Enkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 15
Enkido
  6 października 2013 (pierwszy post)
PIĄTEK
17:00 Armenia - Bułgaria
18:00 Chorwacja - Belgia
20:00 Ukraina - Polska
20:15 Dania - Włochy
20:30 Albania - Szwajcaria
20:30 Holandia - Węgry
20:45 Grecja - Słowacja
20:45 Słowenia - Norwegia
20:45 Szwecja - Austria
20:45 Walia - Macedonia
21:00 Anglia - Czarnogóra
21:45 Portugalia - Izrael
23:00 Ekwador - Urugwaj
23:00 Kolumbia - Chile
23:00 Honduras - Kostaryka

SOBOTA
03:30 Meksyk - Panama
18:00 Burkina Faso - Algieria
19:00 Wybrzeże Kości Słoniowej - Senegal

NIEDZIELA
15:00 Etiopia - Nigeria
19:00 Tunezja - Kamerun

REZERWOWE
PIĄTEK - 22:30 Wenezuela - Paragwaj
SOBOTA - 00:30 USA - Jamajka

TYPOWANIE TRWA DO
PIĄTKU 11 PAŹDZIERNIKA DO GODZ. 17.00


Typy oddajemy w temacie

Zwycięzca kolejki otrzymuje dodatkowe 5 pkt, drugie miejsce 3 pkt, trzecie - 1pkt

JOKERA oznaczamy poprzez umieszczenie tuż za typowanym wynikiem słowa JOKER!!!

Joker - mecz punktowany podwójnie

BONUS - każdy gracz może raz w całej fazie zasadniczej użyć meczu bonusowego
- sam wybiera sobie spotkanie (spośród meczów z rozpiski lub spoza tej rozpiski)
- za trafienie wyniku +6 pkt, za pudło -3 pkt

TYPUJĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE OSOBY Z PONIŻSZEJ LISTY
adi783, BlackTemptress, Casanova, Earth, Enkido, HollywoodUndead, kozaczek, Krzychu00, LeonGrande, NuTiiiiii, RexMundi, thomas893, wodzu2377, xNumber1x

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

HollywoodUndead
wpis jest ukryty
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  6 października 2013

PIĄTEK
17:00 Armenia - Bułgaria 1:1
18:00 Chorwacja - Belgia 1:1
20:00 Ukraina - Polska 2:1
20:15 Dania - Włochy 1:1
20:30 Albania - Szwajcaria 1:2
20:30 Holandia - Węgry 3:0 JOKER
20:45 Grecja - Słowacja 2:1
20:45 Słowenia - Norwegia 2:1
20:45 Szwecja - Austria 2:1
20:45 Walia - Macedonia 1:1
21:00 Anglia - Czarnogóra 2:0
21:45 Portugalia - Izrael 3:1
23:00 Ekwador - Urugwaj 1:2
23:00 Kolumbia - Chile 2:1
23:00 Honduras - Kostaryka 1:1

SOBOTA
03:30 Meksyk - Panama 2:1
18:00 Burkina Faso - Algieria 2:1
19:00 Wybrzeże Kości Słoniowej - Senegal 2:1

NIEDZIELA
15:00 Etiopia - Nigeria 1:2
19:00 Tunezja - Kamerun 1:1

REZERWOWE
PIĄTEK - 22:30 Wenezuela - Paragwaj 1:2
SOBOTA - 00:30 USA - Jamajka 2:1

HollywoodUndead
HollywoodUndead
  6 października 2013

PIĄTEK
17:00 Armenia - Bułgaria 0-2
18:00 Chorwacja - Belgia 3-1
20:00 Ukraina - Polska 2-0
20:15 Dania - Włochy 1-2
20:30 Albania - Szwajcaria 0-2
20:30 Holandia - Węgry 3-2
20:45 Grecja - Słowacja 2-0
20:45 Słowenia - Norwegia 2-1
20:45 Szwecja - Austria 3-2
20:45 Walia - Macedonia 3-1
21:00 Anglia - Czarnogóra 1-0
21:45 Portugalia - Izrael 4-1 JOKER
23:00 Ekwador - Urugwaj 3-1
23:00 Kolumbia - Chile 1-2
23:00 Honduras - Kostaryka 2-3

SOBOTA
03:30 Meksyk - Panama 4-0
18:00 Burkina Faso - Algieria 0-2
19:00 Wybrzeże Kości Słoniowej - Senegal 0-2

NIEDZIELA
15:00 Etiopia - Nigeria 1-0
19:00 Tunezja - Kamerun 2-0

REZERWOWE
PIĄTEK - 22:30 Wenezuela - Paragwaj 1-0
SOBOTA - 00:30 USA - Jamajka 4-1

