RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  19 marca 2014 (pierwszy post)


SOBOTA

15:30 Schalke-Braunschweig
15:30 Wolfsburg-Augsburg
16:00 Newcastle-Crystal Palace
16:00 Norwich-Sunderland
16:00 Granada-Elche
18:30 Lech Poznań-Lechia Gdańsk
20:00 Valenciennes-Ajaccio
20:00 Toulouse-Evian TG
20:00 Valladolid-Vallecano
20:45 Chievo-AS Roma

NIEDZIELA

14:30 Alkmaar-Zwolle
15:00 Bologna-Cagliari
15:00 Erciyesspor-Sivasspor
15:30 Terek-Kuban
15:30 Nurnberg-Frankfurt
15:30 Pogoń Szczecin-Ruch Chorzów
17:00 Aston Villa-Stoke
17:00 Guingamp-Lyon
18:30 Napoli-Fiorentina
21:00 Real Madrid-Barcelona

Rezerwowe
Sobota - 17:30Concordia-Petrolul
Niedziela - 16:15Atromitos-Platanias

TYPOWANIE TRWA DO
SOBOTY 22 MARZEC DO GODZ. 15.30


Typy oddajemy w temacie

JOKERA oznaczamy poprzez umieszczenie tuż za typowanym wynikiem słowa JOKER!!!
Joker - mecz punktowany podwójnie

TYPUJĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE OSOBY Z PONIŻSZEJ LISTY
Rex Magdalena Kovacs xNumber1x LeonGrande Earth Adi Wroclawianka NuTiiiiiii thomas893 wodzu2377 kozaczek MarC1n Enkido Luzny Muybueno kuba92762 Gutek Hollywood,
...Ignorance is bliss...
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  19 marca 2014

SOBOTA

15:30 Schalke-Braunschweig 3:1
15:30 Wolfsburg-Augsburg 2:1
16:00 Newcastle-Crystal Palace 2:1
16:00 Norwich-Sunderland 1:1
16:00 Granada-Elche 1:1
18:30 Lech Poznań-Lechia Gdańsk 2:1
20:00 Valenciennes-Ajaccio 1:0
20:00 Toulouse-Evian TG 2:1
20:00 Valladolid-Vallecano 2:1
20:45 Chievo-AS Roma 1:2

NIEDZIELA

14:30 Alkmaar-Zwolle 2:1
15:00 Bologna-Cagliari 2:1
15:00 Erciyesspor-Sivasspor 1:1
15:30 Terek-Kuban 1:1
15:30 Nurnberg-Frankfurt 1:2
15:30 Pogoń Szczecin-Ruch Chorzów 2:1
17:00 Aston Villa-Stoke 2:1
17:00 Guingamp-Lyon 1:1
18:30 Napoli-Fiorentina 2:1 [JOKER]
21:00 Real Madrid-Barcelona 2:1

Rezerwowe

Sobota - 17:30Concordia-Petrolu 1:1
Niedziela - 16:15Atromitos-Platanias 1:1

WiecznyPrawiczek
WiecznyPrawiczek
  19 marca 2014

SOBOTA

15:30 Schalke-Braunschweig 3:0 JOKER

15:30 Wolfsburg-Augsburg 2:2

16:00 Newcastle-Crystal Palace 3:1

16:00 Norwich-Sunderland 0-:0

16:00 Granada-Elche 1:0

18:30 Lech Poznań-Lechia Gdańsk 3:1

20:00 Valenciennes-Ajaccio 2:0

20:00 Toulouse-Evian TG 2:1

20:00 Valladolid-Vallecano 1:0

20:45 Chievo-AS Roma 1:3

NIEDZIELA

14:30 Alkmaar-Zwolle 1:1

15:00 Bologna-Cagliari 2:1

15:00 Erciyesspor-Sivasspor 0:1

15:30 Terek-Kuban 2:1

15:30 Nurnberg-Frankfurt 1:2

15:30 Pogoń Szczecin-Ruch Chorzów 1:0

17:00 Aston Villa-Stoke 0:0

17:00 Guingamp-Lyon 0:1

18:30 Napoli-Fiorentina 1:1

21:00 Real Madrid-Barcelona 2:1

Rezerwowe

Sobota - 17:30Concordia-Petrolu 1:1

Niedziela - 16:15Atromitos-Platanias 1:1

HollywoodUndead
HollywoodUndead
  20 marca 2014

SOBOTA

15:30 Schalke - Braunschweig 1:0
15:30 Wolfzburg - Augsburg 2:1
16:00 Newcastle - Crystal Palace 2:0
16:00 Norwich - Sunderland 1:2
16:00 Granada - Elche 1:1
18:30 Lech Poznań - Lechia Gdańsk 2:1
20:00 Valenciennes - Ajaccio 2:1
20:00 Toulouse - Evian TG 2:0
20:00 Valladolid - Vallecano 2:1
20:45 Chievo - AS Roma 0:1

