RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  7 września 2014 (pierwszy post)


Sobota

15:30 Paderborn-Köln
16:00 Barcelona-Ath. Bilbao
16:00 Chelsea-Swansea
16:00 Crystal Palace-Burnley
18:00 Jagiellonia Białystok-Lech Poznań
18:00 Empoli-AS Roma
18:30 Moenchengladbach-Schalke
20:00 Bastia-Lens
20:00 Real Madrid-Atl. Madrid
20:00 Nice-Metz

Niedziela

12:30 Sampdoria-Torino
14:30 Genk-Club Brugge
14:30 Cambuur-Groningen
17:00 Manchester Utd-QPR
17:30 Hannover-Hamburger
18:00 GKS Bełchatów-Lechia Gdańsk
19:00 Trabzonspor-Fenerbahce
20:45 Parma-AC Milan
21:00 Granada-Villarreal
21:00 Evian TG-Marseille

Rezerwowe

Sobota 19:00 Arouca-Braga
Niedziela 13:45 Young Boys-Luzern

TYPOWANIE TRWA DO
SOBOTY 13 WRZESIEŃ DO GODZ. 15.30



Typy oddajemy w temacie

JOKERA oznaczamy poprzez umieszczenie tuż za typowanym wynikiem słowa JOKER!!!
Joker - mecz punktowany podwójnie

TYPUJĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE OSOBY Z PONIŻSZEJ LISTY

2 kolejka:

GRUPA A
hollywood - ikss
find - earth
thomas - gutek

GRUPA B
Marcin - wodzu
Darek - Leon
Wroclawianka - adi

GRUPA C
Number - NuTiiiiii
kozaczek - Praksyda
Rex - Enkido

* oraz Raven
...Ignorance is bliss...
HollywoodUndead
HollywoodUndead
  9 września 2014

Sobota

15:30 Paderborn - Köln 1:0
16:00 Barcelona - Ath. Bilbao 2:1
16:00 Chelsea - Swansea 3:0
16:00 Crystal Palace - Burnley 1:1
18:00 Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 1:2
18:00 Empoli - AS Roma 0:2
18:30 Moenchengladbach - Schalke 1:2
20:00 Bastia - Lens 1:0
20:00 Real Madrid - Atl. Madrid 2:1 JOKER
20:00 Nice - Metz 1:1

Niedziela

12:30 Sampdoria - Torino 1:0
14:30 Genk - Club Brugge 0:1
14:30 Cambuur - Groningen 1:0
17:00 Manchester Utd - QPR 2:0
17:30 Hannover - Hamburger 3:1
18:00 GKS Bełchatów - Lechia Gdańsk 2:1
19:00 Trabzonspor - Fenerbahce 1:2
20:45 Parma - AC Milan 1:3
21:00 Granada - Villarreal 0:1
21:00 Evian TG - Marseille 0:2

Rezerwowe

Sobota 19:00 Arouca - Braga 1:0
Niedziela 13:45 Young Boys - Luzern 0:1

Zablokowany
Zablokowany
  9 września 2014

Sobota

15:30 Paderborn - Köln 1:2
16:00 Barcelona - Ath. Bilbao 2:1
16:00 Chelsea - Swansea 1:0
16:00 Crystal Palace - Burnley 1:1
18:00 Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 0:2
18:00 Empoli - AS Roma 0:2
18:30 Moenchengladbach - Schalke 1:1
20:00 Bastia - Lens 1:1
20:00 Real Madrid - Atl. Madrid 1:1
20:00 Nice - Metz 2:1

Niedziela

12:30 Sampdoria - Torino 1:1
14:30 Genk - Club Brugge 0:1
14:30 Cambuur - Groningen 2:0
17:00 Manchester Utd - QPR 2:0 JOKER
17:30 Hannover - Hamburger 1:1
18:00 GKS Bełchatów - Lechia Gdańsk 2:3
19:00 Trabzonspor - Fenerbahce 1:1
20:45 Parma - AC Milan 1:2
21:00 Granada - Villarreal 0:2
21:00 Evian TG - Marseille 0:2

