RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  16 września 2014 (pierwszy post)


Sobota

15:30 Stuttgart-Hoffenheim
15:30 Augsburg-Bremen
16:00 Aston Villa-Arsenal
16:00 Newcastle-Hull
16:00 Hamilton-Kilmarnock
18:00 Sp. Moscow-Terek
18:00 Podbeskidzie B-B-Górnik Zabrze
20:00 Lorient-Reims
20:00 Toulouse-Caen
22:00 Espanyol-Malaga

Niedziela
12:00 Real Sociedad-Almeria
14:30 Tottenham-West Brom
15:00 Genoa-Lazio
15:30 Wolfsburg-Leverkusen
16:00 Belupo-Osijek
17:15 Niki Volos-Ergotelis
18:00 Wisła Kraków-Legia Warszawa
19:00 Cordoba-Sevilla
20:45 Palermo-Inter
21:00 PSG-Lyon

Rezerwowe

Sobota 17:30 Otelul-CFR Cluj
Niedziela 17:30 MyPa-VPS

TYPOWANIE TRWA DO
SOBOTY 20 WRZESIEŃ DO GODZ. 15.30



Typy oddajemy w temacie

JOKERA oznaczamy poprzez umieszczenie tuż za typowanym wynikiem słowa JOKER!!!
Joker - mecz punktowany podwójnie

TYPUJĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE OSOBY Z PONIŻSZEJ LISTY

4 kolejka:

GRUPA A
find - Raven
thomas - hollywood
gutek - earth

GRUPA B
Darek - wodzu
Wroclawianka - Marcin
adi - Leon

GRUPA C
kozaczek - NuTiiiiii
Rex - Number
Enkido - Praksyda

...Ignorance is bliss...
praksyda
praksyda
  17 września 2014

czemu nikt nie typuje, nie mam jak ściagac, zebym mniej więcej chociaż wiedziała, eh.. a co tam, będę strzelać jak zawsze.
Sobota

15:30 Stuttgart-Hoffenheim 2:1
15:30 Augsburg-Bremen 1:1
16:00 Aston Villa-Arsenal 0:2
16:00 Newcastle-Hull 0:1
16:00 Hamilton-Kilmarnock 1:1
18:00 Sp. Moscow-Terek 0:1
18:00 Podbeskidzie B-B-Górnik Zabrze 1:3
20:00 Lorient-Reims 2:1
20:00 Toulouse-Caen 1:1
22:00 Espanyol-Malaga 2:2

Niedziela
12:00 Real Sociedad-Almeria 1:1
14:30 Tottenham-West Brom 2:1
15:00 Genoa-Lazio 1:2
15:30 Wolfsburg-Leverkusen 2:1
16:00 Belupo-Osijek 2:1
17:15 Niki Volos-Ergotelis 2:2
18:00 Wisła Kraków-Legia Warszawa 0:3 JOKER
19:00 Cordoba-Sevilla 1:0
20:45 Palermo-Inter 2:1
21:00 PSG-Lyon 1:0

Rezerwowe

Sobota 17:30 Otelul-CFR Cluj 1:2
Niedziela 17:30 MyPa-VPS 0;1

RavenOfDispersion
RavenOfDispersion
  18 września 2014

Sobota

15:30 Stuttgart-Hoffenheim 1:1
15:30 Augsburg-Bremen 2:1
16:00 Aston Villa-Arsenal 0:1
16:00 Newcastle-Hull 0:1
16:00 Hamilton-Kilmarnock 0:2
18:00 Sp. Moscow-Terek 2:0
18:00 Podbeskidzie B-B-Górnik Zabrze 0:0
20:00 Lorient-Reims 2:0
20:00 Toulouse-Caen 1:0
22:00 Espanyol-Malaga 1:2

