RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  22 marca 2014 (pierwszy post)


Wtorek

20:00 Malaga - Espanyol
20:30 Innsbruck - Admira
20:30 Airbus - Connah's Q.
20:45 Arsenal - Swansea
20:45 St. Mirren - St. Johnstone
20:45 Crusaders - Glentoran

Środa

14:00 Veria - Xanthi
15:00 Makedonija GP - Vardar
20:00 Augsburg - Leverkusen
20:00 Frankfurt - Moenchengladbach
20:45 Atalanta - Livorno
20:45 Genoa - Lazio
20:45 Sassuolo - Sampdoria
20:45 West Ham - Hull
21:00 Liverpool - Sunderland

Czwartek

14:00 Siauliai - Dainava Alytus
17:00 Lok. Plovdiv - Levski
20:00 Getafe - Villarreal
20:00 Real Sociedad - Valladolid
20:45 Alkmaar - Ajax

Rezerwowe
Wtorek 20:45 Ross County - Aberdeen
Środa 20:30 Grodig - Sturm Graz

TYPOWANIE TRWA DO
Wtorku 25 MARZEC DO GODZ. 20.00


Typy oddajemy w temacie

JOKERA oznaczamy poprzez umieszczenie tuż za typowanym wynikiem słowa JOKER!!!
Joker - mecz punktowany podwójnie

TYPUJĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE OSOBY Z PONIŻSZEJ LISTY
Rex Magdalena Kovacs xNumber1x LeonGrande Earth Adi Wroclawianka NuTiiiiiii thomas893 wodzu2377 kozaczek MarC1n Enkido Luzny Muybueno Gutek Hollywood, Terrorysta
...Ignorance is bliss...
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  22 marca 2014

Wtorek

20:00 Malaga - Espanyol 2:1
20:30 Innsbruck - Admira 1:1
20:30 Airbus - Connah's Q. 2:1
20:45 Arsenal - Swansea 3:1
20:45 St. Mirren - St. Johnstone 1:2
20:45 Crusaders - Glentoran 2:1

Środa

14:00 Veria - Xanthi 2:1
15:00 Makedonija GP - Vardar 1:1
20:00 Augsburg - Leverkusen 1:2
20:00 Frankfurt - Moenchengladbach 2:1
20:45 Atalanta - Livorno 2:1
20:45 Genoa - Lazio 2:2
20:45 Sassuolo - Sampdoria 1:2
20:45 West Ham - Hull 2:1
21:00 Liverpool - Sunderland 3:1 [JOKER]

Czwartek

14:00 Siauliai - Dainava Alytus 2:1
17:00 Lok. Plovdiv - Levski 1:2
20:00 Getafe - Villarreal 2:1
20:00 Real Sociedad - Valladolid 2:1
20:45 Alkmaar - Ajax 1:2

Rezerwowe
Wtorek 20:45 Ross County - Aberdeen 1:1
Środa 20:30 Grodig - Sturm Graz 2:1

WiecznyPrawiczek
WiecznyPrawiczek
  23 marca 2014

Wtorek

20:00 Malaga - Espanyol 1:1

20:30 Innsbruck - Admira 2:1

20:30 Airbus - Connah's Q. 2:1

20:45 Arsenal - Swansea 2:0

20:45 St. Mirren - St. Johnstone 2:3

20:45 Crusaders - Glentoran 1:1

Środa

14:00 Veria - Xanthi 2:1

15:00 Makedonija GP - Vardar 0:0

20:00 Augsburg - Leverkusen 0:2

20:00 Frankfurt - Moenchengladbach 3:1

20:45 Atalanta - Livorno 2:1

20:45 Genoa - Lazio 1:1

20:45 Sassuolo - Sampdoria 0:2

20:45 West Ham - Hull 1:1

21:00 Liverpool - Sunderland 2:0 [JOKER]

