RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  13 października 2014 (pierwszy post)


Sobota

15:30 Stuttgart-Leverkusen
15:30 Mainz-Augsburg
16:00 Newcastle-Leicester
16:00 Arsenal-Hull
16:00 Crystal Palace-Chelsea
16:00 Levante-Real Madrid
18:00 Jagiellonia Białystok-Pogoń Szczecin
20:00 Metz-Rennes
20:45 Sassuolo-Juventus
22:00 Cordoba-Malaga

Niedziela

12:30 Fiorentina-Lazio
14:30 Arsenal Tula-FK Rostov
14:30 G.A. Eagles-Zwolle
15:00 Verona-AC Milan
15:30 Korona Kielce-Lech Poznań
17:00 Bordeaux-Caen
17:15 Veria-Levadiakos
17:30 Paderborn-Frankfurt
21:00 Lyon-Montpellier
21:00 Villarreal-Almeria

Rezerwowe

Sobota 20:00 Cercle Brugge-Lierse
Niedziela 14:00 Midtjylland-Silkeborg

TYPOWANIE TRWA DO
SOBOTY 18 PAŹDzIERNIKA DO GODZ. 15.30



Typy oddajemy w temacie

JOKERA oznaczamy poprzez umieszczenie tuż za typowanym wynikiem słowa JOKER!!!
Joker - mecz punktowany podwójnie

TYPUJĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE OSOBY Z PONIŻSZEJ LISTY

9 kolejka

GRUPA A
Raven -find
hollywood - thomas
earth - gutek

GRUPA B
wodzu - Darek
Marcin - Wroclawianka
Leon - adi

GRUPA C
NuTiiiiii - kozaczek
Number - Rex
Praksyda - Enkido

...Ignorance is bliss...
Endorfina
Endorfina
  13 października 2014

Sobota pra.. pra.. pra.. ksyda.

15:30 Stuttgart-Leverkusen 2:0
15:30 Mainz-Augsburg 1:2
16:00 Newcastle-Leicester 0:1
16:00 Arsenal-Hull 2:0
16:00 Crystal Palace-Chelsea 1:2
16:00 Levante-Real Madrid 0:2
18:00 Jagiellonia Białystok-Pogoń Szczecin 2:1
20:00 Metz-Rennes 2:1
20:45 Sassuolo-Juventus 1:3
22:00 Cordoba-Malaga 1:2

Niedziela

12:30 Fiorentina-Lazio 0:1
14:30 Arsenal Tula-FK Rostov 2:2
14:30 G.A. Eagles-Zwolle 1:0
15:00 Verona-AC Milan 1:3
15:30 Korona Kielce-Lech Poznań 0:2 JOKER
17:00 Bordeaux-Caen 1:3
17:15 Veria-Levadiakos 2:3
17:30 Paderborn-Frankfurt 0:1
21:00 Lyon-Montpellier 1:2
21:00 Villarreal-Almeria 0:2

Rezerwowe

Sobota 20:00 Cercle Brugge-Lierse 1:2
Niedziela 14:00 Midtjylland-Silkeborg 2:0

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  13 października 2014

Sobota

15:30 Stuttgart-Leverkusen 1:2
15:30 Mainz-Augsburg 2:1
16:00 Newcastle-Leicester 2:1
16:00 Arsenal-Hull 3:1
16:00 Crystal Palace-Chelsea 0:2
16:00 Levante-Real Madrid 1:4
18:00 Jagiellonia Białystok-Pogoń Szczecin 1:1
20:00 Metz-Rennes 2:1
20:45 Sassuolo-Juventus 0:2 [JOKER]
22:00 Cordoba-Malaga 1:1

Niedziela

12:30 Fiorentina-Lazio 2:1
14:30 Arsenal Tula-FK Rostov 1:2
14:30 G.A. Eagles-Zwolle 1:1
15:00 Verona-AC Milan 1:2
15:30 Korona Kielce-Lech Poznań 1:2
17:00 Bordeaux-Caen 2:1
17:15 Veria-Levadiakos 1:1
17:30 Paderborn-Frankfurt 1:1
21:00 Lyon-Montpellier 2:1
21:00 Villarreal-Almeria 2:1

