RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  1 kwietnia 2014 (pierwszy post)


Sobota

12:30 Akhisar Belediye-Eskisehirspor
13:45 Manchester City-Southampton
15:30 Bremen-Schalke
15:30 Stuttgart-Freiburg
16:00 Aston Villa-Fulham
20:00 Guingamp-Montpellier
20:00 Bordeaux-Rennes
22:00 Vallecano-Celta Vigo
20:30 Lech Poznań-Jagiellonia Białystok
20:45 Inter-Bologna

Niedziela

12:00 Malaga-Granada
14:00 St. Etienne-Nice
15:00 Catania-Torino
15:00 Fiorentina-Udinese
16:30 Krasnodar-FK Rostov
17:00 West Ham-Liverpool
17:30 Hertha-Hoffenheim
18:00 Legia Warszawa-Zawisza Bydgoszcz
18:00 Platanias-Panetolikos
21:00 Valladolid-Valencia

Rezerwowe

Sobota 16:00 Partick-Hearts
Niedziela 16:30 Roda-Alkmaar

TYPOWANIE TRWA DO
Wtorku 5 Kwietnia DO GODZ. 12.30


Typy oddajemy w temacie

JOKERA oznaczamy poprzez umieszczenie tuż za typowanym wynikiem słowa JOKER!!!
Joker - mecz punktowany podwójnie

TYPUJĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE OSOBY Z PONIŻSZEJ LISTY
Rex Magdalena Kovacs xNumber1x LeonGrande Earth Adi Wroclawianka NuTiiiiiii thomas893 wodzu2377 kozaczek MarC1n Enkido Luzny Muybueno kuba92762 Gutek Hollywood,
...Ignorance is bliss...
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  1 kwietnia 2014

Sobota

12:30 Akhisar Belediye-Eskisehirspor 2:1
13:45 Manchester City-Southampton 3:1
15:30 Bremen-Schalke 1:2
15:30 Stuttgart-Freiburg 2:1
16:00 Aston Villa-Fulham 1:1
20:00 Guingamp-Montpellier 1:1
20:00 Bordeaux-Rennes 2:1
22:00 Vallecano-Celta Vigo 2:1
20:30 Lech Poznań-Jagiellonia Białystok 2:1
20:45 Inter-Bologna 2:1 [JOKER]

Niedziela

12:00 Malaga-Granada 2:1
14:00 St. Etienne-Nice 2:1
15:00 Catania-Torino 2:1
15:00 Fiorentina-Udinese 2:1
16:30 Krasnodar-FK Rostov 1:1
17:00 West Ham-Liverpool 1:3
17:30 Hertha-Hoffenheim 2:1
18:00 Legia Warszawa-Zawisza Bydgoszcz 2:0
18:00 Platanias-Panetolikos 1:1
21:00 Valladolid-Valencia 1:2

Rezerwowe

Sobota 16:00 Partick-Hearts 1:1
Niedziela 16:30 Roda-Alkmaar 1:2

Earth
Earth
  1 kwietnia 2014

Sobota

12:30 Akhisar Belediye-Eskisehirspor 1:2
13:45 Manchester City-Southampton 2:1
15:30 Bremen-Schalke 1:2
15:30 Stuttgart-Freiburg 2:2
16:00 Aston Villa-Fulham 1:1
20:00 Guingamp-Montpellier 1:2
20:00 Bordeaux-Rennes 2:1
22:00 Vallecano-Celta Vigo 2:1
20:30 Lech Poznań-Jagiellonia Białystok 2:1
20:45 Inter-Bologna 2:1

Niedziela

12:00 Malaga-Granada 2:1
14:00 St. Etienne-Nice 2:1
15:00 Catania-Torino 2:1
15:00 Fiorentina-Udinese 1:2
16:30 Krasnodar-FK Rostov 2:1
17:00 West Ham-Liverpool 1:2 Joker
17:30 Hertha-Hoffenheim 2:1
18:00 Legia Warszawa-Zawisza Bydgoszcz 3:1
18:00 Platanias-Panetolikos 0:0
21:00 Valladolid-Valencia 1:2

