Dolek
Dolek
  23 lipca 2009 (pierwszy post)

Siema kupilem moto sprowadzone z holandii mam do niego tylko fakture Vat wszedzie mowia ze tylko to jest potrzebne - tzn w 50 cc w holandii
wystarczy isc do tlumacznia papierow
potem reszta przeglad i td.
czy to prawda ??

DiKman
Posty: 1081 (po ~161 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
DiKman
  24 lipca 2009
Dolek
Dolek: Siema kupilem moto sprowadzone z holandii mam do niego tylko fakture Vat wszedzie mowia ze tylko to jest potrzebne - tzn w 50 cc w holandii wystarczy isc do tlumacznia papierow potem reszta przeglad i td. czy to prawda ??

Raczej nie...
Z Holandią jest tak że tam nie trzeba rejestrować takich pojazdów...
A w PL są przez to problemy z rejestracją moim 3 znajomym to się nie udało...

Niestety Polska to nie Irlandia czy Anglia...

Kochać dwa kółka aż do śmierci,zmarli motocykliści na zawsze w naszej pamięci...

ziomekthx
ziomekthx
  24 lipca 2009

Nie wiem jak z motorkiem ale jak ja kupiłem auto z Francji tez miałem Fakture Vat + dowód rejestracyjny no i z tym to tłumacza a potem po urzedach. Ktos juz pisał o tym na tym forum ze nie mógł zarejestrowac samochodu kupionego w Niemczech bo tamten własciciel zgóbił dowód rejestracyjny i było to tam zgłoszone. Osoba która kupiła ten samochód mówiła ze jest wszystko zgłoszone w Niemczech i ze jak co to maja sobie tam zadzwonic juz nie pamietam gdzie. oczywiscie po długim czasie zadzwonili wszystko sie wyjasniłoi zarejestrował samochód. Wiec jak kolega wyżej pisze ze tam w holandi nie rejestruje sie takich motorków to rzecz jasna ze dowodu nie bedzie. Wiec powinni zarejestrowac

Dolek
Dolek
  24 lipca 2009

ok pojde przetlumaczyc fakrure i zobaczy sie co dalej :)) mam nadzieje ze sie uda..

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.