NIEDZIELA

14:30 Alkmaar - Zwolle 1:0
15:00 Bologna - Cagliari 2:0
15:00 Erciyesspor - Sivassppr 1:2
15:30 Terek - Kuban 2:0
15:30 Nurnberg - Frankfurt 0:2
15:30 Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów 1:0
17:00 Aston Villa - Stoke 3:1
17:00 Guingamp - Lyon 1:2
18:30 Napoli - Fiorentina 1:0
21:00 Real Madrid - Barcelona 2:0 JOKER

Rezerwowe

Sobota - 17:30 Concordia - Petrolul 1:0
Niedziela - 16:15 Atromitos - Platanias 1:0

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  20 marca 2014

SOBOTA
15:30 Schalke-Braunschweig 2:1
15:30 Wolfsburg-Augsburg 2:0
16:00 Newcastle-Crystal Palace 2:0
16:00 Norwich-Sunderland 2:1
16:00 Granada-Elche 1:0
18:30 Lech Poznań-Lechia Gdańsk 2:0 JOKER
20:00 Valenciennes-Ajaccio 1:1
20:00 Toulouse-Evian TG 1:1
20:00 Valladolid-Vallecano 2:2
20:45 Chievo-AS Roma 1:3

NIEDZIELA
14:30 Alkmaar-Zwolle 2:1
15:00 Bologna-Cagliari 2:1
15:00 Erciyesspor-Sivasspor 2:2
15:30 Terek-Kuban 1:2
15:30 Nurnberg-Frankfurt 2:2
15:30 Pogoń Szczecin-Ruch Chorzów 2:1
17:00 Aston Villa-Stoke 2:1
17:00 Guingamp-Lyon 3:1
18:30 Napoli-Fiorentina 2:1
21:00 Real Madrid-Barcelona 3:1

Rezerwowe
Sobota - 17:30Concordia-Petrolu 1:0
Niedziela - 16:15Atromitos-Platanias 0:1

:ziober2:
adi783
Posty: 987 (po ~124 znaków)
Reputacja: -30 | BluzgometrTM: 144
adi783
  21 marca 2014

SOBOTA

15:30 Schalke-Braunschweig 3:1
15:30 Wolfsburg-Augsburg 2:2
16:00 Newcastle-Crystal Palace 2:1
16:00 Norwich-Sunderland 1:1
16:00 Granada-Elche 2:0
18:30 Lech Poznań-Lechia Gdańsk 1:2
20:00 Valenciennes-Ajaccio 0:2
20:00 Toulouse-Evian TG 1:2
20:00 Valladolid-Vallecano 1:0
20:45 Chievo-AS Roma 0:3

NIEDZIELA

14:30 Alkmaar-Zwolle 1:1
15:00 Bologna-Cagliari 2:1
15:00 Erciyesspor-Sivasspor 1:3
15:30 Terek-Kuban 2:0
15:30 Nurnberg-Frankfurt 1:1
15:30 Pogoń Szczecin-Ruch Chorzów 0:2
17:00 Aston Villa-Stoke 1:0
17:00 Guingamp-Lyon 1:2
18:30 Napoli-Fiorentina 2:2
21:00 Real Madrid-Barcelona 2:1 JOKER

Rezerwowe

Sobota - 17:30Concordia-Petrolul 1:2
Niedziela - 16:15Atromitos-Platanias 0:1

:mrgreen:
Gutek909
Gutek909
  21 marca 2014

SOBOTA

15:30 Schalke-Braunschweig 3-0
15:30 Wolfsburg-Augsburg 2-1
16:00 Newcastle-Crystal Palace 1-0
16:00 Norwich-Sunderland 1-1
16:00 Granada-Elche 1-1
18:30 Lech Poznań-Lechia Gdańsk 2-0
20:00 Valenciennes-Ajaccio 1-0
20:00 Toulouse-Evian TG 2-1
20:00 Valladolid-Vallecano 2-1 JOKER
20:45 Chievo-AS Roma 0-2

NIEDZIELA

14:30 Alkmaar-Zwolle 1-0
15:00 Bologna-Cagliari 0-0
15:00 Erciyesspor-Sivasspor 2-0
15:30 Terek-Kuban 0-1
15:30 Nurnberg-Frankfurt 1-1
15:30 Pogoń Szczecin-Ruch Chorzów 0-1
17:00 Aston Villa-Stoke 2-1
17:00 Guingamp-Lyon 1-2
18:30 Napoli-Fiorentina 2-1
21:00 Real Madrid-Barcelona 2-1