Rezerwowe

Sobota 16:00 Partick-Hearts 1:2
Niedziela 16:30 Roda-Alkmaar 1:2

WiecznyPrawiczek
WiecznyPrawiczek
  1 kwietnia 2014

Sobota

12:30 Akhisar Belediye-Eskisehirspor 1:1

13:45 Manchester City-Southampton 2:1

15:30 Bremen-Schalke 1:3

15:30 Stuttgart-Freiburg 1:0

16:00 Aston Villa-Fulham 1:1

20:00 Guingamp-Montpellier 0:1

20:00 Bordeaux-Rennes 1:1

22:00 Vallecano-Celta Vigo 2:1

20:30 Lech Poznań-Jagiellonia Białystok 3:1

20:45 Inter-Bologna 2:0

Niedziela

12:00 Malaga-Granada 1:0

14:00 St. Etienne-Nice 2:1

15:00 Catania-Torino 0:1

15:00 Fiorentina-Udinese 2:1

16:30 Krasnodar-FK Rostov 1:0

17:00 West Ham-Liverpool 0:3 joker

17:30 Hertha-Hoffenheim 2:2

18:00 Legia Warszawa-Zawisza Bydgoszcz 2:0

18:00 Platanias-Panetolikos 1:1

21:00 Valladolid-Valencia 1:2

Rezerwowe

Sobota 16:00 Partick-Hearts 1:1

Niedziela 16:30 Roda-Alkmaar 1:3

thomas893
Posty: 10977 (po ~132 znaków)
Reputacja: -11 | BluzgometrTM: 4
thomas893
  3 kwietnia 2014

Sobota

12:30 Akhisar Belediye-Eskisehirspor 1:2
13:45 Manchester City-Southampton 3:0
15:30 Bremen-Schalke 1:2
15:30 Stuttgart-Freiburg 2:1
16:00 Aston Villa-Fulham 1:0
20:00 Guingamp-Montpellier 1:1
20:00 Bordeaux-Rennes 2:1
22:00 Vallecano-Celta Vigo 2:0
20:30 Lech Poznań-Jagiellonia Białystok 2:1 JOKER
20:45 Inter-Bologna 2:0

Niedziela

12:00 Malaga-Granada 2:0
14:00 St. Etienne-Nice 2:1
15:00 Catania-Torino 2:1
15:00 Fiorentina-Udinese 2:1
16:30 Krasnodar-FK Rostov 2:0
17:00 West Ham-Liverpool 1:3
17:30 Hertha-Hoffenheim 2:1
18:00 Legia Warszawa-Zawisza Bydgoszcz 2:0
18:00 Platanias-Panetolikos 2:1
21:00 Valladolid-Valencia 1:2

Rezerwowe

Sobota 16:00 Partick-Hearts 0:2
Niedziela 16:30 Roda-Alkmaar 1:2

wodzu2377
Posty: 2482 (po ~135 znaków)
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 3
wodzu2377
  4 kwietnia 2014

Sobota

12:30 Akhisar Belediye-Eskisehirspor 1:1
13:45 Manchester City-Southampton 2:1 JOKER
15:30 Bremen-Schalke 0:2
15:30 Stuttgart-Freiburg 2:1
16:00 Aston Villa-Fulham 1:2
20:00 Guingamp-Montpellier 1:2
20:00 Bordeaux-Rennes 1:1
22:00 Vallecano-Celta Vigo 2:1
20:30 Lech Poznań-Jagiellonia Białystok 3:0
20:45 Inter-Bologna 2:0

Niedziela

12:00 Malaga-Granada 2:0
14:00 St. Etienne-Nice 1:1
15:00 Catania-Torino 1:1
15:00 Fiorentina-Udinese 1:1
16:30 Krasnodar-FK Rostov 1:0
17:00 West Ham-Liverpool 0:2
17:30 Hertha-Hoffenheim 1:2
18:00 Legia Warszawa-Zawisza Bydgoszcz 1:1
18:00 Platanias-Panetolikos 1:1
21:00 Valladolid-Valencia 1:1

