RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  13 kwietnia 2014 (pierwszy post)
Wtorek

19:00 Rijeka-Zadar
20:30 Anderlecht-Waregem
20:45 Connah's Q.-Bala Town
20:45 Arsenal-West Ham

Środa

16:00 Atlantas-Ekranas
16:00 BFC Daugavpils-Daugava Riga
19:00 Din. Kiev-Shakhtar
19:00 Hacken-Halmstad
20:00 Gorica-Celje
20:00 Viborg-Aalborg
20:45 Everton-Crystal Palace
20:45 Manchester City-Sunderland

Czwartek

15:00 Tavriya-Sevastopol
16:00 FK Trakai-Kruoja
16:00 Lyubimets-Chernomorets Burgas
16:00 Novi Pazar-Crvena Zvezda
19:00 Vestsjaelland-FC Copenhagen
19:05 Elfsborg-Helsingborg
19:45 St. Gallen-Lausanne
20:30 Frankfurt-Hannover

Rezerwowe
środa - 20:30 Club Brugge-Genk
Czwartek = 17:00 GKS Tychy-Olimpia Grudziądz

TYPOWANIE TRWA DO
Wtorku 15 Kwietnia DO GODZ. 19.00

Typy oddajemy w temacie

JOKERA oznaczamy poprzez umieszczenie tuż za typowanym wynikiem słowa JOKER!!!
Joker - mecz punktowany podwójnie

TYPUJĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE OSOBY Z PONIŻSZEJ LISTY

Rex Magdalena LeonGrande Adi Wroclawianka NuTiiiiiii thomas893 wodzu2377 kozaczek MarC1n Enkido Terrorysta Muybueno Hollywood
...Ignorance is bliss...
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  13 kwietnia 2014

Wtorek

19:00 Rijeka-Zadar 2:1
20:30 Anderlecht-Waregem 2:1
20:45 Connah's Q.-Bala Town 1:1
20:45 Arsenal-West Ham 2:1

Środa

16:00 Atlantas-Ekranas 2:1
16:00 BFC Daugavpils-Daugava Riga 2:1
19:00 Din. Kiev-Shakhtar 1:1
19:00 Hacken-Halmstad 2:1
20:00 Gorica-Celje 2:1
20:00 Viborg-Aalborg 1:2
20:45 Everton-Crystal Palace 2:1
20:45 Manchester City-Sunderland 3:0 [JOKER]

Czwartek

15:00 Tavriya-Sevastopol 1:2
16:00 FK Trakai-Kruoja 2:1
16:00 Lyubimets-Chernomorets Burgas 1:2
16:00 Novi Pazar-Crvena Zvezda 1:2
19:00 Vestsjaelland-FC Copenhagen 1:2
19:05 Elfsborg-Helsingborg 2:1
19:45 St. Gallen-Lausanne 2:1
20:30 Frankfurt-Hannover 2:1

Rezerwowe
środa - 20:30 Club Brugge-Genk 2:1
Czwartek = 17:00 GKS Tychy-Olimpia Grudziądz 2:1

Imianowski
Imianowski
  13 kwietnia 2014

Jako kozaczek

Wtorek

19:00 Rijeka-Zadar 1:0

20:30 Anderlecht-Waregem 3:1

20:45 Connah's Q.-Bala Town 1:1

20:45 Arsenal-West Ham 2:0

Środa

16:00 Atlantas-Ekranas 2:1

16:00 BFC Daugavpils-Daugava Riga 1:0

19:00 Din. Kiev-Shakhtar 0:1

19:00 Hacken-Halmstad 0:1

20:00 Gorica-Celje 1:1

20:00 Viborg-Aalborg 1:3

20:45 Everton-Crystal Palace 3:1

20:45 Manchester City-Sunderland 2:0 [JOKER]

