damian0889
Posty: 996 (po ~153 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
damian0889
  16 lipca 2009 (pierwszy post)

msm pyt.tak wiec jestem zakochany w oplu astrze, jakis tam czas temu nabylem astre f,zroblem wszystko co trzeba itp itd chodzi mi glownie o silnik bo chcialbym wstawic cos nowegoi zastanawiam sie nad 3.0 czy 2.0 turbo ktory lepszy.bo jak wiadomo taka omege czy cos z takim 3.0 latwiej ciut dostac na przerobke niz 2.0 turbo benz. i pyt. czy ktos jezdzil czym z takim lub takim silnikiem i jak to chodzi.co lepsze.budzet nieograniczony,auto nigdy nie na sprzedarz,a do jazdy mam astre 2 w dtl/u wiec spalanie mi obojetne,i cala reszta,po prostu ze tak powiem okaz kolekcjonerski...lub czekam na kazda inna propozycje,bo ja nie mam pojecia,aktualnie jest 2,0 150ps.inne propozycje tez mile widziane z gory dziex

moshic
moshic
  20 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Kup sobie jakas ksiażke na ten temat i przeczytaj ze zrozumieniem to moze zrozumiesz...


Konto usunięte
Konto usunięte: no to wygoogluj sobie czytanie ze zrozumieniem ... potem sie tego naucz i jeszcze raz przeczytaj co napisalem ...


viva la idiokracja narodu !!!!!
kaziu4442
Posty: 471 (po ~240 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 2
kaziu4442
  20 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Tym bardziej możic nie dogonisz Supry :) zapraszam zima ... startuje 2 tonowym busem ... whitestok: A co ty kur.wa sam poszukać nie umiesz? Google nie gryzie i dobrze by ci zrobiło powiększenie twojej wiedzy no to wygoogluj sobie czytanie ze zrozumieniem ... potem sie tego naucz i jeszcze raz przeczytaj co napisalem ... ehh ... kocham takich lamerskich keyboard-fighterow jak ty ;]

a ty co strzelasz bezbronnemu w plecy? piszesz o czytaniu ze zrozumieniem a sam nie przeczytales calego watku ze zrozumieniem... wyjeżdzajac chocby z tekstem zebym przestal pisac o suprze bo nudze...

8PasazerNostromo
8PasazerNostromo: Mylisz się. Po ta ją masz bo zapi.pier.dalałeś na nią na zmywaku pare lat i wydałeś ostatni grosz żeby móc coś postawić pod blokiem. Ku.rwa kolejny dorobkiewicz...

Co ja tam wam bede pisal o suprze lepiej ze bedziecie jeździc starymi Bumetami przynajmniej bedzie komu robic porute na swiatlach...:P pozdro dla tych kozakow co nie zdawaja sobie sprawy kogo podpuszczajaXD i tak sie nie nauczycie... bo przewaznie nikt i tak nie wie z kim chce startowac:}
kaziu4442
Posty: 471 (po ~240 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 2
kaziu4442
  20 lipca 2009
kaziu4442
kaziu4442: możic: Tym bardziej możic nie dogonisz Supry :) zapraszam zima ... startuje 2 tonowym busem ... whitestok: A co ty kur.wa sam poszukać nie umiesz? Google nie gryzie i dobrze by ci zrobiło powiększenie twojej wiedzy no to wygoogluj sobie czytanie ze zrozumieniem ... potem sie tego naucz i jeszcze raz przeczytaj co napisalem ... ehh ... kocham takich lamerskich keyboard-fighterow jak ty ;]a ty co strzelasz bezbronnemu w plecy?


Myslalem ze masz wiecej honoru... a nie blokujesz komus kato, a poźniej odpisujesz mu cos bo i tak wiesz ze nie odpisze...
moshic
moshic
  20 lipca 2009
kaziu4442
kaziu4442: Myslalem ze masz wiecej honoru... a nie blokujesz komus kato, a poźniej odpisujesz mu cos bo i tak wiesz ze nie odpisze...


a co ma honor do tego ??? :zonk: ... wez do reki slownik wyrazow obcych i sprawdz co to oznacza ... napisalem co chcialem ... on dalszej dyskusji tutaj juz nie ma (jak ty juz niedlugo) ... jak chce to ma PW (o ile potrafi obslugiwac) ...

mam dosyc dzieci waszego pokroju jarajacych sie zabawkami z f&f ... wjezdzacie na forum .. po**eprzycie jakies glupoty ... pozachwalacie swoje zabawki i jak to innych nie objezdzaja (szkoda ze macie je w skali 1:18 lub przedpotopowe pozycje ze slabym n/a pod maska) ... rzucicie linkiem do wikipedii ktora jest znikomym zrodlem wiedzy ze wzgledu na to ze nawet doda moze tam edytowac informacje na temat np. danego silnika ... nie pozostaje nic innego jak sobie :zonk: `nac ...
kaziu4442
Posty: 471 (po ~240 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 2
kaziu4442
  20 lipca 2009

HEHE nie wiem czy zaowazyles ze zrobil sie z tego watku offtop i to wlasnie przez CB bo wszyscy pisali na temat do czasu az ty sie nie zaczoles wtrącac... Nie chce byc hamski ale nie wiem po co sie wtracales jak bylo wsio oki... proponuje zamknac ten watek bo niepotrzebnie sie klócimy i to nie na temat bo autor watku i tak juz zapewne zdecydowal...

