Herby
Herby
  19 listopada 2008 (pierwszy post)
Może zagramy w grę 'Jaki to samochód?'
Chodzi w niej o to że, pierwsza osoba daje zdjęcie jakiegoś samochodu a inni próbują odgadnąć jaki to samochód.Ten kto odgadnie jako pierwszy daje zdjęcie jakiegoś samochodu i tak w kółko...Rozumiecie?To zaczynamy...!!!
(oczywiście osoba która dała foto samochodu musi potwierdzić prawidłową odpowiedź)


Jaki to samochód ?


P.s Życzę miłej zabawy!
BMW325e30
BMW325e30
  29 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Ono już umarło dawno temu...jakis rok temu ?

Nie nie... rok temu tu przyszedłem to to forum tętniło życiem, temat za tematem.. teraz całkiem niedawno, jak tych dwóch cwaniaków zostało modami to nikt nie chce się wypowiadac i zakładać tematów
Walhalia
Walhalia
  29 listopada 2008

sorki,ale czy to jest wątek i forum tylko dla facetów??

BMW325e30
BMW325e30
  29 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: sorki,ale czy to jest wątek i forum tylko dla facetów??

Nie ;]
Walhalia
Walhalia
  29 listopada 2008

to dlaczego ktoś usunął mój poprzedni post???????????????????

Walhalia
Walhalia
  29 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: taaa...Widzę że robi się niezły offtop, dodam poranną zagadkę ;)

wypowiedziałam się na temat tego cudeńka i usunięto tego mojego posta ;-((((!!!!!!!!!!!
BMW325e30
BMW325e30
  29 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: wypowiedziałam się na temat tego cudeńka i usunięto tego mojego posta ;-((((!!!!!!!!!!!

Nie wiem.. odpowiedz jeszcze raz ;-)
glonsk8
glonsk8
  30 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte:

ja strzelałbym w alfe romeo :D cos mi ten znaczek na masce z przodu troche alfowsko wyglada :D a jak nie alfa to bugatti albo jakies maserati :) cos z włoszech w kazdym badz razie:D
TranceEnergyMix
TranceEnergyMix
  30 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie nie... rok temu tu przyszedłem to to forum tętniło życiem, temat za tematem.. teraz całkiem niedawno, jak tych dwóch cwaniaków zostało modami to nikt nie chce się wypowiadac i zakładać tematów

No dobra moze troche przesadzilem, ale od polowy roku to juz tutaj tylko klodki widze.
BMW325e30
BMW325e30
  30 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ja strzelałbym w alfe romeo :D cos mi ten znaczek na masce z przodu troche alfowsko wyglada :D a jak nie alfa to bugatti albo jakies maserati :) cos z włoszech w kazdym badz razie:D

To jest na bazie Alfy, bardzo mała znana marka... a dokładnie silnik alfy.

Konto usunięte
Konto usunięte: No dobra moze troche przesadzilem, ale od polowy roku to juz tutaj tylko klodki widze.

Było dobrze jak nie było przyklejonych tematów o kupnie aut i motocykli, można było podyskutowac o danym aucie.. a teraz wszystko się miesza... i robi się offtop ;]
mulek2
mulek2
  30 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Troche dziwna zabawa iz po najechaniu na zdjecie pierwszego auta, mozna odczytac co to za model, drugie to dosc znane auto...no to moze ja;) ;) Dowidzenia, znaczy wypi..aj ;)


To potworkowate auto to Chrysler PT Cruiser
BMW325e30
BMW325e30
  30 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: To potworkowate auto to Chrysler PT Cruiser

Chyba musisz popracować coś ze swoim zapłonem, bo juz dawno jest odgadnięte, następna zagadka czeka
moshic
moshic
  1 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie nie... rok temu tu przyszedłem to to forum tętniło życiem, temat za tematem.. teraz całkiem niedawno, jak tych dwóch cwaniaków zostało modami to nikt nie chce się wypowiadac i zakładać tematów


:rotfl: ... teraz jest przynajmniej porzadek a nie offtop za offtopem ... zreszta i tak i tak harry3d zrobil najlepsza serie tematow jakie istnialy kiedykolwiek na tym forum ... i to za mojej kadencji :zonk:
KasiaSlodkaSuczka
KasiaSlodkaSuczka
  1 grudnia 2008

to jest chyba Buggati Veyron :)

BMW325e30
BMW325e30
  1 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ... teraz jest przynajmniej porzadek a nie offtop za offtopem ... zreszta i tak i tak harry3d zrobil najlepsza serie tematow jakie istnialy kiedykolwiek na tym forum ... i to za mojej kadencji

Chodzi Ci o ten serial o BMW ?
moshic
moshic
  1 grudnia 2008

w rzeczy samej ... konkretne tematy ... a nie "pomocy ... zepsul mi sie skuter" ... i zalozyciel tematu ktory sam chce go naprawiac chociaz nie ma o tym zielonego pojecia i co chwile wali nowy post "a jak zrobic to ... a jak tamto" ... nie wspominam juz o "ktory samochod wybrac" bo to byl co 2gi temat ... od tego jest podwieszony temat i takowe nagminnie zamykam ... a jak ktos chce sobie ponabijac posty i lac wode to zapraszam na hyde ...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.