Rezerwowe

Sobota 20:00 Cercle Brugge-Lierse 1:1
Niedziela 14:00 Midtjylland-Silkeborg 1:1

Stulejarz
Stulejarz
  14 października 2014

Sobota

15:30 Stuttgart-Leverkusen 1:2
15:30 Mainz-Augsburg 1:1
16:00 Newcastle-Leicester 2:1
16:00 Arsenal-Hull 3:0
16:00 Crystal Palace-Chelsea 0:3 joker
16:00 Levante-Real Madrid 0:4
18:00 Jagiellonia Białystok-Pogoń Szczecin 0:0
20:00 Metz-Rennes 0:1
20:45 Sassuolo-Juventus 0:2
22:00 Cordoba-Malaga 1:1

Niedziela

12:30 Fiorentina-Lazio 1:1
14:30 Arsenal Tula-FK Rostov 1:2
14:30 G.A. Eagles-Zwolle 1:2
15:00 Verona-AC Milan 1:2
15:30 Korona Kielce-Lech Poznań 0:2
17:00 Bordeaux-Caen 3:1
17:15 Veria-Levadiakos 0:0
17:30 Paderborn-Frankfurt 2:2
21:00 Lyon-Montpellier 1:0
21:00 Villarreal-Almeria 2:0

Rezerwowe

Sobota 20:00 Cercle Brugge-Lierse 1:1
Niedziela 14:00 Midtjylland-Silkeborg 1:1

HollywoodUndead
HollywoodUndead
  16 października 2014

Sobota

15:30 Stuttgart - Leverkusen 1:3
15:30 Mainz - Augsburg 1:0
16:00 Newcastle - Leicester 1:1
16:00 Arsenal - Hull 2:1
16:00 Crystal Palace - Chelsea 0:3
16:00 Levante - Real Madrid 0:5
18:00 Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 2:0
20:00 Metz - Rennes 1:0
20:45 Sassuolo - Juventus 0:4
22:00 Cordoba - Malaga 1:3

Niedziela

12:30 Fiorentina - Lazio 1:1
14:30 Arsenal Tula - FK Rostov 0:1
14:30 G.A. Eagles - Zwolle 0:2
15:00 Verona - AC Milan 0:1
15:30 Korona Kielce - Lech Poznań 0:3
17:00 Bordeaux - Caen 3:1
17:15 Veria - Levadiakos 3:0
17:30 Paderborn - Frankfurt 1:0
21:00 Lyon - Montpellier 3:0 JOKER
21:00 Villarreal - Almeria 1:0

Rezerwowe

Sobota 20:00 Cercle Brugge - Lierse 1:0
Niedziela 14:00 Midtjylland - Silkeborg 1:0

thomas893
Posty: 10977 (po ~132 znaków)
Reputacja: -11 | BluzgometrTM: 4
thomas893
  16 października 2014

Sobota

15:30 Stuttgart-Leverkusen 1:2
15:30 Mainz-Augsburg 2:1
16:00 Newcastle-Leicester 2:0
16:00 Arsenal-Hull 3:1
16:00 Crystal Palace-Chelsea 1:3
16:00 Levante-Real Madrid 0:4 JOKER
18:00 Jagiellonia Białystok-Pogoń Szczecin 2:1
20:00 Metz-Rennes 0:1
20:45 Sassuolo-Juventus 0:2
22:00 Cordoba-Malaga 0:2

Niedziela

12:30 Fiorentina-Lazio 2:1
14:30 Arsenal Tula-FK Rostov 1:2
14:30 G.A. Eagles-Zwolle 0:2
15:00 Verona-AC Milan 1:2
15:30 Korona Kielce-Lech Poznań 1:3
17:00 Bordeaux-Caen 2:1
17:15 Veria-Levadiakos 2:0
17:30 Paderborn-Frankfurt 1:1
21:00 Lyon-Montpellier 2:0
21:00 Villarreal-Almeria 2:0

