Enkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 15
Enkido
  15 października 2013 (pierwszy post)
PIĄTEK
20:30 Nice - OM
20:30 Reims - Toulouse
20:30 Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław
20:45 AS Roma - Napoli

SOBOTA
15:30 Dortmund - Hannover
16:00 Everton - Hull
16:00 Stoke - West Brom
18:00 Zagłębie Lubin - Widzew Łódź
18:00 Cagliari - Catania
18:30 Hertha - Moenchengladbach
20:45 Twente - Ajax
22:00 Espanyol - Atletico Madryt

NIEDZIELA
15:00 Trabzonspor - Sivasspor
15:00 Sassuolo - Bologna
17:00 Aston Villa - Tottenham
17:00 Ludogorets - Litex Lovech
17:00 Almeria - Vallecano
17:30 Augsburg - Wolfsburg
19:00 Betis - Elche
21:00 Lyon - Bordeaux

REZERWOWE
SOBOTA - 17:30 Ekranas - Żalgiris
NIEDZIELA - 14:00 Vardar Skopje - Rabotnicki Skopje

TYPOWANIE TRWA DO
PIĄTKU 18 PAŹDZIERNIKA DO GODZ. 20.30


Typy oddajemy w temacie

Zwycięzca kolejki otrzymuje dodatkowe 5 pkt, drugie miejsce 3 pkt, trzecie - 1pkt

JOKERA oznaczamy poprzez umieszczenie tuż za typowanym wynikiem słowa JOKER!!!

Joker - mecz punktowany podwójnie

BONUS - każdy gracz może raz w całej fazie zasadniczej użyć meczu bonusowego
- sam wybiera sobie spotkanie (spośród meczów z rozpiski lub spoza tej rozpiski)
- za trafienie wyniku +6 pkt, za pudło -3 pkt

TYPUJĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE OSOBY Z PONIŻSZEJ LISTY
adi783, BlackTemptress, Casanova, Earth, Enkido, HollywoodUndead, kozaczek, Krzychu00, LeonGrande, NuTiiiiii, RexMundi, thomas893, wodzu2377, xNumber1x

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

adi783
Posty: 987 (po ~124 znaków)
Reputacja: -30 | BluzgometrTM: 144
adi783
  16 października 2013
PIĄTEK
20:30 Nice - OM 1:1
20:30 Reims - Toulouse 1:2
20:30 Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 1:2
20:45 AS Roma - Napoli 2:1

SOBOTA
15:30 Dortmund - Hannover 2:0 BONUS
16:00 Everton - Hull 2:1 JOKER
16:00 Stoke - West Brom 0:1
18:00 Zagłębie Lubin - Widzew Łódź 2:1
18:00 Cagliari - Catania 1:1
18:30 Hertha - Moenchengladbach 2:1
20:45 Twente - Ajax 3:1
22:00 Espanyol - Atletico Madryt 1:2

NIEDZIELA
15:00 Trabzonspor - Sivasspor 2:1
15:00 Sassuolo - Bologna 0:1
17:00 Aston Villa - Tottenham 1:1
17:00 Ludogorets - Litex Lovech 0:2
17:00 Almeria - Vallecano 1:1
17:30 Augsburg - Wolfsburg 1:2
19:00 Betis - Elche 1:0
21:00 Lyon - Bordeaux 1:1

REZERWOWE
SOBOTA - 17:30 Ekranas - Żalgiris 1:2
NIEDZIELA - 14:00 Vardar Skopje - Rabotnicki Skopje 0:0
:mrgreen:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  16 października 2013

PIĄTEK
20:30 Nice - OM 1:2
20:30 Reims - Toulouse 1:1
20:30 Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 2:1
20:45 AS Roma - Napoli 2:2

