RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  31 sierpnia 2014 (pierwszy post)
Piątek

12:25 Japonia-Urugwaj
19:00 Sudan-Republika Południowej Afryki
22:00 Senegal-Egipt

Sobota

03:00 Brazylia-Kolumbia
14:00 DR Kongo-Kamerun
15:00 Zambia-Mozambik

Niedziela

01:00 Portoryko-Grenada
04:00 Chile-Meksyk
18:00 Dania-Armenia
18:00 Gruzja-Irlandia
18:00 Węgry-Irlandia Północna
20:00 Paragwaj-Zjednoczone Emiraty Arabskie
20:45 Serbia-Francja
20:45 Gibraltar-Polska
20:45 Grecja-Rumunia
20:45 Niemcy-Szkocja
20:45 Portugalia-Albania
20:45 Wyspy Owcze-Finlandia
21:00 Maroko-Libia
22:00 Kostaryka-Panama

Rezerwowe

12:15 Dolcan Ząbki-Wisła Płock
12:30 Zagłębie Lubin-Stomil Olsztyn

TYPOWANIE TRWA DO
PIĄTKU 5 WRZESIEŃ DO GODZ. 12.25



Typy oddajemy w temacie

* JAK KTO CHCĘ MOŻE WYSYŁAĆ NA PW DO MNIE

JOKERA oznaczamy poprzez umieszczenie tuż za typowanym wynikiem słowa JOKER!!!
Joker - mecz punktowany podwójnie

TYPUJĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE OSOBY Z PONIŻSZEJ LISTY

1 kolejka:

GRUPA A
thomas - ikss
gutek - find
earth - hollywood

GRUPA B
Wroclawianka - wodzu
adi - Darek
Leon - Marcin

GRUPA C
Rex - NuTiiiiii
Enkido - kozaczek
Praksyda - Number

* oraz Raven
...Ignorance is bliss...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  31 sierpnia 2014

Piątek

12:25 Japonia-Urugwaj 0:1
19:00 Sudan-Republika Południowej Afryki 0:1
22:00 Senegal-Egipt 0:1

Sobota

03:00 Brazylia-Kolumbia 1:1
14:00 DR Kongo-Kamerun 0:1
15:00 Zambia-Mozambik 1:0

Niedziela

01:00 Portoryko-Grenada 1:0
04:00 Chile-Meksyk 1:1
18:00 Dania-Armenia 1:0
18:00 Gruzja-Irlandia 1:2
18:00 Węgry-Irlandia Północna 1:0
20:00 Paragwaj-Zjednoczone Emiraty Arabskie 2:0
20:45 Serbia-Francja 0:1
20:45 Gibraltar-Polska 0:2 JOKER
20:45 Grecja-Rumunia 1:0
20:45 Niemcy-Szkocja 3:0
20:45 Portugalia-Albania 2:0
20:45 Wyspy Owcze-Finlandia 0:3
21:00 Maroko-Libia 1:0
22:00 Kostaryka-Panama 2:0

Rezerwowe

12:15 Dolcan Ząbki-Wisła Płock 1:0
12:30 Zagłębie Lubin-Stomil Olsztyn 2:1

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

HollywoodUndead
HollywoodUndead
  31 sierpnia 2014

Piątek

12:25 Japonia - Urugwaj 0-1
19:00 Sudan - Republika Południowej Afryki 1-2
22:00 Senegal - Egipt 0-1

Sobota

03:00 Brazylia - Kolumbia 2-1
14:00 DR Kongo - Kamerun 0-1
15:00 Zambia - Mozambik 0-0