Niedziela
12:00 Real Sociedad-Almeria 3:0
14:30 Tottenham-West Brom 2:0
15:00 Genoa-Lazio 1:2
15:30 Wolfsburg-Leverkusen 0:2
16:00 Belupo-Osijek 0:0
17:15 Niki Volos-Ergotelis 1:0
18:00 Wisła Kraków-Legia Warszawa 2:1
19:00 Cordoba-Sevilla 0:3 JOKER
20:45 Palermo-Inter 0:1
21:00 PSG-Lyon 2:2

Rezerwowe

Sobota 17:30 Otelul-CFR Cluj 1:1
Niedziela 17:30 MyPa-VPS 2:0

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  18 września 2014

Sobota

15:30 Stuttgart-Hoffenheim 2:1
15:30 Augsburg-Bremen 2:2
16:00 Aston Villa-Arsenal 1:2
16:00 Newcastle-Hull 2:1
16:00 Hamilton-Kilmarnock 2:1
18:00 Sp. Moscow-Terek 2:1
18:00 Podbeskidzie B-B-Górnik Zabrze 1:1
20:00 Lorient-Reims 2:1
20:00 Toulouse-Caen 2:1
22:00 Espanyol-Malaga 2:1

Niedziela
12:00 Real Sociedad-Almeria 2:1
14:30 Tottenham-West Brom 3:1
15:00 Genoa-Lazio 1:1
15:30 Wolfsburg-Leverkusen 2:2
16:00 Belupo-Osijek 1:1
17:15 Niki Volos-Ergotelis 1:1
18:00 Wisła Kraków-Legia Warszawa 1:1
19:00 Cordoba-Sevilla 1:2
20:45 Palermo-Inter 1:2
21:00 PSG-Lyon 2:1 [JOKER[

Rezerwowe

Sobota 17:30 Otelul-CFR Cluj 2:1
Niedziela 17:30 MyPa-VPS 2:1

thomas893
Posty: 10977 (po ~132 znaków)
Reputacja: -11 | BluzgometrTM: 4
thomas893
  18 września 2014

Sobota

15:30 Stuttgart-Hoffenheim 2:1
15:30 Augsburg-Bremen 1:2
16:00 Aston Villa-Arsenal 1:3
16:00 Newcastle-Hull 2:0
16:00 Hamilton-Kilmarnock 2:1
18:00 Sp. Moscow-Terek 2:0
18:00 Podbeskidzie B-B-Górnik Zabrze 1:1
20:00 Lorient-Reims 2:1
20:00 Toulouse-Caen 1:0
22:00 Espanyol-Malaga 1:2

Niedziela
12:00 Real Sociedad-Almeria 2:1
14:30 Tottenham-West Brom 2:0 JOKER
15:00 Genoa-Lazio 2:1
15:30 Wolfsburg-Leverkusen 1:2
16:00 Belupo-Osijek 1:1
17:15 Niki Volos-Ergotelis 2:1
18:00 Wisła Kraków-Legia Warszawa 2:2
19:00 Cordoba-Sevilla 0:2
20:45 Palermo-Inter 1:2
21:00 PSG-Lyon 2:1

Rezerwowe

Sobota 17:30 Otelul-CFR Cluj 1:1
Niedziela 17:30 MyPa-VPS 2:1

HollywoodUndead
HollywoodUndead
  18 września 2014

Sobota

15:30 Stuttgart - Hoffenheim 0:1
15:30 Augsburg - Bremen 2:1
16:00 Aston Villa - Arsenal 1:0
16:00 Newcastle - Hull 1:1
16:00 Hamilton - Kilmarnock 1:0
18:00 Sp. Moscow - Terek 2:0
18:00 Podbeskidzie B-B - Górnik Zabrze 2:1
20:00 Lorient - Reims 2:0
20:00 Toulouse - Caen 1:0
22:00 Espanyol - Malaga 2:1

Niedziela

12:00 Real Sociedad - Almeria 2:0
14:30 Tottenham - West Brom 1:0
15:00 Genoa - Lazio 1:3
15:30 Wolfsburg - Leverkusen 1:2
16:00 Belupo - Osijek 1:0
17:15 Niki Volos - Ergotelis 1:0
18:00 Wisła Kraków - Legia Warszawa 0:1
19:00 Cordoba - Sevilla 0:1
20:45 Palermo - Inter 1:2
21:00 PSG - Lyon 0:1 JOKER