Rezerwowe
Sobota - 17:30Concordia-Petrolul
Niedziela - 16:15Atromitos-Platanias

Gutek909
Gutek909
  21 marca 2014

Rezerwowe
Sobota - 17:30Concordia-Petrolul 1-1
Niedziela - 16:15Atromitos-Platanias 1-1

thomas893
Posty: 10977 (po ~132 znaków)
Reputacja: -11 | BluzgometrTM: 4
thomas893
  21 marca 2014

SOBOTA

15:30 Schalke-Braunschweig 2:0
15:30 Wolfsburg-Augsburg 2:1
16:00 Newcastle-Crystal Palace 2:0
16:00 Norwich-Sunderland 0:1
16:00 Granada-Elche 2:0
18:30 Lech Poznań-Lechia Gdańsk 2:1
20:00 Valenciennes-Ajaccio 2;1
20:00 Toulouse-Evian TG 1:1
20:00 Valladolid-Vallecano 0:2
20:45 Chievo-AS Roma 1:

NIEDZIELA

14:30 Alkmaar-Zwolle 2:0
15:00 Bologna-Cagliari 2:1
15:00 Erciyesspor-Sivasspor 1:2
15:30 Terek-Kuban 2:1
15:30 Nurnberg-Frankfurt 1:2
15:30 Pogoń Szczecin-Ruch Chorzów 1:2
17:00 Aston Villa-Stoke 1:0
17:00 Guingamp-Lyon 0:2
18:30 Napoli-Fiorentina 2:1 JOKER
21:00 Real Madrid-Barcelona 2:3

Rezerwowe
Sobota - 17:30 Concordia-Petrolul 1:1
Niedziela - 16:15 Atromitos-Platanias 1:0

LuznyGosc
LuznyGosc
  21 marca 2014

SOBOTA

15:30 Schalke-Braunschweig 3-2 JOKER
15:30 Wolfsburg-Augsburg 2-2
16:00 Newcastle-Crystal Palace 2-1
16:00 Norwich-Sunderland 3-2
16:00 Granada-Elche 2-1
18:30 Lech Poznań-Lechia Gdańsk 2-1
20:00 Valenciennes-Ajaccio 2-0
20:00 Toulouse-Evian TG 3-2
20:00 Valladolid-Vallecano 1-2
20:45 Chievo-AS Roma 0-2

NIEDZIELA

14:30 Alkmaar-Zwolle 0-0
15:00 Bologna-Cagliari 1-1
15:00 Erciyesspor-Sivasspor 2-2
15:30 Terek-Kuban 1-1
15:30 Nurnberg-Frankfurt 2-1
15:30 Pogoń Szczecin-Ruch Chorzów 2-2
17:00 Aston Villa-Stoke 1-1
17:00 Guingamp-Lyon 1-2
18:30 Napoli-Fiorentina 2-1
21:00 Real Madrid-Barcelona 2-2

Rezerwowe
Sobota - 17:30Concordia-Petrolul 1-1
Niedziela - 16:15Atromitos-Platanias 2-1

wodzu2377
Posty: 2482 (po ~135 znaków)
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 3
wodzu2377
  21 marca 2014

15:30 Schalke-Braunschweig 3:1
15:30 Wolfsburg-Augsburg 2-1 JOKER
16:00 Newcastle-Crystal Palace 2-0
16:00 Norwich-Sunderland 1:1
16:00 Granada-Elche 2-0
18:30 Lech Poznań-Lechia Gdańsk 1:1
20:00 Valenciennes-Ajaccio 1:2
20:00 Toulouse-Evian TG 1:1
20:00 Valladolid-Vallecano 1:1
20:45 Chievo-AS Roma 0:2

NIEDZIELA

14:30 Alkmaar-Zwolle 1:0
15:00 Bologna-Cagliari 1:1
15:00 Erciyesspor-Sivasspor 1:2
15:30 Terek-Kuban 1:1

15:30 Nurnberg-Frankfurt 1:2
15:30 Pogoń Szczecin-Ruch Chorzów 0:1
17:00 Aston Villa-Stoke 1:1
17:00 Guingamp-Lyon 1:2
18:30 Napoli-Fiorentina 2:1
21:00 Real Madrid-Barcelona 1:1

Rezerwowe
Sobota - 17:30Concordia-Petrolul 1:0
Niedziela - 16:15Atromitos-Platanias 1:1

Earth
Earth
  21 marca 2014

SOBOTA

15:30 Schalke-Braunschweig 3:1 Joker
15:30 Wolfsburg-Augsburg 2:1
16:00 Newcastle-Crystal Palace 3:1
16:00 Norwich-Sunderland 2:1
16:00 Granada-Elche 1:1
18:30 Lech Poznań-Lechia Gdańsk 2:0
20:00 Valenciennes-Ajaccio 1:2
20:00 Toulouse-Evian TG 1:3
20:00 Valladolid-Vallecano 1:2
20:45 Chievo-AS Roma 2:3

