PaulAdmin
PaulAdmin
  6 lipca 2009 (pierwszy post)

Witam kupiłem niedawno auto a właściciel zostawił mi radio problem w tym, że musiałem odłączyć akumulator i teraz radio nie raguje na przyciski. Włącza się normalnie, sam znajduje stacje ale nie da się nic więcej zrobić, nawet zmienić głośności. Nie wiem czy się zablokowało w jakiś sposób czy wystarczy je jekoś zresetować. Będę wdzięczny za wartościowe odpowiedzi (w dziale technika takich nie dostałem).

CKsBbyBoy
CKsBbyBoy
  6 lipca 2009

jesli znajdziesz tu wrozke to Ci pomoze..
nawet nie napisales co to za radio oO

sadze ze najlepiej jak udasz sie do elektronika

NieWiemCoWymyslic
NieWiemCoWymyslic
  6 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nawet nie napisales co to za radio oO


Przecież napisał :D

Konto usunięte
Konto usunięte: VDO Dayton TR5106X


Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem czy się zablokowało w jakiś sposób czy wystarczy je jekoś zresetować

Może trzeba wbić jakiś kod , niektóre radia mają ''zabezpieczenie'' przeciw kradzieży
CKsBbyBoy
CKsBbyBoy
  6 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Przecież napisał :D


slepy jestem :mrgreen:

a dobrze nalozyles panel przedni?
czasami jst tak ze jak on nie kontaktuje to wyswietlacz dziala a przyciski nie
PaulAdmin
PaulAdmin
  6 lipca 2009

Problem w tym, że nie ma przedniego panelu, nie jest zdjemowany. Teraz zauważyłem, że gdy włączam to przez chwile wyświetla mi się CODE i zaczyna grać tą jedną stację..

CKsBbyBoy
CKsBbyBoy
  6 lipca 2009

to zanies do 'specjalisty' i za 30zl Ci rozkoduje ;)

ZnajdzieszMnieTu
ZnajdzieszMnieTu
  7 lipca 2009

Poszukaj w necie instrukcji jakichś i może ktoś Ci zapoda jakiś kod, ale nie szukaj na fotkowym forum bo tutaj nikt Ci nie pomoże, sprawdź na elektrodzie.

PaulAdmin
PaulAdmin
  7 lipca 2009

Właśnie słyszałem, że rozkodowanie polega w wielu przypadkach na odczytaniu kodu z numeru seryjnego a nieraz trzeba czytać z układu wylutowanym z radia.. To kosztuje tyle co jest warte radio a wyrzucić radio jest mi szkoda.

W necie na pl stronach nie ma dosłownie nic, w angielskim jest trochę więcej ale google tłumaczą tylko kilka stron:/ Na elektrodzie pisałem ale tam gdy ktoś szuka kodu to omijają temat szerokim łukiem bo modzi są na to wyczuleni i nikt nie odpisał, ale dzięki.

PeRelEcZkA25
PeRelEcZkA25
  8 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: To kosztuje tyle co jest warte radio a wyrzucić radio jest mi szkoda.

najlepiej więc bedzie jeśli sobie z tym radiem podejdziesz do elektronika on ci powie czy warto go rozkodowac czy nie
PeRelEcZkA25
PeRelEcZkA25
  8 lipca 2009

miałam ten sam problem co ty z tym ze mi akumulator padł i radio się rozkodowało po "konsultacji" z fachowcem który doszedł do wniosku ze takiego kodu jest milion kombinacji dałam sobie spokój i skonsultowałam się z serwisem głównym marki mojego radia oni poszukali w papierkach i radio działa
dolarx
dolarx
  8 lipca 2009

wpisz kod a niepiepsz głupot
kod masz na papierach

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.