RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  2 października 2014 (pierwszy post)


Sobota

15:30 Bremen-Freiburg
16:00 Leicester-Burnley
16:00 Sunderland-Stoke
16:00 Partick-Motherwell
16:00 Valencia-Atl. Madrid
18:00 Lechia Gdańsk-Cracovia
18:00 Verona-Cagliari
18:30 Aston Villa-Manchester City
19:45 Cambuur-Dordrecht
20:00 Mouscron Peruwelz-Mechelen

Niedziela

12:00 Sevilla-La Coruna
14:00 St. Etienne-Toulouse
15:00 Udinese-Cesena
15:00 Eskisehirspor-Rizespor
15:30 Piast Gliwice-Legia Warszawa
17:00 Guingamp-Nantes
17:30 Moenchengladbach-Mainz
20:45 Napoli-Torino
21:00 PSG-Monaco
21:15 Belenenses-Setubal

Rezerwowe

Sobota 17:00Zhodino-Soligorsk
Niedziela 19:00 Brondby-Aalborg

TYPOWANIE TRWA DO
SOBOTY 4 PAŹDzIERNIKA DO GODZ. 15.30



Typy oddajemy w temacie

JOKERA oznaczamy poprzez umieszczenie tuż za typowanym wynikiem słowa JOKER!!!
Joker - mecz punktowany podwójnie

TYPUJĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE OSOBY Z PONIŻSZEJ LISTY

7 kolejka

GRUPA A
Ravenhollywood
earthfind
gutekthomas

GRUPA B
wodzuMarcin
LeonDarek
adiWroclawianka

GRUPA C
NuTiiiiiiNumber
Praksydakozaczek
EnkidoRex

...Ignorance is bliss...
Earth
Earth
  2 października 2014

Sobota

15:30 Bremen-Freiburg 1:2
16:00 Leicester-Burnley 2:1
16:00 Sunderland-Stoke 2:2
16:00 Partick-Motherwell 0:2
16:00 Valencia-Atl. Madrid 1:2
18:00 Lechia Gdańsk-Cracovia 1:2
18:00 Verona-Cagliari 1:1
18:30 Aston Villa-Manchester City 1:2
19:45 Cambuur-Dordrecht 1:1
20:00 Mouscron Peruwelz-Mechelen 1:1

Niedziela

12:00 Sevilla-La Coruna 2:0 Joker
14:00 St. Etienne-Toulouse 2:1
15:00 Udinese-Cesena 2:1
15:00 Eskisehirspor-Rizespor 1:1
15:30 Piast Gliwice-Legia Warszawa 1:2
17:00 Guingamp-Nantes 1:2
17:30 Moenchengladbach-Mainz 1:2
20:45 Napoli-Torino 2:2
21:00 PSG-Monaco 1:1
21:15 Belenenses-Setubal 1:1

Rezerwowe

Sobota 17:00 Zhodino-Soligorsk 1:1
Niedziela 19:00 Brondby-Aalborg 1:1

thomas893
Posty: 10977 (po ~132 znaków)
Reputacja: -11 | BluzgometrTM: 4
thomas893
  2 października 2014

Sobota

15:30 Bremen-Freiburg 2:0
16:00 Leicester-Burnley 2:1
16:00 Sunderland-Stoke 1:1
16:00 Partick-Motherwell 1:2
16:00 Valencia-Atl. Madrid 1:2
18:00 Lechia Gdańsk-Cracovia 2:1
18:00 Verona-Cagliari 2:1
18:30 Aston Villa-Manchester City 1:3 JOKER
19:45 Cambuur-Dordrecht 2:1
20:00 Mouscron Peruwelz-Mechelen 2:1

Niedziela

12:00 Sevilla-La Coruna 2:0
14:00 St. Etienne-Toulouse 1:0
15:00 Udinese-Cesena 2:0
15:00 Eskisehirspor-Rizespor 2:1
15:30 Piast Gliwice-Legia Warszawa 0:2
17:00 Guingamp-Nantes 1:2
17:30 Moenchengladbach-Mainz 2:1
20:45 Napoli-Torino 2:1
21:00 PSG-Monaco 1:1
21:15 Belenenses-Setubal 2:1

