RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  2 października 2014 (pierwszy post)


Sobota

15:30 Bremen-Freiburg
16:00 Leicester-Burnley
16:00 Sunderland-Stoke
16:00 Partick-Motherwell
16:00 Valencia-Atl. Madrid
18:00 Lechia Gdańsk-Cracovia
18:00 Verona-Cagliari
18:30 Aston Villa-Manchester City
19:45 Cambuur-Dordrecht
20:00 Mouscron Peruwelz-Mechelen

Niedziela

12:00 Sevilla-La Coruna
14:00 St. Etienne-Toulouse
15:00 Udinese-Cesena
15:00 Eskisehirspor-Rizespor
15:30 Piast Gliwice-Legia Warszawa
17:00 Guingamp-Nantes
17:30 Moenchengladbach-Mainz
20:45 Napoli-Torino
21:00 PSG-Monaco
21:15 Belenenses-Setubal

Rezerwowe

Sobota 17:00Zhodino-Soligorsk
Niedziela 19:00 Brondby-Aalborg

TYPOWANIE TRWA DO
SOBOTY 4 PAŹDzIERNIKA DO GODZ. 15.30



Typy oddajemy w temacie

JOKERA oznaczamy poprzez umieszczenie tuż za typowanym wynikiem słowa JOKER!!!
Joker - mecz punktowany podwójnie

TYPUJĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE OSOBY Z PONIŻSZEJ LISTY

7 kolejka

GRUPA A
Ravenhollywood
earthfind
gutekthomas

GRUPA B
wodzuMarcin
LeonDarek
adiWroclawianka

GRUPA C
NuTiiiiiiNumber
Praksydakozaczek
EnkidoRex

...Ignorance is bliss...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  8 października 2014

Trzeba walczyc do końca.
I trochę dziwnie myślicie, to jakby w lidze drużyna przegrywala po 5:6 i miała pretensje, że pomimo tylu goli ma 0 pkt.

Ja po prostu skutecznie cisne 1:0 :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

HollywoodUndead
HollywoodUndead
  8 października 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

A mi tam pasuje ten system, zresztą każdy od początku wiedział jak będzie to liczone (więc teraz pretensje jak się przegrywa są co najmniej nie na miejscu). I tak jest o wiele lepiej jak w tym nudnym starym systemie :)

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  9 października 2014
NuTiiiiii
NuTiiiiii: tylu goli

Goli? Widzę do reszty zatraciliśmy sens Ligi Typerów. Miała ona wyłaniać najlepszego typera, a obecny system może doprowadzić do tego, że najlepszy typer (osoba która zbierze najwięcej punktów za wytypowane spotkania, a nie wygrane rywalizacje) odpadnie po fazie zasadniczej, bo akurat w większości kolejek jej przeciwnik miał "dzień konia".

HollywoodUndead
HollywoodUndead: A mi tam pasuje ten system

Jesteś prawie pewny awansu, więc nie dziwią mnie te słowa. Ale spójrz na skuteczność Twoich typów, masz raptem 2 pkt więcej ode mnie na 140 spotkań.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

HollywoodUndead
HollywoodUndead
  9 października 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Enkido
Enkido: Jesteś prawie pewny awansu, więc nie dziwią mnie te słowa. Ale spójrz na skuteczność Twoich typów, masz raptem 2 pkt więcej ode mnie na 140 spotkań

Masz rację zapewne, ale od początku wiedziałeś jakie są zasady. Jak masz problem i chcesz typera na starych zasadach to było zebrać ekipę i rozpocząć konkurencyjną grę. Jest jak jest i nie ma co porównywać z tym co było, są to dwa różne typery, stary i ten są sprawiedliwe i równe dla każdego.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  9 października 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
HollywoodUndead
HollywoodUndead: A mi tam pasuje ten system, zresztą każdy od początku wiedział jak będzie to liczone (więc teraz pretensje jak się przegrywa są co najmniej nie na miejscu). I tak jest o wiele lepiej jak w tym nudnym starym systemie :)

Jakbym Cię nie znał i nie widział Twojego miejsca w tabeli to bym uwierzył, że to napisałeś :D

Enkido
Enkido: Goli? Widzę do reszty zatraciliśmy sens Ligi Typerów. Miała ona wyłaniać najlepszego typera, a obecny system może doprowadzić do tego, że najlepszy typer (osoba która zbierze najwięcej punktów za wytypowane spotkania, a nie wygrane rywalizacje) odpadnie po fazie zasadniczej, bo akurat w większości kolejek jej przeciwnik miał "dzień konia".

Eee tam najlepszego typera, właśnie fajna rywalizacja 1 vs 1, później w pucharach też przechodzi ktoś kto wygrał mniejszą ilością pkt i nikt nic nie mówi.

A mogę być najlepszym typerem po tej kolejce jak w międzynarodowych zdobędę 40 pkt i też będzie cisza.
Zatem 1 na 1 najlepsza rywalizacja, po prostu na lepszego lepiej się spinam a na taką praksydę mogę typować tylko niedzielę :rotfl:
Oka fajnie dołożyłem z sympatii do niej - a jak nie, rozrusza się forum bo wieje sandałem.

Z resztą Enkido trochę narzekasz, niby z każdym z kim przegrasz - to od razu miał dzień konia d83dde02

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  9 października 2014

odnośnie typer
zastanawiam się czy może nie było by ciekawiej gdyby w dalszej fazie nadal pozostać przy spotkaniach każdy z każdym ( ale juz bez rewanżów )
bez faz pucharowych już

dodatkowo do 9 awansujących dojdzie najlepszy z 4 miejsca - by było 10
i druga faza była by z 9 kolejek - a mistrzem będzie ten kto pokona najwięcej rywali - jak to bywa w ligach

co wy na to ?

...Ignorance is bliss...
HollywoodUndead
HollywoodUndead
  9 października 2014
NuTiiiiii
NuTiiiiii: miejsca w tabeli

No jakże by inaczej, przecież bronię tytułu z wiosny
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  9 października 2014
Kamil
Kamil: co wy na to ?

ja na plus d83ddc4c

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  10 października 2014
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Z resztą Enkido trochę narzekasz, niby z każdym z kim przegrasz - to od razu miał dzień konia

Nie wierzysz?

Kolejka 1: porażka 13-21 ze zwycięzcą kolejki
Kolejka 2: porażka 14-18 z 3. zawodnikiem kolejki
Kolejka 4: porażka 11-15 ze zwycięzcą kolejki
Kolejka 6: porażka 14-21 ze zwycięzcą kolejki
Kolejka 7: porażka 10-14 z 2. zawodnikiem kolejki

NuTiiiiii
NuTiiiiii: później w pucharach też przechodzi ktoś kto wygrał mniejszą ilością pkt i nikt nic nie mówi

Jak można przejść w fazie pucharowej zdobywając mniej pkt od przeciwnika?

Kamil
Kamil: co wy na to ?

Może być

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

HollywoodUndead
HollywoodUndead
  10 października 2014
Kamil
Kamil: co wy na to ?

Ok spoko
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.