damian0889
Posty: 996 (po ~153 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
damian0889
  16 lipca 2009 (pierwszy post)

msm pyt.tak wiec jestem zakochany w oplu astrze, jakis tam czas temu nabylem astre f,zroblem wszystko co trzeba itp itd chodzi mi glownie o silnik bo chcialbym wstawic cos nowegoi zastanawiam sie nad 3.0 czy 2.0 turbo ktory lepszy.bo jak wiadomo taka omege czy cos z takim 3.0 latwiej ciut dostac na przerobke niz 2.0 turbo benz. i pyt. czy ktos jezdzil czym z takim lub takim silnikiem i jak to chodzi.co lepsze.budzet nieograniczony,auto nigdy nie na sprzedarz,a do jazdy mam astre 2 w dtl/u wiec spalanie mi obojetne,i cala reszta,po prostu ze tak powiem okaz kolekcjonerski...lub czekam na kazda inna propozycje,bo ja nie mam pojecia,aktualnie jest 2,0 150ps.inne propozycje tez mile widziane z gory dziex

KORARM
KORARM
  28 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nadal chyba nie wiesz co to crank walk i czy to dotyczy silników modoznych czy seryjnych. Czyżby nie napisali w wikipedii??

Jak narazie sam nic mądrego nie napisałeś.
Tylko komentujesz czyjeś wypowiedzi zamiast sam napisać coś mądrego>
Wikipedia to źródło wiedzy być może za mądra dla ciebie, fani motoryzacji kożystają z róznych źródeł wiedzy a jeśli ty ograniczasz się tylko do google to twój problem.
Więc zamilcz albo naucz się czegoś i wtedy zacznij się udzielać...
kaziu4442
Posty: 471 (po ~240 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 2
kaziu4442
  28 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Naprawdę użyj googole i zobacz co to jest M12/13 i potem mi coś pier.dol o 4G63T i 3S-GTE które już w dniu narodzin mogły co najwyżej klęknąć przed silnikiem M10 i jego rozwojowością i potencjałem ;]

Ja tylko proponuje te silniki i tak zrobi co bedzie chcial, a skoro sa mocniejsze te M10 to niech go wlazy zrobi bez kucia 500kucy, to przynajmniej pogadamy niedlugo:P
Hehe wkladajcie co chcecie i tak nas nie dogoniat...
8PasazerNostromo
Posty: 618 (po ~157 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
8PasazerNostromo
  29 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak narazie sam nic mądrego nie napisałeś.


Za to ty z Kazikiem na spuszczaliście się nad 4G63T i 3S-GTE już do bólu...aż was mroczy powoli.

Konto usunięte
Konto usunięte: Wikipedia to źródło wiedzy być może za mądra dla ciebie


Chcesz żeby zredagował na wikipedi wpis o 4g63 i 3S-Ge/GTE ?

Napisze tam że zawsze myślałem że te silniki to gówno ale Kazio i Koran z fotki.pl mnie uświadomili i już je kocham :]

Konto usunięte
Konto usunięte: fani motoryzacji kożystają z róznych źródeł wiedzy


np. wikipedia, forum fotka.pl, forum onetu :D

Konto usunięte
Konto usunięte: a jeśli ty ograniczasz się tylko do google to twój problem.


google.com to wyszukiwarka internetowa która zna odpowiedzi na niemalże wszystkie pytania jeżeli posiądziesz tajemna moc korzystania z niej.

Ba! Mało tego, wpisze w nią "3s-gte + Kazio + 600koni" i googole przetransportuje mnie na forum fotki i już będę widział że ten silnik tyle wytrzyma na seryjnym dole, a supra w automacie pali gumy w miejscu.

Konto usunięte
Konto usunięte: Więc zamilcz albo naucz się czegoś i wtedy zacznij się udzielać...


