zdzichu46
zdzichu46
  26 czerwca 2009 (pierwszy post)

Od trzynastego roku życia do teraz (18) mam zarejestrowany na siebie jako właściciela (mama współwłaściciel) motorower. Wypracowałem sobie już 50% zniżek w PZU. Ale niestety u nich zniżki z motoroweru nie przechodzą na samochód. Czy zna ktoś jakieś firmy ubezpieczeniowe, które uznają takie zniżki?

CKsBbyBoy
CKsBbyBoy
  26 czerwca 2009

dla mnie to byloby smieszne gdyby takie znizki przechodzily na samochod

PERELKA213
PERELKA213
  26 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale niestety u nich zniżki z motoroweru nie przechodzą na samochód. Czy zna ktoś jakieś firmy ubezpieczeniowe, które uznają takie zniżki?

nie porównuj motoroweru do samochodu nie ma szans na to żeby ktoś ci w/w procent zniżek przeniósł na samochód :nie:
moshic
moshic
  26 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: dla mnie to byloby smieszne gdyby takie znizki przechodzily na samochod


jeszcze kilka lat temu przechodzily (stary patent ... kupowalo sie komara/jawe/simsona ... rejestrowalo+ubezpieczalo ... motocykl lezal w garazu a znizki lecialy ;]) ... dlatego aktualnie mam tylko zwyzke za wiek (do pazdziernika ;]) ... a zeby miec ciaglosc ubezpieczeniowa mam dodatkowo na siebie zarejestrowana i ubezpieczona przyczepke ... ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: nie porównuj motoroweru do samochodu nie ma szans na to żeby ktoś ci w/w procent zniżek przeniósł na samochód


"lepiej wiedziec co sie pisze niz pisac co sie wie" ...
CKsBbyBoy
CKsBbyBoy
  26 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jeszcze kilka lat temu przechodzily (stary patent ... kupowalo sie komara/jawe/simsona ... rejestrowalo+ubezpieczalo ... motocykl lezal w garazu a znizki lecialy ;]) ... dlatego aktualnie mam tylko zwyzke za wiek (do pazdziernika ;]) ... a zeby miec ciaglosc ubezpieczeniowa mam dodatkowo na siebie zarejestrowana i ubezpieczona przyczepke ... ;]


lol ^^
hmm czyli jakbym przerejestrowal przyczepke na siebie i ubezpieczyl to by cos mi to dalo?
moshic
moshic
  26 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: hmm czyli jakbym przerejestrowal przyczepke na siebie i ubezpieczyl to by cos mi to dalo?


tak ... bedziesz mial ciaglosc w ubezpieczalni (dodatkowe 5 czy tam 10% znizki) ... nie mam na siebie caly czas zarejestrowanego samochodu wiec taki myk pomaga ;]
PeJakPaula
PeJakPaula
  26 czerwca 2009

a jesli jestem współwłaścicielem samochodu ale nie mam 25lat to mi lecą te zniżki czy dopiero jak skończę 25?

PERELKA213
PERELKA213
  26 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: "lepiej wiedziec co sie pisze niz pisac co sie wie" ...

on nie pytal co bylo kiedys tylko co jest teraz........
CKsBbyBoy
CKsBbyBoy
  26 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: tak ... bedziesz mial ciaglosc w ubezpieczalni (dodatkowe 5 czy tam 10% znizki) ... nie mam na siebie caly czas zarejestrowanego samochodu wiec taki myk pomaga ;]


to musze nad tym pomyslec ^^
bo mam na siebie dwa samochody zarejestrowane ale nie w polsce.. a nie wiem czy u nas znizki z UE przyjma
moshic
moshic
  26 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: to musze nad tym pomyslec ^^ bo mam na siebie dwa samochody zarejestrowane ale nie w polsce.. a nie wiem czy u nas znizki z UE przyjma


w UK smigalismy na polskich blachach z polskim ubezpieczeniem (jak pytali sie ile dalismy za samochod to lapali sie za glowe dlaczego tak drogo ... ale jak mowilismy ile placimy ubezpieczenia to lapali sie dlaczego tak tanio ;D) ... samochod i tak i tak raz na pol roku jechal do kraju wiec w razie gdyby policjant sie pytal ile czasu jezdzimy juz na polskich blachach to mowilismy ze niecale pol roku i pokazywalismy kwitek z promu ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: nie porównuj motoroweru do samochodu nie ma szans na to żeby ktoś ci w/w procent zniżek przeniósł na samochód


Konto usunięte
Konto usunięte: on nie pytal co bylo kiedys tylko co jest teraz........


co nie zmienia faktu ze twoj post nic nie wnosi do tematu ... ot czyste nabicie posta ..
CKsBbyBoy
CKsBbyBoy
  26 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: w UK smigalismy na polskich blachach z polskim ubezpieczeniem (jak pytali sie ile dalismy za samochod to lapali sie za glowe dlaczego tak drogo ... ale jak mowilismy ile placimy ubezpieczenia to lapali sie dlaczego tak tanio ;D) ... samochod i tak i tak raz na pol roku jechal do kraju wiec w razie gdyby policjant sie pytal ile czasu jezdzimy juz na polskich blachach to mowilismy ze niecale pol roku i pokazywalismy kwitek z promu ;]


tez w uk mialem przez 2 miechy samochod na polskich blaszkach.. i to samo bylo jak im powiedzialem ile za ubezieczenie w polsce sie placi haha ^^
ja za dwa autka w uk samego ubezpieczenia 700funtow miesiecznie placilem teraz mam a siebie zawieszone i tylko na mame to ma wieksza znizke i jest lepiej ;)
ziomekthx
ziomekthx
  26 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a jesli jestem współwłaścicielem samochodu ale nie mam 25lat to mi lecą te zniżki czy dopiero jak skończę 25?

Leca Ci znizki od czasu kiedy jestes wpisana w dowód rejestracyjny
PERELKA213
PERELKA213
  26 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ot czyste nabicie posta ..

przepraszam...........
LiwingLaWida
LiwingLaWida
  29 czerwca 2009

jedni mowią ze nie przechodzą inni ze przechodzą...
z własniego doswiadczenia wiem ze przechodzą...
ojciec od 3 lat ma na sie skuterka (czyli motorower ;p) zarejestrowanego...
niedawno kupiłem golfika ^^ ojciec jest współwłaścicielem i mam znizke... niewielką ale pare stówek w kieszeni zostaje... :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.