Cipoglaz
Cipoglaz
  25 sierpnia 2009 (pierwszy post)

chcialbym cos napisac na temat chinskiego sprzetu w tym wypadku skuterow bo z jednym mialem doczynienia.
Przyjeła sie opinia ze wszystko co chinskie to najwiekszy szmelc jaki mogl kiedykolwiek powstac.Zewszad slychac opowiesci o urywajacych sie kolach zacierajacych silnikach po 500 przejechanych kilom,etrow i inne wyssane z palca bajeczki..
Otoz sam 4 lata jezdzilem chinczykiem i przejechałem nim 8.500 km bez zadnej nawet najmniejszej awarii!!Dodam jeszcze ze praktycznie cale te 4 lata znosil nieludzkie katorgi.Jazda we trzech to dla niego praktycznie codziennosc,kilka zaliczonych tarek,ciaglem odkrecanie na maksa przy kazdym ruszaniu,krecenie bączkow;) ,holowanie innych skuterow WueSeK itp.Fakt ze zbiornik wystarczal mu na jakies 40 km juz pomine.Przesiadlem sie juz na 4 kolka wiec nim nie jezdze,od roku jezdzi nim moja mlodsza siostra.Przez te 5 lat wymienilem jedynie zarowke!!Osobiscie nie mam nic do chinskich skuterow z wiekszymi sprzetami nie mialem jeszcze doczynienia.Z pelna odpowiedzialnoscia moge poiedziec ze nie ma co przeplacac za europejskie i japonskie skutery.Bo po co przeplacac jak efekt taki sam??

DEIVIS
DEIVIS
  25 sierpnia 2009

kopujac markowy skoter masz pewne ze choc jest stary i ma nabite dosyc kilosow pojezdzisz nim jeszcze bardzo dlugo a pozatym wykonanie czesci jest o niebo lepsze niz w chinolach i nie ma mowy o tuningu bo cinol mometalnie sie rozleci a markowy na orginalnych czesciach mozna tyningowac i jezdzic grubo ponad 100km/h a chinolem bal bym a co do ceny markowy skuter uzywany w dobrym stanie kupi taniej niz nowego chinczyka nigdy bym nie kupil chinola z plastilowymi łozyskami itd a kosz produkcji takiego motoru w chinach nie przekracza 1500zl takze za taka cene nie maozna wyprodukowac nic dobrego

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  25 sierpnia 2009

a co to jest 8,5 tys od nowości???

jak sie szanuje tak sie ma... a ja widzialem jak w skuterze LONGIJA odpadła kierownica :crylol: Wszystko zalezy od szczęścia.

Ale tego ze japońce i włochy maja lepsze osiągi nie podwazysz niczym.

KORARM
KORARM
  25 sierpnia 2009

nie które chiniole do serwisu przychodzą nowe a już zardzewiałe dużo elementów już ma korozje to świadczy tylko o ich materiałach jakie stosują
Czy można jeździć chiniolem bez awaryjnie?
na pewno można tylko jednemu sie trafi drugiemu nie.....

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.