Sylar
Posty: 154 (po ~255 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 15
Sylar
  21 sierpnia 2009 (pierwszy post)

problem tyczy sie autka z silnikiem 1.8 z gazem. Zarówno na benzynie jak i na gazie samochód poki jest "zimny" nie trzyma obrotów (oscyluja 500-900/min) i gasnie co chwile. Natomiast po zlapaniu temperaturz (ok 2/3 skali ) obroty trzymaja sie na poziomie 1200 Jakies porady ? Spotkal sie ktos z czyms takim ?

georg875
Posty: 197 (po ~86 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
georg875
  23 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: kolego moim zdaniem masz zatkaną odme zdejmi wężyk od tego filtra i zobacz co będzie sie działo


a co ma do tego odma??

Konto usunięte
Konto usunięte: est to wersja gti


gti wiec pewnie na mechanicznym wtrysku?
lutek
lutek
  23 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jest to wersja gti (ten slabszy 90 lub ok 100 koni

Nie było czegoś takiego...jeśli gti to kr

Konto usunięte
Konto usunięte: dopoki jest zimny nawet jak dam na luz w czasie jazdy to gasnie

Krztusi sie czy jakieś inne objawy?
Sylar
Posty: 154 (po ~255 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 15
Sylar
  24 sierpnia 2009
lutek
lutek: Krztusi sie czy jakieś inne objawy?

obroty sobie spadaja do 500 - 400 i gasnie
lutek
lutek: Nie było czegoś takiego...jeśli gti to kr
jest to auto "spadkowe" z przekazow ojca wzialem moc , pojemnosc i ze na wtrysku wiem gti - oznaczenie na samochodzie
machu221
machu221
  24 sierpnia 2009

wątpliwe żeby była to wina gazu , skoro i na pb to samo

ode mnie szczerze szkoda mi by było auta gazować z tego co widzę to tylko prowizoryczna oszczędność

lutek
lutek
  24 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: obroty sobie spadaja do 500 - 400 i gasnie

Silniczek krokowy - od tego bym zaczął
KORARM
KORARM
  24 sierpnia 2009
georg875
georg875: a co ma do tego odma??

powietrze hamuje zatkana ojciec miał dokładnie taki sam przypadek w esorcie tylko bez gazu
przemol892008
przemol892008
  25 sierpnia 2009

jak masz to na wstrysku z ecu to pierwsze co sprawdz czujnik temp plynu chlodniczego, ewentualnie wsadz drugi na podmianke i zobacz jak sie zachowuje.

XXMICZXX
XXMICZXX
  25 sierpnia 2009
lutek
lutek: jeśli gti to kr


a PF 107KM i PB 112KM to nie GTI?? :zonk:
lutek
lutek
  25 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a PF 107KM i PB 112KM to nie GTI??

Spód może i podobny ale gti to gti...
zeniu212
zeniu212
  26 sierpnia 2009
lutek
lutek: XXMICZXX: a PF 107KM i PB 112KM to nie GTI?? Spód może i podobny ale gti to gti...


jak nie wiesz to lepiej nie mow ,,, tu kolega ma racje sam mam mk2 z silnikiem pb i to jest pełne gti pozniej masz 16 czyli KR i tez masz na mechanicznym i na elektronicznym wtrysku ,,, a kolego powiedz mi jak beła wersja w golfie 2 o oznaczeniu 1.8G60 160 koni to nie Gti ??? albo 1.8 16V G60 210 koni limitowana seria to moze tez nie Gti ??? zapraszam na forum VW i troszke kolego poczytaj zanim napiszesz
lutek
lutek
  26 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: tu kolega ma racje sam mam mk2 z silnikiem pb i to jest pełne gti pozniej masz 16 czyli KR

Napisałem ci wyraźnie że dla mnie gti to KR

Konto usunięte
Konto usunięte: 1.8G60 160 koni to nie Gti ??

Pełna wersja nazywała sie gtig60 a silnik PG

Konto usunięte
Konto usunięte: lbo 1.8 16V G60 210

1H tylko nie wiem co chcesz tymi przykładami udowodnić? Jeśli chciałbyś iśc swoim tokiem myślenia to połowa silników 1.8 oznaczałaby gti
zeniu212
zeniu212
  26 sierpnia 2009
lutek
lutek: 1H tylko nie wiem co chcesz tymi przykładami udowodnić? Jeśli chciałbyś iśc swoim tokiem myślenia to połowa silników 1.8 oznaczałaby gti


no bo tak jest wszystkie te silniki miały oznaczenie gti zagladnij człowieku w katalogi jak kupujesz czesci to wraznie cie chłop pyta wsklepie czy to ma byc do gti a pozniej pyta ile koni ocząsnij sie chłopie
CZARNULCIA69
CZARNULCIA69
  27 sierpnia 2009

wszystkie golfy to są lumpy,jedyne co to nadają się na złom.
tylko wieśniaki w dresach je kupują jeszcze robią sobie dzióry w tłumniku i szpanują jaki mają fury i jaacy są zajebiści.al mi tych ludzi.
a ty lepiej opieprz tą maszyne i zainwestuj w coś lepszego,no chyba że chcesz być nadal takim wieśniakiem

lutek
lutek
  27 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no bo tak jest wszystkie te silniki miały oznaczenie gti

Gti to nie oznaczenie silnika ale widze że ty masz swój świat

Konto usunięte
Konto usunięte: zagladnij człowieku w katalogi jak kupujesz czesci to wraznie cie chłop pyta wsklepie czy to ma byc do gti a pozniej pyta ile koni

U mnie rozmowa zaczyna się od oznaczenia silnika i rocznika

Konto usunięte
Konto usunięte: ocząsnij sie chłopie

Przemilcze

Konto usunięte
Konto usunięte: jedyne co to nadają się na złom

Tak jak i ty

Konto usunięte
Konto usunięte: tylko wieśniaki w dresach je kupują jeszcze robią sobie dzióry w tłumniku i szpanują jaki mają fury i jaacy są zajebiści.al mi tych ludzi.

Nie generalizuj drogie dziecko
fatal3rror
fatal3rror
  27 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wszystkie golfy to są lumpy,jedyne co to nadają się na złom.

gdyby tak bylo to zapewne na drodze nie byloby juz golfow...a jest ich mnostwo bo sa dobre...i kazdy to wie...jedynym mankamentem golfow jest bol przy zakupie ale za to czesci sa taniutkie...poza tym latwy woz....prawie kazdy "mlody" zastanawia sie nad golfem i dobrze robi.....super autka i takimi zostana:)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.