SOBOTA
15:30 Dortmund - Hannover 3:1 JOKER
16:00 Everton - Hull 2:1
16:00 Stoke - West Brom 2:1
18:00 Zagłębie Lubin - Widzew Łódź 2:1
18:00 Cagliari - Catania 2:1
18:30 Hertha - Moenchengladbach 2:2
20:45 Twente - Ajax 1:2
22:00 Espanyol - Atletico Madryt 1:2

NIEDZIELA
15:00 Trabzonspor - Sivasspor 2:1
15:00 Sassuolo - Bologna 1:2
17:00 Aston Villa - Tottenham 1:2
17:00 Ludogorets - Litex Lovech 2:1
17:00 Almeria - Vallecano 1:1
17:30 Augsburg - Wolfsburg 1:1
19:00 Betis - Elche 2:1
21:00 Lyon - Bordeaux 2:1

REZERWOWE
SOBOTA - 17:30 Ekranas - Żalgiris 1:1
NIEDZIELA - 14:00 Vardar Skopje - Rabotnicki Skopje 1:1

Earth
Earth
  16 października 2013
PIĄTEK
20:30 Nice - OM 2:1
20:30 Reims - Toulouse 2:1
20:30 Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 1:2
20:45 AS Roma - Napoli 2:1

SOBOTA
15:30 Dortmund - Hannover 2:1
16:00 Everton - Hull 2:0
16:00 Stoke - West Brom 2:1
18:00 Zagłębie Lubin - Widzew Łódź 1:2
18:00 Cagliari - Catania 1:2
18:30 Hertha - Moenchengladbach 2:1
20:45 Twente - Ajax 1:2
22:00 Espanyol - Atletico Madryt 1:2

NIEDZIELA
15:00 Trabzonspor - Sivasspor 2:1
15:00 Sassuolo - Bologna 1:2
17:00 Aston Villa - Tottenham 2:1
17:00 Ludogorets - Litex Lovech 1:1
17:00 Almeria - Vallecano 1:2 Joker
17:30 Augsburg - Wolfsburg 2:1
19:00 Betis - Elche 1:0
21:00 Lyon - Bordeaux 2:2

REZERWOWE
SOBOTA - 17:30 Ekranas - Żalgiris 1:1
NIEDZIELA - 14:00 Vardar Skopje - Rabotnicki Skopje 1:1
RomantycznySamiec
RomantycznySamiec
  16 października 2013

PIĄTEK
20:30 Nice - OM 0:1
20:30 Reims - Toulouse 0:0
20:30 Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 2:1
20:45 AS Roma - Napoli 1:1

SOBOTA
15:30 Dortmund - Hannover 3:0 JOKER
16:00 Everton - Hull 2:1
16:00 Stoke - West Brom 1:0
18:00 Zagłębie Lubin - Widzew Łódź 2:1
18:00 Cagliari - Catania 1:1
18:30 Hertha - Moenchengladbach 2:2
20:45 Twente - Ajax 1:3
22:00 Espanyol - Atletico Madryt 0:2

NIEDZIELA
15:00 Trabzonspor - Sivasspor 2:1
15:00 Sassuolo - Bologna 1:3
17:00 Aston Villa - Tottenham 1:1
17:00 Ludogorets - Litex Lovech 2:1
17:00 Almeria - Vallecano 1:2
17:30 Augsburg - Wolfsburg 1:2
19:00 Betis - Elche 1:0
21:00 Lyon - Bordeaux 2:1

REZERWOWE
SOBOTA - 17:30 Ekranas - Żalgiris 1:1
NIEDZIELA - 14:00 Vardar Skopje - Rabotnicki Skopje 1:1

HollywoodUndead
HollywoodUndead
  17 października 2013

PIĄTEK
20:30 Nice - OM 1-2
20:30 Reims - Toulouse 1-0
20:30 Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 1-0
20:45 AS Roma - Napoli 2-0