Niedziela

01:00 Portoryko - Grenada 0-0
04:00 Chile - Meksyk 2-1
18:00 Dania - Armenia 3-1
18:00 Gruzja - Irlandia 2-0
18:00 Węgry - Irlandia Północna 1-0
20:00 Paragwaj - Zjednoczone Emiraty Arabskie 2-0
20:45 Serbia - Francja 0-1
20:45 Gibraltar - Polska 0-4
20:45 Grecja - Rumunia 1-2
20:45 Niemcy - Szkocja 4-0 JOKER
20:45 Portugalia - Albania 2-0
20:45 Wyspy Owcze - Finlandia 0-4
21:00 Maroko - Libia 0-1
22:00 Kostaryka - Panama 1-0

Rezerwowe

12:15 Dolcan Ząbki - Wisła Płock 0-1
12:30 Zagłębie Lubin - Stomil Olsztyn 0-0

PaulinkaBlow
PaulinkaBlow
  1 września 2014

kozaczek

12:25 Japonia-Urugwaj 0:2

19:00 Sudan-Republika Południowej Afryki 0:2

22:00 Senegal-Egipt 1:1

Sobota

03:00 Brazylia-Kolumbia 2:1

14:00 DR Kongo-Kamerun 0:2

15:00 Zambia-Mozambik 1:1

Niedziela

01:00 Portoryko-Grenada 1:0

04:00 Chile-Meksyk 0:0

18:00 Dania-Armenia 1:0

18:00 Gruzja-Irlandia 1:2

18:00 Węgry-Irlandia Północna 2:0

20:00 Paragwaj-Zjednoczone Emiraty Arabskie 2:0

20:45 Serbia-Francja 0:1

20:45 Gibraltar-Polska 0:2

20:45 Grecja-Rumunia 1:1

20:45 Niemcy-Szkocja 3:0 JOKER

20:45 Portugalia-Albania 3:0

20:45 Wyspy Owcze-Finlandia 0:4

21:00 Maroko-Libia 2:0

22:00 Kostaryka-Panama 1:0

Rezerwowe

12:15 Dolcan Ząbki-Wisła Płock 1:0

12:30 Zagłębie Lubin-Stomil Olsztyn 2:1

ikss
ikss
  1 września 2014

Piątek

12:25 Japonia-Urugwaj 1-2
19:00 Sudan-Republika Południowej Afryki 0-2
22:00 Senegal-Egipt 1-2

Sobota

03:00 Brazylia-Kolumbia 2-0
14:00 DR Kongo-Kamerun 0-3
15:00 Zambia-Mozambik 1-0

Niedziela

01:00 Portoryko-Grenada 2-1
04:00 Chile-Meksyk 2-2
18:00 Dania-Armenia 2-0
18:00 Gruzja-Irlandia 1-1
18:00 Węgry-Irlandia Północna 1-1
20:00 Paragwaj-Zjednoczone Emiraty Arabskie 2-0
20:45 Serbia-Francja 1-2
20:45 Gibraltar-Polska 0-3
20:45 Grecja-Rumunia 2-0
20:45 Niemcy-Szkocja 3-0 JOKER
20:45 Portugalia-Albania 2-0
20:45 Wyspy Owcze-Finlandia 0-3
21:00 Maroko-Libia 0-2
22:00 Kostaryka-Panama 3-1

Rezerwowe

12:15 Dolcan Ząbki-Wisła Płock 1-1
12:30 Zagłębie Lubin-Stomil Olsztyn 1-0

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  1 września 2014

Piątek

12:25 Japonia-Urugwaj 2:2
19:00 Sudan-Republika Południowej Afryki 1:2
22:00 Senegal-Egipt 2:1

Sobota

03:00 Brazylia-Kolumbia 2:1
14:00 DR Kongo-Kamerun 1:2
15:00 Zambia-Mozambik 2:1

Niedziela

01:00 Portoryko-Grenada 3:1
04:00 Chile-Meksyk 2:1
18:00 Dania-Armenia 2:0
18:00 Gruzja-Irlandia 1:1
18:00 Węgry-Irlandia Północna 2:1
20:00 Paragwaj-Zjednoczone Emiraty Arabskie 2:1
20:45 Serbia-Francja 1:2
20:45 Gibraltar-Polska 0:3 [JOKER]
20:45 Grecja-Rumunia 1:0
20:45 Niemcy-Szkocja 3:0
20:45 Portugalia-Albania 2:0
20:45 Wyspy Owcze-Finlandia 0:2
21:00 Maroko-Libia 2:1
22:00 Kostaryka-Panama 2:1

