RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  16 marca 2014 (pierwszy post)


ŚRODA

17:00 Chernomorets Burgas-Lok. Sofia
17:00 Omonia-APOEL
17:30 Klubi 04-Haka
18:00 OFI Crete-Panathinaikos
18:00 Rijeka-Istra 1961
18:00 Ferencvaros-Lombard Papa
18:30 Arka Gdynia-Miedź Legnica
20:45 Motherwell-Inverness
20:45 Dortmund-Zenit Petersburg
20:45 Manchester Utd-Olympiakos

CZWARTEK

15:00 Lok. Plovdiv-Dobrudzha
18:00 Olympiakos-PAOK
18:00 Anzhi-Alkmaar
19:00 Benfica-Tottenham
19:00 Fiorentina-Juventus
19:00 Plzen-Lyon
19:00 Valencia-Ludogorets
21:05 Betis-Sevilla
21:05 Napoli-FC Porto
21:05 Salzburg-Basel

Rezerwowe
Środa - 17:30 Teteks-Met. Skopje
Czwartek - 20:00 Valur-KV Reykjavik

TYPOWANIE TRWA DO
ŚRODY 19 MARZEC DO GODZ. 17.00


Typy oddajemy w temacie

liczy się wynik regulaminowego czasu gry

JOKERA oznaczamy poprzez umieszczenie tuż za typowanym wynikiem słowa JOKER!!!
Joker - mecz punktowany podwójnie

TYPUJĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE OSOBY Z PONIŻSZEJ LISTY
Rex Magdalena Kovacs xNumber1x LeonGrande Earth Adi Wroclawianka NuTiiiiiii thomas893 wodzu2377 kozaczek MarC1n Enkido Luzny Muybueno kuba92762 Gutek Hollywood Terrorysta
...Ignorance is bliss...
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  16 marca 2014

ŚRODA

17:00 Chernomorets Burgas-Lok. Sofia 2:1
17:00 Omonia-APOEL 1:2
17:30 Klubi 04-Haka 1:2
18:00 OFI Crete-Panathinaikos 1:2
18:00 Rijeka-Istra 1961 2:1
18:00 Ferencvaros-Lombard Papa 2:1
18:30 Arka Gdynia-Miedź Legnica 2:1
20:45 Motherwell-Inverness 2:1
20:45 Dortmund-Zenit Petersburg 2:1
20:45 Manchester Utd-Olympiakos 2:1

CZWARTEK

15:00 Lok. Plovdiv-Dobrudzha 1:1
18:00 Olympiakos-PAOK 2:1
18:00 Anzhi-Alkmaar 2:2
19:00 Benfica-Tottenham 2:1
19:00 Fiorentina-Juventus 1:2
19:00 Plzen-Lyon 2:1
19:00 Valencia-Ludogorets 3:1
21:05 Betis-Sevilla 1:2
21:05 Napoli-FC Porto 2:1 [JOKER]
21:05 Salzburg-Basel 2:1

Rezerwowe

Środa - 17:30 Teteks-Met. Skopje 1:1
Czwartek - 20:00 Valur-KV Reykjavik 1:1

adi783
Posty: 987 (po ~124 znaków)
Reputacja: -30 | BluzgometrTM: 144
adi783
  16 marca 2014

ŚRODA

17:00 Chernomorets Burgas-Lok. Sofia 0:2
17:00 Omonia-APOEL 1:2
17:30 Klubi 04-Haka 1:1
18:00 OFI Crete-Panathinaikos 0:2
18:00 Rijeka-Istra 1961 2:1
18:00 Ferencvaros-Lombard Papa 1:1
18:30 Arka Gdynia-Miedź Legnica 1:2
20:45 Motherwell-Inverness 0:1
20:45 Dortmund-Zenit Petersburg 2:1
20:45 Manchester Utd-Olympiakos 2:0 JOKER

CZWARTEK

15:00 Lok. Plovdiv-Dobrudzha 2:1
18:00 Olympiakos-PAOK 2:1
18:00 Anzhi-Alkmaar 3:2
19:00 Benfica-Tottenham 2:1
19:00 Fiorentina-Juventus 0:3
19:00 Plzen-Lyon 2:2
19:00 Valencia-Ludogorets 1:0
21:05 Betis-Sevilla 0:2
21:05 Napoli-FC Porto 1:1
21:05 Salzburg-Basel 0:2