Czwartek

15:00 Tavriya-Sevastopol 0:2

16:00 FK Trakai-Kruoja 1:0

16:00 Lyubimets-Chernomorets Burgas 0:1

16:00 Novi Pazar-Crvena Zvezda 1:3

19:00 Vestsjaelland-FC Copenhagen 0:2

19:05 Elfsborg-Helsingborg 1:1

19:45 St. Gallen-Lausanne 1:0

20:30 Frankfurt-Hannover 3:2

Rezerwowe

środa - 20:30 Club Brugge-Genk 2:1

Czwartek = 17:00 GKS Tychy-Olimpia Grudziądz 1:2

HollywoodUndead
HollywoodUndead
  14 kwietnia 2014

Wtorek

19:00 Rijeka - Zadar 3:0
20:30 Anderlecht - Waregem 1:0
20:45 Connah's Q. - Bala Town 0:1
20:45 Arsenal - West Ham 2:1

Środa

16:00 Atlantas - Ekranas 3:1
16:00 BFC Daugavpils - Daugava Riga 2:0
19:00 Din. Kiev - Shakhtar 1:0
19:00 Hacken - Halmstad 2:0
20:00 Gorica - Celje 1:0
20:00 Viborg - Aalborg 0:2
20:45 Everton - Crystal Palace 3:1
20:45 Manchester City - Sunderland 4:0 JOKER

Czwartek

15:00 Tavriya - Sevastopol 0:1
16:00 FK Trakai - Kruoja 1:0
16:00 Lyubimets - Chernomorets Burgas 0:1
16:00 Novi Pazar - Crvena Zvezda 0:1
19:00 Vestsjaelland - FC Copenhagen 0:1
19:05 Elfsborg - Helsingborg 1:0
19:45 St. Gallen - Lausanne 2:0
20:30 Frankfurt - Hannover 2:1

Rezerwowe

środa - 20:30 Club Brugge - Genk 2:0
Czwartek - 17:00 GKS Tychy - Olimpia Grudziądz 2:1

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  14 kwietnia 2014

Wtorek

19:00 Rijeka-Zadar 2:0
20:30 Anderlecht-Waregem 2:1
20:45 Connah's Q.-Bala Town 1:2
20:45 Arsenal-West Ham 2:1

Środa

16:00 Atlantas-Ekranas 1:0
16:00 BFC Daugavpils-Daugava Riga 2:1
19:00 Din. Kiev-Shakhtar 1:0
19:00 Hacken-Halmstad 1:0
20:00 Gorica-Celje 2:1
20:00 Viborg-Aalborg 0:2
20:45 Everton-Crystal Palace 2:0 / dżoker !
20:45 Manchester City-Sunderland 4:0

Czwartek

15:00 Tavriya-Sevastopol 0:1
16:00 FK Trakai-Kruoja 2:1
16:00 Lyubimets-Chernomorets Burgas 0:1
16:00 Novi Pazar-Crvena Zvezda 0:1
19:00 Vestsjaelland-FC Copenhagen 0:1
19:05 Elfsborg-Helsingborg 1:0
19:45 St. Gallen-Lausanne 2:1
20:30 Frankfurt-Hannover 1:0

Rezerwowe
środa - 20:30 Club Brugge-Genk 2:1
Czwartek = 17:00 GKS Tychy-Olimpia Grudziądz 1:0

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

wodzu2377
Posty: 2482 (po ~135 znaków)
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 3
wodzu2377
  14 kwietnia 2014

Wtorek

19:00 Rijeka-Zadar 2:1
20:30 Anderlecht-Waregem 2:0
20:45 Connah's Q.-Bala Town 1:3
20:45 Arsenal-West Ham 2:0

Środa

16:00 Atlantas-Ekranas 1:3
16:00 BFC Daugavpils-Daugava Riga 2:2
19:00 Din. Kiev-Shakhtar 1:2
19:00 Hacken-Halmstad 1:1
20:00 Gorica-Celje 1:1
20:00 Viborg-Aalborg 0:1
20:45 Everton-Crystal Palace 2:0