Czwartek

14:00 Siauliai - Dainava Alytus 1:0

17:00 Lok. Plovdiv - Levski 1:3

20:00 Getafe - Villarreal 1:1

20:00 Real Sociedad - Valladolid 3:1

20:45 Alkmaar - Ajax 1:3

Rezerwowe

Wtorek 20:45 Ross County - Aberdeen 1:1

Środa 20:30 Grodig - Sturm Graz 1:1

HollywoodUndead
HollywoodUndead
  23 marca 2014

Wtorek

20:00 Malaga - Espanyol 1:1

20:30 Innsbruck - Admira 2:1

20:30 Airbus - Connah's Q. 2:0

20:45 Arsenal - Swansea 3:1

20:45 St. Mirren - St. Johnstone 0:2

20:45 Crusaders - Glentoran 2:1

Środa

14:00 Veria - Xanthi 3:2

15:00 Makedonija GP - Vardar 2:0

20:00 Augsburg - Leverkusen 2:1

20:00 Frankfurt - Moenchengladbach 1:0

20:45 Atalanta - Livorno 1:0

20:45 Genoa - Lazio 0:1

20:45 Sassuolo - Sampdoria 1:1

20:45 West Ham - Hull 2:0

21:00 Liverpool - Sunderland 1:0

Czwartek

14:00 Siauliai - Dainava Alytus 1:1

17:00 Lok. Plovdiv - Levski 1:2

20:00 Getafe - Villarreal 2:2

20:00 Real Sociedad - Valladolid 1:2

20:45 Alkmaar - Ajax 1:2 JOKER

Rezerwowe

Wtorek 20:45 Ross County - Aberdeen 0:2

Środa 20:30 Grodig - Sturm Graz 0:2

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  23 marca 2014

Wtorek
20:00 Malaga - Espanyol 3:1
20:30 Innsbruck - Admira 2:1
20:30 Airbus - Connah's Q. 2:1
20:45 Arsenal - Swansea 2:0 JOKER
20:45 St. Mirren - St. Johnstone 2:2
20:45 Crusaders - Glentoran 1:1

Środa
14:00 Veria - Xanthi 2:1
15:00 Makedonija GP - Vardar 1:2
20:00 Augsburg - Leverkusen 1:2
20:00 Frankfurt - Moenchengladbach 2:1
20:45 Atalanta - Livorno 2:0
20:45 Genoa - Lazio 1:2
20:45 Sassuolo - Sampdoria 1:2
20:45 West Ham - Hull 1:0
21:00 Liverpool - Sunderland 2:0

Czwartek
14:00 Siauliai - Dainava Alytus 2:1
17:00 Lok. Plovdiv - Levski 1:1
20:00 Getafe - Villarreal 2:0
20:00 Real Sociedad - Valladolid 1:0
20:45 Alkmaar - Ajax 1:2

Rezerwowe
Wtorek 20:45 Ross County - Aberdeen 2:1
Środa 20:30 Grodig - Sturm Graz 2:1

:ziober2:
Gutek909
Gutek909
  24 marca 2014

Wtorek

20:00 Malaga - Espanyol 1-1
20:30 Innsbruck - Admira 1-2
20:30 Airbus - Connah's Q. 3-1
20:45 Arsenal - Swansea 2-0
20:45 St. Mirren - St. Johnstone 0-1
20:45 Crusaders - Glentoran 1-0

Środa

14:00 Veria - Xanthi 1-1
15:00 Makedonija GP - Vardar 1-2
20:00 Augsburg - Leverkusen 1-2
20:00 Frankfurt - Moenchengladbach 0-1
20:45 Atalanta - Livorno 2-0
20:45 Genoa - Lazio 0-1
20:45 Sassuolo - Sampdoria 0-2
20:45 West Ham - Hull 1-1
21:00 Liverpool - Sunderland 3-0

Czwartek

14:00 Siauliai - Dainava Alytus 2-0
17:00 Lok. Plovdiv - Levski 1-1
20:00 Getafe - Villarreal 1-2 JOKER
20:00 Real Sociedad - Valladolid 2-0
20:45 Alkmaar - Ajax 1-2