moshic
moshic
  20 lipca 2009

wszystko ok ?? ... wprowadzanie autora watku w blad jest ok ?? ... ludzie ...

kaziu4442
Posty: 471 (po ~240 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 2
kaziu4442
  20 lipca 2009

Skoro wprowadzamy go w błąd to to udowodnij... a to ze to ty wprowadziles zamieszanie na forum to wszyscy widza, nie napisales praktycznie nic na temat tylko non stop wysmiewasz ludzi ktorzy traktoja motoryzacje jako pasje a nie jako mus na studiach po ktorych i tak wiekszosc nie potrafi naprawic w aucie praktycznie nic...wiedza jak to wyglada w teorii, ale jak przyjdzie co do czego to sama teoria nie starcza... I zamknij juz to bo nie ma sensu sie dalej tego ciagnac, a wiem ze czakasz tylko na to zeby dac mi bana odpisac cos chamskiego i dopiero wtedy zamknac watek...

kaziu4442
Posty: 471 (po ~240 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 2
kaziu4442
  20 lipca 2009

Co do autora wątku to niech pomsli nad silnikiem 3sgte jest to bardzo wytrzymaly silnik, na sryjnym dole wytrzymuje nawet 600km czyli prawie 2 razy tyle co c20let bo one max to 350kucy...

XxWhite1983Xx
Posty: 242 (po ~54 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
XxWhite1983Xx
  20 lipca 2009

C20let jest zajedwabisty

kaziu4442
Posty: 471 (po ~240 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 2
kaziu4442
  20 lipca 2009

Nom tez jest niezły jak na tą cene, ale ja bym wolal 3sgte i dlatego proponuje go bo jest naprawde zajebiście wytrzymaly...

Karik20
Karik20
  20 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wprowadzanie autora watku w blad jest ok ??

Oni poparli swje zdanie chocby wikipedia, a ty niczym... Jak to udowodnisz to ok.
Ja tez proponowalbym 3sgte jest duzo wytrzymalszy jak juz ktos pisal...

Konto usunięte
Konto usunięte: rzedpotopowe pozycje ze slabym n/a pod maska

Jak bys wlozyl to do twojego caddy i jakims cudem polaczylbys to tak ze zostalby FWD to ten silnik odjechalby z przodem bo kasta by sie rozleciala, a ty zostalbys na siedzeniu...
8PasazerNostromo
Posty: 618 (po ~157 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
8PasazerNostromo
  20 lipca 2009

3S-GTE....kur.wa zajebiście dostępny silnik.

Do tego podłączenie go do budy, ogarnięcie napędu (półośki) i umiejscowienia silnika.
A potem upchanie całego osprzętu.

Weźcie powyłączajcie te NFS't bo wam we łbach naje.ba.ło się już i robicie z Astry projekt na budżet 30-40k zł

"You must drive this car before you die, it really is that good" M3 E30
kaziu4442
Posty: 471 (po ~240 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 2
kaziu4442
  20 lipca 2009

Moze i nie sa latwo dostepne, ale gotowy zestaw do swapu dostaniesz na ebay-u za 2.5 tysiaca dolarow, a jak za taki silnik to nie jest wcale tak duzo... A co do upchniecia go to na pewno latwiej niz v6 od omegi...

moshic
moshic
  21 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: możic: rzedpotopowe pozycje ze slabym n/a pod maska Jak bys wlozyl to do twojego caddy i jakims cudem polaczylbys to tak ze zostalby FWD to ten silnik odjechalby z przodem bo kasta by sie rozleciala, a ty zostalbys na siedzeniu...


:rotfl: ... a po co mam psuc rozklad masy ?? o_0 ... nie samym spuszczaniem sie na silnik i KM czlowiek zyje ... zreszta to jest jakas japonska benzyna ... blee ...

kaziu4442
kaziu4442: Co do autora wątku to niech pomsli nad silnikiem 3sgte jest to bardzo wytrzymaly silnik, na sryjnym dole wytrzymuje nawet 600km czyli prawie 2 razy tyle co c20let bo one max to 350kucy...


kaziu4442
kaziu4442: Primo... czy ja w tym watku wspomnialem cos o suprze???


tadaa ... prawie jak Nostradamus ... kaziu jest tak monotematyczny i dodatkowo ma takie klapki na oczach ze nie problem to przewidziec ... 3S-GTE do Kadeta ... :zonk: ... tylko do jazdy na wprost ...
kaziu4442
Posty: 471 (po ~240 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 2
kaziu4442
  21 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 3S-GTE do Kadeta ... ... tylko do jazdy na wprost ...

HeHe to przeciez tez 2 litry z T tylko jest sporo wytrzymalsze od C20let...
A o czym my tu piszemy? I weź powiedz kto tu nie umie czytac ze zrozumieniem?
Konto usunięte
Konto usunięte: . a po co mam psuc rozklad masy ??

Jak mozna zepsuc cos czego brak?

Konto usunięte
Konto usunięte: tadaa ... prawie jak Nostradamus ... kaziu jest tak monotematyczny i dodatkowo ma takie klapki na oczach ze nie problem to przewidziec ...

Ale ty pisales o czym czego nie napisalem... i nie ja zaczolem pisac o suprze, a tak w ogóle ja o suprze tu praktycznie nie wspominalem...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.