cwaniak912
cwaniak912
  10 sierpnia 2009 (pierwszy post)

czy spalanie bmw e93 3.3 wynosi w grnicach 10l/100??

Kraftstoffverbr. kombiniert 7,4 l/100km
Kraftstoffverbr. innerorts:
10,0 l/100km
Kraftstoffverbr. außerorts:
5,9 l/100km niemiecki opis odnosnie spalania, interesuje mnie takze ile taki model ma turbin, dwie czy jedna?, oraz czy mozna wgrac program do komputera, dokladnie nie wiem jaka nosi nazwe, do diesla aby polepszyc moc, pewne osoby twierdza ze spalanie bedzie minimalnie wieksze. Dzieki, pozdro

cwaniak912
cwaniak912
  11 sierpnia 2009

Zalezy mi na cabrio, z metalowym dachem+minimum 4 miejsca, chyba bmw e93 jest najlepszym wyborem, clk, audi a5 maja dach ze szmaty...

Dolek
Dolek
  11 sierpnia 2009

a corvette ?? :)

JustOneMati
JustOneMati
  11 sierpnia 2009
Dolek
Dolek: za taka kase masz bardziej sportowej rasy samochody mustang 350z


OMG ...
propaganda, ty nie masz zielonego pojecia o czym piszesz xD
Dolek
Dolek
  11 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dolek:za taka kase masz bardziej sportowej rasy samochody mustang 350z OMG ... propaganda, ty nie masz zielonego pojecia o czym piszesz xD


to ze ty widzisz na 4 kółkach tylko Bmw nie znaczy ze nie ma innych lepszych marek/samochodow/modeli
cwaniak912
cwaniak912
  11 sierpnia 2009

corvette?, JAKI MASZ Na MYSLI DOKLADNIE MODEL?

Dolek
Dolek
  11 sierpnia 2009
http://allegro.pl/item700783968_corvette_2006_bezwypadk_oryg_9000_mil_zar_w_polsce.html

mysle ze godny uwagi i spelnia wymagania :)
Dolek
Dolek
  11 sierpnia 2009

ma skromne 400 km i dach taki jak chcesz do tego zaj***isty wyglad i sama marka mowi za siebie ;)

ZnajdzieszMnieTu
ZnajdzieszMnieTu
  11 sierpnia 2009

no tak, corvette furka fajna no ale kolesiowi chodzi o cabrio z 4 miejscami siedzącymi, a nie o dwuosobową targę! Hmmm a Jaguar XKR? starszy lub ten nowszy? nie orientuję się jedynie jaki tam dach w cabrio.

Dolek
Dolek
Dolek
  11 sierpnia 2009

powiem ci ze ciezko znalezc model z metalowym dachem malo jest samochod cabrio z takim. xD

adamek92
adamek92
  11 sierpnia 2009

jeśli ty sie martwisz o spalanie a chesz kupic tak drogie auto z kopem to jestes jakis taki niebardzo ...

co ty chcesz miec np 300 Km i zeby ci 6l palił jak jakis "dizelek" 19tdi
???

koleś przejedz sie najpierw serią ( uwierz będzie wystarczająco mocy ) potem myśl o przeróbkach ;)

nie radził bym drugiej turbiny ;) oprócz turbo musisz miec kogos kto ci to wszystko rozkmini elektronicznie ;) za uśmiech ci tego nie zrobią to kosztuje i to sporo do tego jeszczew multum innych części i kumatych mechaników ;) pozdrawiam nara ;)

Dolek
Dolek
  11 sierpnia 2009

dokladnie
ja jak bym mial taka sume to bym kupil starego mustanga 68r albo camaro 69 r Taakie samochody to szpan... silnik widlasty v8 i szerokosc na ulicy do tego praktycznie zero elektryki mmmm..a kupisz bmw nawet to sie nie nacieszysz ta moca moze i bedzie mialo 300 km co z tego jak ta elektryka nie pozwoli ci zamieszac ani na recznym sie pobawic :)

cwaniak912
cwaniak912
  11 sierpnia 2009

Zdecydowalem sie na wersje 335i, + wgraja mi w wawie program zwiekszajcy ilosc koni, usune ograniczenie predkosci do 330, zmienie opony bo trzeba bedzie, zmienie tylnie swiatla, spalanie mysle ze w trasie nie przekroczy z 12l, w miescie malo jezdzic bede, jedynie na biby-nie pije alkoholu:), Dolek , dzieki za wszystkie propozycje, ale jak widzisz wszystkie odstaja od bmw, albo nie maja 4 miejsc, albo nie maja dachu...wiec pozostaje albo bmw e93 cabrio 335i, albo jak bede moze kiedys milionerem jakies ferrari,bugatti,bentley.

Jaclavv
Jaclavv
  11 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Zdecydowalem sie na wersje 335i, + wgraja mi w wawie program zwiekszajcy ilosc koni


i padłem teraz na morde i sie smieje
adamek92
adamek92
  11 sierpnia 2009

hhe twoja decyzja -- głupa no ale to tylko moje zdanie ...

po co ci te zawrotne predkości 330 km/h ? i tak nie ma gdzie sie rozpędzic :P pozatym jest to ryzykowne ;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.