Rezerwowe
Wtorek 20:45 Ross County - Aberdeen 1-1
Środa 20:30 Grodig - Sturm Graz 1-1

wodzu2377
Posty: 2482 (po ~135 znaków)
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 3
wodzu2377
  24 marca 2014

Wtorek

20:00 Malaga - Espanyol 1:0
20:30 Innsbruck - Admira 1:2
20:30 Airbus - Connah's Q. 2:1
20:45 Arsenal - Swansea 2:0
20:45 St. Mirren - St. Johnstone 1:1
20:45 Crusaders - Glentoran 1:1

Środa

14:00 Veria - Xanthi 0:0
15:00 Makedonija GP - Vardar 0:1
20:00 Augsburg - Leverkusen 1:1
20:00 Frankfurt - Moenchengladbach 2:0
20:45 Atalanta - Livorno 1:0
20:45 Genoa - Lazio 0:2

20:45 Sassuolo - Sampdoria 1;2
20:45 West Ham - Hull 1:1
21:00 Liverpool - Sunderland 3:0 JOKER

Czwartek

14:00 Siauliai - Dainava Alytus 1:1
17:00 Lok. Plovdiv - Levski 1-2
20:00 Getafe - Villarreal 1:1
20:00 Real Sociedad - Valladolid 2:0
20:45 Alkmaar - Ajax 0:2

Rezerwowe
Wtorek 20:45 Ross County - Aberdeen 2:1
Środa 20:30 Grodig - Sturm Graz 1:0

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  24 marca 2014

Wtorek

20:00 Malaga - Espanyol 1:0
20:30 Innsbruck - Admira 0:1
20:30 Airbus - Connah's Q. 2:0
20:45 Arsenal - Swansea 2:0
20:45 St. Mirren - St. Johnstone 1:2
20:45 Crusaders - Glentoran 2:1

Środa

14:00 Veria - Xanthi 0:1
15:00 Makedonija GP - Vardar 0:1
20:00 Augsburg - Leverkusen 1:2
20:00 Frankfurt - Moenchengladbach 1:1
20:45 Atalanta - Livorno 2:1 JOKER
20:45 Genoa - Lazio 1:2
20:45 Sassuolo - Sampdoria 0:1
20:45 West Ham - Hull 2:1
21:00 Liverpool - Sunderland 3:0

Czwartek

14:00 Siauliai - Dainava Alytus 2:0
17:00 Lok. Plovdiv - Levski 1:0
20:00 Getafe - Villarreal 1:1
20:00 Real Sociedad - Valladolid 3:1
20:45 Alkmaar - Ajax 0:1

Rezerwowe
Wtorek 20:45 Ross County - Aberdeen 0:2
Środa 20:30 Grodig - Sturm Graz 2:1

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Earth
Earth
  24 marca 2014

Wtorek

20:00 Malaga - Espanyol 1:2
20:30 Innsbruck - Admira 1:1
20:30 Airbus - Connah's Q. 2:0
20:45 Arsenal - Swansea 2:1
20:45 St. Mirren - St. Johnstone 1:2
20:45 Crusaders - Glentoran 2:2

Środa

14:00 Veria - Xanthi 1:1
15:00 Makedonija GP - Vardar 2:1
20:00 Augsburg - Leverkusen 1:2
20:00 Frankfurt - Moenchengladbach 2:1
20:45 Atalanta - Livorno 2:1
20:45 Genoa - Lazio 1:2
20:45 Sassuolo - Sampdoria 1:1
20:45 West Ham - Hull 1:0
21:00 Liverpool - Sunderland 3:1 Joker. :3

Czwartek

14:00 Siauliai - Dainava Alytus 1:0
17:00 Lok. Plovdiv - Levski 1:1
20:00 Getafe - Villarreal 2:1
20:00 Real Sociedad - Valladolid 2:1
20:45 Alkmaar - Ajax 0:2

