RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  11 listopada 2014 (pierwszy post)


Sobota

15:00 Kamerun-DR Kongo
18:00 Anglia-Słowenia
18:00 Austria-Rosja
18:00 Luksemburg-Ukraina
18:00 Mołdawia-Liechtenstein
18:00 San Marino-Estonia
20:45 Czarnogóra-Szwecja
20:45 Hiszpania-Białoruś
20:45 Macedonia-Słowacja
20:45 Szwajcaria-Litwa

Niedziela

02:00Kuba-Trinidad i Tobago
18:00 Azerbejdżan-Norwegia
18:00 Belgia-Walia
18:00 Cypr-Andora
18:00 Holandia-Łotwa
20:45 Bułgaria-Malta
20:45 Czechy-Islandia
20:45 Izrael-Bośnia Hercegowina
20:45 Turcja-Kazachstan
20:45 Włochy-Chorwacja

Rezerwowe

Sobota 18:00 Egipt-Senegal
Niedziela 12:00 Chińskie Tajpej-Hong Kong

TYPOWANIE TRWA DO
SOBOTY 15 LISTOPADA DO GODZ. 15.00



Typy oddajemy w temacie

JOKERA oznaczamy poprzez umieszczenie tuż za typowanym wynikiem słowa JOKER!!!
Joker - mecz punktowany podwójnie

TYPUJĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE OSOBY Z PONIŻSZEJ LISTY

3 kolejka:

NuTiiiiii - Adi
Hollywood - Raven
Wodzu - Thomas
Kamil - Leon
Earth - Kozaczek

...Ignorance is bliss...
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  11 listopada 2014

Sobota

15:00 Kamerun-DR Kongo 2:0
18:00 Anglia-Słowenia 3:1
18:00 Austria-Rosja 1:1
18:00 Luksemburg-Ukraina 0:3
18:00 Mołdawia-Liechtenstein 2:0
18:00 San Marino-Estonia 0:2
20:45 Czarnogóra-Szwecja 1:2
20:45 Hiszpania-Białoruś 3:0 {JOKER]
20:45 Macedonia-Słowacja 1:2
20:45 Szwajcaria-Litwa 3:1

Niedziela

02:00Kuba-Trinidad i Tobago 2:1
18:00 Azerbejdżan-Norwegia 1:2
18:00 Belgia-Walia 2:0
18:00 Cypr-Andora 2:0
18:00 Holandia-Łotwa 3:0
20:45 Bułgaria-Malta 2:0
20:45 Czechy-Islandia 2:1
20:45 Izrael-Bośnia Hercegowina 1:2
20:45 Turcja-Kazachstan 2:1
20:45 Włochy-Chorwacja 2:1

Rezerwowe

Sobota 18:00 Egipt-Senegal 2:1
Niedziela 12:00 Chińskie Tajpej-Hong Kong 1:1

ZacnyUserr
ZacnyUserr
  12 listopada 2014

kozaczek
Sobota

15:00 Kamerun-DR Kongo 2:0
18:00 Anglia-Słowenia 2:0
18:00 Austria-Rosja 0:0
18:00 Luksemburg-Ukraina 0:1
18:00 Mołdawia-Liechtenstein 1:0
18:00 San Marino-Estonia 0:3
20:45 Czarnogóra-Szwecja 1:2
20:45 Hiszpania-Białoruś 2:0 {JOKER]
20:45 Macedonia-Słowacja 1:1
20:45 Szwajcaria-Litwa 2:1

Niedziela

02:00Kuba-Trinidad i Tobago 1:1
18:00 Azerbejdżan-Norwegia 0:2
18:00 Belgia-Walia 2:0
18:00 Cypr-Andora 1:0
18:00 Holandia-Łotwa 3:0
20:45 Bułgaria-Malta 2:0
20:45 Czechy-Islandia 1:0
20:45 Izrael-Bośnia Hercegowina 1:2
20:45 Turcja-Kazachstan 2:1
20:45 Włochy-Chorwacja 1:0

Rezerwowe

Sobota 18:00 Egipt-Senegal 2:1
Niedziela 12:00 Chińskie Tajpej-Hong Kong 1:1

HollywoodUndead
HollywoodUndead
  12 listopada 2014

Sobota

15:00 Kamerun - DR Kongo 2:0
18:00 Anglia - Słowenia 2:1
18:00 Austria - Rosja 1:0
18:00 Luksemburg - Ukraina 0:3
18:00 Mołdawia - Liechtenstein 3:0
18:00 San Marino - Estonia 0:2
20:45 Czarnogóra - Szwecja 0:1
20:45 Hiszpania - Białoruś 4:0
20:45 Macedonia - Słowacja 0:1
20:45 Szwajcaria - Litwa 1:0