Rezerwowe

12:15 Dolcan Ząbki-Wisła Płock 2:1
12:30 Zagłębie Lubin-Stomil Olsztyn 2:1

HollywoodUndead
HollywoodUndead
  2 września 2014
Kamil
Kamil: earth - hollywood

Mecz na szczycie :) Zwycięzcy ostatnich typerów "Mundialowego" i "Wiosennego Typera 2014" ciekawe kto wygra d83dde0f
Earth
Earth
  2 września 2014
HollywoodUndead
HollywoodUndead: Mecz na szczycie :) Zwycięzcy ostatnich typerów "Mundialowego" i "Wiosennego Typera 2014" ciekawe kto wygra

Ciekawe. :)

Piątek

12:25 Japonia-Urugwaj 1:2
19:00 Sudan-Republika Południowej Afryki 1:2
22:00 Senegal-Egipt 1:1

Sobota

03:00 Brazylia-Kolumbia 2:1
14:00 DR Kongo-Kamerun 0:2
15:00 Zambia-Mozambik 1:1

Niedziela

01:00 Portoryko-Grenada 1:0
04:00 Chile-Meksyk 2:1
18:00 Dania-Armenia 2:0
18:00 Gruzja-Irlandia 1:1
18:00 Węgry-Irlandia Północna 1:0
20:00 Paragwaj-Zjednoczone Emiraty Arabskie 2:0
20:45 Serbia-Francja 0:1
20:45 Gibraltar-Polska 0:2
20:45 Grecja-Rumunia 2:1
20:45 Niemcy-Szkocja 3:0 Joker
20:45 Portugalia-Albania 2:0
20:45 Wyspy Owcze-Finlandia 0:2
21:00 Maroko-Libia 2:1
22:00 Kostaryka-Panama 2:1

Rezerwowe

12:15 Dolcan Ząbki-Wisła Płock 2:1
12:30 Zagłębie Lubin-Stomil Olsztyn 2:1
Gutek909
Gutek909
  4 września 2014

Piątek

12:25 Japonia-Urugwaj 1-2
19:00 Sudan-Republika Południowej Afryki 0-2
22:00 Senegal-Egipt 1-1

Sobota

03:00 Brazylia-Kolumbia 2-1
14:00 DR Kongo-Kamerun 0-1
15:00 Zambia-Mozambik 1-0

Niedziela

01:00 Portoryko-Grenada 2-1
04:00 Chile-Meksyk 1-1
18:00 Dania-Armenia 3-0
18:00 Gruzja-Irlandia 1-2
18:00 Węgry-Irlandia Północna 2-0
20:00 Paragwaj-Zjednoczone Emiraty Arabskie 3-0
20:45 Serbia-Francja 1-2
20:45 Gibraltar-Polska 0-3
20:45 Grecja-Rumunia 2-1
20:45 Niemcy-Szkocja 3-0 JOKER
20:45 Portugalia-Albania 3-0
20:45 Wyspy Owcze-Finlandia 0-2
21:00 Maroko-Libia 2-0
22:00 Kostaryka-Panama 2-1

Rezerwowe

12:15 Dolcan Ząbki-Wisła Płock 1-1
12:30 Zagłębie Lubin-Stomil Olsztyn 1-1

thomas893
Posty: 10977 (po ~132 znaków)
Reputacja: -11 | BluzgometrTM: 4
thomas893
  4 września 2014

Piątek

12:25 Japonia-Urugwaj 1:2
19:00 Sudan-Republika Południowej Afryki 1:2
22:00 Senegal-Egipt 1:2