Rezerwowe

Sobota 17:30 Otelul - CFR Cluj 2:1
Niedziela 17:30 MyPa - VPS 0:0

Stulejarz
Stulejarz
  18 września 2014

Sobota

15:30 Stuttgart-Hoffenheim 2:1
15:30 Augsburg-Bremen 1:1
16:00 Aston Villa-Arsenal 0:2
16:00 Newcastle-Hull 1:1
16:00 Hamilton-Kilmarnock 1:0
18:00 Sp. Moscow-Terek 2:1
18:00 Podbeskidzie B-B-Górnik Zabrze 0:1
20:00 Lorient-Reims 1:1
20:00 Toulouse-Caen 2:1
22:00 Espanyol-Malaga 1:1

Niedziela
12:00 Real Sociedad-Almeria 2:1
14:30 Tottenham-West Brom 2:1
15:00 Genoa-Lazio 0:1
15:30 Wolfsburg-Leverkusen 0:2
16:00 Belupo-Osijek 1:1
17:15 Niki Volos-Ergotelis 1:1
18:00 Wisła Kraków-Legia Warszawa 1:3
19:00 Cordoba-Sevilla 0:2 JOKER
20:45 Palermo-Inter 1:2
21:00 PSG-Lyon 2:1

Rezerwowe

Sobota 17:30 Otelul-CFR Cluj 2:1
Niedziela 17:30 MyPa-VPS 2:1

Enkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 15
Enkido
  19 września 2014

Sobota
15:30 Stuttgart-Hoffenheim 1-2
15:30 Augsburg-Bremen 2-1
16:00 Aston Villa-Arsenal 1-2
16:00 Newcastle-Hull 1-2
16:00 Hamilton-Kilmarnock 3-1
18:00 Sp. Moscow-Terek 2-1
18:00 Podbeskidzie B-B-Górnik Zabrze 1-3
20:00 Lorient-Reims 3-1
20:00 Toulouse-Caen 1-0
22:00 Espanyol-Malaga 1-2

Niedziela
12:00 Real Sociedad-Almeria 2-0
14:30 Tottenham-West Brom 3-1
15:00 Genoa-Lazio 2-1
15:30 Wolfsburg-Leverkusen 1-3 JOKER
16:00 Belupo-Osijek 2-0
17:15 Niki Volos-Ergotelis 1-1
18:00 Wisła Kraków-Legia Warszawa 3-2
19:00 Cordoba-Sevilla 1-3
20:45 Palermo-Inter 1-2
21:00 PSG-Lyon 3-0

Rezerwowe
Sobota 17:30 Otelul-CFR Cluj 0-2
Niedziela 17:30 MyPa-VPS 1-1

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  19 września 2014

Sobota

15:30 Stuttgart-Hoffenheim 2:1
15:30 Augsburg-Bremen 1:1
16:00 Aston Villa-Arsenal 1:2
16:00 Newcastle-Hull 1:0
16:00 Hamilton-Kilmarnock 2:1
18:00 Sp. Moscow-Terek 1:0
18:00 Podbeskidzie B-B-Górnik Zabrze 1:2
20:00 Lorient-Reims 2:1
20:00 Toulouse-Caen 1:0
22:00 Espanyol-Malaga 2:1

Niedziela
12:00 Real Sociedad-Almeria 2:0 JOKER
14:30 Tottenham-West Brom 2:0
15:00 Genoa-Lazio 1:1
15:30 Wolfsburg-Leverkusen 0:1
16:00 Belupo-Osijek 1:0
17:15 Niki Volos-Ergotelis 1:0
18:00 Wisła Kraków-Legia Warszawa 1:0
19:00 Cordoba-Sevilla 0:1
20:45 Palermo-Inter 1:1
21:00 PSG-Lyon 2:0