Rezerwowe

Sobota 17:00Zhodino-Soligorsk 1:1
Niedziela 19:00 Brondby-Aalborg 2:1

normikzhyde
normikzhyde
  2 października 2014

kozaczek

Sobota

15:30 Bremen-Freiburg 2:1
16:00 Leicester-Burnley 1:0
16:00 Sunderland-Stoke 1:1
16:00 Partick-Motherwell 0:2
16:00 Valencia-Atl. Madrid 0:2
18:00 Lechia Gdańsk-Cracovia 1:0
18:00 Verona-Cagliari 2:1
18:30 Aston Villa-Manchester City 0:3 joker
19:45 Cambuur-Dordrecht 2:1
20:00 Mouscron Peruwelz-Mechelen 2:1

Niedziela

12:00 Sevilla-La Coruna 2:0
14:00 St. Etienne-Toulouse 1:0
15:00 Udinese-Cesena 2:01
15:00 Eskisehirspor-Rizespor 1:1
15:30 Piast Gliwice-Legia Warszawa 0:2
17:00 Guingamp-Nantes 1:2
17:30 Moenchengladbach-Mainz 2:1
20:45 Napoli-Torino 1:1
21:00 PSG-Monaco 3:1
21:15 Belenenses-Setubal 1:1

Rezerwowe

Sobota 17:00Zhodino-Soligorsk 1:1
Niedziela 19:00 Brondby-Aalborg 2:1

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  2 października 2014

Sobota

15:30 Bremen-Freiburg 2:1
16:00 Leicester-Burnley 2:1
16:00 Sunderland-Stoke 2:1
16:00 Partick-Motherwell 1:1
16:00 Valencia-Atl. Madrid 1:1
18:00 Lechia Gdańsk-Cracovia 2:1
18:00 Verona-Cagliari 2:1
18:30 Aston Villa-Manchester City 1:3
19:45 Cambuur-Dordrecht 1:1
20:00 Mouscron Peruwelz-Mechelen 1:1

Niedziela

12:00 Sevilla-La Coruna 2:0
14:00 St. Etienne-Toulouse 2:1
15:00 Udinese-Cesena 2:1
15:00 Eskisehirspor-Rizespor 1:1
15:30 Piast Gliwice-Legia Warszawa 1:2
17:00 Guingamp-Nantes 1:1
17:30 Moenchengladbach-Mainz 2:1
20:45 Napoli-Torino 3:1 [JOKER]
21:00 PSG-Monaco 2:1
21:15 Belenenses-Setubal 1:1

Rezerwowe

Sobota 17:00Zhodino-Soligorsk 1:1
Niedziela 19:00 Brondby-Aalborg 2:1

HollywoodUndead
HollywoodUndead
  2 października 2014

Sobota

15:30 Bremen - Freiburg 1:0
16:00 Leicester - Burnley 3:1
16:00 Sunderland - Stoke 1:0
16:00 Partick - Motherwell 1:2
16:00 Valencia - Atl. Madrid 0:1
18:00 Lechia Gdańsk - Cracovia 1:0
18:00 Verona - Cagliari 1:1
18:30 Aston Villa - Manchester City 1:2
19:45 Cambuur - Dordrecht 1:0
20:00 Mouscron Peruwelz - Mechelen 2:1

Niedziela

12:00 Sevilla - La Coruna 2:0
14:00 St. Etienne - Toulouse 2:1
15:00 Udinese - Cesena 3:1
15:00 Eskisehirspor - Rizespor 1:0
15:30 Piast Gliwice - Legia Warszawa 0:3 JOKER
17:00 Guingamp - Nantes 0:2
17:30 Moenchengladbach - Mainz 1:0
20:45 Napoli - Torino 2:1
21:00 PSG - Monaco 2:1
21:15 Belenenses - Setubal 0:2

Rezerwowe

Sobota 17:00 Zhodino - Soligorsk 1:0
Niedziela 19:00 Brondby - Aalborg 0:1

Enkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 15
Enkido
  2 października 2014

Sobota
15:30 Bremen-Freiburg 3-2
16:00 Leicester-Burnley 3-1
16:00 Sunderland-Stoke 0-2
16:00 Partick-Motherwell 1-4
16:00 Valencia-Atl. Madrid 1-2
18:00 Lechia Gdańsk-Cracovia 0-1
18:00 Verona-Cagliari 1-0
18:30 Aston Villa-Manchester City 1-3 JOKER
19:45 Cambuur-Dordrecht 2-0
20:00 Mouscron Peruwelz-Mechelen 3-1

Niedziela
12:00 Sevilla-La Coruna 3-1
14:00 St. Etienne-Toulouse 2-1
15:00 Udinese-Cesena 3-0
15:00 Eskisehirspor-Rizespor 3-1
15:30 Piast Gliwice-Legia Warszawa 1-2
17:00 Guingamp-Nantes 2-1
17:30 Moenchengladbach-Mainz 4-2
20:45 Napoli-Torino 1-2
21:00 PSG-Monaco 3-2
21:15 Belenenses-Setubal 1-1