Sobota

03:00 Brazylia-Kolumbia 2:2
14:00 DR Kongo-Kamerun 1:0
15:00 Zambia-Mozambik 2:1

Niedziela

01:00 Portoryko-Grenada 2:1
04:00 Chile-Meksyk 1:2
18:00 Dania-Armenia 2:0
18:00 Gruzja-Irlandia 1:2
18:00 Węgry-Irlandia Północna 2:1
20:00 Paragwaj-Zjednoczone Emiraty Arabskie 2:0
20:45 Serbia-Francja 1:2
20:45 Gibraltar-Polska 0:4 JOKER :mrgreen:
20:45 Grecja-Rumunia 1:2
20:45 Niemcy-Szkocja 3:0
20:45 Portugalia-Albania 3:0
20:45 Wyspy Owcze-Finlandia 0:2
21:00 Maroko-Libia 2:0
22:00 Kostaryka-Panama 2:0

Rezerwowe

12:15 Dolcan Ząbki-Wisła Płock 2:1
12:30 Zagłębie Lubin-Stomil Olsztyn 2:1

RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  4 września 2014

Piątek

12:25 Japonia-Urugwaj 1:1
19:00 Sudan-Republika Południowej Afryki 1:2
22:00 Senegal-Egipt 2:1

Sobota

03:00 Brazylia-Kolumbia 2:0
14:00 DR Kongo-Kamerun 1:2
15:00 Zambia-Mozambik 3:0

Niedziela

01:00 Portoryko-Grenada 1:1
04:00 Chile-Meksyk 2:1
18:00 Dania-Armenia 2:0
18:00 Gruzja-Irlandia 1:1
18:00 Węgry-Irlandia Północna 2:1
20:00 Paragwaj-Zjednoczone Emiraty Arabskie 2:0
20:45 Serbia-Francja 1:2
20:45 Gibraltar-Polska 0:2
20:45 Grecja-Rumunia 2:0
20:45 Niemcy-Szkocja 3:0 joker
20:45 Portugalia-Albania 2:0
20:45 Wyspy Owcze-Finlandia 0:3
21:00 Maroko-Libia 2:0
22:00 Kostaryka-Panama 2:0

Rezerwowe

12:15 Dolcan Ząbki-Wisła Płock 1:0
12:30 Zagłębie Lubin-Stomil Olsztyn 1:0

...Ignorance is bliss...
praksyda
praksyda
  4 września 2014

Piątek

12:25 Japonia-Urugwaj 0:1

19:00 Sudan-Republika Południowej Afryki 1:3

22:00 Senegal-Egipt 2:1

Sobota

03:00 Brazylia-Kolumbia 3:0

14:00 DR Kongo-Kamerun 2:2

15:00 Zambia-Mozambik 2:1

Niedziela

01:00 Portoryko-Grenada 2:1

04:00 Chile-Meksyk 0:1

18:00 Dania-Armenia 3:0

18:00 Gruzja-Irlandia 2:2

18:00 Węgry-Irlandia Północna 3:1

20:00 Paragwaj-Zjednoczone Emiraty Arabskie 2:1

20:45 Serbia-Francja 0:2

20:45 Gibraltar-Polska 2:1

20:45 Grecja-Rumunia 2:0

20:45 Niemcy-Szkocja 3:0 joker

20:45 Portugalia-Albania 2:0

20:45 Wyspy Owcze-Finlandia 0:2

21:00 Maroko-Libia 1:1

22:00 Kostaryka-Panama 3:0

Rezerwowe

12:15 Dolcan Ząbki-Wisła Płock 2:0

12:30 Zagłębie Lubin-Stomil Olsztyn 1:0
mam nadzieję, ze niczego nie pominęłam.