Rezerwowe
Wtorek 20:45 Ross County - Aberdeen 1:1
Środa 20:30 Grodig - Sturm Graz 1:1

adi783
Posty: 987 (po ~124 znaków)
Reputacja: -30 | BluzgometrTM: 144
adi783
  24 marca 2014

Wtorek

20:00 Malaga - Espanyol 2:1
20:30 Innsbruck - Admira 1:1
20:30 Airbus - Connah's Q. 2:1
20:45 Arsenal - Swansea 2:0
20:45 St. Mirren - St. Johnstone 1:1
20:45 Crusaders - Glentoran 0:1

Środa

14:00 Veria - Xanthi 2:1
15:00 Makedonija GP - Vardar 1:2
20:00 Augsburg - Leverkusen 2:2
20:00 Frankfurt - Moenchengladbach 1:2
20:45 Atalanta - Livorno 2:0
20:45 Genoa - Lazio 0:2
20:45 Sassuolo - Sampdoria 1:0
20:45 West Ham - Hull 1:1
21:00 Liverpool - Sunderland 3:0 JOKER

Czwartek

14:00 Siauliai - Dainava Alytus 1:2
17:00 Lok. Plovdiv - Levski 1:1
20:00 Getafe - Villarreal 1:0
20:00 Real Sociedad - Valladolid 3:2
20:45 Alkmaar - Ajax 0:2

Rezerwowe

Wtorek 20:45 Ross County - Aberdeen 1:2
Środa 20:30 Grodig - Sturm Graz 1:0

:mrgreen:
Wroclawianka
Wroclawianka
  24 marca 2014

Wtorek
20:00 Malaga - Espanyol 2:0
20:30 Innsbruck - Admira 1:2
20:30 Airbus - Connah's Q. 1:0
20:45 Arsenal - Swansea 3:0
20:45 St. Mirren - St. Johnstone 0:1
20:45 Crusaders - Glentoran 1:2

Środa

14:00 Veria - Xanthi 1:1
15:00 Makedonija GP - Vardar 0:1
20:00 Augsburg - Leverkusen 1:3
20:00 Frankfurt - Moenchengladbach 2:1
20:45 Atalanta - Livorno 2:0
20:45 Genoa - Lazio 2:1
20:45 Sassuolo - Sampdoria 1:1
20:45 West Ham - Hull 2:2
21:00 Liverpool - Sunderland 4:0 joker

Czwartek

14:00 Siauliai - Dainava Alytus 2:1
17:00 Lok. Plovdiv - Levski 1:1
20:00 Getafe - Villarreal 2:1
20:00 Real Sociedad - Valladolid 3:0
20:45 Alkmaar - Ajax 1:2

Rezerwowe

Wtorek 20:45 Ross County - Aberdeen 1:1
Środa 20:30 Grodig - Sturm Graz 0:1

RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  25 marca 2014

Wtorek

20:00 Malaga - Espanyol 2:1
20:30 Innsbruck - Admira 2:0
20:30 Airbus - Connah's Q. 3:0
20:45 Arsenal - Swansea 3:1
20:45 St. Mirren - St. Johnstone 1:1
20:45 Crusaders - Glentoran 2:1

Środa

14:00 Veria - Xanthi 1:1
15:00 Makedonija GP - Vardar 1:2
20:00 Augsburg - Leverkusen 1:1
20:00 Frankfurt - Moenchengladbach 1:2
20:45 Atalanta - Livorno 2:0
20:45 Genoa - Lazio 1:1
20:45 Sassuolo - Sampdoria 1:1
20:45 West Ham - Hull 2:1
21:00 Liverpool - Sunderland 3:0 Joker

Czwartek

14:00 Siauliai - Dainava Alytus 1:0
17:00 Lok. Plovdiv - Levski 2:1
20:00 Getafe - Villarreal 1:1
20:00 Real Sociedad - Valladolid 2:0
20:45 Alkmaar - Ajax 1:2

Rezerwowe
Wtorek 20:45 Ross County - Aberdeen 1:1
Środa 20:30 Grodig - Sturm Graz 2:0