20:45 Manchester City-Sunderland 2:0

Czwartek

15:00 Tavriya-Sevastopol 2:1
16:00 FK Trakai-Kruoja 1:1
16:00 Lyubimets-Chernomorets Burgas 0:2 JOKER
16:00 Novi Pazar-Crvena Zvezda 0:2
19:00 Vestsjaelland-FC Copenhagen 0:2
19:05 Elfsborg-Helsingborg 1:2
19:45 St. Gallen-Lausanne 2:1
20:30 Frankfurt-Hannover 1:1

Rezerwowe
środa

20:30 Club Brugge-Genk 2:0
Czwartek

17:00 GKS Tychy-Olimpia Grudziądz 1:1

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  14 kwietnia 2014

Wtorek
19:00 Rijeka-Zadar 2:1
20:30 Anderlecht-Waregem 2:1
20:45 Connah's Q.-Bala Town 2:1
20:45 Arsenal-West Ham 2:1

Środa
16:00 Atlantas-Ekranas 2:1
16:00 BFC Daugavpils-Daugava Riga 2:1
19:00 Din. Kiev-Shakhtar 1:2
19:00 Hacken-Halmstad 2:1
20:00 Gorica-Celje 2:1
20:00 Viborg-Aalborg 1:3
20:45 Everton-Crystal Palace 2:1
20:45 Manchester City-Sunderland 2:0 joker

Czwartek
15:00 Tavriya-Sevastopol 0:2
16:00 FK Trakai-Kruoja 1:1
16:00 Lyubimets-Chernomorets Burgas 1:2
16:00 Novi Pazar-Crvena Zvezda 0:1
19:00 Vestsjaelland-FC Copenhagen 1:2
19:05 Elfsborg-Helsingborg 3:2
19:45 St. Gallen-Lausanne 2:0
20:30 Frankfurt-Hannover 2:1

Rezerwowe
środa - 20:30 Club Brugge-Genk 2:1
czwartek - 17:00 GKS Tychy-Olimpia Grudziądz 2:2

:ziober2:
adi783
Posty: 987 (po ~124 znaków)
Reputacja: -30 | BluzgometrTM: 144
adi783
  14 kwietnia 2014

Wtorek
19:00 Rijeka-Zadar 1:0
20:30 Anderlecht-Waregem 2:0
20:45 Connah's Q.-Bala Town 1:1
20:45 Arsenal-West Ham 2:0 JOKER

Środa

16:00 Atlantas-Ekranas 2:1
16:00 BFC Daugavpils-Daugava Riga 0:1
19:00 Din. Kiev-Shakhtar 0:2
19:00 Hacken-Halmstad 1:1
20:00 Gorica-Celje 1:1
20:00 Viborg-Aalborg 0:2
20:45 Everton-Crystal Palace 2:0
20:45 Manchester City-Sunderland 3:0

Czwartek

15:00 Tavriya-Sevastopol 0:1
16:00 FK Trakai-Kruoja 2:1
16:00 Lyubimets-Chernomorets Burgas 0:2
16:00 Novi Pazar-Crvena Zvezda 0:3
19:00 Vestsjaelland-FC Copenhagen 2:2
19:05 Elfsborg-Helsingborg 2:1
19:45 St. Gallen-Lausanne 1:0
20:30 Frankfurt-Hannover 1:1

Rezerwowe

środa - 20:30 Club Brugge-Genk 2:1
czwartek - 17:00 GKS Tychy-Olimpia Grudziądz 1:0

:mrgreen:
MuyBueno
MuyBueno
  14 kwietnia 2014

Wtorek

19:00 Rijeka-Zadar 1-0
20:30 Anderlecht-Waregem 1-0 JOKER
20:45 Connah's Q.-Bala Town 0-1
20:45 Arsenal-West Ham 2-0

