machu221
machu221
  24 sierpnia 2009 (pierwszy post)

witam :D

jednak czeka mnie zmiana tarczy , moje pytanie bo nie mam pojęcia zbytnio jaki producent jest waszym faworytem jeśli chodzi o cenę i jakość czy warto zakładać tarcze nacinane albo wentylowane jeśli seryjnie auto takich nie miało ???

ZnajdzieszMnieTu
ZnajdzieszMnieTu
  24 sierpnia 2009

a jakie masz auto? co do tarcz to moim faworytem jest i będzie brembo, ostatnio kumpel kupił komplet tarcz brembo na przód do swojego auta za 160 zl więc drogie nie są.

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  24 sierpnia 2009

Ha, mialem racje.

Najlepiej kup sobie jakieś w średniej cenie zwykłe, po co przepłacać.

hmmyhy
hmmyhy
  24 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ha, mialem racje.Najlepiej kup sobie jakieś w średniej cenie zwykłe, po co przepłacać.

popieram po jedno wyjdzie taniej a po drogie kup lepsze klocki ja do swojego wuta kupilem tarcze brembo + klocki ATE komplet wyszedl mnie bodajze 300 - 320 zł tarcze 150 i klocki nieco wiecej juz na nich mam przejechane ponad 30 tys km i spokojnie przejada drogie tyle do tego jak i na zimnch tarczach jak i cieplych heble sa żyleta a nacinane itp polecam ale tylko do sportowej jazdy bo mimo ze kupisz odpowiednie klocki do nich to i tak zdzieraja sie szybciej i nie zrobisz tyle km :) a auto to astra f
Fokaaa1988
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Fokaaa1988
  24 sierpnia 2009

Osobiście powiem Ci że moim faworytem wśród tarcz są tarcze firmy ATE zwykłe nie jakieś nacinane itd.

machu221
machu221
  25 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ha, mialem racje.

no w sumie udało się Tobie :D
moshic
moshic
  27 sierpnia 2009

ATE albo Brembo ... gladkie ... bez udziwnien w postaci nawiercen czy naciec ...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.