Rezerwowe

Sobota 16:00 Partick-Hearts 2:1
Niedziela 16:30 Roda-Alkmaar 1:1

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  4 kwietnia 2014

Sobota

12:30 Akhisar Belediye-Eskisehirspor 1:1
13:45 Manchester City-Southampton 3:0
15:30 Bremen-Schalke 0:1
15:30 Stuttgart-Freiburg 2:1
16:00 Aston Villa-Fulham 2:1
20:00 Guingamp-Montpellier 1:1
20:00 Bordeaux-Rennes 1:1
22:00 Vallecano-Celta Vigo 2:1
20:30 Lech Poznań-Jagiellonia Białystok 1:0
20:45 Inter-Bologna 2:0 JOKER

Niedziela

12:00 Malaga-Granada 2:1
14:00 St. Etienne-Nice 2:0
15:00 Catania-Torino 1:1
15:00 Fiorentina-Udinese 2:1
16:30 Krasnodar-FK Rostov 0:1
17:00 West Ham-Liverpool 0:2
17:30 Hertha-Hoffenheim 1:1
18:00 Legia Warszawa-Zawisza Bydgoszcz 2:1
18:00 Platanias-Panetolikos 2:1
21:00 Valladolid-Valencia 1:2

Rezerwowe

Sobota 16:00 Partick-Hearts 2:1
Niedziela 16:30 Roda-Alkmaar 1:1

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  4 kwietnia 2014

Sobota
12:30 Akhisar Belediye-Eskisehirspor 2:1
13:45 Manchester City-Southampton 4:2
15:30 Bremen-Schalke 1:2
15:30 Stuttgart-Freiburg 2:0
16:00 Aston Villa-Fulham 1:2
20:00 Guingamp-Montpellier 2:1
20:00 Bordeaux-Rennes 2:1
22:00 Vallecano-Celta Vigo 3:0
20:30 Lech Poznań-Jagiellonia Białystok 3:1 joker
20:45 Inter-Bologna 2:1

Niedziela
12:00 Malaga-Granada 2:0
14:00 St. Etienne-Nice 2:1
15:00 Catania-Torino 1:1
15:00 Fiorentina-Udinese 1:2
16:30 Krasnodar-FK Rostov 1:2
17:00 West Ham-Liverpool 1:2
17:30 Hertha-Hoffenheim 2:2
18:00 Legia Warszawa-Zawisza Bydgoszcz 3:1
18:00 Platanias-Panetolikos 1:2
21:00 Valladolid-Valencia 1:2

Rezerwowe
Sobota 16:00 Partick-Hearts 2:1
Niedziela 16:30 Roda-Alkmaar 1:2

:ziober2:
HollywoodUndead
HollywoodUndead
  4 kwietnia 2014

Sobota

12:30 Akhisar Belediye - Eskisehirspor 1:0
13:45 Manchester City - Southampton 2:0
15:30 Bremen - Schalke 0:1
15:30 Stuttgart - Freiburg 1:1
16:00 Aston Villa - Fulham 2:1
20:00 Guingamp - Montpellier 1:1
20:00 Bordeaux - Rennes 2:1
22:00 Vallecano - Celta Vigo 0:1
20:30 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 2:0
20:45 Inter - Bologna 3:1

Niedziela

12:00 Malaga - Granada 3:2
14:00 St.Etienne - Nice 0:1
15:00 Catania - Torino 1:1
15:00 Fiorentina - Udinese 0:0
16:30 Krasnodar - FK Rostov 1:2
17:00 West Ham - Liverpool 1:2
17:30 Hertha - Hoffenheim 3:2
18:00 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 3:0 JOKER
18:00 Platanias - Panetolikos 1:0
21:00 Valladolid - Valencia 1:2