SOBOTA
15:30 Dortmund - Hannover 2-1
16:00 Everton - Hull 3-1
16:00 Stoke - West Brom 0-1
18:00 Zagłębie Lubin - Widzew Łódź 1-0
18:00 Cagliari - Catania 1-1
18:30 Hertha - Moenchengladbach 2-0
20:45 Twente - Ajax 1-2
22:00 Espanyol - Atletico Madryt 0-2

NIEDZIELA
15:00 Trabzonspor - Sivasspor 1-0
15:00 Sassuolo - Bologna 0-1
17:00 Aston Villa - Tottenham 1-2
17:00 Ludogorets - Litex Lovech 1-1
17:00 Almeria - Vallecano 1-2
17:30 Augsburg - Wolfsburg 0-1
19:00 Betis - Elche 2-0
21:00 Lyon - Bordeaux 2-1 JOKER

REZERWOWE
SOBOTA - 17:30 Ekranas - Żalgiris 2-1
NIEDZIELA - 14:00 Vardar Skopje - Rabotnicki Skopje 2-0

Krzychu00
Krzychu00
  17 października 2013

PIĄTEK
20:30 Nice - OM 1-1
20:30 Reims - Toulouse 2-1
20:30 Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 1-1
20:45 AS Roma - Napoli 1-1

SOBOTA
15:30 Dortmund - Hannover 3-1
16:00 Everton - Hull 2-0 JOKER
16:00 Stoke - West Brom 2-1
18:00 Zagłębie Lubin - Widzew Łódź 2-0
18:00 Cagliari - Catania 1-1
18:30 Hertha - Moenchengladbach 1-1
20:45 Twente - Ajax 2-2
22:00 Espanyol - Atletico Madryt 0-2

NIEDZIELA
15:00 Trabzonspor - Sivasspor 2-1
15:00 Sassuolo - Bologna 0-0
17:00 Aston Villa - Tottenham 1-2
17:00 Ludogorets - Litex Lovech 2-1
17:00 Almeria - Vallecano 1-3
17:30 Augsburg - Wolfsburg 1-1
19:00 Betis - Elche 2-0
21:00 Lyon - Bordeaux 1-1

REZERWOWE
SOBOTA - 17:30 Ekranas - Żalgiris 1-1
NIEDZIELA - 14:00 Vardar Skopje - Rabotnicki Skopje 1-1

RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  17 października 2013

PIĄTEK
20:30 Nice - OM 1:1
20:30 Reims - Toulouse 1:0
20:30 Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 2:1
20:45 AS Roma - Napoli 2:1

SOBOTA

15:30 Dortmund - Hannover 2:0
16:00 Everton - Hull 2:0 Joker
16:00 Stoke - West Brom 1:1
18:00 Zagłębie Lubin - Widzew Łódź 2:0
18:00 Cagliari - Catania 2:0
18:30 Hertha - Moenchengladbach 1:1
20:45 Twente - Ajax 2:1
22:00 Espanyol - Atletico Madryt 0:1

NIEDZIELA

15:00 Trabzonspor - Sivasspor 2:0
15:00 Sassuolo - Bologna 1:0
17:00 Aston Villa - Tottenham 1:1
17:00 Ludogorets - Litex Lovech 2:1
17:00 Almeria - Vallecano 2:1
17:30 Augsburg - Wolfsburg 1:0
19:00 Betis - Elche 2:0
21:00 Lyon - Bordeaux 1:0

REZERWOWE
SOBOTA - 17:30 Ekranas - Żalgiris 1:2
NIEDZIELA - 14:00 Vardar Skopje - Rabotnicki Skopje 2:0

...Ignorance is bliss...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  17 października 2013
PIĄTEK
20:30 Nice - OM 1:1
20:30 Reims - Toulouse 1:1
20:30 Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 2:1
20:45 AS Roma - Napoli 1:1

