wsiach na całej pycie i w ogóle 4 paki itd.

machu221
machu221
  31 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: My sie scigamy po wsiach na całej pycie i w ogóle 4 paki itd.


haha :D przez wioski nocą to tylko 160- 180 polecisz i to tylko osobówką motocyklem bałbym się w uj :(
ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  31 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: haha :D przez wioski nocą to tylko 160- 180 polecisz i to tylko osobówką motocyklem bałbym się w uj :(


łostatnio żeśmy jechali pod remize robić szpany i jechalimy 330 i wacek mówił ze znaki powiecze pourywało a dziewuchy potym wszystkie nasze
machu221
machu221
  31 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: łostatnio żeśmy jechali pod remize robić szpany i jechalimy 330 i wacek mówił ze znaki powiecze pourywało a dziewuchy potym wszystkie nasze


wasze wasze bo im spódnice i majtki zerwało od pędu powietrza waszych komarów :D
ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  31 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wasze wasze bo im spódnice i majtki zerwało od pędu powietrza waszych komarów :D


jo jechołem wueskom cześka z masarni
KORARM
KORARM
  31 sierpnia 2009

ale wy macie poryte marzenia

damian0889
Posty: 996 (po ~153 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
damian0889
  1 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: NIE MA GDZIE SIE SCIGAĆ...

sam chcialem kiedys zalozyc podobny temat...ale tu nie ma z kim na ten temat pogadac,a kazdy robi to co lubi...osobiscie polecam okolicce Torunia np przy sharpie...kilka km prostej i brak jakiegokolwiek ruchu,a szerokosc akurat na 2 auta
damian0889
Posty: 996 (po ~153 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
damian0889
  1 września 2009

a po 2 tego typu sprawy powinny byc calkiem legalne,miasto co jakis czas powinno organizowac tego typu imprezy,zamykac kawalek drogi itp...kto chce niech ryzykuje i tyle,zero ruchu i te sprawy...tylko czy wtedy jeszcze by tak krecilo...

lukasz2147
lukasz2147
  1 września 2009

a ja tam wyjeźdżam z bramy na prawo jakieś 2km prostej i jestem za miastem i przede mną 5km prostej z nowym asfaltem tyle że są z 2 górki i jeden łuk ale to nie przeszkadza żeby liczniczek zamknąć ;) za mogę też jechać w kierunku jednej wsi, droga z nowym asfaltem i pasami na środku prosta z 10km z małym łukiem i bardzo dobra widoczność na boki itp. że śmiało można śmigać 300km/h ;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.