Niedziela

02:00 Kuba - Trinidad i Tobago 1:0
18:00 Azerbejdżan - Norwegia 0:3
18:00 Belgia - Walia 2:0
18:00 Cypr - Andora 2:1
18:00 Holandia - Łotwa 4:0 JOKER
20:45 Bułgaria - Malta 3:0
20:45 Czechy - Islandia 2:0
20:45 Izrael - Bośnia Hercegowina 1:0
20:45 Turcja - Kazachstan 1:0
20:45 Włochy - Chorwacja 2:1

Rezerwowe

Sobota 18:00 Egipt - Senegal 1:0
Niedziela 12:00 Chińskie Tajpej - Hong Kong 0:1

Earth
Earth
  12 listopada 2014

Sobota

15:00 Kamerun-DR Kongo 2:0
18:00 Anglia-Słowenia 3:0
18:00 Austria-Rosja 1:0
18:00 Luksemburg-Ukraina 0:1
18:00 Mołdawia-Liechtenstein 1:0
18:00 San Marino-Estonia 0:2
20:45 Czarnogóra-Szwecja 0:2
20:45 Hiszpania-Białoruś 3:0 Joker
20:45 Macedonia-Słowacja 1:1
20:45 Szwajcaria-Litwa 2:1

Niedziela

02:00Kuba-Trinidad i Tobago 0:0
18:00 Azerbejdżan-Norwegia 1:3
18:00 Belgia-Walia 2:0
18:00 Cypr-Andora 2:1
18:00 Holandia-Łotwa 3:0
20:45 Bułgaria-Malta 2:0
20:45 Czechy-Islandia 2:1
20:45 Izrael-Bośnia Hercegowina 1:1
20:45 Turcja-Kazachstan 2:1
20:45 Włochy-Chorwacja 2:1

Rezerwowe

Sobota 18:00 Egipt - Senegal 1:1
Niedziela 12:00 Chińskie Tajpej - Hong Kong 0:1

RavenOfDispersion
RavenOfDispersion
  13 listopada 2014

Sobota

15:00 Kamerun-DR Kongo 1:0
18:00 Anglia-Słowenia 2:0
18:00 Austria-Rosja 1:1
18:00 Luksemburg-Ukraina 0:3
18:00 Mołdawia-Liechtenstein 2:0
18:00 San Marino-Estonia 0:2
20:45 Czarnogóra-Szwecja 1:2
20:45 Hiszpania-Białoruś 3:0 JOKER
20:45 Macedonia-Słowacja 0:0
20:45 Szwajcaria-Litwa 3:1

Niedziela

02:00Kuba-Trinidad i Tobago 1:2
18:00 Azerbejdżan-Norwegia 0:2
18:00 Belgia-Walia 4:0
18:00 Cypr-Andora 2:1
18:00 Holandia-Łotwa 4:0
20:45 Bułgaria-Malta 1:0
20:45 Czechy-Islandia 2:1
20:45 Izrael-Bośnia Hercegowina 1:2
20:45 Turcja-Kazachstan 1:0
20:45 Włochy-Chorwacja 3:1

Rezerwowe

Sobota 18:00 Egipt-Senegal 2:2
Niedziela 12:00 Chińskie Tajpej-Hong Kong 0:2

thomas893
Posty: 10977 (po ~132 znaków)
Reputacja: -11 | BluzgometrTM: 4
thomas893
  13 listopada 2014

Sobota

15:00 Kamerun-DR Kongo 2:1
18:00 Anglia-Słowenia 2:1
18:00 Austria-Rosja 1:1
18:00 Luksemburg-Ukraina 0:3
18:00 Mołdawia-Liechtenstein 2:0
18:00 San Marino-Estonia 0:3
20:45 Czarnogóra-Szwecja 1:2
20:45 Hiszpania-Białoruś 4;0
20:45 Macedonia-Słowacja 2:1
20:45 Szwajcaria-Litwa 2:0

Niedziela

02:00Kuba-Trinidad i Tobago 0:1
18:00 Azerbejdżan-Norwegia 0:2
18:00 Belgia-Walia 3:0
18:00 Cypr-Andora 2:1
18:00 Holandia-Łotwa 6:0 JOKER
20:45 Bułgaria-Malta 2:0
20:45 Czechy-Islandia 2:0
20:45 Izrael-Bośnia Hercegowina 1:2
20:45 Turcja-Kazachstan 3:0
20:45 Włochy-Chorwacja 2:1

Rezerwowe

Sobota 18:00 Egipt-Senegal 2:1
Niedziela 12:00 Chińskie Tajpej-Hong Kong 1:2

RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  14 listopada 2014

Sobota

15:00 Kamerun-DR Kongo 3:1
18:00 Anglia-Słowenia 3:0
18:00 Austria-Rosja 1:1
18:00 Luksemburg-Ukraina 0:3
18:00 Mołdawia-Liechtenstein 2:0
18:00 San Marino-Estonia 0:4
20:45 Czarnogóra-Szwecja 1:2
20:45 Hiszpania-Białoruś 3:0
20:45 Macedonia-Słowacja 1:2
20:45 Szwajcaria-Litwa 2:0

