RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  10 grudnia 2014 (pierwszy post)


Sobota

15:30 Hertha-Dortmund
15:30 Ruch Chorzów-Wisła Kraków
16:00 Hamilton-Dundee FC
16:00 Crystal Palace-Stoke
17:00 Penafiel-Nacional
18:30 Arsenal-Newcastle
19:45 Willem II-Zwolle
20:00 Lorient-Metz
20:00 Bastia-Rennes
22:00 Malaga-Celta Vigo

Niedziela

12:00 Espanyol-Granada
12:30 Karabukspor-Bursaspor
14:30 Manchester Utd-Liverpool
14:30 St. Liege-Club Brugge
15:00 Udinese-Verona
15:00 Din. Zagreb-Belupo
15:30 Podbeskidzie B-B-Zawisza Bydgoszcz
15:30 Leverkusen-Moenchengladbach
20:45 AC Milan-Napoli
21:00 Monaco-Marseille

Rezerwowe

Sobota 16:15 Kalloni-Panetolikos
Niedziela 11:30 Ludogorets-Botev Plovdiv

TYPOWANIE TRWA DO
SOBOTY 13 GRUDNIA DO GODZ. 15.30



Typy oddajemy w temacie

JOKERA oznaczamy poprzez umieszczenie tuż za typowanym wynikiem słowa JOKER!!!
Joker - mecz punktowany podwójnie

TYPUJĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE OSOBY Z PONIŻSZEJ LISTY

8 kolejka

Thomas - Adi
Raven - Leon
NuTiiiiii - Kozaczek
Hollywood - Earth
Wodzu - Kamil

...Ignorance is bliss...
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  10 grudnia 2014

Sobota

15:30 Hertha-Dortmund 1:2
15:30 Ruch Chorzów-Wisła Kraków 1:1
16:00 Hamilton-Dundee FC 2:1
16:00 Crystal Palace-Stoke 2:1
17:00 Penafiel-Nacional 1:1
18:30 Arsenal-Newcastle 2:1
19:45 Willem II-Zwolle 2:1
20:00 Lorient-Metz 2:1
20:00 Bastia-Rennes 1:1
22:00 Malaga-Celta Vigo 2:1

Niedziela

12:00 Espanyol-Granada 2:1
12:30 Karabukspor-Bursaspor 1:1
14:30 Manchester Utd-Liverpool 2:1
14:30 St. Liege-Club Brugge 1:2
15:00 Udinese-Verona 2:1 [JOKER]
15:00 Din. Zagreb-Belupo 2:1
15:30 Podbeskidzie B-B-Zawisza Bydgoszcz 2:1
15:30 Leverkusen-Moenchengladbach 2:1
20:45 AC Milan-Napoli 1:1
21:00 Monaco-Marseille 2:1

Rezerwowe

Sobota 16:15 Kalloni-Panetolikos 1:1
Niedziela 11:30 Ludogorets-Botev Plovdiv 3:1

RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  11 grudnia 2014

Sobota

15:30 Hertha-Dortmund 2:2
15:30 Ruch Chorzów-Wisła Kraków 1:1

16:00 Hamilton-Dundee FC 2:1
16:00 Crystal Palace-Stoke 2:1
17:00 Penafiel-Nacional 1:1
18:30 Arsenal-Newcastle 3:2
19:45 Willem II-Zwolle 1:2
20:00 Lorient-Metz 2:1
20:00 Bastia-Rennes 1:2
22:00 Malaga-Celta Vigo 2:1

Niedziela

12:00 Espanyol-Granada 2:1
12:30 Karabukspor-Bursaspor 1:2
14:30 Manchester Utd-Liverpool 2:1
14:30 St. Liege-Club Brugge 1:2
15:00 Udinese-Verona 2:0
15:00 Din. Zagreb-Belupo 3:0 joker
15:30 Podbeskidzie B-B-Zawisza Bydgoszcz 2:1
15:30 Leverkusen-Moenchengladbach 2:1
20:45 AC Milan-Napoli 1:1
21:00 Monaco-Marseille 2:2