Rezerwowe

Sobota 17:30 Otelul-CFR Cluj 1:1
Niedziela 17:30 MyPa-VPS 1:1

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

wodzu2377
Posty: 2482 (po ~135 znaków)
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 3
wodzu2377
  19 września 2014

Sobota

15:30 Stuttgart-Hoffenheim 0:1
15:30 Augsburg-Bremen 1:2
16:00 Aston Villa-Arsenal 0:2
16:00 Newcastle-Hull 1:1
16:00 Hamilton-Kilmarnock 1:1
18:00 Sp. Moscow-Terek 2:0 JOKER
18:00 Podbeskidzie B-B-Górnik Zabrze 1:1
20:00 Lorient-Reims 2:0
20:00 Toulouse-Caen 1:1
22:00 Espanyol-Malaga 1:2

Niedziela
12:00 Real Sociedad-Almeria 1:0
14:30 Tottenham-West Brom 2:0
15:00 Genoa-Lazio 1:1
15:30 Wolfsburg-Leverkusen 0:1
16:00 Belupo-Osijek 0:1
17:15 Niki Volos-Ergotelis 1:1
18:00 Wisła Kraków-Legia Warszawa 1:0
19:00 Cordoba-Sevilla 0:2
20:45 Palermo-Inter 0:2
21:00 PSG-Lyon 2:0

Rezerwowe

Sobota 17:30 Otelul-CFR Cluj 0:0
Niedziela 17:30 MyPa-VPS 1:2

Earth
Earth
  20 września 2014

Sobota

15:30 Stuttgart-Hoffenheim 2:1
15:30 Augsburg-Bremen 2:1
16:00 Aston Villa-Arsenal 1:2
16:00 Newcastle-Hull 2:1
16:00 Hamilton-Kilmarnock 1:0
18:00 Sp. Moscow-Terek 1:0
18:00 Podbeskidzie B-B-Górnik Zabrze 1:0
20:00 Lorient-Reims 1:0
20:00 Toulouse-Caen 1:2
22:00 Espanyol-Malaga 2:1

Niedziela
12:00 Real Sociedad-Almeria 2:1
14:30 Tottenham-West Brom 2:1
15:00 Genoa-Lazio 2:2
15:30 Wolfsburg-Leverkusen 1:2 Joker
16:00 Belupo-Osijek 1:1
17:15 Niki Volos-Ergotelis 1:1
18:00 Wisła Kraków-Legia Warszawa 1:1
19:00 Cordoba-Sevilla 1:2
20:45 Palermo-Inter 1:2
21:00 PSG-Lyon 1:1

Rezerwowe

Sobota 17:30 Otelul-CFR Cluj 1:1
Niedziela 17:30 MyPa-VPS 1:2

RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  20 września 2014

Sobota

15:30 Stuttgart-Hoffenheim 1:1
15:30 Augsburg-Bremen 2:1
16:00 Aston Villa-Arsenal 1:1
16:00 Newcastle-Hull 2:1
16:00 Hamilton-Kilmarnock 2:0
18:00 Sp. Moscow-Terek 2:0
18:00 Podbeskidzie B-B-Górnik Zabrze 1:0
20:00 Lorient-Reims 2:0
20:00 Toulouse-Caen 2:1
22:00 Espanyol-Malaga 1:1

Niedziela
12:00 Real Sociedad-Almeria 2:0
14:30 Tottenham-West Brom 3:0 joker
15:00 Genoa-Lazio 1:2
15:30 Wolfsburg-Leverkusen 1:2
16:00 Belupo-Osijek 1:1
17:15 Niki Volos-Ergotelis 1:0
18:00 Wisła Kraków-Legia Warszawa 2:2
19:00 Cordoba-Sevilla 1:2
20:45 Palermo-Inter 0:2
21:00 PSG-Lyon 2:0