Rezerwowe

Sobota 20:00 Cercle Brugge-Lierse 2:1
Niedziela 14:00 Midtjylland-Silkeborg 2:1

Earth
Earth
  16 października 2014

Sobota

15:30 Stuttgart-Leverkusen 1:2
15:30 Mainz-Augsburg 1:0
16:00 Newcastle-Leicester 2:1
16:00 Arsenal-Hull 2:1
16:00 Crystal Palace-Chelsea 1:2
16:00 Levante-Real Madrid 1:4 Joker
18:00 Jagiellonia Białystok-Pogoń Szczecin 2:1
20:00 Metz-Rennes 1:1
20:45 Sassuolo-Juventus 0:3
22:00 Cordoba-Malaga 1:2

Niedziela

12:30 Fiorentina-Lazio 1:1
14:30 Arsenal Tula-FK Rostov 1:2
14:30 G.A. Eagles-Zwolle 0:2
15:00 Verona-AC Milan 1:2
15:30 Korona Kielce-Lech Poznań 1:3
17:00 Bordeaux-Caen 2:1
17:15 Veria-Levadiakos 2:2
17:30 Paderborn-Frankfurt 1:1
21:00 Lyon-Montpellier 2:0
21:00 Villarreal-Almeria 2:1

Rezerwowe

Sobota 20:00 Cercle Brugge-Lierse 2:1
Niedziela 14:00 Midtjylland-Silkeborg 2:1

Enkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 15
Enkido
  16 października 2014

Sobota
15:30 Stuttgart-Leverkusen 1-3
15:30 Mainz-Augsburg 1-0
16:00 Newcastle-Leicester 2-1
16:00 Arsenal-Hull 3-1
16:00 Crystal Palace-Chelsea 1-3
16:00 Levante-Real Madrid 1-3
18:00 Jagiellonia Białystok-Pogoń Szczecin 3-1
20:00 Metz-Rennes 1-2
20:45 Sassuolo-Juventus 0-3
22:00 Cordoba-Malaga 1-2

Niedziela
12:30 Fiorentina-Lazio 1-1
14:30 Arsenal Tula-FK Rostov 1-1
14:30 G.A. Eagles-Zwolle 1-2
15:00 Verona-AC Milan 1-2 JOKER
15:30 Korona Kielce-Lech Poznań 0-2
17:00 Bordeaux-Caen 3-1
17:15 Veria-Levadiakos 2-0
17:30 Paderborn-Frankfurt 1-1
21:00 Lyon-Montpellier 3-1
21:00 Villarreal-Almeria 2-1

Rezerwowe
Sobota 20:00 Cercle Brugge-Lierse 1-1
Niedziela 14:00 Midtjylland-Silkeborg 2-1

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

PokazMiCycki
PokazMiCycki
  17 października 2014

Sobota

15:30 Stuttgart-Leverkusen 1:2
15:30 Mainz-Augsburg 2:1
16:00 Newcastle-Leicester 2:1
16:00 Arsenal-Hull 3:1
16:00 Crystal Palace-Chelsea 1:2
16:00 Levante-Real Madrid 0:3
18:00 Jagiellonia Białystok-Pogoń Szczecin 1:1
20:00 Metz-Rennes 1:1
20:45 Sassuolo-Juventus 0:2 Joker
22:00 Cordoba-Malaga 0:1

Niedziela

12:30 Fiorentina-Lazio 2:1
14:30 Arsenal Tula-FK Rostov 0:1
14:30 G.A. Eagles-Zwolle 1:2
15:00 Verona-AC Milan 1:1
15:30 Korona Kielce-Lech Poznań 1:1
17:00 Bordeaux-Caen 2:0
17:15 Veria-Levadiakos 1:1
17:30 Paderborn-Frankfurt 2:1
21:00 Lyon-Montpellier 2:1
21:00 Villarreal-Almeria 2:1