RomantycznySamiec
RomantycznySamiec
  7 października 2013

PIĄTEK
17:00 Armenia - Bułgaria 1:0
18:00 Chorwacja - Belgia 1:1
20:00 Ukraina - Polska 2:1
20:15 Dania - Włochy 1:2
20:30 Albania - Szwajcaria 1:2
20:30 Holandia - Węgry 2:0 JOKER
20:45 Grecja - Słowacja 1:0
20:45 Słowenia - Norwegia 1:1
20:45 Szwecja - Austria 2:1
20:45 Walia - Macedonia 1:0
21:00 Anglia - Czarnogóra 2:0
21:45 Portugalia - Izrael 3:1
23:00 Ekwador - Urugwaj 1:3
23:00 Kolumbia - Chile 2:1
23:00 Honduras - Kostaryka 1:2

SOBOTA
03:30 Meksyk - Panama 2:1
18:00 Burkina Faso - Algieria 2:1
19:00 Wybrzeże Kości Słoniowej - Senegal 2:1

NIEDZIELA
15:00 Etiopia - Nigeria 1:3
19:00 Tunezja - Kamerun 1:1

REZERWOWE
PIĄTEK - 22:30 Wenezuela - Paragwaj 1:2
SOBOTA - 00:30 USA - Jamajka 2:1

Earth
Earth
  8 października 2013

PIĄTEK
17:00 Armenia - Bułgaria 1:1
18:00 Chorwacja - Belgia 1:2
20:00 Ukraina - Polska 1:2
20:15 Dania - Włochy 1:2
20:30 Albania - Szwajcaria 0:2
20:30 Holandia - Węgry 2:0
20:45 Grecja - Słowacja 1:1
20:45 Słowenia - Norwegia 1:2
20:45 Szwecja - Austria 2:1
20:45 Walia - Macedonia 2:0
21:00 Anglia - Czarnogóra 3:0 Joker
21:45 Portugalia - Izrael 2:0
23:00 Ekwador - Urugwaj 2:0
23:00 Kolumbia - Chile 1:1
23:00 Honduras - Kostaryka 1:1

SOBOTA
03:30 Meksyk - Panama 2:1
18:00 Burkina Faso - Algieria 2:1
19:00 Wybrzeże Kości Słoniowej - Senegal 1:1

NIEDZIELA
15:00 Etiopia - Nigeria 1:2
19:00 Tunezja - Kamerun 2:1

REZERWOWE
PIĄTEK - 22:30 Wenezuela - Paragwaj 1:2
SOBOTA - 00:30 USA - Jamajka 2:1

adi783
Posty: 987 (po ~124 znaków)
Reputacja: -30 | BluzgometrTM: 144
adi783
  8 października 2013

PIĄTEK
17:00 Armenia - Bułgaria 1:2
18:00 Chorwacja - Belgia 1:1
20:00 Ukraina - Polska 2:1
20:15 Dania - Włochy 1:2
20:30 Albania - Szwajcaria 0:1
20:30 Holandia - Węgry 2:0
20:45 Grecja - Słowacja 1:1
20:45 Słowenia - Norwegia 1:0
20:45 Szwecja - Austria 2:1
20:45 Walia - Macedonia 1:1
21:00 Anglia - Czarnogóra 2:0 JOKER
21:45 Portugalia - Izrael 3:0
23:00 Ekwador - Urugwaj 1:2
23:00 Kolumbia - Chile 0:2
23:00 Honduras - Kostaryka 1:1

SOBOTA
03:30 Meksyk - Panama 2:0
18:00 Burkina Faso - Algieria 0:1
19:00 Wybrzeże Kości Słoniowej - Senegal 0:0

NIEDZIELA
15:00 Etiopia - Nigeria 1:2
19:00 Tunezja - Kamerun 2:0

REZERWOWE
PIĄTEK - 22:30 Wenezuela - Paragwaj 1:1
SOBOTA - 00:30 USA - Jamajka 2:0

:mrgreen:
Krzychu00
Krzychu00
  8 października 2013

PIĄTEK

17:00 Armenia - Bułgaria 1-2
18:00 Chorwacja - Belgia 1-1
20:00 Ukraina - Polska 2-1
20:15 Dania - Włochy 2-1
20:30 Albania - Szwajcaria 1-2
20:30 Holandia - Węgry 1-1
20:45 Grecja - Słowacja 2-0
20:45 Słowenia - Norwegia 2-1
20:45 Szwecja - Austria 3-1
20:45 Walia - Macedonia 2-1
21:00 Anglia - Czarnogóra 2-0
21:45 Portugalia - Izrael 3-0 JOKER
23:00 Ekwador - Urugwaj 1-2
23:00 Kolumbia - Chile 1-1
23:00 Honduras - Kostaryka 2-0

