XxPawelx89x
XxPawelx89x
  2 lipca 2009 (pierwszy post)

Witam. Mam problem z moim oplem omega. Mam gdzies spiecie bo przez noc mi akumulator pada czy ktos wie w jaki sposob mozna to znalezc i naprawic tyko prosze o dokładny opis

DEIVIS
DEIVIS
  3 lipca 2009

mozlier ze radio pobiera ci prad i on jest winne albo alarm jesli posiadasz albo jakies inne urzadzenie podlaczone bezposrednio do akumlatora wzmacniacz alboe cos podobnego odepnij te urzadzenia i jedna kleme z aku i sprawdzaj dotykaljac klema czy iskrzy oczywiscie wylacz zaplon jak islrzy to któres z tych urzadzen pobiera ci prad

CKsBbyBoy
CKsBbyBoy
  3 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam. Mam problem z moim oplem omega. Mam gdzies spiecie bo przez noc mi akumulator pada czy ktos wie w jaki sposob mozna to znalezc i naprawic tyko prosze o dokładny opis


zrob tak jak mowi moj poprzednik, ew sprawdz ilosc elektrolitu w aku
lutek
lutek
  3 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam. Mam problem z moim oplem omega. Mam gdzies spiecie bo przez noc mi akumulator pada czy ktos wie w jaki sposob mozna to znalezc i naprawic tyko prosze o dokładny opis

Zacznij od przemierzenia aku i sprawdzenia jego formy

DEIVIS
DEIVIS: odepnij te urzadzenia i jedna kleme z aku i sprawdzaj dotykaljac klema czy iskrzy oczywiscie wylacz zaplon jak islrzy to któres z tych urzadzen pobiera ci prad

Co ty chcesz w ten sposób sprawdzić?
moshic
moshic
  3 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam gdzies spiecie bo przez noc mi akumulator pada czy ktos wie w jaki sposob mozna to znalezc i naprawic tyko prosze o dokładny opis


oddaj to komus kto sie na tym zna ...
lutek
lutek
  3 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: oddaj to komus kto sie na tym zna ...

Po co skoro można to zrobić samemu?:D Oczywiście nie metodami dzieki którym spalisz pół instalacji:D
moshic
moshic
  3 lipca 2009
lutek
lutek: Po co skoro można to zrobić samemu?:D Oczywiście nie metodami dzieki którym spalisz pół instalacji:D


[; ... ja po prostu kocham takie tematy ... "mam cos gdzies z instalacja w samochodzie ... zdiagnozujcie mi to przez neta i napiszcie krok po kroku jak to zrobic ... najlepiej z obrazkami" ...
lutek
lutek
  3 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: najlepiej z obrazkami

A ja akurat słaby w pejncie jestem:D:D
moshic
moshic
  3 lipca 2009
lutek
lutek: A ja akurat słaby w pejncie jestem:D:D


zrob mu zdjecia wiazki jak wyciagasz z niej jeden felerny przewod ... na bank bedzie wiedzial ktory to ;D
lutek
lutek
  3 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: zrob mu zdjecia wiazki jak wyciagasz z niej jeden felerny przewod ... na bank bedzie wiedzial ktory to

Najpierw musze ubrać kapelusz i przy pomocy kuli(bo innej opcji póki co brak) wylosować który to bedzie:D
kj19871
kj19871
  3 lipca 2009

zgaś swiatła na noc :mrgreen:

ziomekthx
ziomekthx
  3 lipca 2009

kup sobie miernik pradu na allegro. jak juz go bedziesz miał odepnij minusowa kleme jednym kablem z miernika dotknij minusowej klemy tej odkreconej a drugim kablem minusowej klemy na akumulatorze bedziesz wiedział ile pobiera Ci pradu na wył samochodzie.
Potem odpinasz bezpieczniki po kolei i bedziesz wiedział co pobiera prad

franio81
franio81
  4 lipca 2009

najlepiej wywal tą omegę, skupisko rdzy

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.