Rezerwowe

Sobota 19:00 Arouca - Braga 1:0
Niedziela 13:45 Young Boys - Luzern 0:1

praksyda
praksyda
  10 września 2014

Sobota

15:30 Paderborn - Köln 1:2

16:00 Barcelona - Ath. Bilbao 3:1

16:00 Chelsea - Swansea 1:0

16:00 Crystal Palace - Burnley 0:1

18:00 Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 1:3

18:00 Empoli - AS Roma 0:2

18:30 Moenchengladbach - Schalke 1:1

20:00 Bastia - Lens 1:2

20:00 Real Madrid - Atl. Madrid 2:1

20:00 Nice - Metz 2:1

Niedziela

12:30 Sampdoria - Torino 1:1

14:30 Genk - Club Brugge 0:1

14:30 Cambuur - Groningen 2:0

17:00 Manchester Utd - QPR 2:0 JOKER

17:30 Hannover - Hamburger 1:1

18:00 GKS Bełchatów - Lechia Gdańsk 2:3

19:00 Trabzonspor - Fenerbahce 1:1

20:45 Parma - AC Milan 1:2

21:00 Granada - Villarreal 0:2

21:00 Evian TG - Marseille 0:2

Rezerwowe

Sobota 19:00 Arouca - Braga 2:0

Niedziela 13:45 Young Boys - Luzern 0:2

Zablokowany
Zablokowany
  10 września 2014

co ta praksyda wszystko skopiowala ode mnie xD

praksyda
praksyda
  10 września 2014
Zablokowany
Zablokowany: co ta praksyda wszystko skopiowala ode mnie xD

ty chory jesteś, może niektóre są take same, aaaa.. no facktycznie niedziela chyba tak samo, ale sobota i rezerwowe inne.xD
Zablokowany
Zablokowany
  10 września 2014

dobra niech ci bedzie xD

TheDarkChane
TheDarkChane
  10 września 2014

Sobota ;)
16:00 Barcelona-Ath. Bilbao 2:0
16:00 Chelsea-Swansea 1:0
18:00 Empoli-AS Roma 1:2
20:00 Real Madrid-Atl. Madrid 1:1

Niedziela :P
17:00 Manchester Utd-QPR 3:1
20:45 Parma-AC Milan 0:2
21:00 Granada-Villarreal 1:2

xD

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  10 września 2014

Sobota

15:30 Paderborn-Köln 2:1
16:00 Barcelona-Ath. Bilbao 3:1 JOKER
16:00 Chelsea-Swansea 3:1
16:00 Crystal Palace-Burnley 2:1
18:00 Jagiellonia Białystok-Lech Poznań 1:2
18:00 Empoli-AS Roma 1:3
18:30 Moenchengladbach-Schalke 1:1
20:00 Bastia-Lens 1:1
20:00 Real Madrid-Atl. Madrid 2:1
20:00 Nice-Metz 2:1

Niedziela

12:30 Sampdoria-Torino 1:2
14:30 Genk-Club Brugge 1:2
14:30 Cambuur-Groningen 1:2
17:00 Manchester Utd-QPR 3:1
17:30 Hannover-Hamburger 2:1
18:00 GKS Bełchatów-Lechia Gdańsk 1:1
19:00 Trabzonspor-Fenerbahce 1:2
20:45 Parma-AC Milan 1:1
21:00 Granada-Villarreal 1:1
21:00 Evian TG-Marseille 1:1

Rezerwowe

Sobota 19:00 Arouca-Braga 1:2
Niedziela 13:45 Young Boys-Luzern 2:1

adi783
Posty: 987 (po ~124 znaków)
Reputacja: -30 | BluzgometrTM: 144
adi783
  11 września 2014