SOBOTA
03:30 Meksyk - Panama 3-1
18:00 Burkina Faso - Algieria 2-1
19:00 Wybrzeże Kości Słoniowej - Senegal 2-1

NIEDZIELA
15:00 Etiopia - Nigeria 1-1
19:00 Tunezja - Kamerun 1-1

REZERWOWE
PIĄTEK - 22:30 Wenezuela - Paragwaj 2-0
SOBOTA - 00:30 USA - Jamajka 3-0

BlackTemptress
BlackTemptress
  8 października 2013

PIĄTEK
17:00 Armenia - Bułgaria 2:1
18:00 Chorwacja - Belgia 0:2
20:00 Ukraina - Polska 2:0
20:15 Dania - Włochy 1:2
20:30 Albania - Szwajcaria 0:2
20:30 Holandia - Węgry 2:1
20:45 Grecja - Słowacja 1:1
20:45 Słowenia - Norwegia 0:1
20:45 Szwecja - Austria 3:0
20:45 Walia - Macedonia 1:2
21:00 Anglia - Czarnogóra 3:1 JOKER
21:45 Portugalia - Izrael 2:0
23:00 Ekwador - Urugwaj 0:2
23:00 Kolumbia - Chile 1:2
23:00 Honduras - Kostaryka 2:2

SOBOTA
03:30 Meksyk - Panama 2:3
18:00 Burkina Faso - Algieria 0:1
19:00 Wybrzeże Kości Słoniowej - Senegal 2:0

NIEDZIELA
15:00 Etiopia - Nigeria 2:1
19:00 Tunezja - Kamerun 2:0

REZERWOWE
PIĄTEK - 22:30 Wenezuela - Paragwaj 0:2
SOBOTA - 00:30 USA - Jamajka 3:1

wodzu2377
Posty: 2482 (po ~135 znaków)
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 3
wodzu2377
  10 października 2013

PIĄTEK
17:00 Armenia - Bułgaria 1:2
18:00 Chorwacja - Belgia 1:3
20:00 Ukraina - Polska 2:1
20:15 Dania - Włochy 0:2
20:30 Albania - Szwajcaria 0:2
20:30 Holandia - Węgry 2:0
20:45 Grecja - Słowacja 1:0
20:45 Słowenia - Norwegia 0:1
20:45 Szwecja - Austria 2:0 JOKER
20:45 Walia - Macedonia 1:1
21:00 Anglia - Czarnogóra 2:1
21:45 Portugalia - Izrael 3:2
23:00 Ekwador - Urugwaj 1:2
23:00 Kolumbia - Chile 1:1
23:00 Honduras - Kostaryka 1:1

SOBOTA
03:30 Meksyk - Panama 2:0
18:00 Burkina Faso - Algieria 1:1
19:00 Wybrzeże Kości Słoniowej - Senegal 2:0

NIEDZIELA
15:00 Etiopia - Nigeria 1:2
19:00 Tunezja - Kamerun 1:1

REZERWOWE
PIĄTEK - 22:30 Wenezuela - Paragwaj 1:2
SOBOTA - 00:30 USA - Jamajka 2:0

RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  10 października 2013

PIĄTEK

17:00 Armenia - Bułgaria 1:2
18:00 Chorwacja - Belgia 1:1
20:00 Ukraina - Polska 2:0
20:15 Dania - Włochy 1:1
20:30 Albania - Szwajcaria 1:2
20:30 Holandia - Węgry 3:0 Joker
20:45 Grecja - Słowacja 2:0
20:45 Słowenia - Norwegia 2:0
20:45 Szwecja - Austria 2:0
20:45 Walia - Macedonia 2:1
21:00 Anglia - Czarnogóra 2:0
21:45 Portugalia - Izrael 3:0
23:00 Ekwador - Urugwaj 1:2
23:00 Kolumbia - Chile 2:0
23:00 Honduras - Kostaryka 1:0

SOBOTA

03:30 Meksyk - Panama 2:0
18:00 Burkina Faso - Algieria 1:0
19:00 Wybrzeże Kości Słoniowej - Senegal 2:0

NIEDZIELA

15:00 Etiopia - Nigeria 1:1
19:00 Tunezja - Kamerun 1:0

REZERWOWE
PIĄTEK - 22:30 Wenezuela - Paragwaj 2:1
SOBOTA - 00:30 USA - Jamajka 3:0

...Ignorance is bliss...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  10 października 2013