Rezerwowe

Sobota 20:00 Cercle Brugge-Lierse 1:1
Niedziela 14:00 Midtjylland-Silkeborg 1:1

RavenOfDispersion
RavenOfDispersion
  17 października 2014

Sobota

15:30 Stuttgart-Leverkusen 0:1
15:30 Mainz-Augsburg 2:2
16:00 Newcastle-Leicester 1:1
16:00 Arsenal-Hull 2:1
16:00 Crystal Palace-Chelsea 0:2
16:00 Levante-Real Madrid 0:3
18:00 Jagiellonia Białystok-Pogoń Szczecin 0:0
20:00 Metz-Rennes 1:0
20:45 Sassuolo-Juventus 0:3
22:00 Cordoba-Malaga 0:1

Niedziela

12:30 Fiorentina-Lazio 2:1
14:30 Arsenal Tula-FK Rostov 0:2
14:30 G.A. Eagles-Zwolle 0:1
15:00 Verona-AC Milan 1:0
15:30 Korona Kielce-Lech Poznań 1:3
17:00 Bordeaux-Caen 2:0 JOKER
17:15 Veria-Levadiakos 0:1
17:30 Paderborn-Frankfurt 1:2
21:00 Lyon-Montpellier 2:1
21:00 Villarreal-Almeria 2:0

Rezerwowe

Sobota 20:00 Cercle Brugge-Lierse 1:0
Niedziela 14:00 Midtjylland-Silkeborg 1:1

RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  18 października 2014

Sobota

15:30 Stuttgart-Leverkusen 1:1
15:30 Mainz-Augsburg 2:1
16:00 Newcastle-Leicester 2:0
16:00 Arsenal-Hull 2:0 joker
16:00 Crystal Palace-Chelsea 0:2
16:00 Levante-Real Madrid 0:3
18:00 Jagiellonia Białystok-Pogoń Szczecin 3:1
20:00 Metz-Rennes 1:2
20:45 Sassuolo-Juventus 1:2
22:00 Cordoba-Malaga 1:1

Niedziela

12:30 Fiorentina-Lazio 2:0
14:30 Arsenal Tula-FK Rostov 1:1
14:30 G.A. Eagles-Zwolle 2:1
15:00 Verona-AC Milan 1:3
15:30 Korona Kielce-Lech Poznań 1:3
17:00 Bordeaux-Caen 3:0
17:15 Veria-Levadiakos 2:0
17:30 Paderborn-Frankfurt 2:1
21:00 Lyon-Montpellier 2:0
21:00 Villarreal-Almeria 2:0

Rezerwowe

Sobota 20:00 Cercle Brugge-Lierse 1:1
Niedziela 14:00 Midtjylland-Silkeborg 2:0

...Ignorance is bliss...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  18 października 2014

Sobota

15:30 Stuttgart-Leverkusen 0:1
15:30 Mainz-Augsburg 2:1
16:00 Newcastle-Leicester 2:1
16:00 Arsenal-Hull 2:0
16:00 Crystal Palace-Chelsea 1:2
16:00 Levante-Real Madrid 0:3 joker
18:00 Jagiellonia Białystok-Pogoń Szczecin 1:0
20:00 Metz-Rennes 1:1
20:45 Sassuolo-Juventus 0:1
22:00 Cordoba-Malaga 0:1

Niedziela

12:30 Fiorentina-Lazio 1:0
14:30 Arsenal Tula-FK Rostov 2:1
14:30 G.A. Eagles-Zwolle 0:1
15:00 Verona-AC Milan 1:2
15:30 Korona Kielce-Lech Poznań 1:1
17:00 Bordeaux-Caen 2:0
17:15 Veria-Levadiakos 2:1
17:30 Paderborn-Frankfurt 1:0
21:00 Lyon-Montpellier 2:1
21:00 Villarreal-Almeria 2:1

Rezerwowe

Sobota 20:00 Cercle Brugge-Lierse 2:0
Niedziela 14:00 Midtjylland-Silkeborg 1:1

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

wodzu2377
Posty: 2482 (po ~135 znaków)
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 3
wodzu2377
  18 października 2014

