RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  3 marca 2014 (pierwszy post)


SOBOTA

13:45 West Brom - Manchester Utd
15:30 Stuttgart - Braunschweig
15:30 Wolfsburg - Bayern
15:30 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin
16:00 Norwich - Stoke
16:30 Bastia - PSG
18:00 Betis - Getafe
18:00 Udinese - AC Milan
18:45 Alkmaar - Heracles
20:00 Monaco - Sochaux

NIEDZIELA

10:30 Dyn. Moskwa - CSKA Moscow
15:00 Parma - Verona
15:00 Inter - Torino
15:30 Freiburg - Dortmund
15:30 Piast Gliwice - Podbeskidzie B-B
17:00 Newcastle - Everton
17:00 Lorient - St. Etienne
18:30 PAOK - Olympiakos
19:00 Real Madrid - Levante
21:00 Valencia - Ath. Bilbao

Rezerwowe
Sobota - 20:00 Leuven - Anderlecht
Niedziela - 20:15 FC Porto- Arouca

TYPOWANIE TRWA DO
SOBOTY 8 MARZEC DO GODZ. 13.45


Typy oddajemy w temacie

JOKERA oznaczamy poprzez umieszczenie tuż za typowanym wynikiem słowa JOKER!!!
Joker - mecz punktowany podwójnie

przypominam jaką formę będzie miał typer



Przy takiej liczbie uczestników - do 2 fazy awansują wszyscy
W 2 fazie - każdy traci połowę zdobytych punktów

w przypadku tej samej liczby punktów - dogrywka

26bd

do czasu rozpoczęcie pierwszego spotkania - nie nabijamy zbędnych postów
posty bd usuwane
ewentualnie ban

26bd

TYPUJĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE OSOBY Z PONIŻSZEJ LISTY
( zapisy otwarte do pierwszego spotkania)

Rex Magdalena Kovacs xNumber1x LeonGrande Earth Adi Wroclawianka NuTiiiiiii thomas893 wodzu2377 kozaczek kuba92762 Gutek
...Ignorance is bliss...
adi783
Posty: 987 (po ~124 znaków)
Reputacja: -30 | BluzgometrTM: 144
adi783
  4 marca 2014

SOBOTA
13:45 West Brom - Manchester Utd 0:2
15:30 Stuttgart - Braunschweig 1:1
15:30 Wolfsburg - Bayern 0:2 JOKER
15:30 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 1:1
16:00 Norwich - Stoke 1:1
16:30 Bastia - PSG 1:2
18:00 Betis - Getafe 1:1
18:00 Udinese - AC Milan 1:2
18:45 Alkmaar - Heracles 1:0
20:00 Monaco - Sochaux 2:0

NIEDZIELA
10:30 Dyn. Moskwa - CSKA Moscow 2:1
15:00 Parma - Verona 2:1
15:00 Inter - Torino 2:1
15:30 Freiburg - Dortmund 1:3
15:30 Piast Gliwice - Podbeskidzie B-B 1:1
17:00 Newcastle - Everton 1:1
17:00 Lorient - St. Etienne 1:2
18:30 PAOK - Olympiakos 2:1
19:00 Real Madrid - Levante 3:1
21:00 Valencia - Ath. Bilbao 1:1

Rezerwowe
Sobota - 20:00 Leuven - Anderlecht 1:2
Niedziela - 20:15 FC Porto- Arouca 2:0

:mrgreen:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  4 marca 2014

SOBOTA

13:45 West Brom - Manchester Utd 1:2
15:30 Stuttgart - Braunschweig 2:1
15:30 Wolfsburg - Bayern 1:3
15:30 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 1:1
16:00 Norwich - Stoke 1:1
16:30 Bastia - PSG 1:2
18:00 Betis - Getafe 2:1
18:00 Udinese - AC Milan 1:2
18:45 Alkmaar - Heracles 2:1
20:00 Monaco - Sochaux 2:1

NIEDZIELA

10:30 Dyn. Moskwa - CSKA Moscow 1:2
15:00 Parma - Verona 2:1
15:00 Inter - Torino 2:1
15:30 Freiburg - Dortmund 1:2
15:30 Piast Gliwice - Podbeskidzie B-B 2:1
17:00 Newcastle - Everton 1:2
17:00 Lorient - St. Etienne 2:1
18:30 PAOK - Olympiakos 1:2
19:00 Real Madrid - Levante 3:1 [JOKER]
21:00 Valencia - Ath. Bilbao 2:1

Rezerwowe
Sobota - 20:00 Leuven - Anderlecht 1:2
Niedziela - 20:15 FC Porto- Arouca 2:1