Kormoran, nie miotaj się chłopaku ;]

kaziu4442
kaziu4442: Ja tylko proponuje te silniki i tak zrobi co bedzie chcial, a skoro sa mocniejsze te M10 to niech go wlazy zrobi bez kucia 500kucy, to przynajmniej pogadamy niedlugo:P


Ja już dawno napisałem że najprościej i najtaniej będzie z 3.0 v6 lub z 2.0t i że nie ma potrzeby wsadzać jakiegoś japońca tylko dla cyferek i respektu na forum Fotka u ciebie i twojego kompana.

kaziu4442
kaziu4442: Hehe wkladajcie co chcecie i tak nas nie dogoniat...


A jak pier.dolnie skrzynia w suprze od palenia gum? Przecie to automat i wrażliwy...
"You must drive this car before you die, it really is that good" M3 E30
kaziu4442
Posty: 471 (po ~240 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 2
kaziu4442
  29 lipca 2009
8PasazerNostromo
8PasazerNostromo: Chcesz żeby zredagował na wikipedi wpis o 4g63 i 3S-Ge/GTE ? Napisze tam że zawsze myślałem że te silniki to gówno ale Kazio i Koran z fotki.pl mnie uświadomili i już je kocham :]

Chcesz sie osmieszyc to zredaguj:P

8PasazerNostromo
8PasazerNostromo: np. wikipedia, forum fotka.pl, forum onetu :D


Hehe śmieszny jestes... Jestem ciekaw ile ty sam umialbys zrobic w jakimkolwiek aucie...

8PasazerNostromo
8PasazerNostromo: Ja już dawno napisałem że najprościej i najtaniej będzie z 3.0 v6 lub z 2.0t i że nie ma potrzeby wsadzać jakiegoś japońca tylko dla cyferek i respektu na forum Fotka u ciebie i twojego kompana.


Powiem tak jak se poscielesz tak sie wyspisz...

8PasazerNostromo
8PasazerNostromo: A jak pier.dolnie skrzynia w suprze od palenia gum? Przecie to automat i wrażliwy...


Nastepna oznaka braku wiedzy... ten automat jeszcze przewiezie nie jedna bete...
Tak w ogóle czy ktos pisal ze to supry nie dognicie, a w sumie tam na poczatku tez bedzie taki sam automat...
8PasazerNostromo
Posty: 618 (po ~157 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
8PasazerNostromo
  29 lipca 2009
kaziu4442
kaziu4442: Chcesz sie osmieszyc to zredaguj:P


Tam się takie rzeczy redaguje anonimowo ;]
Aż mnie korci...

kaziu4442
kaziu4442: Hehe śmieszny jestes... Jestem ciekaw ile ty sam umialbys zrobic w jakimkolwiek aucie..


Ty no na razie wsadziłem do swojej e-trzydziestki 2.5 24v, a za rok może jakieś V8 wskoczy czy cuś.

kaziu4442
kaziu4442: Powiem tak jak se poscielesz tak sie wyspisz...


doprawdy?

kaziu4442
kaziu4442: ten automat jeszcze przewiezie nie jedna bete...


Ty pamiętaj że automatu nie zaleca się holować...
"You must drive this car before you die, it really is that good" M3 E30
ZnajdzieszMnieTu
ZnajdzieszMnieTu
  29 lipca 2009
8PasazerNostromo
8PasazerNostromo: Ja już dawno napisałem że najprościej i najtaniej będzie z 3.0 v6 lub z 2.0t


Już dawno autor postu napisał:

damian0889
damian0889: co lepsze.budzet nieograniczony,auto nigdy nie na sprzedarz,


8PasazerNostromo
8PasazerNostromo: nie ma potrzeby wsadzać jakiegoś japońca


Kaziu4442 tylko zaproponował więc nie musisz od razu tego odradzać tylko dlatego, że astra będzie z japońcem mocniejsza niż Twoja trójka.

8PasazerNostromo
8PasazerNostromo: A jak pier.dolnie skrzynia w suprze od palenia gum?