Rezerwowe

Sobota 16:00 Patrick - Hearts 1:1
Niedziela 16:30 Roda - Alkmaar 2:0

adi783
Posty: 987 (po ~124 znaków)
Reputacja: -30 | BluzgometrTM: 144
adi783
  4 kwietnia 2014
RexMundi
RexMundi: Wtorku 5 Kwietnia DO GODZ. 12.30

Coś Ci się pomyliło :D

Sobota

12:30 Akhisar Belediye-Eskisehirspor 1:2

13:45 Manchester City-Southampton 2:1

15:30 Bremen-Schalke 0:2

15:30 Stuttgart-Freiburg 2:1

16:00 Aston Villa-Fulham 1:1

20:00 Guingamp-Montpellier 0:2

20:00 Bordeaux-Rennes 0:2

22:00 Vallecano-Celta Vigo 1:1

20:30 Lech Poznań-Jagiellonia Białystok 2:1

20:45 Inter-Bologna 2:0

Niedziela

12:00 Malaga-Granada 0:1

14:00 St. Etienne-Nice 2:2

15:00 Catania-Torino 0:1

15:00 Fiorentina-Udinese 2:1

16:30 Krasnodar-FK Rostov 0:0

17:00 West Ham-Liverpool 0:2 JOKER

17:30 Hertha-Hoffenheim 1:0

18:00 Legia Warszawa-Zawisza Bydgoszcz 1:1

18:00 Platanias-Panetolikos 0:3

21:00 Valladolid-Valencia 1:2

Rezerwowe

Sobota 16:00 Partick-Hearts 0:0

Niedziela 16:30 Roda-Alkmaar 1:0
:mrgreen:
RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  4 kwietnia 2014

Sobota

12:30 Akhisar Belediye-Eskisehirspor 2:1
13:45 Manchester City-Southampton 3:0
15:30 Bremen-Schalke 0:2
15:30 Stuttgart-Freiburg 2:2
16:00 Aston Villa-Fulham 2:0
20:00 Guingamp-Montpellier 2:1
20:00 Bordeaux-Rennes 1:1
22:00 Vallecano-Celta Vigo 2:0
20:30 Lech Poznań-Jagiellonia Białystok 3:1
20:45 Inter-Bologna 2:0 joker

Niedziela

12:00 Malaga-Granada 2:1
14:00 St. Etienne-Nice 2:0
15:00 Catania-Torino 1:1
15:00 Fiorentina-Udinese 2:0
16:30 Krasnodar-FK Rostov 2:1
17:00 West Ham-Liverpool 1:3
17:30 Hertha-Hoffenheim 3:1
18:00 Legia Warszawa-Zawisza Bydgoszcz 2:0
18:00 Platanias-Panetolikos 2:0
21:00 Valladolid-Valencia 2:2

Rezerwowe

Sobota 16:00 Partick-Hearts 2:0
Niedziela 16:30 Roda-Alkmaar 1:2

...Ignorance is bliss...
MuyBueno
MuyBueno
  4 kwietnia 2014

Sobota

12:30 Akhisar Belediye-Eskisehirspor 1-0
13:45 Manchester City-Southampton 1-0
15:30 Bremen-Schalke 0-1
15:30 Stuttgart-Freiburg 0-1
16:00 Aston Villa-Fulham 0-1
20:00 Guingamp-Montpellier 1-0
20:00 Bordeaux-Rennes 1-0 JOKER
22:00 Vallecano-Celta Vigo 1-0
20:30 Lech Poznań-Jagiellonia Białystok 1-0
20:45 Inter-Bologna 1-0

Niedziela

12:00 Malaga-Granada 0-1
14:00 St. Etienne-Nice 1-0
15:00 Catania-Torino 1-0
15:00 Fiorentina-Udinese 1-0
16:30 Krasnodar-FK Rostov 0-1
17:00 West Ham-Liverpool 0-1
17:30 Hertha-Hoffenheim 1-0
18:00 Legia Warszawa-Zawisza Bydgoszcz 2-0
18:00 Platanias-Panetolikos 0-1
21:00 Valladolid-Valencia 0-1