Rezerwowe

Środa - 17:30 Teteks-Met. Skopje 1:2
Czwartek - 20:00 Valur-KV Reykjavik 0:1

:mrgreen:
WiecznyPrawiczek
WiecznyPrawiczek
  16 marca 2014

ŚRODA

17:00 Chernomorets Burgas-Lok. Sofia 1:1

17:00 Omonia-APOEL 0:1

17:30 Klubi 04-Haka 1:1

18:00 OFI Crete-Panathinaikos 0:2

18:00 Rijeka-Istra 1961 3:1

18:00 Ferencvaros-Lombard Papa 1:0

18:30 Arka Gdynia-Miedź Legnica 1:1

20:45 Motherwell-Inverness 2:0

20:45 Dortmund-Zenit Petersburg 2:1

20:45 Manchester Utd-Olympiakos 2:0 [Joker}

CZWARTEK

15:00 Lok. Plovdiv-Dobrudzha 0:0

18:00 Olympiakos-PAOK 3:1

18:00 Anzhi-Alkmaar 1:1

19:00 Benfica-Tottenham 0:1

19:00 Fiorentina-Juventus 0:2

19:00 Plzen-Lyon 0:1

19:00 Valencia-Ludogorets 2:0

21:05 Betis-Sevilla 0:2

21:05 Napoli-FC Porto 2:1

21:05 Salzburg-Basel 0:1

Rezerwowe

Środa - 17:30 Teteks-Met. Skopje 1:1

Czwartek - 20:00 Valur-KV Reykjavik 1:1

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  16 marca 2014

ŚRODA
17:00 Chernomorets Burgas-Lok. Sofia 1:0
17:00 Omonia-APOEL 1:2
17:30 Klubi 04-Haka 1:3
18:00 OFI Crete-Panathinaikos 2:2
18:00 Rijeka-Istra 1961 2:1
18:00 Ferencvaros-Lombard Papa 1:1
18:30 Arka Gdynia-Miedź Legnica 2:1 JOKER
20:45 Motherwell-Inverness 1:1
20:45 Dortmund-Zenit Petersburg 0:1
20:45 Manchester Utd-Olympiakos 3:1

CZWARTEK
15:00 Lok. Plovdiv-Dobrudzha 2:1
18:00 Olympiakos-PAOK 4:2
18:00 Anzhi-Alkmaar 0:0
19:00 Benfica-Tottenham 1:2
19:00 Fiorentina-Juventus 1:2
19:00 Plzen-Lyon 2:0
19:00 Valencia-Ludogorets 2:1
21:05 Betis-Sevilla 1:2
21:05 Napoli-FC Porto 2:0
21:05 Salzburg-Basel 3:1

Rezerwowe
Środa - 17:30 Teteks-Met. Skopje 2:1
Czwartek - 20:00 Valur-KV Reykjavik 1:2

:ziober2:
MuyBueno
MuyBueno
  17 marca 2014

17:00 Chernomorets Burgas-Lok. Sofia 1-0
17:00 Omonia-APOEL 0-1
17:30 Klubi 04-Haka 1-0
18:00 OFI Crete-Panathinaikos 0-1
18:00 Rijeka-Istra 1961 1-0
18:00 Ferencvaros-Lombard Papa 1-0
18:30 Arka Gdynia-Miedź Legnica 1-0
20:45 Motherwell-Inverness 1-0
20:45 Dortmund-Zenit Petersburg 0-1 JOKER
20:45 Manchester Utd-Olympiakos 2-0

CZWARTEK

15:00 Lok. Plovdiv-Dobrudzha 1-0
18:00 Olympiakos-PAOK 1-0
18:00 Anzhi-Alkmaar 0-1
19:00 Benfica-Tottenham 0-1
19:00 Fiorentina-Juventus 0-2
19:00 Plzen-Lyon 0-1
19:00 Valencia-Ludogorets 1-0
21:05 Betis-Sevilla 0-1
21:05 Napoli-FC Porto 1-0
21:05 Salzburg-Basel 1-0