Earth
Earth
  4 marca 2014

SOBOTA

13:45 West Brom - Manchester Utd 1:3
15:30 Stuttgart - Braunschweig 3:1
15:30 Wolfsburg - Bayern 1:2
15:30 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 1:1
16:00 Norwich - Stoke 2:2
16:30 Bastia - PSG 1:2
18:00 Betis - Getafe 1:2
18:00 Udinese - AC Milan 1:1
18:45 Alkmaar - Heracles 1:2
20:00 Monaco - Sochaux 0:2

NIEDZIELA

10:30 Dyn. Moskwa - CSKA Moscow 1:2
15:00 Parma - Verona 2:1
15:00 Inter - Torino 2:0
15:30 Freiburg - Dortmund 1:2
15:30 Piast Gliwice - Podbeskidzie B-B 0:1
17:00 Newcastle - Everton 2:1
17:00 Lorient - St. Etienne 1:2
18:30 PAOK - Olympiakos 1:1
19:00 Real Madrid - Levante 3:1 Joker
21:00 Valencia - Ath. Bilbao 2:1

Rezerwowe
Sobota - 20:00 Leuven - Anderlecht 1:1
Niedziela - 20:15 FC Porto- Arouca 2:1

szadou
szadou
  5 marca 2014

SOBOTA

13:45 West Brom - Manchester Utd 0:1
15:30 Stuttgart - Braunschweig 3:1
15:30 Wolfsburg - Bayern 0:3 joker
15:30 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 0:0
16:00 Norwich - Stoke 1:1
16:30 Bastia - PSG 0:2
18:00 Betis - Getafe 1:1
18:00 Udinese - AC Milan 1:1
18:45 Alkmaar - Heracles 2:1
20:00 Monaco - Sochaux 2:0

NIEDZIELA

10:30 Dyn. Moskwa - CSKA Moscow 1:2
15:00 Parma - Verona 2:1
15:00 Inter - Torino 1:1
15:30 Freiburg - Dortmund 0:2
15:30 Piast Gliwice - Podbeskidzie B-B 0:0
17:00 Newcastle - Everton 1:1
17:00 Lorient - St. Etienne 0:1
18:30 PAOK - Olympiakos 1:2
19:00 Real Madrid - Levante 3:0 [JOKER]
21:00 Valencia - Ath. Bilbao 0:1

Rezerwowe
Sobota - 20:00 Leuven - Anderlecht 1:2
Niedziela - 20:15 FC Porto- Arouca 2:1

Wroclawianka
Wroclawianka
  5 marca 2014

SOBOTA
13:45 West Brom - Manchester Utd 0:2 JOKER
15:30 Stuttgart - Braunschweig 1:1
15:30 Wolfsburg - Bayern 1:2
15:30 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 0:1
16:00 Norwich - Stoke 1:2
16:30 Bastia - PSG 0:2
18:00 Betis - Getafe 1:1
18:00 Udinese - AC Milan 2:1
18:45 Alkmaar - Heracles 0:1
20:00 Monaco - Sochaux 1:2
NIEDZIELA
10:30 Dyn. Moskwa - CSKA Moscow 1:2
15:00 Parma - Verona 2:2
15:00 Inter - Torino 3:1
15:30 Freiburg - Dortmund 0:2
15:30 Piast Gliwice - Podbeskidzie B-B 2:0
17:00 Newcastle - Everton 1:2
17:00 Lorient - St. Etienne 2:0
18:30 PAOK - Olympiakos 0:3
19:00 Real Madrid - Levante 3:1
21:00 Valencia - Ath. Bilbao 2:1
Rezerwowe
Sobota - 20:00 Leuven - Anderlecht 2:2
Niedziela - 20:15 FC Porto- Arouca 0:2

HollywoodUndead
HollywoodUndead
  6 marca 2014

SOBOTA

13:45 West Brom - Manchester Utd 0-1
15:30 Stuttgart - Braunschweig 2-0
15:30 Wolfsburg - Bayern 1-2
15:30 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 3-1
16:00 Norwich - Stoke 1-1
16:30 Bastia - PSG 0-1
18:00 Betis - Getafe 0-1
18:00 Udinese - AC Milan 0-1
18:45 Alkmaar - Heracles 1-0
20:00 Monaco - Sochaux 2-1

NIEDZIELA

10:30 Dyn. Moskwa - CSKA Moscow 2-0
15:00 Parma - Verona 1-0
15:00 Inter - Torino 2-0
15:30 Freiburg - Dortmund 0-1
15:30 Piast Gliwice - Podbeskidzie B-B 1-1
17:00 Newcastle - Everton 1-2
17:00 Lorient - St. Etienne 1-0
18:30 PAOK - Olympiakos 1-0
19:00 Real Madrid - Levante 4-0 JOKER
21:00 Valencia - Ath. Bilbao 0-2