...Ignorance is bliss...
Terrorysta96
Terrorysta96
  25 marca 2014

Wtorek

20:00 Malaga - Espanyol 1:2
20:30 Innsbruck - Admira 0:1
20:30 Airbus - Connah's Q. 3:0
20:45 Arsenal - Swansea 2:0
20:45 St. Mirren - St. Johnstone 1:1
20:45 Crusaders - Glentoran 1:0

Środa

14:00 Veria - Xanthi 2:0
15:00 Makedonija GP - Vardar 0:2 JOKER
20:00 Augsburg - Leverkusen 1:2
20:00 Frankfurt - Moenchengladbach 0:3
20:45 Atalanta - Livorno 2:0
20:45 Genoa - Lazio 0:1
20:45 Sassuolo - Sampdoria 2:1
20:45 West Ham - Hull 2:0
21:00 Liverpool - Sunderland 2:0

Czwartek

14:00 Siauliai - Dainava Alytus 2:0
17:00 Lok. Plovdiv - Levski 1:1
20:00 Getafe - Villarreal 1:1
20:00 Real Sociedad - Valladolid 2:0
20:45 Alkmaar - Ajax 0:3

Rezerwowe

Wtorek 20:45 Ross County - Aberdeen 0:1
Środa 20:30 Grodig - Sturm Graz 1:1

Enkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 15
Enkido
  25 marca 2014

Wtorek
20:00 Malaga - Espanyol 2-1
20:30 Innsbruck - Admira 1-2
20:30 Airbus - Connah's Q. 3-1
20:45 Arsenal - Swansea 2-0
20:45 St. Mirren - St. Johnstone 2-1
20:45 Crusaders - Glentoran 3-1

Środa
14:00 Veria - Xanthi 1-0
15:00 Makedonija GP - Vardar 1-3
20:00 Augsburg - Leverkusen 1-2
20:00 Frankfurt - Moenchengladbach 2-3
20:45 Atalanta - Livorno 2-0
20:45 Genoa - Lazio 3-2
20:45 Sassuolo - Sampdoria 1-2
20:45 West Ham - Hull 2-1 JOKER
21:00 Liverpool - Sunderland 4-1

Czwartek
14:00 Siauliai - Dainava Alytus 1-2
17:00 Lok. Plovdiv - Levski 2-4
20:00 Getafe - Villarreal 1-2
20:00 Real Sociedad - Valladolid 4-1
20:45 Alkmaar - Ajax 1-3

Rezerwowe
Wtorek 20:45 Ross County - Aberdeen 1-2
Środa 20:30 Grodig - Sturm Graz 3-1

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

MuyBueno
MuyBueno
  25 marca 2014

Wtorek

20:00 Malaga - Espanyol 1-0
20:30 Innsbruck - Admira 1-0
20:30 Airbus - Connah's Q. 1-0
20:45 Arsenal - Swansea 2-0
20:45 St. Mirren - St. Johnstone 1-0
20:45 Crusaders - Glentoran 1-0

Środa

14:00 Veria - Xanthi 1-0
15:00 Makedonija GP - Vardar 0-1
20:00 Augsburg - Leverkusen 0-2
20:00 Frankfurt - Moenchengladbach 1-0
20:45 Atalanta - Livorno 1-0
20:45 Genoa - Lazio 0-1
20:45 Sassuolo - Sampdoria 1-0
20:45 West Ham - Hull 2-1
21:00 Liverpool - Sunderland 2-0

Czwartek

14:00 Siauliai - Dainava Alytus 1-0
17:00 Lok. Plovdiv - Levski 0-1
20:00 Getafe - Villarreal 1-0
20:00 Real Sociedad - Valladolid 0-1
20:45 Alkmaar - Ajax 2-1 JOKER

Rezerwowe
Wtorek 20:45 Ross County - Aberdeen 0-1
Środa 20:30 Grodig - Sturm Graz 1-0

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.