damian0889
Posty: 996 (po ~153 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
damian0889
  16 lipca 2009 (pierwszy post)

msm pyt.tak wiec jestem zakochany w oplu astrze, jakis tam czas temu nabylem astre f,zroblem wszystko co trzeba itp itd chodzi mi glownie o silnik bo chcialbym wstawic cos nowegoi zastanawiam sie nad 3.0 czy 2.0 turbo ktory lepszy.bo jak wiadomo taka omege czy cos z takim 3.0 latwiej ciut dostac na przerobke niz 2.0 turbo benz. i pyt. czy ktos jezdzil czym z takim lub takim silnikiem i jak to chodzi.co lepsze.budzet nieograniczony,auto nigdy nie na sprzedarz,a do jazdy mam astre 2 w dtl/u wiec spalanie mi obojetne,i cala reszta,po prostu ze tak powiem okaz kolekcjonerski...lub czekam na kazda inna propozycje,bo ja nie mam pojecia,aktualnie jest 2,0 150ps.inne propozycje tez mile widziane z gory dziex

moshic
moshic
  17 lipca 2009

no to najpierw poczytaj synku o roznicach w 2.0 N/A z GSI a 2.0 Turbo ...

Uotr
Posty: 12193 (po ~64 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 2
Uotr
  18 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a ty nabijaczu z sarnak zamilcz bo pewnie i tak nie masz nic do powiedzenia nawet na swojej wsi, twój diesel pracuje jak traktor i buja się jak fiat 125p :D a taką Asterką nawet z tym 2.0 15V 150KM można się nieźle wozić (czyt. dużo lepiej wozić niż twoim dieslem).

hahahahaha. bez komentarza :)
Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły !
kaziu4442
Posty: 471 (po ~240 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 2
kaziu4442
  18 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no to najpierw poczytaj synku o roznicach w 2.0 N/A z GSI a 2.0 Turbo ...

to luknij sobie to jak takis mądry...
http://en.wikipedia.org/wiki/C20XE
http://en.wikipedia.org/wiki/Opel_Calibra
http://en.wikipedia.org/wiki/C20LET
damian0889
Posty: 996 (po ~153 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
damian0889
  18 lipca 2009

nie rozumiem po co te zamieszanie....jakby nie bylo to w gre wchodzi tylko angol lub calibra w calosci wiec co do tego maja jakiekolwiek roznice??przekladam caly przod z zawieszeniem,sterowaniem itp i musi chodzic...nie takie zeczy ludzie robiaL:)

8PasazerNostromo
Posty: 618 (po ~157 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
8PasazerNostromo
  19 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: tego nie wiedziałem, mój błąd :)


O kur.wa :|

Zamilcz bo błazna z siebie robisz "tjuningowcu"...

kaziu4442
kaziu4442: to luknij sobie to jak takis mądry... http://en.wikipedia.org/wiki/C20XE http://en.wikipedia.org/wiki/Opel_Calibra http://en.wikipedia.org/wiki/C20LET


Ty też już wielokrotnie wnosiłeś na to forum dużo humoru także... STFU i spier.dalaj tuningowac swoją 800 konną suprę w automacie co nawet gumy pali!

damian0889
damian0889: inne propozycje tez mile widziane z gory dziex


Niech to cie zmotywuje:

http://www.motone.pl/index.php?topic=348.195

Nie ma rzeczy niemożliwych ;)
"You must drive this car before you die, it really is that good" M3 E30
whitestok
whitestok
  19 lipca 2009
8PasazerNostromo
8PasazerNostromo: O kur.wa :| Zamilcz bo błazna z siebie robisz "tjuningowcu"...


a ciebie to błazen zrobił...błaźnie! poza tym welcome to bialystok wiesniaku! modl sie lepiej zebym cie na miescie nie spotkal!

8PasazerNostromo
8PasazerNostromo: Ty też już wielokrotnie wnosiłeś na to forum dużo humoru także... STFU i spier.dalaj tuningowac swoją 800 konną suprę w automacie co nawet gumy pali!


a ty? nie widzialem zebys cokolwiek wniosl na forum, poza tym lepiej tuningować suprę niż jakieś doje.:cenzura:.e bmw w gazie, ktore oczywiscie gume juz ledwie pali.
kaziu4442
Posty: 471 (po ~240 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 2
kaziu4442
  19 lipca 2009
8PasazerNostromo
8PasazerNostromo:

ale sa latwiejsze do zrobienia i trudniejsze... oraz mozna osiagnac cos za male siano jak i za duze... majac siano mozesz rownie dobrze zawiesc auto do warsztatu i powiedziec ze chcesz 300 kucy dac im siano i oni sie tym zajma, a rozumiem ze damian0889 pytajac na forum nie chce utopic w aucie 50tys bądz wiecej tylko chce zrobic to w miare mozliwosci jak najlepiej i jak najtaniej...
do malucha V10 tez zmiescisz...
Konto usunięte
Konto usunięte: a ty? nie widzialem zebys cokolwiek wniosl na forum, poza tym lepiej tuningować suprę niż jakieś doje..e bmw w gazie, ktore oczywiscie gume juz ledwie pali.

