RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  4 listopada 2014 (pierwszy post)


Sobota

13:45 Liverpool-Chelsea
15:30 Hoffenheim-Köln
15:30 Augsburg-Paderborn
16:00 Burnley-Hull
16:00 Manchester Utd-Crystal Palace
18:00 Getafe-Elche
18:00 GKS Bełchatów-Cracovia
20:00 Evian TG-Nice
20:00 Caen-Nantes
20:00 Real Madrid-Vallecano

Niedziela

13:00 Ufa-FK Rostov
15:00 Palermo-Udinese
15:00 Chievo-Cesena
15:30 Wolfsburg-Hamburger SV
15:30 Zawisza Bydgoszcz-Górnik Zabrze
16:15 Giannina-Niki Volos
17:00 Moreirense-Belenenses
19:00 Valencia-Ath. Bilbao
20:45 AS Roma-Torino
21:00 PSG-Marseille

Rezerwowe

Sobota 20:00 Kortrijk-Lierse
Niedziela 12:30 Erciyesspor-Bursaspor

TYPOWANIE TRWA DO
SOBOTY 08 LISTOPADA DO GODZ. 13.45



Typy oddajemy w temacie

JOKERA oznaczamy poprzez umieszczenie tuż za typowanym wynikiem słowa JOKER!!!
Joker - mecz punktowany podwójnie

TYPUJĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE OSOBY Z PONIŻSZEJ LISTY

2 kolejka:

Earth - Adi
Kozaczek - Kamil
Leon - Wodzu
Thomas - Hollywood
Raven - NuTiiiiii

...Ignorance is bliss...
HollywoodUndead
HollywoodUndead
  5 listopada 2014

Sobota

13:45 Liverpool - Chelsea 0:1
15:30 Hoffenheim - Köln 2:0
15:30 Augsburg - Paderborn 1:2
16:00 Burnley - Hull 0:1
16:00 Manchester Utd - Crystal Palace 1:0
18:00 Getafe - Elche 2:0
18:00 GKS Bełchatów - Cracovia 2:0
20:00 Evian TG - Nice 0:1
20:00 Caen - Nantes 0:2
20:00 Real Madrid - Vallecano 6:0 JOKER

Niedziela

13:00 Ufa - FK Rostov 1:0
15:00 Palermo - Udinese 1:1
15:00 Chievo - Cesena 1:0
15:30 Wolfsburg - Hamburger SV 2:1
15:30 Zawisza Bydgoszcz - Górnik Zabrze 0:2
16:15 Giannina - Niki Volos 1:0
17:00 Moreirense - Belenenses 1:2
19:00 Valencia - Ath. Bilbao 3:1
20:45 AS Roma - Torino 2:0
21:00 PSG - Marseille 1:0

Rezerwowe

Sobota 20:00 Kortrijk - Lierse 1:0
Niedziela 12:30 Erciyesspor - Bursaspor 1:0

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  5 listopada 2014

Sobota

13:45 Liverpool-Chelsea 1:2
15:30 Hoffenheim-Köln 2:1
15:30 Augsburg-Paderborn 2:1
16:00 Burnley-Hull 2:1
16:00 Manchester Utd-Crystal Palace 3:1
18:00 Getafe-Elche 2:1
18:00 GKS Bełchatów-Cracovia 2:1
20:00 Evian TG-Nice 1:2
20:00 Caen-Nantes 1:1
20:00 Real Madrid-Vallecano 3:0 [JOKER]

Niedziela

13:00 Ufa-FK Rostov 1:2
15:00 Palermo-Udinese 2:1
15:00 Chievo-Cesena 2:1
15:30 Wolfsburg-Hamburger SV 2:1
15:30 Zawisza Bydgoszcz-Górnik Zabrze 1:1
16:15 Giannina-Niki Volos 1:1
17:00 Moreirense-Belenenses 1:1
19:00 Valencia-Ath. Bilbao 2:1
20:45 AS Roma-Torino 2:1
21:00 PSG-Marseille 2:1

Rezerwowe

Sobota 20:00 Kortrijk-Lierse 1:1
Niedziela 12:30 Erciyesspor-Bursaspor 1:1

CiasnaSzpara
CiasnaSzpara
  6 listopada 2014

kozaczek

Sobota

13:45 Liverpool-Chelsea 1:3
15:30 Hoffenheim-Köln 1:1
15:30 Augsburg-Paderborn 1:1
16:00 Burnley-Hull 0:0
16:00 Manchester Utd-Crystal Palace 3:0
18:00 Getafe-Elche 1:0
18:00 GKS Bełchatów-Cracovia 2:1
20:00 Evian TG-Nice 0:1
20:00 Caen-Nantes 0:1
20:00 Real Madrid-Vallecano 3:0 [JOKER]

Niedziela

13:00 Ufa-FK Rostov 1:0
15:00 Palermo-Udinese 0:2
15:00 Chievo-Cesena 2:1
15:30 Wolfsburg-Hamburger SV 2:2
15:30 Zawisza Bydgoszcz-Górnik Zabrze 1:1
16:15 Giannina-Niki Volos 0:0
17:00 Moreirense-Belenenses 1:1
19:00 Valencia-Ath. Bilbao 2:1
20:45 AS Roma-Torino 2:1
21:00 PSG-Marseille 1:1