A jak pier.dolnie Ci żyłka od tego wiecznego burackiego napinania się? Szybciej most w twojej trójce się rozsypie niż automat z supry.
8PasazerNostromo
Posty: 618 (po ~157 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
8PasazerNostromo
  30 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: że astra będzie z japońcem mocniejsza niż Twoja trójka.


bla, bla ,bla. A ja tam wcale nie uważam że moje auto jest mocne więc...

Konto usunięte
Konto usunięte: A jak pier.dolnie Ci żyłka od tego wiecznego burackiego napinania się?


Jestem taki wyluzowany że zaraz z krzesła się zsunę. forum Fotka to taka rozrywka.

Konto usunięte
Konto usunięte: Szybciej most w twojej trójce się rozsypie niż automat z supry.


Most możesz mieć w żuku, Lublinie, Nysie, Kamazie etc. Ja mam dyferencjał i jest ok. Cichy, bez wycieków większych...

Albo yebnij na bańkę z tego "mostu" co obok niego stoisz na zdjęciu :D
"You must drive this car before you die, it really is that good" M3 E30
ZnajdzieszMnieTu
ZnajdzieszMnieTu
  30 lipca 2009
8PasazerNostromo
8PasazerNostromo: Most możesz mieć w żuku, Lublinie, Nysie, Kamazie etc. Ja mam dyferencjał i jest ok. Cichy, bez wycieków większych...


a czym to się różni? tym że u Ciebie w becie ten "dyferencjał" jest przykręcony na stałe do buty a półosie układają się zależnie od nierówności drogi a w żuku dyfer i półosie są praktycznie w jednej sztywnej obudowie? wiedz, że żuk, lublin, nysa, kamaz etc. mają też dyferencjał, inaczej obudowany ale to też dyfer.

hehe a co do tych wycieków to wiesz co? 5 lat temu miałem doj.ebanego fiata 125p i powiem Ci z dumą iż dyfer nie wypuszczał oleju na zewnątrz :D

8PasazerNostromo
8PasazerNostromo: Albo yebnij na bańkę z tego "mostu" co obok niego stoisz na zdjęciu :D


Z bańki to mógłbym je.bnąć ale ciebie bo za bardzo się napinasz i przypie.rdalasz. To jest ostatni mój koment do tego typu tekstu bo nie chce mi się tracić czasu na takich cieciów jak ty.
kaziu4442
Posty: 471 (po ~240 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 2
kaziu4442
  30 lipca 2009
8PasazerNostromo
8PasazerNostromo: doprawdy?

YHY i jeszcze sie nie raz o tym przekonasz....

8PasazerNostromo
8PasazerNostromo: Ty pamiętaj że automatu nie zaleca się holować...

Co ty nie powiesz:P
Nie bede ci tlumaczyl dlaczego lepiej ten silnik, a nie inny bo i tak stwirdzisz ze inny bylby lepszy... Wiec narazie zostawiam was w spokoju chyba ze napiszecie cos madrego, badz spytacie sie o cos normalnego...
KORARM
KORARM
  30 lipca 2009
kaziu4442
kaziu4442: Kormoran, nie miotaj się chłopaku ;]

Jak narazie to ty sie miotasz to forum motoryzacyjne a ty nie masz pojęcia o japońskich silnikach więc nie musisz ich krytykować jak nie mozesz ich pokonać to dołącz się do nich tylko BMW ci w głowie i nic innego nie widzisz

8PasazerNostromo
8PasazerNostromo: Jestem taki wyluzowany że zaraz z krzesła się zsunę. forum Fotka to taka rozrywka.

dla ciebie rozrywka bo nie potrafisz napisać nic sęsownego popisz lepiej coś na innym forum a nie musisz tu zamieszania robić jak chłopak pyta się o silnik każdy ma swoje zdanie, ze ty nie rozumiesz pewnych zeczy to nie wytłumacze ci
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.