Rezerwowe
Środa - 17:30 Teteks-Met. Skopje 1-0
Czwartek - 20:00 Valur-KV Reykjavik 0-1

HollywoodUndead
HollywoodUndead
  17 marca 2014

ŚRODA

17:00 Chernomorets Burg. - Lok. Sofia 0-1
17:00 Omonia - APOEL 1:1
17:30 Klubi 04 - Haka 1:0
18:00 OFI Crete - Panathinaikos 1:2
18:00 Rijeka - Istra 1961 2-1
18:00 Ferencvaros - Lombard Papa 1-0
19:30 Arka Gdynia - Miedź Legnica 2-1
20:45 Motherweel - Inverness 1-0
20:45 Dortmund - Zenit Petersburg 2-0
20:45 Manchester Utd - Olimpiakos 2-1

CZWARTEK

15:00 Lok. Plovdiv - Dobrudzha 1-0
18:00 Olimpiakos - PAOK 1-0
18:00 Anzhi - Alkmaar 0-1
19:00 Benfica - Tottenham 3-1
19:00 Fiorentina - Juventus 1-3
19:00 Plzen - Lion 0-1 JOKER
19:00 Valencia - Ludogorets 2-0
21:05 Betis - Sevilla 0-1
21:05 Napoli - FC Porto 0-2
21:05 Salzburg - Basel 1-0

Rezerwowe

Środa - 17:30 Teteks - Met. Skopje 2-1
Czwartek - 20:00 Valur - KV Reykjavik 1-0

Wroclawianka
Wroclawianka
  17 marca 2014

ŚRODA
17:00 Chernomorets Burgas-Lok. Sofia 2:0
17:00 Omonia-APOEL 0:2
17:30 Klubi 04-Haka 1:2
18:00 OFI Crete-Panathinaikos 1:1
18:00 Rijeka-Istra 1961 1:0
18:00 Ferencvaros-Lombard Papa 0:1
18:30 Arka Gdynia-Miedź Legnica 1:2
20:45 Motherwell-Inverness 2:1
20:45 Dortmund-Zenit Petersburg 3:1
20:45 Manchester Utd-Olympiakos 3:0JOKER

CZWARTEK

15:00 Lok. Plovdiv-Dobrudzha 1:0
18:00 Olympiakos-PAOK 3:1
18:00 Anzhi-Alkmaar 0:2
19:00 Benfica-Tottenham 1:2
19:00 Fiorentina-Juventus 0:2
19:00 Plzen-Lyon 1:2
19:00 Valencia-Ludogorets 2:0
21:05 Betis-Sevilla 1:3
21:05 Napoli-FC Porto 2:1
21:05 Salzburg-Basel 1:3

Rezerwowe

Środa - 17:30 Teteks-Met. Skopje 2:2
Czwartek - 20:00 Valur-KV Reykjavik 2:1

Terrorysta96
Terrorysta96
  18 marca 2014

ŚRODA

17:00 Chernomorets Burgas-Lok. Sofia 1:1
17:00 Omonia-APOEL 0:2
17:30 Klubi 04-Haka 0:1
18:00 OFI Crete-Panathinaikos 0:1
18:00 Rijeka-Istra 1961 1:0
18:00 Ferencvaros-Lombard Papa 1:0
18:30 Arka Gdynia-Miedź Legnica 0:1
20:45 Motherwell-Inverness 2:0
20:45 Dortmund-Zenit Petersburg 2:0
20:45 Manchester Utd-Olympiakos 3:0 JOKER

CZWARTEK

15:00 Lok. Plovdiv-Dobrudzha 3:0
18:00 Olympiakos-PAOK 0:1
18:00 Anzhi-Alkmaar 2:2
19:00 Benfica-Tottenham 1:2
19:00 Fiorentina-Juventus 1:2
19:00 Plzen-Lyon 0:2
19:00 Valencia-Ludogorets 2:0
21:05 Betis-Sevilla 0:3
21:05 Napoli-FC Porto 2:2
21:05 Salzburg-Basel 2:0

