Privacy
Privacy
  26 sierpnia 2009 (pierwszy post)
Siema.
Pytanie jest takie - jaki polecalibyście mi akumulator?? W moim wozie miałem 55Ah Centry. Dzielnie się spisywał, aż dziś po 8 latach po prostu zgasł. [*]

Jaki Wy byście polecali mi akumulator?? Czy są jakieś lepsze, czy pozostać przy sprawdzonej firmie?? Z góry thx. (;
KORARM
KORARM
  26 sierpnia 2009

nie o firme bym dbał akumulator jeśli nowy wyprodukowany nie dawno to powinno być ok a jeśli leży na magazynie długo to nic dobrego nie będzie z niego...
po prostu zależy jak trafisz kupisz Centry i może nie wytrzymać długo a może kilka lat wytrzymać tak jak każda firma

Konto usunięte
Konto usunięte: miałem 55Ah

akumulator dobiera się do samochodu wg jego silnika, alternatora, itp.
w sklepach są tabele, nie zalecam montować o większej ani mniejszej pojemności
Privacy
Privacy
  26 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: akumulator dobiera się do samochodu wg jego silnika, alternatora, itp. w sklepach są tabele, nie zalecam montować o większej ani mniejszej pojemności

Tak, tak, wiem o tym. Napisałem tylko jaka pojemność, ponieważ nie wszystkie firmy specjalizują się w produkowaniu akumulatorów w szerokiej gamie pojemności.
W skrócie mam na myśli to, iż jedna firma robi małe akumulatorki, inna duże np. do diesli, a jeszcze inna ma szeroki zakres swoich produktów od najmniejszych do największych. :) Kupiłem Centrę Plus 62Ah. Podobno nowy. :)

Dzięki za radę mimo wszystko. :)
adamek92
adamek92
  27 sierpnia 2009

osobiście polecam bannera albo boscha.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.