Rezerwowe

Sobota 16:15 Kalloni-Panetolikos 1:1
Niedziela 11:30 Ludogorets-Botev Plovdiv 2:0

...Ignorance is bliss...
wyksztalcenie
wyksztalcenie
  11 grudnia 2014

kozaczek

Sobota

15:30 Hertha-Dortmund 0:2
15:30 Ruch Chorzów-Wisła Kraków 0:1
16:00 Hamilton-Dundee FC 2:1
16:00 Crystal Palace-Stoke 1:1
17:00 Penafiel-Nacional 1:1
18:30 Arsenal-Newcastle 2:1
19:45 Willem II-Zwolle 3:1
20:00 Lorient-Metz 1:0
20:00 Bastia-Rennes 0:1
22:00 Malaga-Celta Vigo 2:1

Niedziela

12:00 Espanyol-Granada 1:0
12:30 Karabukspor-Bursaspor 1:1
14:30 Manchester Utd-Liverpool 1:0
14:30 St. Liege-Club Brugge 1:2
15:00 Udinese-Verona 2:1
15:00 Din. Zagreb-Belupo 3:1 JOKER
15:30 Podbeskidzie B-B-Zawisza Bydgoszcz 1:3
15:30 Leverkusen-Moenchengladbach 2:1
20:45 AC Milan-Napoli 0:0
21:00 Monaco-Marseille 1:1

Rezerwowe

Sobota 16:15 Kalloni-Panetolikos 1:1
Niedziela 11:30 Ludogorets-Botev Plovdiv 3:1

HollywoodUndead
HollywoodUndead
  11 grudnia 2014

Sobota

15:30 Hertha - Dortmund 1:0
15:30 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 1:1
16:00 Hamilton - Dundee FC 0:1
16:00 Crystal Palace - Stoke 1:1
17:00 Penafiel - Nacional 0:2
18:30 Arsenal - Newcastle 1:0
19:45 Willem II - Zwolle 0:2
20:00 Lorient - Metz 1:0
20:00 Bastia - Rennes 0:1
22:00 Malaga - Celta Vigo 2:1

Niedziela

12:00 Espanyol - Granada 1:0
12:30 Karabukspor - Bursaspor 2:1
14:30 Manchester Utd - Liverpool 2:0 JOKER
14:30 St. Liege - Club Brugge 0:1
15:00 Udinese - Verona 2:0
15:00 Din. Zagreb - Belupo 1:0
15:30 Podbeskidzie B-B - Zawisza Bydgoszcz 1:0
15:30 Leverkusen - Moenchengladbach 1:0
20:45 AC Milan - Napoli 2:1
21:00 Monaco - Marseille 1:2

Rezerwowe

Sobota 16:15 Kalloni - Panetolikos 1:0
Niedziela 11:30 Ludogorets - Botev Plovdiv 1:0

Earth
Earth
  12 grudnia 2014

Sobota

15:30 Hertha-Dortmund 1:1
15:30 Ruch Chorzów-Wisła Kraków 1:1
16:00 Hamilton-Dundee FC 2:1 Joker
16:00 Crystal Palace-Stoke 1:0
17:00 Penafiel-Nacional 1:1
18:30 Arsenal-Newcastle 2:1
19:45 Willem II-Zwolle 2:2
20:00 Lorient-Metz 2:1
20:00 Bastia-Rennes 0:1
22:00 Malaga-Celta Vigo 2:1

Niedziela

12:00 Espanyol-Granada 1:0
12:30 Karabukspor-Bursaspor 1:1
14:30 Manchester Utd-Liverpool 2:0
14:30 St. Liege-Club Brugge 1:2
15:00 Udinese-Verona 2:0
15:00 Din. Zagreb-Belupo 2:0
15:30 Podbeskidzie B-B-Zawisza Bydgoszcz 2:2
15:30 Leverkusen-Moenchengladbach 2:1
20:45 AC Milan-Napoli 1:0
21:00 Monaco-Marseille 1:2