Sobota

15:30 Stuttgart-Leverkusen 1:2
15:30 Mainz-Augsburg 2:1
16:00 Newcastle-Leicester 1:0
16:00 Arsenal-Hull 2:0
16:00 Crystal Palace-Chelsea 0:2
16:00 Levante-Real Madrid 0:3 JOKER
18:00 Jagiellonia Białystok-Pogoń Szczecin 1:1
20:00 Metz-Rennes 0:2
20:45 Sassuolo-Juventus 0:2
22:00 Cordoba-Malaga 0:2

Niedziela

12:30 Fiorentina-Lazio 1:1
14:30 Arsenal Tula-FK Rostov 1:1
14:30 G.A. Eagles-Zwolle 1:2
15:00 Verona-AC Milan 1:1
15:30 Korona Kielce-Lech Poznań 0:2
17:00 Bordeaux-Caen 1:0
17:15 Veria-Levadiakos 1:1
17:30 Paderborn-Frankfurt 2:1
21:00 Lyon-Montpellier 1:0
21:00 Villarreal-Almeria 1:0

Rezerwowe

Sobota 20:00 Cercle Brugge-Lierse 2:1
Niedziela 14:00 Midtjylland-Silkeborg 1:1

Mar1916Cin
Mar1916Cin
  18 października 2014

Sobota

15:30 Stuttgart-Leverkusen 0:1
15:30 Mainz-Augsburg 2:0
16:00 Newcastle-Leicester 1:0
16:00 Arsenal-Hull 2:0 [ joker ]
16:00 Crystal Palace-Chelsea 0:2
16:00 Levante-Real Madrid 1:3
18:00 Jagiellonia Białystok-Pogoń Szczecin 1:1
20:00 Metz-Rennes 2:1
20:45 Sassuolo-Juventus 1:3
22:00 Cordoba-Malaga 0:2

Niedziela

12:30 Fiorentina-Lazio 2:1
14:30 Arsenal Tula-FK Rostov 0:1
14:30 G.A. Eagles-Zwolle 0:0
15:00 Verona-AC Milan 1:2
15:30 Korona Kielce-Lech Poznań 0:1
17:00 Bordeaux-Caen 2:0
17:15 Veria-Levadiakos 2:1
17:30 Paderborn-Frankfurt 2:1
21:00 Lyon-Montpellier 1:0
21:00 Villarreal-Almeria 2:0

Rezerwowe

Sobota 20:00 Cercle Brugge-Lierse 2:0
Niedziela 14:00 Midtjylland-Silkeborg 2:0

RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  18 października 2014

wrolawianka

Sobota
15:30 Stuttgart-Leverkusen 1:2
15:30 Mainz-Augsburg 1:1
16:00 Newcastle-Leicester 2:0
16:00 Arsenal-Hull 2:1
16:00 Crystal Palace-Chelsea 1:2
16:00 Levante-Real Madrid 0:2 joker
18:00 Jagiellonia Białystok-Pogoń Szczecin 1:0
20:00 Metz-Rennes 1:1
20:45 Sassuolo-Juventus 1:2
22:00 Cordoba-Malaga 2:1

Niedziela
12:30 Fiorentina-Lazio 1:2
14:30 Arsenal Tula-FK Rostov 2:0
14:30 G.A. Eagles-Zwolle 0:1
15:00 Verona-AC Milan 1:1
15:30 Korona Kielce-Lech Poznań 2:1
17:00 Bordeaux-Caen 1:2
17:15 Veria-Levadiakos 1:1
17:30 Paderborn-Frankfurt 0:1
21:00 Lyon-Montpellier 2:1
21:00 Villarreal-Almeria 2:0
Rezerwowe
Sobota 20:00 Cercle Brugge-Lierse 1:1
Niedziela 14:00 Midtjylland-Silkeborg 0:2

adi

...Ignorance is bliss...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.