Sobota
15:30 Paderborn - Köln 0:1
16:00 Barcelona - Ath. Bilbao 2:1
16:00 Chelsea - Swansea 2:0 JOKER
16:00 Crystal Palace - Burnley 1:0
18:00 Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 1:1
18:00 Empoli - AS Roma 0:2
18:30 Moenchengladbach - Schalke 2:1
20:00 Bastia - Lens 2:0
20:00 Real Madrid - Atl. Madrid 2:0
20:00 Nice - Metz 2:0

Niedziela
12:30 Sampdoria - Torino 0:1
14:30 Genk - Club Brugge 1:1
14:30 Cambuur - Groningen 2:0
17:00 Manchester Utd - QPR 2:0
17:30 Hannover - Hamburger 2:1
18:00 GKS Bełchatów - Lechia Gdańsk 0:1
19:00 Trabzonspor - Fenerbahce 1:3
20:45 Parma - AC Milan 0:2
21:00 Granada - Villarreal 0:1
21:00 Evian TG - Marseille 1:1

Rezerwowe
Sobota 19:00 Arouca - Braga 1:1
Niedziela 13:45 Young Boys - Luzern 0:2

:mrgreen:
thomas893
Posty: 10977 (po ~132 znaków)
Reputacja: -11 | BluzgometrTM: 4
thomas893
  11 września 2014

Sobota

15:30 Paderborn-Köln 0:1
16:00 Barcelona-Ath. Bilbao 2:0
16:00 Chelsea-Swansea 3:0 JOKER
16:00 Crystal Palace-Burnley 2:1
18:00 Jagiellonia Białystok-Lech Poznań 1:2
18:00 Empoli-AS Roma 0:2
18:30 Moenchengladbach-Schalke 1:2
20:00 Bastia-Lens 2:0
20:00 Real Madrid-Atl. Madrid 3:1
20:00 Nice-Metz 1:0

Niedziela

12:30 Sampdoria-Torino 2:1
14:30 Genk-Club Brugge 1:2
14:30 Cambuur-Groningen 1:1
17:00 Manchester Utd-QPR 2:0
17:30 Hannover-Hamburger 2:1
18:00 GKS Bełchatów-Lechia Gdańsk 1:2
19:00 Trabzonspor-Fenerbahce 1:2
20:45 Parma-AC Milan 1:2
21:00 Granada-Villarreal 0:1
21:00 Evian TG-Marseille 2:1

Rezerwowe

Sobota 19:00 Arouca-Braga 0:1
Niedziela 13:45 Young Boys-Luzern 1:2

RavenOfDispersion
RavenOfDispersion
  11 września 2014

Sobota

15:30 Paderborn-Köln 0:1
16:00 Barcelona-Ath. Bilbao 2:0
16:00 Chelsea-Swansea 2:1 JOKER
16:00 Crystal Palace-Burnley 0:0
18:00 Jagiellonia Białystok-Lech Poznań 0:1
18:00 Empoli-AS Roma 0:2
18:30 Moenchengladbach-Schalke 2:1
20:00 Bastia-Lens 1:1
20:00 Real Madrid-Atl. Madrid 1:1
20:00 Nice-Metz 1:0

Niedziela

12:30 Sampdoria-Torino 0:0
14:30 Genk-Club Brugge 0:1
14:30 Cambuur-Groningen 0:3
17:00 Manchester Utd-QPR 2:0
17:30 Hannover-Hamburger 1:3
18:00 GKS Bełchatów-Lechia Gdańsk 1:1
19:00 Trabzonspor-Fenerbahce 1:2
20:45 Parma-AC Milan 0:1
21:00 Granada-Villarreal 1:0
21:00 Evian TG-Marseille 0:2