Rezerwowe

Sobota 16:15 Kalloni-Panetolikos 0:1
Niedziela 11:30 Ludogorets-Botev Plovdiv 1:0

HollywoodUndead
HollywoodUndead
  12 grudnia 2014

Sobota

15:30 Hertha - Dortmund 1:0
15:30 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 1:1
16:00 Hamilton - Dundee FC 0:1
16:00 Crystal Palace - Stoke 1:1
17:00 Penafiel - Nacional 0:2
18:30 Arsenal - Newcastle 1:0
19:45 Willem II - Zwolle 0:2
20:00 Lorient - Metz 1:0
20:00 Bastia - Rennes 0:1
22:00 Malaga - Celta Vigo 2:1

Niedziela

12:00 Espanyol - Granada 1:0
12:30 Karabukspor - Bursaspor 2:1
14:30 Manchester Utd - Liverpool 2:0
14:30 St. Liege - Club Brugge 0:1
15:00 Udinese - Verona 2:0
15:00 Din. Zagreb - Belupo 1:0
15:30 Podbeskidzie B-B - Zawisza Bydgoszcz 1:0
15:30 Leverkusen - Moenchengladbach 1:0
20:45 AC Milan - Napoli 2:1 JOKER
21:00 Monaco - Marseille 1:2

Rezerwowe

Sobota 16:15 Kalloni - Panetolikos 1:0
Niedziela 11:30 Ludogorets - Botev Plovdiv 1:0

HollywoodUndead
HollywoodUndead
  12 grudnia 2014

pierwszy typ nie ważny (zmieniam JOKERA jedynie, jak coś) .. I jeśli można to poproszę o usunięcie pierwszego typu żeby nie mylić XD

thomas893
Posty: 10977 (po ~132 znaków)
Reputacja: -11 | BluzgometrTM: 4
thomas893
  12 grudnia 2014

Sobota

15:30 Hertha-Dortmund 1:2
15:30 Ruch Chorzów-Wisła Kraków 1:2
16:00 Hamilton-Dundee FC 2:1
16:00 Crystal Palace-Stoke 2:1
17:00 Penafiel-Nacional 1:2
18:30 Arsenal-Newcastle 2:1
19:45 Willem II-Zwolle 2:1
20:00 Lorient-Metz 2:1
20:00 Bastia-Rennes 1:1
22:00 Malaga-Celta Vigo 2:0

Niedziela

12:00 Espanyol-Granada 2:1
12:30 Karabukspor-Bursaspor 2:1
14:30 Manchester Utd-Liverpool 2:1
14:30 St. Liege-Club Brugge 2:1
15:00 Udinese-Verona 2:0 JOKER
15:00 Din. Zagreb-Belupo 3:1
15:30 Podbeskidzie B-B-Zawisza Bydgoszcz 2:1
15:30 Leverkusen-Moenchengladbach 2:1
20:45 AC Milan-Napoli 2:1
21:00 Monaco-Marseille 2:1

Rezerwowe

Sobota 16:15 Kalloni-Panetolikos 2:1
Niedziela 11:30 Ludogorets-Botev Plovdiv 2:1

adi783
Posty: 987 (po ~124 znaków)
Reputacja: -30 | BluzgometrTM: 144
adi783
  12 grudnia 2014

Sobota

15:30 Hertha-Dortmund 0:1
15:30 Ruch Chorzów-Wisła Kraków 0:2
16:00 Hamilton-Dundee FC 0:1
16:00 Crystal Palace-Stoke 2:1
17:00 Penafiel-Nacional 1:1
18:30 Arsenal-Newcastle 3:0 JOKER
19:45 Willem II-Zwolle 2:1
20:00 Lorient-Metz 1:1
20:00 Bastia-Rennes 1:2
22:00 Malaga-Celta Vigo 2:1