Hehe racja, racja:P Ledwo i do tego laczki 165 na 16' alu:P, a reszta "ciagnikow" to zwykle klakoty ktore jak jada najpierw slychac klekot a poźniej widac co jesdzie:P
moshic
moshic
  19 lipca 2009

kaziu .... primo ... wikipedia to nie zrodlo wiedzy ... secundo ... przestan z ta supra bo nudzisz ...

kaziu4442
Posty: 471 (po ~240 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 2
kaziu4442
  19 lipca 2009

Primo... czy ja w tym watku wspomnialem cos o suprze??? secundo... jak twierdzisz ze w wikipedi pisza smuty na ten temat to poszukaj sobie gdzies indziej czegos na ten temat ja nie mam czasu zeby udowadniac ci to.

moshic
moshic
  19 lipca 2009
kaziu4442
kaziu4442: jak twierdzisz ze w wikipedi pisza smuty na ten temat to poszukaj sobie gdzies indziej czegos na ten temat ja nie mam czasu zeby udowadniac ci to.


dalej ... przekonaj mnie ze sie myle ... ewentualnie ze zrodel i argumentow brak ...
Karik20
Karik20
  19 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: przestan z ta supra bo nudzisz ...

Te a czy on tu pisal cos o suprze???

Konto usunięte
Konto usunięte: dalej ... przekonaj mnie ze sie myle ... ewentualnie ze zrodel i argumentow brak ...

Kup sobie jakas ksiażke na ten temat i przeczytaj ze zrozumieniem to moze zrozumiesz...
whitestok
whitestok
  20 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: dalej ... przekonaj mnie ze sie myle ... ewentualnie ze zrodel i argumentow brak ...


Kim ty w ogóle jesteś ze mamy cię przekonywać i dostarczać ci jakieś argumenty itp? A co ty kur.wa sam poszukać nie umiesz? Google nie gryzie i dobrze by ci zrobiło powiększenie twojej wiedzy tylko wiesz, jest mały problem. Mianowicie chodzi o to, że masz bardzo mało pojemny mózg i myślimy, że chyba już nic więcej tam nie wejdzie poza twoimi kompleksami. No ale spoko ;) jesteśmy z tobą :) nie martw się, wszystko będzie dobrze :) kupisz sobie bmw i dziewczyny będą cię kochać tak jak twoją BRYKĘ :D a o Oplach nie musisz myśleć, i tak ich nie dogonisz :D
whitestok
whitestok
  20 lipca 2009

Tym bardziej możic nie dogonisz Supry :) i pewnie to cie tak bardzo boli :) o takiej furze mógłbyś sobie tylko pomarzyć i oglądać je jedynie w grach lub na filmach a my możemy się Suprami na co dzień cieszyć jak małe dzieci :) bo w sumie po to je mamy aby dawały nam radość z jazdy :)

moshic
moshic
  20 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Tym bardziej możic nie dogonisz Supry :)


zapraszam zima ... startuje 2 tonowym busem ...

Konto usunięte
Konto usunięte: A co ty kur.wa sam poszukać nie umiesz? Google nie gryzie i dobrze by ci zrobiło powiększenie twojej wiedzy


no to wygoogluj sobie czytanie ze zrozumieniem ... potem sie tego naucz i jeszcze raz przeczytaj co napisalem ...

ehh ... kocham takich lamerskich keyboard-fighterow jak ty ;]
8PasazerNostromo
Posty: 618 (po ~157 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
8PasazerNostromo
  20 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: poza tym welcome to bialystok wiesniaku! modl sie lepiej zebym cie na miescie nie spotkal!


Boję się l:'(
Na pewno musisz być duży i silny. W końcu w UK potrzebują takich mułów żeby nosiły worki z cementem ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: doje..e bmw w gazie


Spójrz na swoją tablicę rejestracyjną w tej "Supsze MK four 3.0 n/a automatic" która mówi sama za siebie,a potem mi coś pier.dol o paliwach alternatywnych ;]



Konto usunięte
Konto usunięte: po to je mamy aby dawały nam radość z jazdy :)


Mylisz się. Po ta ją masz bo zapi.pier.dalałeś na nią na zmywaku pare lat i wydałeś ostatni grosz żeby móc coś postawić pod blokiem. Ku.rwa kolejny dorobkiewicz...
"You must drive this car before you die, it really is that good" M3 E30
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.