Rezerwowe
Sobota - 20:00 Leuven - Anderlecht 0-0
Niedziela - 20:15 FC Porto- Arouca 2-1

szadou
szadou
  6 marca 2014

JOKER oczywiscie w meczu z bayernem
przepraszam za pomylke

LuznyGosc
wpis jest ukryty
Gutek909
Gutek909
  7 marca 2014

SOBOTA

13:45 West Brom - Manchester Utd 1-2
15:30 Stuttgart - Braunschweig 2-0
15:30 Wolfsburg - Bayern 1-3
15:30 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 0-0
16:00 Norwich - Stoke 1-1
16:30 Bastia - PSG 1-3
18:00 Betis - Getafe 1-1
18:00 Udinese - AC Milan 1-2
18:45 Alkmaar - Heracles 2-0
20:00 Monaco - Sochaux 3-0

NIEDZIELA

10:30 Dyn. Moskwa - CSKA Moscow 1-1
15:00 Parma - Verona 1-0
15:00 Inter - Torino 2-1
15:30 Freiburg - Dortmund 1-3
15:30 Piast Gliwice - Podbeskidzie B-B 1-0
17:00 Newcastle - Everton -----------------
17:00 Lorient - St. Etienne 0-1
18:30 PAOK - Olympiakos 1-2
19:00 Real Madrid - Levante 5-1
21:00 Valencia - Ath. Bilbao 2-2 JOKER

Rezerwowe
Sobota - 20:00 Leuven - Anderlecht 1-1
Niedziela - 20:15 FC Porto- Arouca 1-1

Gutek909
Gutek909
  7 marca 2014

aaa
nie mogę znaleźć meczu Newcastle - Everton, ocb Rex ?

RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  7 marca 2014

dobre nie ma tego spotkania Newcastle - Everton - wchodzi oczywiście rezerwowy Niedzielny

...Ignorance is bliss...
Gutek909
Gutek909
  7 marca 2014

Niedziela - 20:15 FC Porto- Arouca 3-0

w takim razie zmieniam mój typ na to spotkanie :D bo rezerwowe zawsze stawiam 1-1 nie patrząc za bardzo nawet kto gra, no ale skoro wiadomo, że ten mecz Porto będzie liczony, więc zmieniam wynik ;)

RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  7 marca 2014

SOBOTA

13:45 West Brom - Manchester Utd 0:2
15:30 Stuttgart - Braunschweig 2:0
15:30 Wolfsburg - Bayern 0:3
15:30 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 1:1
16:00 Norwich - Stoke 2:1
16:30 Bastia - PSG 0:3
18:00 Betis - Getafe 1:0
18:00 Udinese - AC Milan 0:1
18:45 Alkmaar - Heracles 2:0
20:00 Monaco - Sochaux 3:0

NIEDZIELA

10:30 Dyn. Moskwa - CSKA Moscow 2:0
15:00 Parma - Verona 2:1
15:00 Inter - Torino 2:0
15:30 Freiburg - Dortmund 1:3
15:30 Piast Gliwice - Podbeskidzie B-B 1:0
17:00 Newcastle - Everton ---
17:00 Lorient - St. Etienne 1:2
18:30 PAOK - Olympiakos 1:2
19:00 Real Madrid - Levante 4:0 Joker
21:00 Valencia - Ath. Bilbao 2:2

Rezerwowe
Sobota - 20:00 Leuven - Anderlecht 0:2
Niedziela - 20:15 FC Porto- Arouca 3:0

...Ignorance is bliss...
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  7 marca 2014

SOBOTA
13:45 West Brom - Manchester Utd 1:3
15:30 Stuttgart - Braunschweig 2:2
15:30 Wolfsburg - Bayern 1:4
15:30 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 1:0
16:00 Norwich - Stoke 1:2
16:30 Bastia - PSG 1:2
18:00 Betis - Getafe 2:1
18:00 Udinese - AC Milan 0:2
18:45 Alkmaar - Heracles 2:2
20:00 Monaco - Sochaux 2:1

NIEDZIELA
10:30 Dyn. Moskwa - CSKA Moscow 0:2
15:00 Parma - Verona 2:1
15:00 Inter - Torino 2:1
15:30 Freiburg - Dortmund 1:2
15:30 Piast Gliwice - Podbeskidzie B-B 2:1
17:00 Newcastle - Everton 18:18:mrgreen:.
17:00 Lorient - St. Etienne 2:1
18:30 PAOK - Olympiakos 2:1
19:00 Real Madrid - Levante 4:1 JOKER
21:00 Valencia - Ath. Bilbao 2:1

Rezerwowe
Sobota - 20:00 Leuven - Anderlecht 1:2
Niedziela - 20:15 FC Porto- Arouca 2:1

:ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.