Rezerwowe
Sobota 17:00 Zhodino-Soligorsk 1-2
Niedziela 19:00 Brondby-Aalborg 1-1

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

RavenOfDispersion
RavenOfDispersion
  3 października 2014

Sobota

15:30 Bremen-Freiburg 1:0
16:00 Leicester-Burnley 2:0
16:00 Sunderland-Stoke 1:1
16:00 Partick-Motherwell 0:2
16:00 Valencia-Atl. Madrid 1:1
18:00 Lechia Gdańsk-Cracovia 0:0
18:00 Verona-Cagliari 2:1
18:30 Aston Villa-Manchester City 2:3
19:45 Cambuur-Dordrecht 2:0
20:00 Mouscron Peruwelz-Mechelen 0:0

Niedziela

12:00 Sevilla-La Coruna 2:0 JOKER
14:00 St. Etienne-Toulouse 2:1
15:00 Udinese-Cesena 2:0
15:00 Eskisehirspor-Rizespor 1:0
15:30 Piast Gliwice-Legia Warszawa 0:2
17:00 Guingamp-Nantes 0:2
17:30 Moenchengladbach-Mainz 3:1
20:45 Napoli-Torino 2:0
21:00 PSG-Monaco 2:1
21:15 Belenenses-Setubal 1:1

Rezerwowe

Sobota 17:00Zhodino-Soligorsk 1:0
Niedziela 19:00 Brondby-Aalborg 1:1

praksyda
praksyda
  3 października 2014

Sobota

15:30 Bremen-Freiburg 2:1
16:00 Leicester-Burnley 1:1
16:00 Sunderland-Stoke 1:2
16:00 Partick-Motherwell O:2
16:00 Valencia-Atl. Madrid 0:3 JOKER
18:00 Lechia Gdańsk-Cracovia 0:2
18:00 Verona-Cagliari 1:1
18:30 Aston Villa-Manchester City 0:2
19:45 Cambuur-Dordrecht 1:1
20:00 Mouscron Peruwelz-Mechelen 2:1

Niedziela

12:00 Sevilla-La Coruna 2:0
14:00 St. Etienne-Toulouse 0:2
15:00 Udinese-Cesena 1;3
15:00 Eskisehirspor-Rizespor 1;2
15:30 Piast Gliwice-Legia Warszawa 0:2
17:00 Guingamp-Nantes 3:1
17:30 Moenchengladbach-Mainz 1:2
20:45 Napoli-Torino 2;0
21:00 PSG-Monaco 2:1
21:15 Belenenses-Setubal 0:1

Rezerwowe

Sobota 17:00Zhodino-Soligorsk 1:2
Niedziela 19:00 Brondby-Aalborg 0:2

HollywoodUndead
HollywoodUndead
  3 października 2014
Kamil
Kamil: GRUPA A Raven-hollywood

mecz sezonu :)
RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  4 października 2014

Sobota

15:30 Bremen-Freiburg 2:1
16:00 Leicester-Burnley 1:0
16:00 Sunderland-Stoke 2:0
16:00 Partick-Motherwell 1:1
16:00 Valencia-Atl. Madrid 1:1
18:00 Lechia Gdańsk-Cracovia 3:2
18:00 Verona-Cagliari 2:0
18:30 Aston Villa-Manchester City 1:3
19:45 Cambuur-Dordrecht 3:0
20:00 Mouscron Peruwelz-Mechelen 1:0

Niedziela

12:00 Sevilla-La Coruna 2:0 joker
14:00 St. Etienne-Toulouse 2:1
15:00 Udinese-Cesena 2:0
15:00 Eskisehirspor-Rizespor 2:0
15:30 Piast Gliwice-Legia Warszawa 0:2
17:00 Guingamp-Nantes 0:1
17:30 Moenchengladbach-Mainz 2:0
20:45 Napoli-Torino 2:0
21:00 PSG-Monaco 3:0
21:15 Belenenses-Setubal 1:1

Sobota 17:00Zhodino-Soligorsk 1:1
Niedziela 19:00 Brondby-Aalborg 2:1

...Ignorance is bliss...
wodzu2377
Posty: 2482 (po ~135 znaków)
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 3
wodzu2377
  4 października 2014