SOBOTA
15:30 Dortmund - Hannover 2:0
16:00 Everton - Hull 2:1 JOKER
16:00 Stoke - West Brom 2:1
18:00 Zagłębie Lubin - Widzew Łódź 1:0
18:00 Cagliari - Catania 1:1
18:30 Hertha - Moenchengladbach 1:0
20:45 Twente - Ajax 1:1
22:00 Espanyol - Atletico Madryt 1:1

NIEDZIELA
15:00 Trabzonspor - Sivasspor 2:1
15:00 Sassuolo - Bologna 2:1
17:00 Aston Villa - Tottenham 0:1
17:00 Ludogorets - Litex Lovech 1:0
17:00 Almeria - Vallecano 2:1
17:30 Augsburg - Wolfsburg 1:1
19:00 Betis - Elche 2:0
21:00 Lyon - Bordeaux 1:0

REZERWOWE
SOBOTA - 17:30 Ekranas - Żalgiris 1:1
NIEDZIELA - 14:00 Vardar Skopje - Rabotnicki Skopje 2:1

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

thomas893
Posty: 10977 (po ~132 znaków)
Reputacja: -11 | BluzgometrTM: 4
thomas893
  17 października 2013
PIĄTEK
20:30 Nice - OM 0:2
20:30 Reims - Toulouse 2:1
20:30 Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 2:1
20:45 AS Roma - Napoli 2:0

SOBOTA
15:30 Dortmund - Hannover 3:1 JOKER
16:00 Everton - Hull 2:0
16:00 Stoke - West Brom 2:1
18:00 Zagłębie Lubin - Widzew Łódź 1:1
18:00 Cagliari - Catania 2:1
18:30 Hertha - Moenchengladbach 1:2
20:45 Twente - Ajax 1:2
22:00 Espanyol - Atletico Madryt 1:3

NIEDZIELA
15:00 Trabzonspor - Sivasspor 2:1
15:00 Sassuolo - Bologna 1:0
17:00 Aston Villa - Tottenham 1:2
17:00 Ludogorets - Litex Lovech 0:1
17:00 Almeria - Vallecano 2:1
17:30 Augsburg - Wolfsburg 2:1
19:00 Betis - Elche 2:0
21:00 Lyon - Bordeaux 1:1

REZERWOWE
SOBOTA - 17:30 Ekranas - Żalgiris 1:2
NIEDZIELA - 14:00 Vardar Skopje - Rabotnicki Skopje 2:1
BlackTemptress
BlackTemptress
  17 października 2013
PIĄTEK
20:30 Nice - OM 1:0
20:30 Reims - Toulouse 2:1
20:30 Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 0:2
20:45 AS Roma - Napoli 1:2

SOBOTA
15:30 Dortmund - Hannover 2:0 JOKER
16:00 Everton - Hull 2:1
16:00 Stoke - West Brom 0:1
18:00 Zagłębie Lubin - Widzew Łódź 1:0
18:00 Cagliari - Catania 2:2
18:30 Hertha - Moenchengladbach 2:0
20:45 Twente - Ajax 1:2
22:00 Espanyol - Atletico Madryt 2:2

NIEDZIELA
15:00 Trabzonspor - Sivasspor 1:1
15:00 Sassuolo - Bologna 1:2
17:00 Aston Villa - Tottenham 2:0
17:00 Ludogorets - Litex Lovech 0:1
17:00 Almeria - Vallecano 0:1
17:30 Augsburg - Wolfsburg 1:1
19:00 Betis - Elche 1:1
21:00 Lyon - Bordeaux 2:1 BONUS

REZERWOWE
SOBOTA - 17:30 Ekranas - Żalgiris 2:1
NIEDZIELA - 14:00 Vardar Skopje - Rabotnicki Skopje 0:2
wodzu2377
Posty: 2482 (po ~135 znaków)
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 3
wodzu2377
  17 października 2013

PIĄTEK
20:30 Nice - OM 0-1
20:30 Reims - Toulouse 0-1
20:30 Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 2-2
20:45 AS Roma - Napoli 1-1 JOKER