Rezerwowe

Środa - 17:30 Teteks-Met. Skopje 0:2
Czwartek - 20:00 Valur-KV Reykjavik 0:2

Earth
Earth
  18 marca 2014

ŚRODA

17:00 Chernomorets Burgas-Lok. Sofia 1:1
17:00 Omonia-APOEL 1:2
17:30 Klubi 04-Haka 1:2
18:00 OFI Crete-Panathinaikos 1:2
18:00 Rijeka-Istra 1961 2:1
18:00 Ferencvaros-Lombard Papa 1:1
18:30 Arka Gdynia-Miedź Legnica 2:0
20:45 Motherwell-Inverness 2:1
20:45 Dortmund-Zenit Petersburg 2:1
20:45 Manchester Utd-Olympiakos 3:1 Joker

CZWARTEK
15:00 Lok. Plovdiv-Dobrudzha 1:0
18:00 Olympiakos-PAOK 2:2
18:00 Anzhi-Alkmaar 1:2
19:00 Benfica-Tottenham 2:1
19:00 Fiorentina-Juventus 2:3
19:00 Plzen-Lyon 1:2
19:00 Valencia-Ludogorets 3:1
21:05 Betis-Sevilla 1:2
21:05 Napoli-FC Porto 2:2
21:05 Salzburg-Basel 2:1

Rezerwowe

Środa - 17:30 Teteks-Met. Skopje 1:1
Czwartek - 20:00 Valur-KV Reykjavik 1:1

RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  18 marca 2014

ŚRODA

17:00 Chernomorets Burgas-Lok. Sofia 2:0
17:00 Omonia-APOEL 1:2
17:30 Klubi 04-Haka 1:2
18:00 OFI Crete-Panathinaikos 0:2
18:00 Rijeka-Istra 1961 1:1
18:00 Ferencvaros-Lombard Papa 1:0
18:30 Arka Gdynia-Miedź Legnica 2:0
20:45 Motherwell-Inverness 2:0
20:45 Dortmund-Zenit Petersburg 2:0
20:45 Manchester Utd-Olympiakos 2:1

CZWARTEK

15:00 Lok. Plovdiv-Dobrudzha 3:0 Joker
18:00 Olympiakos-PAOK --
18:00 Anzhi-Alkmaar 2:0
19:00 Benfica-Tottenham 2:0
19:00 Fiorentina-Juventus 2:2
19:00 Plzen-Lyon 2:1
19:00 Valencia-Ludogorets 2:0
21:05 Betis-Sevilla 2:1
21:05 Napoli-FC Porto 2:0
21:05 Salzburg-Basel 2:0

Rezerwowe
Środa - 17:30 Teteks-Met. Skopje 1:1
Czwartek - 20:00 Valur-KV Reykjavik 3:0

...Ignorance is bliss...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  18 marca 2014

ŚRODA

17:00 Chernomorets Burgas-Lok. Sofia 2:1
17:00 Omonia-APOEL 0:1
17:30 Klubi 04-Haka 2:1
18:00 OFI Crete-Panathinaikos 1:2
18:00 Rijeka-Istra 1961 2:0
18:00 Ferencvaros-Lombard Papa 1:0
18:30 Arka Gdynia-Miedź Legnica 2:1
20:45 Motherwell-Inverness 1:0
20:45 Dortmund-Zenit Petersburg 2:0
20:45 Manchester Utd-Olympiakos 2:1

CZWARTEK

15:00 Lok. Plovdiv-Dobrudzha 2:0
18:00 Olympiakos-PAOK 1:0
18:00 Anzhi-Alkmaar 2:1
19:00 Benfica-Tottenham 1:0
19:00 Fiorentina-Juventus 0:1 JOKER
19:00 Plzen-Lyon 1:1
19:00 Valencia-Ludogorets 1:0
21:05 Betis-Sevilla 2:1
21:05 Napoli-FC Porto 2:1
21:05 Salzburg-Basel 1:0

Rezerwowe
Środa - 17:30 Teteks-Met. Skopje 1:1
Czwartek - 20:00 Valur-KV Reykjavik 2:1

