ocet
ocet
  5 lipca 2009 (pierwszy post)

Witam
Obecnie stałem sie posiadaczem kabla obd2 i programu vag4.9 i po podłączeniu go do passata b5 1.9tdi jest bardzo mało opcji w które moge sie podłączyć
I teraz pytanie jest to wina to wina jakiegoś taniego złącza czy może programu ??

moshic
moshic
  5 lipca 2009

programu i umiejetnosci ...

ocet
ocet
  5 lipca 2009

czyli kabla nie jest to ani troche wina ze np. nie moge wejść do licznika??

Andrew25111989
Posty: 43 (po ~718 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Andrew25111989
  6 lipca 2009

jeśli chodzi Ci o licznik polecam zajrzeć na to forum
znajdziesz link do odp programów
http://dvhk.pl/

ocet
ocet
  6 lipca 2009

dzięki. Do licznika teraz sie dostaje ale np do centralnego zamka już nie. Poszukałem troche w necie i chyba jest to wina kabla bo ma tylko 4 styki. I jeszcze byłem w sklepie to jeden gosciu mi powiedział ze do silników z PD są całkiem inne programy

endriuFotka1
endriuFotka1
  7 lipca 2009

Kolego :) maja byc 4 styki w kablu , uzywaj programu vag-com np 3.11

moshic
moshic
  8 lipca 2009
ocet
ocet: Poszukałem troche w necie i chyba jest to wina kabla bo ma tylko 4 styki. I jeszcze byłem w sklepie to jeden gosciu mi powiedział ze do silników z PD są całkiem inne programy


no to ten koles w d**ie byl i g**no widzal ... OBD II zrobisz wszystko w VP czy PD ...

P.S. ... Jezeli masz 1.9 TDI PD to masz passata B5n2 a nie B5 ...
ocet
ocet
  8 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: P.S. ... Jezeli masz 1.9 TDI PD to masz passata B5n2 a nie B5 ...


jest to passat b5 już z silnikiem PD, bez żadnego liftu
ocet
ocet
  8 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Kolego :) maja byc 4 styki w kablu , uzywaj programu vag-com np 3.11


a na allegro znalazłem tych kabli dużo i się różnią znacznie ceną, posiadają więcej styków czyli więcej możliwości??
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.