Pose
Posty: 1420 (po ~125 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
Pose
  22 lipca 2009 (pierwszy post)

mam takie małe pytanie:
czy wnętrze z tego zdjęcia może być oryginalne?
Gość twierdzi, że to sa skóry załozone tak jak były w fabryce, ale nie znalazłem na Allegro drugiej E46 z takimi szyciami.
Pytam, bo to dość isotne przy ewentualnej sprzedaży, a kawał drogi do przebycia po nią.

ziomekthx
ziomekthx
  22 lipca 2009

Nie mów mi ze przy kupnie takiego samochodu bedziesz sie sugerował jakie on ma fotele. Fakt sa nietypowe ale jak sie kupuje taki samochód to zwraca sie uwage na wazniejsze rzeczy.

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  23 lipca 2009

Kupując nowe BMW na specjalne zamówienie można sobie wybierać nawet kolor każdego przeżycia w samochodzie.. i mysle ze ten srodek moze byc oryginalny.

PowracamxD
PowracamxD
  23 lipca 2009

kupując samochód BMW można zamówić go w wersji INDIVIDUAL. wersja individual od innych rózni się tym, że można stworzyć np. kolor nadwozia którego nie było w palecie barw bmw, albo wlasnie skóre która miala inny kolor, szycie, bądź fakturę.
Ja akurat mam e36 w wresji individual i w tym przypadku informacja o tym jest podana na plakietce pod maską (na kielichu amortyzatora) jest tam tez numer przypisywany kazdemu samochodowi w wersji individual. Druga informacja znajduje sie na jednej z pierwszych stron książeczki serwisowej. Taki samochód jest łatwiej sprzedać gdyż jest to swego rodzaju rarytas.

PowracamxD
PowracamxD
  23 lipca 2009

aha jeszcze jedno, coprawda zdjęcie jest w słabej jakości ale kupując e46 musisz wiedziec że wnętrze zużywa się bardzo powoli, wrażliwe na rysy są tylko takie miejsca jak: plastiki w okolicy hamulca ręcznego (pod podłokietnikiem), otoczenie przycisku świateł awaryjnych, połyskowa wartwa skóry na kierownicy, okolice klamek drzwi (listwy ozdobne). Mój ojciec ma e46 2001 z przebiegiem 250.000 km, wewnątrz nie ma abslutnie żadnych śladów użytkowania, fotele nie mają nawet najmniejszych odkształcen ani przetarć. Tak więc oglądając egzemplarz z widocznymi na pierwszy rzut oka śladami eksploatacji kiedy właściciel upiera sie że auto ma przjechane 190.000 km lepiej niech w przeciągu chwili zawróci twa noga ;P

JustOneMati
JustOneMati
  23 lipca 2009

Mam indyviduala z 03 e39. To jest dopiero kosmos. Wiele rzeczy powtarza sie z wersja seryjna ale wykonanie, wzorki, kolor, tego juz sie nie znajdzie :)
wyszstko jest tak spasowane przecudnie.
widzialem co prawda inne indyviduale i wychodze z zalozenai ze ich tworcy musieli niezle trawe jarac by stworzyc cos "takiego" :(
a fotele zwykle.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.