FindYourHarmony
FindYourHarmony
  4 września 2014

Piątek

12:25 Japonia-Urugwaj 2-2
19:00 Sudan-Republika Południowej Afryki 0-2
22:00 Senegal-Egipt 0-1

Sobota

03:00 Brazylia-Kolumbia 0-0
14:00 DR Kongo-Kamerun 1-1
15:00 Zambia-Mozambik 3-0

Niedziela

01:00 Portoryko-Grenada 0-2
04:00 Chile-Meksyk 2-1
18:00 Dania-Armenia 2-0
18:00 Gruzja-Irlandia 2-0
18:00 Węgry-Irlandia Północna 1-0
20:00 Paragwaj-Zjednoczone Emiraty Arabskie 2-1
20:45 Serbia-Francja 1-2
20:45 Gibraltar-Polska 0-3 JOKER
20:45 Grecja-Rumunia 3-1
20:45 Niemcy-Szkocja 3-0
20:45 Portugalia-Albania 2-0
20:45 Wyspy Owcze-Finlandia 0-4
21:00 Maroko-Libia 0-0
22:00 Kostaryka-Panama 2-0

Rezerwowe

12:15 Dolcan Ząbki-Wisła Płock 2-1
12:30 Zagłębie Lubin-Stomil Olsztyn 1-0

DarekLowcaSzparek
DarekLowcaSzparek
  4 września 2014

Piątek

12:25 Japonia-Urugwaj 1:1
19:00 Sudan-Republika Południowej Afryki 1:2
22:00 Senegal-Egipt 1:1

Sobota

03:00 Brazylia-Kolumbia 2:1
14:00 DR Kongo-Kamerun 0:1
15:00 Zambia-Mozambik 2:0

Niedziela

01:00 Portoryko-Grenada 2:0
04:00 Chile-Meksyk 1:1
18:00 Dania-Armenia 2:1
18:00 Gruzja-Irlandia 1:2
18:00 Węgry-Irlandia Północna 2:1
20:00 Paragwaj-Zjednoczone Emiraty Arabskie 2:0
20:45 Serbia-Francja 1:2
20:45 Gibraltar-Polska 0:4 Joker
20:45 Grecja-Rumunia 1:0
20:45 Niemcy-Szkocja 3:1
20:45 Portugalia-Albania 2:0
20:45 Wyspy Owcze-Finlandia 1:2
21:00 Maroko-Libia 2:0
22:00 Kostaryka-Panama 2:1

Rezerwowe

12:15 Dolcan Ząbki-Wisła Płock 2:1
12:30 Zagłębie Lubin-Stomil Olsztyn 1:1

wodzu2377
Posty: 2482 (po ~135 znaków)
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 3
wodzu2377
  4 września 2014

Piątek

12:25 Japonia-Urugwaj 1:1
19:00 Sudan-Republika Południowej Afryki 0:2
22:00 Senegal-Egipt 1:0

Sobota

03:00 Brazylia-Kolumbia 2:0
14:00 DR Kongo-Kamerun 1:1
15:00 Zambia-Mozambik 2:0

Niedziela

01:00 Portoryko-Grenada 2:0
04:00 Chile-Meksyk 1:0
18:00 Dania-Armenia 2:0
18:00 Gruzja-Irlandia 0:1
18:00 Węgry-Irlandia Północna 2:0
20:00 Paragwaj-Zjednoczone Emiraty Arabskie 1:0
20:45 Serbia-Francja 1:2
20:45 Gibraltar-Polska 0:3
20:45 Grecja-Rumunia 1:0 JOKER
20:45 Niemcy-Szkocja 2:0
20:45 Portugalia-Albania 2:0
20:45 Wyspy Owcze-Finlandia 0:2
21:00 Maroko-Libia 2:0
22:00 Kostaryka-Panama 1:1

Rezerwowe

12:15 Dolcan Ząbki-Wisła Płock 1:2
12:30 Zagłębie Lubin-Stomil Olsztyn 2:1

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.