Niedziela

02:00Kuba-Trinidad i Tobago 1:2
18:00 Azerbejdżan-Norwegia 1:2
18:00 Belgia-Walia 3:1
18:00 Cypr-Andora 1:0
18:00 Holandia-Łotwa 4:0 joker
20:45 Bułgaria-Malta 4:0
20:45 Czechy-Islandia 2:0
20:45 Izrael-Bośnia Hercegowina 2:1
20:45 Turcja-Kazachstan 2:0
20:45 Włochy-Chorwacja 2:1

Rezerwowe

Sobota 18:00 Egipt-Senegal 2:1
Niedziela 12:00 Chińskie Tajpej-Hong Kong 1:1

...Ignorance is bliss...
wodzu2377
Posty: 2482 (po ~135 znaków)
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 3
wodzu2377
  15 listopada 2014

Sobota

15:00 Kamerun-DR Kongo 2:1
18:00 Anglia-Słowenia 1:0
18:00 Austria-Rosja 1:1
18:00 Luksemburg-Ukraina 0:2
18:00 Mołdawia-Liechtenstein 2:0
18:00 San Marino-Estonia 0:4
20:45 Czarnogóra-Szwecja 0:2
20:45 Hiszpania-Białoruś 3:0
20:45 Macedonia-Słowacja 1:2
20:45 Szwajcaria-Litwa 2:0

Niedziela

02:00Kuba-Trinidad i Tobago 1:2
18:00 Azerbejdżan-Norwegia 0:2
18:00 Belgia-Walia 2:1
18:00 Cypr-Andora 2:0 JOKER
18:00 Holandia-Łotwa 3:0
20:45 Bułgaria-Malta 1:0
20:45 Czechy-Islandia 1:1
20:45 Izrael-Bośnia Hercegowina 1:1
20:45 Turcja-Kazachstan 2:1
20:45 Włochy-Chorwacja 1:0

Rezerwowe

Sobota 18:00 Egipt-Senegal 1:1
Niedziela 12:00 Chińskie Tajpej-Hong Kong 1:2

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  15 listopada 2014

Kamerun - Kongo 2:0
reszta jak wrócę do domu

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  15 listopada 2014

18:00 Anglia-Słowenia 2:1
18:00 Austria-Rosja 1:0
18:00 Luksemburg-Ukraina 0:2
18:00 Mołdawia-Liechtenstein 2:0
18:00 San Marino-Estonia 0:1
20:45 Czarnogóra-Szwecja 0:1
20:45 Hiszpania-Białoruś 2:0 JOKER
20:45 Macedonia-Słowacja 0:1
20:45 Szwajcaria-Litwa 1:0

Niedziela

02:00 Kuba-Trinidad i Tobago 1:2
18:00 Azerbejdżan-Norwegia 0:2
18:00 Belgia-Walia 1:0
18:00 Cypr-Andora 1:0
18:00 Holandia-Łotwa 3:0
20:45 Bułgaria-Malta 2:0
20:45 Czechy-Islandia 1:0
20:45 Izrael-Bośnia Hercegowina 1:2
20:45 Turcja-Kazachstan 1:0
20:45 Włochy-Chorwacja 1:0

Rezerwowe

Sobota 18:00 Egipt-Senegal 2:1
Niedziela 12:00 Chińskie Tajpej-Hong Kong 0:1

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  15 listopada 2014
adi

Sobota

15:00 Kamerun-DR Kongo 2:1
18:00 Anglia-Słowenia 2:1
18:00 Austria-Rosja 1:1
18:00 Luksemburg-Ukraina 0:3 JOKER
18:00 Mołdawia-Liechtenstein 2:1
18:00 San Marino-Estonia 0:3
20:45 Czarnogóra-Szwecja 1:2
20:45 Hiszpania-Białoruś 2:0
20:45 Macedonia-Słowacja 0:1
20:45 Szwajcaria-Litwa 2:1

Niedziela

02:00Kuba-Trinidad i Tobago 0:2
18:00 Azerbejdżan-Norwegia 1:2
18:00 Belgia-Walia 2:0
18:00 Cypr-Andora 2:0
18:00 Holandia-Łotwa 3:1
20:45 Bułgaria-Malta 1:1
20:45 Czechy-Islandia 2:1
20:45 Izrael-Bośnia Hercegowina 0:1
20:45 Turcja-Kazachstan 1:1
20:45 Włochy-Chorwacja 1:2

Rezerwowe

Sobota 18:00 Egipt-Senegal 2:0
Niedziela 12:00 Chińskie Tajpej-Hong Kong 0:2
...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  15 listopada 2014

NuTiiiiii - Adi 10:11
Hollywood - Raven 11:14
Wodzu - Thomas 8:7
Kamil - Leon 10:15
Earth - Kozaczek 14:6

...Ignorance is bliss...
Prawlczek
Prawlczek
  16 listopada 2014

ale mnie wszyscy łoją:(

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  16 listopada 2014

gratki Adi

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.