Środa

16:00 Atlantas-Ekranas 1-0
16:00 BFC Daugavpils-Daugava Riga 1-0
19:00 Din. Kiev-Shakhtar 0-1
19:00 Hacken-Halmstad 1-0
20:00 Gorica-Celje 1-0
20:00 Viborg-Aalborg 1-0
20:45 Everton-Crystal Palace 1-0
20:45 Manchester City-Sunderland 2-0

Czwartek

15:00 Tavriya-Sevastopol 1-0
16:00 FK Trakai-Kruoja 0-1
16:00 Lyubimets-Chernomorets Burgas 1-0
16:00 Novi Pazar-Crvena Zvezda 0-1
19:00 Vestsjaelland-FC Copenhagen 1-0
19:05 Elfsborg-Helsingborg 1-0
19:45 St. Gallen-Lausanne 1-0
20:30 Frankfurt-Hannover 0-1

Rezerwowe
środa - 20:30 Club Brugge-Genk 1-0
Czwartek = 17:00 GKS Tychy-Olimpia Grudziądz 2-0

Wroclawianka
Wroclawianka
  14 kwietnia 2014

Wtorek
19:00 Rijeka-Zadar 2:1
20:30 Anderlecht-Waregem 1:0
20:45 Connah's Q.-Bala Town 0:2
20:45 Arsenal-West Ham 2:2

Środa
16:00 Atlantas-Ekranas 2:1
16:00 BFC Daugavpils-Daugava Riga 3:0
19:00 Din. Kiev-Shakhtar 2:1
19:00 Hacken-Halmstad 1:2
20:00 Gorica-Celje 1:1
20:00 Viborg-Aalborg 0:3
20:45 Everton-Crystal Palace 3:0 joker
20:45 Manchester City-Sunderland 4:1

Czwartek
15:00 Tavriya-Sevastopol 1:2
16:00 FK Trakai-Kruoja 2:0
16:00 Lyubimets-Chernomorets Burgas 2:1
16:00 Novi Pazar-Crvena Zvezda 0:3
19:00 Vestsjaelland-FC Copenhagen 1:3
19:05 Elfsborg-Helsingborg 1:2
19:45 St. Gallen-Lausanne 2:1
20:30 Frankfurt-Hannover 1:2

Rezerwowe
środa - 20:30 Club Brugge-Genk 2:0
Czwartek = 17:00 GKS Tychy-Olimpia Grudziądz 2:0

Enkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 15
Enkido
  14 kwietnia 2014

Wtorek
19:00 Rijeka - Zadar 3-1
20:30 Anderlecht - Waregem 2-1
20:45 Connah's Q. - Bala Town 1-3
20:45 Arsenal - West Ham 2-0

Środa
16:00 Atlantas - Ekranas 3-1
16:00 BFC Daugavpils - Daugava Riga 1-2
19:00 Din. Kiev - Shakhtar 2-4
19:00 Hacken - Halmstad 2-1
20:00 Gorica - Celje 1-0
20:00 Viborg - Aalborg 1-3
20:45 Everton - Crystal Palace 3-1 JOKER
20:45 Manchester City - Sunderland 4-0

Czwartek
15:00 Tavriya - Sevastopol 1-1
16:00 FK Trakai - Kruoja 1-0
16:00 Lyubimets - Chernomorets Burgas 1-3
16:00 Novi Pazar - Crvena Zvezda 1-4
19:00 Vestsjaelland - FC Copenhagen 1-2
19:05 Elfsborg - Helsingborg 1-0
19:45 St. Gallen - Lausanne 2-0
20:30 Frankfurt - Hannover 1-1

Rezerwowe
Środa - 20:30 Club Brugge - Genk 4-1
Czwartek - 17:00 GKS Tychy - Olimpia Grudziądz 2-1

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Earth
Earth
  15 kwietnia 2014

Typy RexMundiego:

Wtorek

19:00 Rijeka-Zadar 2:0
20:30 Anderlecht-Waregem 2:0
20:45 Connah's Q.-Bala Town 1:1
20:45 Arsenal-West Ham 2:0