SOBOTA
15:30 Dortmund - Hannover 3-1
16:00 Everton - Hull 2-1
16:00 Stoke - West Brom 0-2
18:00 Zagłębie Lubin - Widzew Łódź 2-0
18:00 Cagliari - Catania 1-1
18:30 Hertha - Moenchengladbach 1-2
20:45 Twente - Ajax 1-2
22:00 Espanyol - Atletico Madryt 0-2

NIEDZIELA
15:00 Trabzonspor - Sivasspor 1-1
15:00 Sassuolo - Bologna 1-1
17:00 Aston Villa - Tottenham 1-2
17:00 Ludogorets - Litex Lovech 1-1
17:00 Almeria - Vallecano 2-1

17:30 Augsburg - Wolfsburg 1-1
19:00 Betis - Elche 2-0
21:00 Lyon - Bordeaux 1-1

REZERWOWE
SOBOTA - 17:30 Ekranas - Żalgiris 1-1
NIEDZIELA - 14:00 Vardar Skopje - Rabotnicki Skopje 1-2

Enkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 15
Enkido
  17 października 2013
PIĄTEK
20:30 Nice - OM 1-2
20:30 Reims - Toulouse 1-0
20:30 Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 3-1
20:45 AS Roma - Napoli 2-1

SOBOTA
15:30 Dortmund - Hannover 3-1
16:00 Everton - Hull 2-0
16:00 Stoke - West Brom 0-1
18:00 Zagłębie Lubin - Widzew Łódź 1-0
18:00 Cagliari - Catania 2-0
18:30 Hertha - Moenchengladbach 2-2
20:45 Twente - Ajax 3-2
22:00 Espanyol - Atletico Madryt 1-3 JOKER

NIEDZIELA
15:00 Trabzonspor - Sivasspor 2-0
15:00 Sassuolo - Bologna 0-1
17:00 Aston Villa - Tottenham 1-2
17:00 Ludogorets - Litex Lovech 3-1
17:00 Almeria - Vallecano 2-1
17:30 Augsburg - Wolfsburg 2-2
19:00 Betis - Elche 2-1
21:00 Lyon - Bordeaux 1-1

REZERWOWE
SOBOTA - 17:30 Ekranas - Żalgiris 1-3
NIEDZIELA - 14:00 Vardar Skopje - Rabotnicki Skopje 2-1

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

DarekLowcaSzparek
DarekLowcaSzparek
  18 października 2013
PIĄTEK
20:30 Nice - OM 1:2
20:30 Reims - Toulouse 1:0
20:30 Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 1:1
20:45 AS Roma - Napoli 2:1

SOBOTA
15:30 Dortmund - Hannover 3:1 Joker
16:00 Everton - Hull 2:0
16:00 Stoke - West Brom 1:1
18:00 Zagłębie Lubin - Widzew Łódź 2:1
18:00 Cagliari - Catania 1:1
18:30 Hertha - Moenchengladbach 1:1
20:45 Twente - Ajax 1:2
22:00 Espanyol - Atletico Madryt 1:2

NIEDZIELA
15:00 Trabzonspor - Sivasspor 2:1
15:00 Sassuolo - Bologna 1:1
17:00 Aston Villa - Tottenham 1:2
17:00 Ludogorets - Litex Lovech 2:1
17:00 Almeria - Vallecano 1:1
17:30 Augsburg - Wolfsburg 1:2
19:00 Betis - Elche 2:1
21:00 Lyon - Bordeaux 2:1

REZERWOWE
SOBOTA - 17:30 Ekranas - Żalgiris 1:2
NIEDZIELA - 14:00 Vardar Skopje - Rabotnicki Skopje 2:1
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  18 października 2013

Do czego to doszlo, ze wszystkie typy mieszcza sie na 1 stronie 261d

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.