NIEDZIELA

14:30 Alkmaar-Zwolle 1:2
15:00 Bologna-Cagliari 2:1
15:00 Erciyesspor-Sivasspor 1:0
15:30 Terek-Kuban 1:1
15:30 Nurnberg-Frankfurt 2:1
15:30 Pogoń Szczecin-Ruch Chorzów 2:1
17:00 Aston Villa-Stoke 2:2
17:00 Guingamp-Lyon 0:2
18:30 Napoli-Fiorentina 2:1
21:00 Real Madrid-Barcelona 2:1

Rezerwowe
Sobota - 17:30 Concordia-Petrolul 1:1
Niedziela - 16:15 Atromitos-Platania 1:1

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  21 marca 2014

SOBOTA

15:30 Schalke-Braunschweig 3:0
15:30 Wolfsburg-Augsburg 2:1
16:00 Newcastle-Crystal Palace 2:1
16:00 Norwich-Sunderland 2:1
16:00 Granada-Elche 2:1
18:30 Lech Poznań-Lechia Gdańsk 2:1
20:00 Valenciennes-Ajaccio 2:0
20:00 Toulouse-Evian TG 2:1
20:00 Valladolid-Vallecano 1:1
20:45 Chievo-AS Roma 0:2 JOKER

NIEDZIELA

14:30 Alkmaar-Zwolle 2:1
15:00 Bologna-Cagliari 2:1
15:00 Erciyesspor-Sivasspor 2:1
15:30 Terek-Kuban 1:2
15:30 Nurnberg-Frankfurt 1:1
15:30 Pogoń Szczecin-Ruch Chorzów 2:1
17:00 Aston Villa-Stoke 1:1
17:00 Guingamp-Lyon 0:1
18:30 Napoli-Fiorentina 2:1
21:00 Real Madrid-Barcelona 1:2

Rezerwowe
Sobota - 17:30Concordia-Petrolul 1:1
Niedziela - 16:15Atromitos-Platanias 1:1

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

MuyBueno
MuyBueno
  22 marca 2014

SOBOTA

15:30 Schalke-Braunschweig 1-0 JOKER
15:30 Wolfsburg-Augsburg 0-1
16:00 Newcastle-Crystal Palace 1-0
16:00 Norwich-Sunderland 0-1
16:00 Granada-Elche 1-0
18:30 Lech Poznań-Lechia Gdańsk 0-1
20:00 Valenciennes-Ajaccio 1-0
20:00 Toulouse-Evian TG 1-0
20:00 Valladolid-Vallecano 0-1

20:45 Chievo-AS Roma 0-1

NIEDZIELA

14:30 Alkmaar-Zwolle 1-0
15:00 Bologna-Cagliari 1-0
15:00 Erciyesspor-Sivasspor 0-1
15:30 Terek-Kuban 1-0
15:30 Nurnberg-Frankfurt 1-0
15:30 Pogoń Szczecin-Ruch Chorzów 0-1
17:00 Aston Villa-Stoke 1-0
17:00 Guingamp-Lyon 0-1
18:30 Napoli-Fiorentina 1-0
21:00 Real Madrid-Barcelona 1-3

Rezerwowe
Sobota - 17:30Concordia-Petrolul 1-0
Niedziela - 16:15Atromitos-Platanias 1-0

Wroclawianka
Wroclawianka
  22 marca 2014

SOBOTA

15:30 Schalke-Braunschweig 2:0
15:30 Wolfsburg-Augsburg 2:1
16:00 Newcastle-Crystal Palace 1:0
16:00 Norwich-Sunderland 1:1
16:00 Granada-Elche 2:1
18:30 Lech Poznań-Lechia Gdańsk 2:2
20:00 Valenciennes-Ajaccio 0:1
20:00 Toulouse-Evian TG 2:0
20:00 Valladolid-Vallecano 1:2
20:45 Chievo-AS Roma 0:3

NIEDZIELA

14:30 Alkmaar-Zwolle 2:2
15:00 Bologna-Cagliari 1:0
15:00 Erciyesspor-Sivasspor 1:1
15:30 Terek-Kuban 2:1
15:30 Nurnberg-Frankfurt 0:2
15:30 Pogoń Szczecin-Ruch Chorzów 1:2
17:00 Aston Villa-Stoke 2:1 JOKER
17:00 Guingamp-Lyon 0:2
18:30 Napoli-Fiorentina 2:2
21:00 Real Madrid-Barcelona 2:1

Rezerwowe

Sobota - 17:30Concordia-Petrolul 0:1
Niedziela - 16:15Atromitos-Platanias 1:1

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.