Rezerwowe

Sobota 17:30 Otelul-CFR Cluj 1:1
Niedziela 17:30 MyPa-VPS 1:1

...Ignorance is bliss...
Mar1916Cin
Mar1916Cin
  20 września 2014

Sobota

15:30 Stuttgart-Hoffenheim 2:1
15:30 Augsburg-Bremen 2:2
16:00 Aston Villa-Arsenal 2:2
16:00 Newcastle-Hull 0:1
16:00 Hamilton-Kilmarnock 2:1
18:00 Sp. Moscow-Terek 2:0
18:00 Podbeskidzie B-B-Górnik Zabrze 1:1
20:00 Lorient-Reims 0:0
20:00 Toulouse-Caen 1:0
22:00 Espanyol-Malaga 0:0

Niedziela
12:00 Real Sociedad-Almeria 2:0
14:30 Tottenham-West Brom 2:0
15:00 Genoa-Lazio 2:0
15:30 Wolfsburg-Leverkusen 1:2
16:00 Belupo-Osijek 2:1
17:15 Niki Volos-Ergotelis 1:1
18:00 Wisła Kraków-Legia Warszawa 2:2
19:00 Cordoba-Sevilla 0:1
20:45 Palermo-Inter 0:2
21:00 PSG-Lyon 2:0

Rezerwowe

Sobota 17:30 Otelul-CFR Cluj 1:1
Niedziela 17:30 MyPa-VPS 1:2

Gutek909
Gutek909
  20 września 2014

Sobota

15:30 Stuttgart-Hoffenheim 2-1
15:30 Augsburg-Bremen 0-1
16:00 Aston Villa-Arsenal 1-2
16:00 Newcastle-Hull 2-0
16:00 Hamilton-Kilmarnock 0-1
18:00 Sp. Moscow-Terek 2-0
18:00 Podbeskidzie B-B-Górnik Zabrze 0-1
20:00 Lorient-Reims 1-1
20:00 Toulouse-Caen 1-0
22:00 Espanyol-Malaga 2-1

Niedziela
12:00 Real Sociedad-Almeria 3-1 JOKER
14:30 Tottenham-West Brom 2-0
15:00 Genoa-Lazio 0-2
15:30 Wolfsburg-Leverkusen 1-2
16:00 Belupo-Osijek 0-2
17:15 Niki Volos-Ergotelis 0-2
18:00 Wisła Kraków-Legia Warszawa 2-1
19:00 Cordoba-Sevilla 0-3
20:45 Palermo-Inter 1-2
21:00 PSG-Lyon 3-1

Rezerwowe

Sobota 17:30 Otelul-CFR Cluj 1-1
Niedziela 17:30 MyPa-VPS 1-1

DarekLowcaSzparek
DarekLowcaSzparek
  20 września 2014

Sobota

15:30 Stuttgart-Hoffenheim 2:1
15:30 Augsburg-Bremen 1:1
16:00 Aston Villa-Arsenal 1:2
16:00 Newcastle-Hull 2:1
16:00 Hamilton-Kilmarnock 1:1
18:00 Sp. Moscow-Terek 2:1
18:00 Podbeskidzie B-B-Górnik Zabrze 1:2
20:00 Lorient-Reims 1:0
20:00 Toulouse-Caen 2:0
22:00 Espanyol-Malaga 2:1

Niedziela
12:00 Real Sociedad-Almeria 2:0
14:30 Tottenham-West Brom 2:0 Joker
15:00 Genoa-Lazio 1:2
15:30 Wolfsburg-Leverkusen 2:1
16:00 Belupo-Osijek 1:2
17:15 Niki Volos-Ergotelis 1:1
18:00 Wisła Kraków-Legia Warszawa 0:2
19:00 Cordoba-Sevilla 0:2
20:45 Palermo-Inter 1:2
21:00 PSG-Lyon 2:1

Rezerwowe

Sobota 17:30 Otelul-CFR Cluj 1:1
Niedziela 17:30 MyPa-VPS 2:1

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.