CrunkAintDead
CrunkAintDead
  26 lipca 2009 (pierwszy post)

Witam was.
Mam okazje kupic Subaru justy. Problem jest w tym , ze wlascicielowi zabrano dowod za to , ze jezdzil bez przegladu.
Pytanie z mojej strony czy nie bedzie problemu z odzyskaniem dowodu juz po kupnie przeze mnie autka ? Wszystko jest zgodne z prawem ?

Jaclavv
Jaclavv
  26 lipca 2009

musisz zrobić przegląd

nie masz dowodu wiec auto musi jechac tam na lawecie, ciekawe co w tym trupie siedzi wiec nie wiadomo ile Cie wyniesie ta impreza :mrgreen:

ziomekthx
ziomekthx
  26 lipca 2009

pewnie dlatego ta OKAZJA

afterace
afterace
  26 lipca 2009

ja bym chyba na auto bez dowodu się nie skusił....

Pose
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
Pose
  26 lipca 2009

tata kusi się na auto bez dowodu ale jak jest uszkodzone i się opłaca naprawiać. Skoro zabrali mu za jazde bez przeglądu to musiał go nie robić... Czy może nie chcieli mu zrobić?:mrgreen:

Szufladaa
Szufladaa
  27 lipca 2009

Ciekawe czemu koleś nie chce iść , pewnie pieniędzy nie ma na przegląd , albo jakiś wałek się szykuje. W każdym razie , żebyś Ty mógł odebrać dowód , on musi Ci napisać odpowiednie upoważnienie , musisz mieć kartę pojazdu itp. No i świstek że byl zrobiony przegląd. : )
W każdym razie weź się lepiej rozejrzyj za swiftem . : )

CrunkAintDead
CrunkAintDead
  27 lipca 2009

Wszysstko sie okaze jak wroce do polski.
I tak to auto bede traktowal jako zabawke :P

ZnajdzieszMnieTu
ZnajdzieszMnieTu
  28 lipca 2009

Moim zdaniem lepiej aby przed zakupem tego auta było już wszystko załatwione, więc najlepiej dogadać się z typem odnośnie tego przeglądu, np. żeby to on zrobił przegląd tego auta i jeśli auto przejdzie przegląd i koleś odzyska dowód to wtedy pokryjesz koszta przeglądu i kupisz od niego auto. W przeciwnym wypadku nawet się w to nie pchaj bo tam na prawdę może być nieźle namotane, poza tym wątpię w to, że właściciel Subaru nie miał kasy na przegląd...

Pi0tr1976
Pi0tr1976
  2 sierpnia 2009

Dobrze sprawdź bo może to być jakiś większy przekręt, jeśli auto jest w nienajlepszym stanie technicznym to dość łatwo znaleźć "tolerancyjnego" diagnostę który mimo tego przegląd podbije. Za to jak jest jakiś problem prawny (przebite numery, lewy DR itp.) to raczej nikt się nie podłoży ze zrobieniem przeglądu w takim aucie.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.