Środa
16:00 Atlantas-Ekranas 2:1
16:00 BFC Daugavpils-Daugava Riga 2:0
19:00 Din. Kiev-Shakhtar 2:1
19:00 Hacken-Halmstad 2:0
20:00 Gorica-Celje 1:1
20:00 Viborg-Aalborg 1:2
20:45 Everton-Crystal Palace 3:0
20:45 Manchester City-Sunderland 3:0 Joker

Czwartek
15:00 Tavriya-Sevastopol 1:1
16:00 FK Trakai-Kruoja 2:0
16:00 Lyubimets-Chernomorets Burgas 0:1
16:00 Novi Pazar-Crvena Zvezda 1:3
19:00 Vestsjaelland-FC Copenhagen 1:2
19:05 Elfsborg-Helsingborg 2:0
19:45 St. Gallen-Lausanne 2:0
20:30 Frankfurt-Hannover 3:1

Rezerwowe
Środa - 20:30 Club Brugge-Genk 2:0
Czwartek = 17:00 GKS Tychy-Olimpia Grudziądz 2:1

RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  15 kwietnia 2014

potwierdzam

...Ignorance is bliss...
Terrorysta96
Terrorysta96
  15 kwietnia 2014

Wtorek

19:00 Rijeka-Zadar 2:1
20:30 Anderlecht-Waregem 2:0
20:45 Connah's Q.-Bala Town 2:0
20:45 Arsenal-West Ham 2:0

Środa

16:00 Atlantas-Ekranas 1:1
16:00 BFC Daugavpils-Daugava Riga 1:1
19:00 Din. Kiev-Shakhtar 1:2
19:00 Hacken-Halmstad 1:2
20:00 Gorica-Celje 1:1
20:00 Viborg-Aalborg 2:1
20:45 Everton-Crystal Palace 2:0
20:45 Manchester City-Sunderland 4:0 JOKER

Czwartek

15:00 Tavriya-Sevastopol 1:1
16:00 FK Trakai-Kruoja 1:1
16:00 Lyubimets-Chernomorets Burgas 0:1
16:00 Novi Pazar-Crvena Zvezda 0:2
19:00 Vestsjaelland-FC Copenhagen 1:2
19:05 Elfsborg-Helsingborg 1:2
19:45 St. Gallen-Lausanne 2:1
20:30 Frankfurt-Hannover 1:0

Rezerwowe
środa - 20:30 Club Brugge-Genk 2:0
Czwartek = 17:00 GKS Tychy-Olimpia Grudziądz 1:2

thomas893
Posty: 10977 (po ~132 znaków)
Reputacja: -11 | BluzgometrTM: 4
thomas893
  15 kwietnia 2014

Wtorek

19:00 Rijeka-Zadar 1:2
20:30 Anderlecht-Waregem 2:1
20:45 Connah's Q.-Bala Town 0:1
20:45 Arsenal-West Ham 3:1

Środa

16:00 Atlantas-Ekranas 2:0
16:00 BFC Daugavpils-Daugava Riga 2:1
19:00 Din. Kiev-Shakhtar 1:2
19:00 Hacken-Halmstad 1:1
20:00 Gorica-Celje 2:1
20:00 Viborg-Aalborg 1:2
20:45 Everton-Crystal Palace 2:0
20:45 Manchester City-Sunderland 3:0 JOKER

Czwartek

15:00 Tavriya-Sevastopol 1:2
16:00 FK Trakai-Kruoja 2:1
16:00 Lyubimets-Chernomorets Burgas 2:1
16:00 Novi Pazar-Crvena Zvezda 0:2
19:00 Vestsjaelland-FC Copenhagen 0:2
19:05 Elfsborg-Helsingborg 1:2
19:45 St. Gallen-Lausanne 2:1
20:30 Frankfurt-Hannover 2:1

Rezerwowe
środa - 20:30 Club Brugge-Genk 2:0
Czwartek = 17:00 GKS Tychy-Olimpia Grudziądz 2:1

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.