2blaz7
2blaz7
  2 lipca 2009 (pierwszy post)

vw poolo 2002 r. 1,0 benzynka - jaka cena insurance? ja mam 18 lat( prawko ang 3 miesiace) plus mama ;D jedyny samochod to bedzie... skomplikowane ,ale mam nadzieje ze sie ktos znajdzie

Jaclavv
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  3 lipca 2009

akurat dziś byłem sprawdzić ile dla mnie wyjdzie i ogólnie musze powiedzieć, że poniżej 25 roku życia ceny podniosły sie o 50%

na stronie mbanku sprawdź sobie.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  3 lipca 2009

i nie szpanuj tak koślawym angolem :] bo wychodzi emo style:ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

ZnajdzieszMnieTu
ZnajdzieszMnieTu
  3 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: vw poolo 2002 r. 1,0 benzynka - jaka cena insurance? ja mam 18 lat( prawko ang 3 miesiace) plus mama ;D jedyny samochod to bedzie... skomplikowane ,ale mam nadzieje ze sie ktos znajdzie


zrób sobie quote na stronach kilku firm ubezpieczeniowych i Ci wyjdzie, to że matkę jeszcze chcesz wpisać to jeszcze Ci zaszkodzi bo w UK nie ma zmiłuj, będziesz wtedy płacił swoje ubezpieczenie + ubezpieczenie za matkę bo w UK ubezpieczasz osoby a nie samochód. Nawet jeśli ubezpieczysz auto na matkę i później matka dopisze Ciebie do ubezpieczenia to i tak tyle samo będziesz płacił.

PS. głupi polaczku aż tak się boisz ubezpieczenia za głupią litrową polówkę? no tak....oszczędność w uk pełną gębą, zęby w ścianę i reforma:D żal!!
CKsBbyBoy
CKsBbyBoy
  3 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: zrób sobie quote na stronach kilku firm ubezpieczeniowych i Ci wyjdzie, to że matkę jeszcze chcesz wpisać to jeszcze Ci zaszkodzi bo w UK nie ma zmiłuj, będziesz wtedy płacił swoje ubezpieczenie + ubezpieczenie za matkę bo w UK ubezpieczasz osoby a nie samochód. Nawet jeśli ubezpieczysz auto na matkę i później matka dopisze Ciebie do ubezpieczenia to i tak tyle samo będziesz płacił.


gowno prawda chlopczyku jezeli matka miala znizki w polsce to niech przetlumaczy sobie je na ang u tlumacza i pokaze firmie ubezpieczeniowej w uk i bedzie taniej.
musi byc jak 1st driver i tyle, a bedzie mniej do zaplaty nawet we dwojke. wiem bo sam mam tam dwa samochody na siebie zarejestrowane plus dwa gdzie matka jest pierwszym kierowca :)
juz w sumie mam tam swoje znizki ale wczesniej dzieki temu ze bylo na matke to placilem 200 funtow mniej miesiecznie od samochodu :]
a widze po miniaturze ze masz RHD czyli tam siedzisz a jednak do konca nie wiesz co piszesz ;p

Konto usunięte
Konto usunięte: PS. głupi polaczku aż tak się boisz ubezpieczenia za głupią litrową polówkę? no tak....oszczędność w uk pełną gębą, zęby w ścianę i reforma:D żal!!


zal to jest Ciebie.
pomysl sobie ile tka polowka jest warta, a teraz pomysl sobie o tym ze miesiecznie firma ubezpieczeniowa zedrze z niego 150 funtow (18 lat, 3 msc prawko). Kapujesz?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.