Rezerwowe

Sobota 16:00 Partick-Hearts 1-0
Niedziela 16:30 Roda-Alkmaar 0-1

Wroclawianka
Wroclawianka
  4 kwietnia 2014

Sobota

12:30 Akhisar Belediye-Eskisehirspor 1:0
13:45 Manchester City-Southampton 2:0
15:30 Bremen-Schalke 1:1
15:30 Stuttgart-Freiburg 1:0
16:00 Aston Villa-Fulham 3:1
20:00 Guingamp-Montpellier 1:2
20:00 Bordeaux-Rennes 2:1
22:00 Vallecano-Celta Vigo 1:0
20:30 Lech Poznań-Jagiellonia Białystok 2:0
20:45 Inter-Bologna 2:1

Niedziela

12:00 Malaga-Granada 3:1
14:00 St. Etienne-Nice 2:1
15:00 Catania-Torino 1:1
15:00 Fiorentina-Udinese 2:1
16:30 Krasnodar-FK Rostov 0:1
17:00 West Ham-Liverpool 0:2 JOKER
17:30 Hertha-Hoffenheim 2:1
18:00 Legia Warszawa-Zawisza Bydgoszcz 1:2
18:00 Platanias-Panetolikos 2:2
21:00 Valladolid-Valencia 2:2

Rezerwowe

Sobota 16:00 Partick-Hearts 0:1
Niedziela 16:30 Roda-Alkmaar 1:2

Enkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 15
Enkido
  5 kwietnia 2014

Sobota
12:30 Akhisar Belediye-Eskisehirspor 2-1
13:45 Manchester City-Southampton 3-1
15:30 Bremen-Schalke 1-2
15:30 Stuttgart-Freiburg 2-3
16:00 Aston Villa-Fulham 1-1
20:00 Guingamp-Montpellier 2-0
20:00 Bordeaux-Rennes 3-1
22:00 Vallecano-Celta Vigo 2-2
20:30 Lech Poznań-Jagiellonia Białystok 3-1 JOKER
20:45 Inter-Bologna 3-0

Niedziela
12:00 Malaga-Granada 2-1
14:00 St. Etienne-Nice 2-0
15:00 Catania-Torino 1-2
15:00 Fiorentina-Udinese 3-2
16:30 Krasnodar-FK Rostov 2-1
17:00 West Ham-Liverpool 1-4
17:30 Hertha-Hoffenheim 2-2
18:00 Legia Warszawa-Zawisza Bydgoszcz 1-2
18:00 Platanias-Panetolikos 1-0
21:00 Valladolid-Valencia 1-2

Rezerwowe
Sobota 16:00 Partick-Hearts 2-1
Niedziela 16:30 Roda-Alkmaar 1-3

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Mar1916Cin
Mar1916Cin
  5 kwietnia 2014

Sobota
12:30 Akhisar Belediye-Eskisehirspor 2:1
13:45 Manchester City-Southampton 2:0
15:30 Bremen-Schalke 0:2
15:30 Stuttgart-Freiburg 2:1
16:00 Aston Villa-Fulham 1:1
20:00 Guingamp-Montpellier 1:1
20:00 Bordeaux-Rennes 2:1
22:00 Vallecano-Celta Vigo 1:0
20:30 Lech Poznań-Jagiellonia Białystok 2:0
20:45 Inter-Bologna 1:0

Niedziela
12:00 Malaga-Granada 2:0
14:00 St. Etienne-Nice 2:1
15:00 Catania-Torino 1:1
15:00 Fiorentina-Udinese 2:1
16:30 Krasnodar-FK Rostov 1:0
17:00 West Ham-Liverpool 1:2
17:30 Hertha-Hoffenheim 1:1
18:00 Legia Warszawa-Zawisza Bydgoszcz 2:0 [ joker ]
18:00 Platanias-Panetolikos 3:0
21:00 Valladolid-Valencia 1:2

Rezerwowe
Sobota 16:00 Partick-Hearts 2:1
Niedziela 16:30 Roda-Alkmaar 1:2

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.