PeJakPaula
PeJakPaula
  24 czerwca 2009 (pierwszy post)

Cześć, mam dziwny problem... Z tego co wiem ( nie wiem czy dobrze) jak kupi sie auto ma się miesiąc na jego przerejestrowanie tak?
Chciałam go przerejestrować a oni mi powiedzieli,że najpierw muszę się zapisać i zapisali mnie na 8go sierpnia...
To mogę jeździc na tym dowodzie który mam?

CKsBbyBoy
CKsBbyBoy
  24 czerwca 2009

mozesz na nim jezdzic ale najlepiej miec przy sobie umowe kupna-sprzedazy.
a z aczasem na przerejestreowanie samochodu to nie wiem dokladnie jak jest ;p

PeJakPaula
PeJakPaula
  24 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: mozesz na nim jezdzic ale najlepiej miec przy sobie umowe kupna-sprzedazy. a z aczasem na przerejestreowanie samochodu to nie wiem dokladnie jak jest ;p

sama faktua nie wystarczy? i jeszcze jedno pytanie bo zapomniałam ;) czy do rejestracji i ubezpieczenia muszę miec dokumenty ktore daja przy zakladaniu gazu?
CKsBbyBoy
CKsBbyBoy
  24 czerwca 2009

aha tylko nie zapomnij z urzedem skarbowym bo tam to 2 tyg masz ;P

PeJakPaula
PeJakPaula
  24 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: aha tylko nie zapomnij z urzedem skarbowym bo tam to 2 tyg masz ;P

tak,wiem już zapłaciłam...
CKsBbyBoy
CKsBbyBoy
  24 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: sama faktua nie wystarczy?

wystarczy CI i sam dowow rejestracyjny ale wiesz jaka jest polska policja ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: czy do rejestracji i ubezpieczenia muszę miec dokumenty ktore daja przy zakladaniu gazu?

wiesz ze nie wiem ..
ale w sumie jak masz wbite w dowod rejestracyjny to niby po co te dokumenty by byly im potrzebne.. przecie diagnosta nie podbije dowodu jezeli inst gaz nie bedzie posiadala homologacji itd..
PeJakPaula
PeJakPaula
  24 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wystarczy CI i sam dowow rejestracyjny ale wiesz jaka jest polska policja ;)

własnie wiem...

Konto usunięte
Konto usunięte: ale w sumie jak masz wbite w dowod rejestracyjny to niby po co te dokumenty by byly im potrzebne..

no po nic logicznie myśląc ale właśnie miła pani jak mnie na te przerejestrowanie zapisywała powiedziaa żeby przygotować te dokumenty a ja ich nie mam :woot:
CKsBbyBoy
CKsBbyBoy
  24 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: własnie wiem...

jezeli trafisz na wyjatkowo wrednych to sie moga przywalic.. ale moze nie bedzie tak zle ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: no po nic logicznie myśląc ale właśnie miła pani jak mnie na te przerejestrowanie zapisywała powiedziaa żeby przygotować te dokumenty a ja ich nie mam

a ja w urzedzie zawsze sie kloce bo te babki to g.. wiedza czesto ;p wiec zazwyczaj sprawdzam w necie co i jak i potem im to mowie ^^
najlepiej spytaj sie kogos kto kupil autko z gazem ;)
ale jestem przekonany ze to nie tej baby broszka tylko stacji diagnostycznej.. Ty chcesz od niej tylko dowod..
PeJakPaula
PeJakPaula
  24 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ale jestem przekonany ze to nie tej baby broszka tylko stacji diagnostycznej..

też tak myślę bo przy poprzednim samochodzie nikt sie o to nie pytal a tez był gaz... może się cos zmienilo, ale spradzę to... samo czekanie tyle czasu to dla mnie paranoja, tymbardziej że tablice zosaną te same
CKsBbyBoy
CKsBbyBoy
  24 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: też tak myślę bo przy poprzednim samochodzie nikt sie o to nie pytal a tez był gaz... może się cos zmienilo, ale spradzę to... samo czekanie tyle czasu to dla mnie paranoja, tymbardziej że tablice zosaną te same

szczerze mowiac to dlugo musisz czekac.. u mnie szybciej zalatwiaja ;P
PeJakPaula
PeJakPaula
  24 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: szczerze mowiac to dlugo musisz czekac.. u mnie szybciej zalatwiaja ;P

rok temu załatwiłam to w kilka dni... nie wiem czy to jest spowodowane masowym sprowadzaniem aut i mają tyle pracy czy lenistwem...:woot:
CKsBbyBoy
CKsBbyBoy
  24 czerwca 2009

stawiam na to drugie ;)
dobra spadam z kompa
narazie

afterace
afterace
  24 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: spowodowane masowym sprowadzaniem aut i mają tyle pracy czy lenistwem

aktualnie import raczej kuleje, wiec zdecydowanie to 2
PeJakPaula
PeJakPaula
  24 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: aktualnie import raczej kuleje, wiec zdecydowanie to 2

nie w moim regionie :)
adamek92
adamek92
  26 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: najlepiej miec przy sobie umowe kupna-sprzedazy.

eeee nie trzeba , załuzmy ze wozisz ze zoba takowa umowe, ktos ci wybija szybę i zabiera umowe ..(chociaż mu wogóle nie jest ona do niczego potrzebna ale załóżmy )

i co ku.rwa wtedy pytam grzecznie nie masz dokumentu stwierdzającego ze to własnie ty jesteś włascicielem pojazdu ... haha nigdzie nie jest napisane ze podczas czekania w kolejce do rejstracji powinienes wozić ze sobą umowę ....

pozdro
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.