Rezerwowe

Sobota 20:00 Kortrijk-Lierse 1:1
Niedziela 12:30 Erciyesspor-Bursaspor 1:1

thomas893
Posty: 10977 (po ~132 znaków)
Reputacja: -11 | BluzgometrTM: 4
thomas893
  6 listopada 2014

Sobota

13:45 Liverpool-Chelsea 1:2
15:30 Hoffenheim-Köln 2:1
15:30 Augsburg-Paderborn 2:0
16:00 Burnley-Hull 0:1
16:00 Manchester Utd-Crystal Palace 3:1
18:00 Getafe-Elche 2:0
18:00 GKS Bełchatów-Cracovia 2:0
20:00 Evian TG-Nice 2:1
20:00 Caen-Nantes 0:1
20:00 Real Madrid-Vallecano 5:0 JOKER

Niedziela

13:00 Ufa-FK Rostov 2:1
15:00 Palermo-Udinese 1:2
15:00 Chievo-Cesena 2:1
15:30 Wolfsburg-Hamburger SV 2:1
15:30 Zawisza Bydgoszcz-Górnik Zabrze 0:2
16:15 Giannina-Niki Volos 2:1
17:00 Moreirense-Belenenses 2:1
19:00 Valencia-Ath. Bilbao 2:1
20:45 AS Roma-Torino 2:0
21:00 PSG-Marseille 2:1

Rezerwowe

Sobota 20:00 Kortrijk-Lierse 1:1
Niedziela 12:30 Erciyesspor-Bursaspor 2:1

RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  7 listopada 2014

Sobota

13:45 Liverpool-Chelsea 1;2
15:30 Hoffenheim-Köln 3;1
15:30 Augsburg-Paderborn 2;2
16:00 Burnley-Hull 1;1
16:00 Manchester Utd-Crystal Palace 3;0
18:00 Getafe-Elche 1;1
18:00 GKS Bełchatów-Cracovia 2;0
20:00 Evian TG-Nice 1;0
20:00 Caen-Nantes 2;1
20:00 Real Madrid-Vallecano 4;0 joker

Niedziela

13:00 Ufa-FK Rostov 1;0
15:00 Palermo-Udinese 1;0
15:00 Chievo-Cesena 2;1
15:30 Wolfsburg-Hamburger SV 3;1
15:30 Zawisza Bydgoszcz-Górnik Zabrze 1;2
16:15 Giannina-Niki Volos 2;1
17:00 Moreirense-Belenenses 1;1
19:00 Valencia-Ath. Bilbao 2;0
20:45 AS Roma-Torino 3;0
21:00 PSG-Marseille 2;1

Rezerwowe

Sobota 20:00 Kortrijk-Lierse 1;1
Niedziela 12:30 Erciyesspor-Bursaspor 1;1

...Ignorance is bliss...
RavenOfDispersion
RavenOfDispersion
  7 listopada 2014

Sobota

13:45 Liverpool-Chelsea 0:2
15:30 Hoffenheim-Köln 1:1
15:30 Augsburg-Paderborn 1:0
16:00 Burnley-Hull 1:1
16:00 Manchester Utd-Crystal Palace 2:1
18:00 Getafe-Elche 3:0
18:00 GKS Bełchatów-Cracovia 2:0
20:00 Evian TG-Nice 1:1
20:00 Caen-Nantes 0:1
20:00 Real Madrid-Vallecano 3:0

Niedziela

13:00 Ufa-FK Rostov 0:2
15:00 Palermo-Udinese 2:1
15:00 Chievo-Cesena 1:0
15:30 Wolfsburg-Hamburger SV 3:0
15:30 Zawisza Bydgoszcz-Górnik Zabrze 0:2
16:15 Giannina-Niki Volos 1:0
17:00 Moreirense-Belenenses 1:2
19:00 Valencia-Ath. Bilbao 2:0 JOKER
20:45 AS Roma-Torino 3:1
21:00 PSG-Marseille 2:1

Rezerwowe

Sobota 20:00 Kortrijk-Lierse 0:1
Niedziela 12:30 Erciyesspor-Bursaspor 0:2

Earth
Earth
  7 listopada 2014

Sobota

13:45 Liverpool-Chelsea 1:2
15:30 Hoffenheim-Köln 2:1
15:30 Augsburg-Paderborn 2:1
16:00 Burnley-Hull 1:1
16:00 Manchester Utd-Crystal Palace 2:0
18:00 Getafe-Elche 2:1
18:00 GKS Bełchatów-Cracovia 2:0
20:00 Evian TG-Nice 1:1
20:00 Caen-Nantes 1:1
20:00 Real Madrid-Vallecano 3:0 Joker

