Pedro891
Pedro891
  20 sierpnia 2009 (pierwszy post)

Witam, Kupilem niedawno poszerzenie nadkoli + progow (komplet) Chcialbym zeby ktos podpowiedzial mi jak dokladnie mam to zamontowac tak zeby trzymalo to sie konkretnie blachy 549 zebym nie zgubil tego po czasie gdzies na trasie;] Wolałbym uslyszec jakies rady niz to spieprzyc;p Ew. moge sprzedac;]


TheRealMrozek
TheRealMrozek
  21 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: poszerzenie nadkoli + progow (komplet)

nie zakładaj, to wygląda fatalnie
KORARM
KORARM
  21 sierpnia 2009

A co to za materiał plastiki?

KORARM
KORARM
  21 sierpnia 2009

Jeśli tak to na taśme dwustronną do listew kup jakąś (chyba że masz już w komplecie)
Wyczyść wszystko dokładnie (dobre klejenie w wyższej temperaturze będzie)
oczywiście bez przesady plastiki podgrzej opalarką (suszarką) nie wiem co masz
lakier wystaw na słońce.
oczywiście wszystko dokładnie umyj odtłuść benzyną estrakcyjną
Naklejenie jest proste
1 Taśma dwustronna najpierw na plastiki (rozgrzane)
2 Z plastików odklej drógą część taśmy (tylko kawałek z brzegu)
3 przyklej na swoje miejsce ( ciepły lakier )
4 oderwi folie z taśmy dwustronnej ( ciągnij za folie wystającą )
5 wszystko doduś
Na koniec zakaz jazdy na myjnie przez 24h pozdro

KORARM
KORARM
  21 sierpnia 2009

acha taśme klej tylko po brzegach plastików ( nie na środku )

Pedro891
Pedro891
  21 sierpnia 2009

to jest raczej odlew z zywicy...

Konto usunięte
Konto usunięte: KORARM:


Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli tak to na taśme dwustronną do listew kup jakąś (chyba że masz już w komplecie)

:woot::and: to ma sie trzymac fest !!! gdybym to na tasme przykleil to opor wiatru przy wiekszej predkosci to zerwal w pi*du. slyszalem ze najlepiej poszpachlowac to zywica do blachy ?? :woot:
damian0889
Posty: 996 (po ~153 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
damian0889
  21 sierpnia 2009

ja bym proponowal dobry klej np K+D jak sie nie myle jest dobry bo utrzymuje owiewki na ciezarowkach to i to da rade no lub jakis inny klej montazowy....ja ostatnio kleilem na taki jakis z dodatkiem kauczuku progi no i trzymalo ladnie...po prostu smarujesz przykladasz i podklejasz ranty tasma no i jak wyschnie odklejasz no i beton...bo tasma swustronna to raczej zly pomysl...

damian0889
Posty: 996 (po ~153 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
damian0889
  21 sierpnia 2009

no a z ta zywica to dobrze by bylo ladnie przykleic no i zawiesc gdzies,uformowac na wlukno i zywice no i pomalowac co by jak calosc wygladalo bez zadnych laczen

DylaraComesBack
DylaraComesBack
  21 sierpnia 2009

jakie to jest szpetne :crylol:

adiluki
Posty: 1972 (po ~312 znaków)
Reputacja: 55 | BluzgometrTM: 205
adiluki
  21 sierpnia 2009

syf tylko robisz z astry

KORARM
KORARM
  21 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: gdybym to na tasme przykleil to opor wiatru przy wiekszej predkosci to zerwal w pi*du

Gdybyś ty przykleił to może tak ale jak ja bym to zrobił to by trzymało to zwykła listwa jest tylko troche większa
hmmyhy
hmmyhy
  21 sierpnia 2009

jezeli masz na blotnikach zdrową blache to tego nie zakladaj bo tylko przyspieszysz to co nieuniknione woda bedzie ciezej odparowywala do tego troche brudu ja przytrzymie a to sa wrazliwe punkty tych astr wiem bo mam takowa :P

lutek
lutek
  21 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte:

Jeśli nie ma możliwości przymocować na stałe wkrętami do nadkoli to kup dobry klej cyjano-akrylowy i będzie się trzymać - pamiętaj żeby nie kleić na słońcu i żeby dobrze przygotować powierzchnię pod klej
WujekBeton
WujekBeton
  23 sierpnia 2009

kup se golfa mkII

XxWhite1983Xx
Posty: 242 (po ~54 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
XxWhite1983Xx
  24 sierpnia 2009

[quote=Pedro891][/ to masz astre F GSi jesli tak to po co ci takie nadkola?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.