Sobota

15:30 Bremen-Freiburg 2:0
16:00 Leicester-Burnley 1:0
16:00 Sunderland-Stoke 1:0
16:00 Partick-Motherwell 1:1
16:00 Valencia-Atl. Madrid 1:1
18:00 Lechia Gdańsk-Cracovia 2:1
18:00 Verona-Cagliari 1:1
18:30 Aston Villa-Manchester City 0:2
19:45 Cambuur-Dordrecht 1:1
20:00 Mouscron Peruwelz-Mechelen 0:2

Niedziela

12:00 Sevilla-La Coruna 1:0
14:00 St. Etienne-Toulouse 1:1
15:00 Udinese-Cesena 2:0 JOKER
15:00 Eskisehirspor-Rizespor 0:0
15:30 Piast Gliwice-Legia Warszawa 1:1
17:00 Guingamp-Nantes 0:1
17:30 Moenchengladbach-Mainz 2:0
20:45 Napoli-Torino 1:1
21:00 PSG-Monaco 2:0
21:15 Belenenses-Setubal 1:1

Sobota 17:00Zhodino-Soligorsk 1:2
Niedziela 19:00 Brondby-Aalborg 1:1

Gutek909
Gutek909
  4 października 2014

Sobota

15:30 Bremen-Freiburg 2-1
16:00 Leicester-Burnley 1-0
16:00 Sunderland-Stoke 1-0
16:00 Partick-Motherwell 1-1
16:00 Valencia-Atl. Madrid 1-2 JOKER
18:00 Lechia Gdańsk-Cracovia 1-0
18:00 Verona-Cagliari 1-1
18:30 Aston Villa-Manchester City 0-2
19:45 Cambuur-Dordrecht 0-0
20:00 Mouscron Peruwelz-Mechelen 2-0

Niedziela

12:00 Sevilla-La Coruna 2-0
14:00 St. Etienne-Toulouse 1-1
15:00 Udinese-Cesena 2-1
15:00 Eskisehirspor-Rizespor 1-0
15:30 Piast Gliwice-Legia Warszawa 1-3
17:00 Guingamp-Nantes 0-1
17:30 Moenchengladbach-Mainz 1-1
20:45 Napoli-Torino 2-1
21:00 PSG-Monaco 2-1
21:15 Belenenses-Setubal 1-0

Rezerwowe

Sobota 17:00Zhodino-Soligorsk
Niedziela 19:00 Brondby-Aalborg

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  4 października 2014

Sobota

15:30 Bremen-Freiburg 2:0
16:00 Leicester-Burnley 2:1
16:00 Sunderland-Stoke 1:1
16:00 Partick-Motherwell 1:2
16:00 Valencia-Atl. Madrid 1:1
18:00 Lechia Gdańsk-Cracovia 2:1
18:00 Verona-Cagliari 1:1
18:30 Aston Villa-Manchester City 0:1
19:45 Cambuur-Dordrecht 2:0
20:00 Mouscron Peruwelz-Mechelen 2:1

Niedziela

12:00 Sevilla-La Coruna 2:1
14:00 St. Etienne-Toulouse 2:1
15:00 Udinese-Cesena 2:0 JOKER
15:00 Eskisehirspor-Rizespor 2:1
15:30 Piast Gliwice-Legia Warszawa 0:1
17:00 Guingamp-Nantes 0:1
17:30 Moenchengladbach-Mainz 1:0
20:45 Napoli-Torino 2:0
21:00 PSG-Monaco 2:1
21:15 Belenenses-Setubal 2:1

Rezerwowe

Sobota 17:00Zhodino-Soligorsk 0:1
Niedziela 19:00 Brondby-Aalborg 1:0

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

xNumber1x
Posty: 406 (po ~276 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 7
xNumber1x
  4 października 2014

20:00 Mouscron Peruwelz-Mechelen Druga połowa: 0:1 :D

Niedziela

12:00 Sevilla-La Coruna 2:0 JOKER
14:00 St. Etienne-Toulouse 1:0
15:00 Udinese-Cesena 2:0
15:00 Eskisehirspor-Rizespor 1:1
15:30 Piast Gliwice-Legia Warszawa 0:2
17:00 Guingamp-Nantes 1:1
17:30 Moenchengladbach-Mainz 2:1
20:45 Napoli-Torino 3:1
21:00 PSG-Monaco 2:1
21:15 Belenenses-Setubal 2:1

Rezerwowe

Sobota 17:00Zhodino-Soligorsk 0:1
Niedziela 19:00 Brondby-Aalborg 1:0

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.