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

wodzu2377
Posty: 2482 (po ~135 znaków)
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 3
wodzu2377
  18 marca 2014

ŚRODA

17:00 Chernomorets Burgas-Lok. Sofia 1:0
17:00 Omonia-APOEL 0:2
17:30 Klubi 04-Haka 1:2
18:00 OFI Crete-Panathinaikos 0:1
18:00 Rijeka-Istra 1961 1:1
18:00 Ferencvaros-Lombard Papa 1:1
18:30 Arka Gdynia-Miedź Legnica 2:0
20:45 Motherwell-Inverness 1:1
20:45 Dortmund-Zenit Petersburg 3:1
20:45 Manchester Utd-Olympiakos 1:1

CZWARTEK

15:00 Lok. Plovdiv-Dobrudzha 3:0
18:00 Olympiakos-PAOK 1:1
18:00 Anzhi-Alkmaar 1:2
19:00 Benfica-Tottenham 3:0
19:00 Fiorentina-Juventus 0:2
19:00 Plzen-Lyon 2:1
19:00 Valencia-Ludogorets 2:0
21:05 Betis-Sevilla 1:1

21:05 Napoli-FC Porto 1:1
21:05 Salzburg-Basel 2:0 JOKER

Rezerwowe
Środa - 17:30 Teteks-Met. Skopje 1:3
Czwartek - 20:00 Valur-KV Reykjavik 2:2

thomas893
Posty: 10977 (po ~132 znaków)
Reputacja: -11 | BluzgometrTM: 4
thomas893
  18 marca 2014

ŚRODA

17:00 Chernomorets Burgas-Lok. Sofia 0:2
17:00 Omonia-APOEL 1:2
17:30 Klubi 04-Haka 1:0
18:00 OFI Crete-Panathinaikos 0:2
18:00 Rijeka-Istra 1961 2:1
18:00 Ferencvaros-Lombard Papa 2:0
18:30 Arka Gdynia-Miedź Legnica 2:1
20:45 Motherwell-Inverness 2:1
20:45 Dortmund-Zenit Petersburg 3:1 JOKER
20:45 Manchester Utd-Olympiakos 2:1

CZWARTEK

15:00 Lok. Plovdiv-Dobrudzha 2:1
18:00 Olympiakos-PAOK 2:0
18:00 Anzhi-Alkmaar 1:1
19:00 Benfica-Tottenham 2:1
19:00 Fiorentina-Juventus 0:2
19:00 Plzen-Lyon 1:2
19:00 Valencia-Ludogorets 3:0
21:05 Betis-Sevilla 1:2
21:05 Napoli-FC Porto 1:1
21:05 Salzburg-Basel 2:1

Rezerwowe
Środa - 17:30 Teteks-Met. Skopje 0:2
Czwartek - 20:00 Valur-KV Reykjavik 1:1

Enkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 15
Enkido
  19 marca 2014

ŚRODA
17:00 Chernomorets Burgas-Lok. Sofia 2-1
17:00 Omonia-APOEL 1-0
17:30 Klubi 04-Haka 0-5
18:00 OFI Crete-Panathinaikos 1-2
18:00 Rijeka-Istra 1961 3-1
18:00 Ferencvaros-Lombard Papa 3-0
18:30 Arka Gdynia-Miedź Legnica 2-1
20:45 Motherwell-Inverness 2-0
20:45 Dortmund-Zenit Petersburg 2-1
20:45 Manchester Utd-Olympiakos 1-2

CZWARTEK

15:00 Lok. Plovdiv-Dobrudzha 4-1
18:00 Olympiakos-PAOK 3-0
18:00 Anzhi-Alkmaar 3-1
19:00 Benfica-Tottenham 2-1
19:00 Fiorentina-Juventus 1-2 JOKER
19:00 Plzen-Lyon 0-2
19:00 Valencia-Ludogorets 4-1
21:05 Betis-Sevilla 3-2
21:05 Napoli-FC Porto 1-1
21:05 Salzburg-Basel 3-1

Rezerwowe
Środa - 17:30 Teteks-Met. Skopje 1-1
Czwartek - 20:00 Valur-KV Reykjavik 3-0

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.