Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  11 grudnia 2013 (pierwszy post)

Witam Ludki :mrgreen:
Nadszedł w końcu czas odkurzyć kije, to już prawie rok od ostatniego FŚNTS-u. To 3 edycja wydarzenia, które porywa serca, mrozi krew w żyłach i gromadzi przed komputerami kilku widzów i aż kilkunastu graczy (jak dobrze pójdzie :mrgreen:).
Czy Rex Mundi znowu będzie używał czitów ?
Czy Moonlight zaskoczy formą ?
Czy Enkido znowu będzie na ustach wszystkich ?
Stay Tuned
Wątek ten ma charakter ogłoszeniowo - sparingowo - dyskusyjny. Aby zgłosić się do turnieju, proszę napisać posta z wyrażeniem chęci lub do mnie na PW.
Turniej grany jest na platformie udostępnionej w serwisie wp.pl, dokładny adres to http://gryonline.wp.pl/gry.online-snooker.html (gra jest przeglądarkowa ale wymaga ściągnięcia instalatora)
Aby grać trzeba posiadać skrzynke mailową na wp lub konto na fejsie.
Zasady turnieju:
1. Turniej składa się z fazy grupowej, a potem z pucharowej. W fazie grupowej, gramy 4 freamy, 2 mecze z kazdym zawodnikiem. Jeden mecz na zasadach jednego zawodnika i drugi na zasadach drugiego zawodnika. Zasady które mogą ustalać zawodnicy, to: wielkość stołu (pokoje profesjonane mają największy stół, pokoje półprofesjonalne mają średni i zwyłke pokoje mają mały stół)
2. Faza pucharowa: ćwierćfinały do 3 wygranych freamów, półfinały do 4 wygranych freamów, finał do 5 wygranych freamów.
3. Punktacja za mecze, taka jak w gałe.
4. Czas meczu 20 minut, czas na uderzenie bez limitu.
5. Zapisy przyjmowane są do 20 grudnia, godziny 24:00. Następnego dnia założę kolejny temat z podziałem na grupy.
6. Losowanie grup odbędzie się u mnie w pokoju, a losować będzie mój kot :mrgreen:
7. Terminy meczy ustalacie pomiędzy Wami, tylko nie zwlekajcie zbytnio.
8. W turnieju mogą wziąć udział forumowicze wszystkich narodowości o stażu minimum 6 miesęcy.
Nagrodą za wygranie turnieju jest pobyt w Hotelu w którym pracuje za free, w okresie: 25-26 stycznia :mrgreen:
Ostatnią instancją w turnieju jestem ja :ninja:

Sugestie co do zasad mile widziane.
Zapisywać się :w00t:

Edge
Edge
  21 grudnia 2013
RexMundi
RexMundi: a

no tak... ;) a oprócz tego? jakieś nagrody pocieszenia czy coś? ;)
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  21 grudnia 2013
Edge
Edge: o tak... ;) a oprócz tego? jakieś nagrody pocieszenia czy coś? ;)

buziak od Elliotta19
...Ignorance is bliss...
Edge
Edge
  21 grudnia 2013
RexMundi
RexMundi: buziak od Elliotta19

to ja się wycofuję.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.