piter554
piter554
  7 lipca 2009 (pierwszy post)

Witam jakie wg Was są wiesniackie samochody jezdzace po naszych drogach:)?

i dlaczzego.

Pozdrawiam

DylaraComesBack
DylaraComesBack
  7 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam jakie wg Was są wiesniackie samochody jezdzace po naszych drogach:)?

temat z dupy ale w sumie można porozmawiać o tym, wg mnie :
pierwsze miejsce dla niezastąpionej calibry, po zaawansowanym tuningu zewnętrznym, spojlery, spojlery, spojlery i wielkie końcówki tłumików..
piotrekkaczmarek
piotrekkaczmarek
  7 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: piter554:Witam jakie wg Was są wiesniackie samochody jezdzace po naszych drogach:)?temat z dupy ale w sumie można porozmawiać o tym, wg mnie :pierwsze miejsce dla niezastąpionej calibry, po zaawansowanym tuningu zewnętrznym, spojlery, spojlery, spojlery i wielkie końcówki tłumików..

przyłączam sie do słow kolegi ;)
FilozofStefanek
FilozofStefanek
  7 lipca 2009

Samochody nigdy nie są wieśniackie, ich właściciele i owszem.
Calibra jest dobrym samochodem sportowym jak na tamte czasy, tylko że ludzie chcieli je ulepszaćw domowy sposób.
I teraz gówniarze kupują za 500 euro i pokazują co to oni nie potrafią w warsztacie.

Konto usunięte
Konto usunięte: pierwsze miejsce dla niezastąpionej calibry, po zaawansowanym tuningu zewnętrznym, spojlery, spojlery, spojlery i wielkie końcówki tłumików..

:)
piter554
piter554
  7 lipca 2009

Calibra to przedewszystkim Ładna sylwetka, aspekty sportowe w palecie silnikowej 2.0 turbo oraz 2.5 V6 . A to że wieśniaki "ZAWIEŚNIACZYLI ten samochód" to juz nie nasza wina. Ja mialem Calibre "BEZ GAZU" na glebie położona na 16-stkach alu bez wiesniackich spoilerów i naprawde ładnie sie prezentowała, :)

FilozofStefanek
FilozofStefanek
  7 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Calibra to przedewszystkim Ładna sylwetka

Dokłądnie, zawsze mi się ten samochód podobał, szkoda tylko że dostał taką reptacje.
Zresztą bmw to też bardzo dobre samochody a widzisz co sie dzieje.

Konto usunięte
Konto usunięte: to juz nie nasza wina. Ja mialem Calibre "BEZ GAZU" na glebie położona na 16-stkach alu bez wiesniackich spoilerów i naprawde ładnie sie prezentowała, :)

Miałem okazje kupić ostatnio za głupie 400 euro calibre 2,5 v6. dasz wiarę?
Karoseria jak na te lata wiadomo do lekkiej poprawy, ale kur... masz silnik v6 2,5.
Kawał fury, wiem że jakbym nim jeździł spostrzeganoby mnie jako wieśniaka.
piter554
piter554
  7 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Miałem okazje kupić ostatnio za głupie 400 euro calibre 2,5 v6. dasz wiarę? Karoseria jak na te lata wiadomo do lekkiej poprawy, ale kur... masz silnik v6 2,5. Kawał fury, wiem że jakbym nim jeździł spostrzeganoby mnie jako wieśniaka.


2.5 V6 ma bardzo podobne osiagi do BMW e34 535, a 3.5 litra pięknie chodzi jezdzilem bo u mnie w domu jest takie, ja mam 2.0 dup.owoza
moshic
moshic
  7 lipca 2009

ponabijali w temacie rzece ?? ... to zamykamy ...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.