witek510
witek510
  30 czerwca 2009 (pierwszy post)

mam takie pytanko . babka uderzyła mi a w auto , byla policja stwierdzili jej wine.
jak to mam teraz naprawic na jej koszt /? musi przyjechac rzeczoznawca z jej firmy ubezpieczeniowej i ocenickoszty ?
czy mam auto dac na serwis i oni to moga załatwic

Kilometr
Posty: 9342 (po ~59 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 36
Kilometr
  30 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ? musi przyjechac rzeczoznawca z jej firmy ubezpieczeniowej i ocenickoszty ?

tak musi przyjechac ocenic wszystko a potem servis na koszt tamtej pani, a dokladnie jej ubezpieczenia :Tak:
:rock: :rock:
dolarx
dolarx
  30 czerwca 2009

a jak niebedzie chciala zaplacic to sprawa idzie na wokande lub do sadu grodzkiego

chudylu
Posty: 12 (po ~237 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
chudylu
  30 czerwca 2009

Musi przyjechać rzeczoznawca porobi zdjęcia i porobi opis wycenę szkód potem poda ci cenę na jaka wycenili twoje szkody w twoim aucie i zaproponuje ci czy chcesz gotówkę czy naprawę bez gotówkową i wszystko idzie z ubezpieczenia tej pani a auta nie możesz robić do póki nie przyjedzie rzeczoznawca i nie porobi zdjęć i takich tam

CKsBbyBoy
CKsBbyBoy
  30 czerwca 2009

aha z doswiadczenia CI powiem ze lepiej oddac samochod do serwisu i niech oni potem ciagna kase od ubezpieczyciela bo rzeczoznawcy czesto zanizaja..
mi kiedys w avensis (miala pol roku) szkode wycenil na 2 tys zl a w serwisie naprawa kosztowala 8 tys ;]
byl az powolany bezstronny rzeczoznawcza i przyznal mi racje

lutek
lutek
  30 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: mam takie pytanko . babka uderzyła mi a w auto , byla policja stwierdzili jej wine. jak to mam teraz naprawic na jej koszt /? musi przyjechac rzeczoznawca z jej firmy ubezpieczeniowej i ocenickoszty ? czy mam auto dac na serwis i oni to moga załatwic

Skoro była policja to masz papierek od nich wiec zgłaszasz sie do ubezpieczyciela sprawcy on przysyła agenta a reszta to już kwestia procedur towarzystwa ubezpieczeniowego

Konto usunięte
Konto usunięte: to sprawa idzie na wokande lub do sadu grodzkiego

A czym dla ciebie jedno różni się od drugiego?:D
witek510
witek510
  30 czerwca 2009

no byla policja . babka dostala mandat i dali mi jej dane z ubezpieczenia.
chodzi mi o to zeby to bylo wszystko naprawione jak nalezy i zebym do tego nie dolozyl
bo to auto ciezarowe które ma pół roku !! i to nie sa takie male koszty .. jeszcze na gwarancji jest
wiec pewnie lepiej bedzie jak zaprowadze na serwis i oni tego rzeczoznawce wezwą i mu koszty podaja bo wiecie jak to z nimi jest

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  30 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: mam takie pytanko . babka uderzyła mi a w auto , byla policja stwierdzili jej wine. jak to mam teraz naprawic na jej koszt /? musi przyjechac rzeczoznawca z jej firmy ubezpieczeniowej i ocenickoszty ? czy mam auto dac na serwis i oni to moga załatwic

no ktoś musi wpaść i pójdzie z jej ubezpieczenia.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

lutek
lutek
  30 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: babka dostala mandat i dali mi jej dane z ubezpieczenia.

To sie jeszcze zgłoś na komisariat to dostaniesz kopie notatki policyjnej a to dość wartościowa rzeczy w ubezpieczalni

Konto usunięte
Konto usunięte: jeszcze na gwarancji jest

Skoro jest na gwarancji to w grę wchodzi tylko serwis wiec sprawa rozwiązana

Konto usunięte
Konto usunięte: wiec pewnie lepiej bedzie jak zaprowadze na serwis i oni tego rzeczoznawce wezwą i mu koszty podaja bo wiecie jak to z nimi jest

Zgłoszenie samej kolicji jest w twojej gestii chyba że serwis tej marki ma taką polityke że załatwi to za ciebie w co wątpie
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.