Niedziela

13:00 Ufa-FK Rostov 1:1
15:00 Palermo-Udinese 1:1
15:00 Chievo-Cesena 1:0
15:30 Wolfsburg-Hamburger SV 2:1
15:30 Zawisza Bydgoszcz-Górnik Zabrze 0:1
16:15 Giannina-Niki Volos 1:0
17:00 Moreirense-Belenenses 1:1
19:00 Valencia-Ath. Bilbao 2:1
20:45 AS Roma-Torino 2:1
21:00 PSG-Marseille 2:1

Rezerwowe

Sobota 20:00 Kortrijk-Lierse 0:1
Niedziela 12:30 Erciyesspor-Bursaspor 1:0

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  8 listopada 2014

Sobota

13:45 Liverpool-Chelsea 1:0
15:30 Hoffenheim-Köln 2:1
15:30 Augsburg-Paderborn 1:0
16:00 Burnley-Hull 0:1
16:00 Manchester Utd-Crystal Palace 2:0 JOKER
18:00 Getafe-Elche 1:0
18:00 GKS Bełchatów-Cracovia 1:0
20:00 Evian TG-Nice 1:2
20:00 Caen-Nantes 0:1
20:00 Real Madrid-Vallecano 4:0

Niedziela

13:00 Ufa-FK Rostov 1:1
15:00 Palermo-Udinese 1:0
15:00 Chievo-Cesena 2:1
15:30 Wolfsburg-Hamburger SV 1:0
15:30 Zawisza Bydgoszcz-Górnik Zabrze 1:2
16:15 Giannina-Niki Volos 1:0
17:00 Moreirense-Belenenses 0:1
19:00 Valencia-Ath. Bilbao 1:0
20:45 AS Roma-Torino 1:0
21:00 PSG-Marseille 2:1

Rezerwowe

Sobota 20:00 Kortrijk-Lierse 1:1
Niedziela 12:30 Erciyesspor-Bursaspor 1:2

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

wodzu2377
Posty: 2482 (po ~135 znaków)
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 3
wodzu2377
  8 listopada 2014

Sobota

13:45 Liverpool-Chelsea 0:2
15:30 Hoffenheim-Köln 2:1
15:30 Augsburg-Paderborn 2:1
16:00 Burnley-Hull 1:1
16:00 Manchester Utd-Crystal Palace 3:0 JOKER
18:00 Getafe-Elche 1:0
18:00 GKS Bełchatów-Cracovia 2:1
20:00 Evian TG-Nice 1:1
20:00 Caen-Nantes 1:2
20:00 Real Madrid-Vallecano 2:0

Niedziela

13:00 Ufa-FK Rostov 1:1
15:00 Palermo-Udinese 1:1
15:00 Chievo-Cesena 1:1
15:30 Wolfsburg-Hamburger SV 2:1
15:30 Zawisza Bydgoszcz-Górnik Zabrze 1:2
16:15 Giannina-Niki Volos 1:1
17:00 Moreirense-Belenenses 2:1
19:00 Valencia-Ath. Bilbao 1:1
20:45 AS Roma-Torino 2:0
21:00 PSG-Marseille 1:2

Rezerwowe

Sobota 20:00 Kortrijk-Lierse 2:1
Niedziela 12:30 Erciyesspor-Bursaspor 1:2

RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  8 listopada 2014
adi

Sobota

13:45 Liverpool-Chelsea 1:2
15:30 Hoffenheim-Köln 1:0
15:30 Augsburg-Paderborn 2:1
16:00 Burnley-Hull 0:1
16:00 Manchester Utd-Crystal Palace 3:0
18:00 Getafe-Elche 2:1
18:00 GKS Bełchatów-Cracovia 2:1
20:00 Evian TG-Nice 1:2
20:00 Caen-Nantes 1:1
20:00 Real Madrid-Vallecano 4:0 JOKER

Niedziela

13:00 Ufa-FK Rostov 1:0
15:00 Palermo-Udinese 1:0
15:00 Chievo-Cesena 2:1
15:30 Wolfsburg-Hamburger SV 2:0
15:30 Zawisza Bydgoszcz-Górnik Zabrze 1:1
16:15 Giannina-Niki Volos 0:1
17:00 Moreirense-Belenenses 2:1
19:00 Valencia-Ath. Bilbao 3:1
20:45 AS Roma-Torino 2:0
21:00 PSG-Marseille 2:1

Rezerwowe

Sobota 20:00 Kortrijk-Lierse 1:1
Niedziela 12:30 Erciyesspor-Bursaspor 0:2
...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  8 listopada 2014

Earth - Adi 3:3
Kozaczek - Kamil 1:3
Leon - Wodzu 3:1
Thomas - Hollywood 1:1
Raven - NuTiiiiii 1:0

...Ignorance is bliss...
Earth
Earth
  8 listopada 2014
Kamil
Kamil: Thomas - Hollywood 1:1

Thomas zdaje się też 3pkt.
RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  8 listopada 2014

nie wplynela kasa na konto wiec 1

...Ignorance is bliss...
Earth
Earth
  8 listopada 2014

A.. no chyba, że tak..

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.