Rezerwowe

Sobota 19:00 Arouca-Braga 0:2
Niedziela 13:45 Young Boys-Luzern 1:1

Gutek909
Gutek909
  12 września 2014

Sobota

15:30 Paderborn-Köln 0-1
16:00 Barcelona-Ath. Bilbao 3-1
16:00 Chelsea-Swansea 3-1
16:00 Crystal Palace-Burnley 1-0
18:00 Jagiellonia Białystok-Lech Poznań 1-2
18:00 Empoli-AS Roma 0-2
18:30 Moenchengladbach-Schalke 1-2
20:00 Bastia-Lens 1-1
20:00 Real Madrid-Atl. Madrid 2-1 JOKER
20:00 Nice-Metz 0-0

Niedziela

12:30 Sampdoria-Torino 1-1
14:30 Genk-Club Brugge 2-1
14:30 Cambuur-Groningen 0-2
17:00 Manchester Utd-QPR 3-0
17:30 Hannover-Hamburger 2-1
18:00 GKS Bełchatów-Lechia Gdańsk 0-1
19:00 Trabzonspor-Fenerbahce 1-2
20:45 Parma-AC Milan 1-2
21:00 Granada-Villarreal 0-1
21:00 Evian TG-Marseille 0-2

Rezerwowe

Sobota 19:00 Arouca-Braga 1-1
Niedziela 13:45 Young Boys-Luzern 1-1

wodzu2377
Posty: 2482 (po ~135 znaków)
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 3
wodzu2377
  12 września 2014

Sobota

15:30 Paderborn-Köln 1:1
16:00 Barcelona-Ath. Bilbao 2:0 JOKER
16:00 Chelsea-Swansea 2:1
16:00 Crystal Palace-Burnley 1:1
18:00 Jagiellonia Białystok-Lech Poznań 0:2
18:00 Empoli-AS Roma 0:2
18:30 Moenchengladbach-Schalke 1:2
20:00 Bastia-Lens 1:1
20:00 Real Madrid-Atl. Madrid 1:2
20:00 Nice-Metz 1:1

Niedziela

12:30 Sampdoria-Torino 1:1
14:30 Genk-Club Brugge 1:1
14:30 Cambuur-Groningen 1:2
17:00 Manchester Utd-QPR 2:1
17:30 Hannover-Hamburger 3:0
18:00 GKS Bełchatów-Lechia Gdańsk 1:2
19:00 Trabzonspor-Fenerbahce 0:2
20:45 Parma-AC Milan 1:1
21:00 Granada-Villarreal 1:2
21:00 Evian TG-Marseille 1:2

Rezerwowe

Sobota 19:00 Arouca-Braga 0:2
Niedziela 13:45 Young Boys-Luzern 1:1

RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  13 września 2014

Sobota

15:30 Paderborn-Köln 2:1
16:00 Barcelona-Ath. Bilbao 3:1
16:00 Chelsea-Swansea 2:0
16:00 Crystal Palace-Burnley 1:0
18:00 Jagiellonia Białystok-Lech Poznań 2:2
18:00 Empoli-AS Roma 0:2
18:30 Moenchengladbach-Schalke 2:1
20:00 Bastia-Lens 2:0
20:00 Real Madrid-Atl. Madrid 1:1
20:00 Nice-Metz 1:0

Niedziela

12:30 Sampdoria-Torino 1:1
14:30 Genk-Club Brugge 2:1
14:30 Cambuur-Groningen 1:1
17:00 Manchester Utd-QPR 3:0 joker
17:30 Hannover-Hamburger 2:0
18:00 GKS Bełchatów-Lechia Gdańsk 1:1
19:00 Trabzonspor-Fenerbahce 1:1
20:45 Parma-AC Milan 1:2
21:00 Granada-Villarreal 1:2
21:00 Evian TG-Marseille 1:2

Rezerwowe

Sobota 19:00 Arouca-Braga 0:1
Niedziela 13:45 Young Boys-Luzern 2:0

...Ignorance is bliss...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.