Niedziela

12:00 Espanyol-Granada 2:1
12:30 Karabukspor-Bursaspor 1:1
14:30 Manchester Utd-Liverpool 2:0
14:30 St. Liege-Club Brugge 1:1
15:00 Udinese-Verona 2:1
15:00 Din. Zagreb-Belupo 2:1
15:30 Podbeskidzie B-B-Zawisza Bydgoszcz 2:1
15:30 Leverkusen-Moenchengladbach 0:2
20:45 AC Milan-Napoli 2:1
21:00 Monaco-Marseille 1:2

Rezerwowe

Sobota 16:15 Kalloni-Panetolikos 1:1
Niedziela 11:30 Ludogorets-Botev Plovdiv 2:1

:mrgreen:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  13 grudnia 2014

Sobota

15:30 Hertha-Dortmund 0:1
15:30 Ruch Chorzów-Wisła Kraków 2:1
16:00 Hamilton-Dundee FC 1:2
16:00 Crystal Palace-Stoke 1:0
17:00 Penafiel-Nacional 1:2
18:30 Arsenal-Newcastle 1:0 JOKER
19:45 Willem II-Zwolle 1:2
20:00 Lorient-Metz 1:1
20:00 Bastia-Rennes 0:1
22:00 Malaga-Celta Vigo 2:1

Niedziela

12:00 Espanyol-Granada 1:0
12:30 Karabukspor-Bursaspor 0:1
14:30 Manchester Utd-Liverpool 1:0
14:30 St. Liege-Club Brugge 0:1
15:00 Udinese-Verona 1:0
15:00 Din. Zagreb-Belupo 2:0
15:30 Podbeskidzie B-B-Zawisza Bydgoszcz 1:0
15:30 Leverkusen-Moenchengladbach 1:1
20:45 AC Milan-Napoli 1:1
21:00 Monaco-Marseille 1:1

Rezerwowe

Sobota 16:15 Kalloni-Panetolikos 2:1
Niedziela 11:30 Ludogorets-Botev Plovdiv 1:0

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

wodzu2377
Posty: 2482 (po ~135 znaków)
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 3
wodzu2377
  13 grudnia 2014

Sobota

15:30 Hertha-Dortmund 0:2 JOKER
15:30 Ruch Chorzów-Wisła Kraków 1:0
16:00 Hamilton-Dundee FC 0:2
16:00 Crystal Palace-Stoke 1:1
17:00 Penafiel-Nacional 1:2
18:30 Arsenal-Newcastle 2:0
19:45 Willem II-Zwolle 1:1
20:00 Lorient-Metz 1:1
20:00 Bastia-Rennes 1:1
22:00 Malaga-Celta Vigo 2:1

Niedziela

12:00 Espanyol-Granada 1:1
12:30 Karabukspor-Bursaspor 1:1
14:30 Manchester Utd-Liverpool 1:0
14:30 St. Liege-Club Brugge 0:2
15:00 Udinese-Verona 2:1
15:00 Din. Zagreb-Belupo 2:0
15:30 Podbeskidzie B-B-Zawisza Bydgoszcz 1:2
15:30 Leverkusen-Moenchengladbach 2:1
20:45 AC Milan-Napoli 1:2
21:00 Monaco-Marseille 1:2

Rezerwowe

Sobota 16:15 Kalloni-Panetolikos 1:1
Niedziela 11:30 Ludogorets-Botev Plovdiv 3:0

HollywoodUndead
HollywoodUndead
  13 grudnia 2014

no niezły początek i ostra rywalizacja XD

RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  14 grudnia 2014

po sobocie

Thomas - Adi 9:4
Raven - Leon 0:6
NuTiiiiii - Kozaczek 4:10
Hollywood - Earth 10:9
Wodzu - Kamil 5:7

...Ignorance is bliss...
HollywoodUndead
HollywoodUndead
  14 grudnia 2014

no i jest szansa na 2 miejsce d83dde0f d83ddc4d

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.