17:00 Armenia - Bułgaria 1:2
18:00 Chorwacja - Belgia 1:0
20:00 Ukraina - Polska 1:0
20:15 Dania - Włochy 1:0
20:30 Albania - Szwajcaria 0:2
20:30 Holandia - Węgry 3:0
20:45 Grecja - Słowacja 2:0
20:45 Słowenia - Norwegia 2:1
20:45 Szwecja - Austria 2:0
20:45 Walia - Macedonia 1:0
21:00 Anglia - Czarnogóra 2:0 JOKER
21:45 Portugalia - Izrael 2:0
23:00 Ekwador - Urugwaj 1:2
23:00 Kolumbia - Chile 1:0
23:00 Honduras - Kostaryka 0:1

SOBOTA
03:30 Meksyk - Panama 2:0
18:00 Burkina Faso - Algieria 1:1
19:00 Wybrzeże Kości Słoniowej - Senegal 1:0

NIEDZIELA
15:00 Etiopia - Nigeria 1:2
19:00 Tunezja - Kamerun 1:0

REZERWOWE
PIĄTEK - 22:30 Wenezuela - Paragwaj 0:1
SOBOTA - 00:30 USA - Jamajka 2:0

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

thomas893
Posty: 10977 (po ~132 znaków)
Reputacja: -11 | BluzgometrTM: 4
thomas893
  10 października 2013

PIĄTEK
17:00 Armenia - Bułgaria 1:2
18:00 Chorwacja - Belgia 1:1
20:00 Ukraina - Polska 2:1
20:15 Dania - Włochy 0:2
20:30 Albania - Szwajcaria 0:2
20:30 Holandia - Węgry 3:0 JOKER
20:45 Grecja - Słowacja 2:1
20:45 Słowenia - Norwegia 1:1
20:45 Szwecja - Austria 2:0
20:45 Walia - Macedonia 1:2
21:00 Anglia - Czarnogóra 2:1
21:45 Portugalia - Izrael 2:0
23:00 Ekwador - Urugwaj 1:2
23:00 Kolumbia - Chile 2:1
23:00 Honduras - Kostaryka 0:1

SOBOTA
03:30 Meksyk - Panama 3:0
18:00 Burkina Faso - Algieria 1:2
19:00 Wybrzeże Kości Słoniowej - Senegal 2:1

NIEDZIELA
15:00 Etiopia - Nigeria 0:2
19:00 Tunezja - Kamerun 0:2

REZERWOWE
PIĄTEK - 22:30 Wenezuela - Paragwaj 1:2
SOBOTA - 00:30 USA - Jamajka 3:1

Enkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 15
Enkido
  10 października 2013
PIĄTEK
17:00 Armenia - Bułgaria 1-2
18:00 Chorwacja - Belgia 1-1
20:00 Ukraina - Polska 1-2
20:15 Dania - Włochy 2-2
20:30 Albania - Szwajcaria 0-2
20:30 Holandia - Węgry 4-0
20:45 Grecja - Słowacja 3-1 JOKER
20:45 Słowenia - Norwegia 1-2
20:45 Szwecja - Austria 3-0
20:45 Walia - Macedonia 0-1
21:00 Anglia - Czarnogóra 2-1
21:45 Portugalia - Izrael 4-1
23:00 Ekwador - Urugwaj 3-2
23:00 Kolumbia - Chile 3-1
23:00 Honduras - Kostaryka 1-1

SOBOTA
03:30 Meksyk - Panama 1-2
18:00 Burkina Faso - Algieria 2-1
19:00 Wybrzeże Kości Słoniowej - Senegal 3-0

NIEDZIELA
15:00 Etiopia - Nigeria 1-3
19:00 Tunezja - Kamerun 1-2

REZERWOWE

PIĄTEK - 22:30 Wenezuela - Paragwaj 3-1
SOBOTA - 00:30 USA - Jamajka 3-1

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

DarekLowcaSzparek
DarekLowcaSzparek
  11 października 2013

PIĄTEK
17:00 Armenia - Bułgaria 1:1
18:00 Chorwacja - Belgia 1:1
20:00 Ukraina - Polska 1:2
20:15 Dania - Włochy 1:2
20:30 Albania - Szwajcaria 1:2
20:30 Holandia - Węgry 3:1 Joker
20:45 Grecja - Słowacja 1:0
20:45 Słowenia - Norwegia 1:1
20:45 Szwecja - Austria 2:1
20:45 Walia - Macedonia 2:1
21:00 Anglia - Czarnogóra 2:1
21:45 Portugalia - Izrael 2:1
23:00 Ekwador - Urugwaj 1:1
23:00 Kolumbia - Chile 2:1
23:00 Honduras - Kostaryka 1:1

SOBOTA
03:30 Meksyk - Panama 2:1
18:00 Burkina Faso - Algieria 2:1
19:00 Wybrzeże Kości Słoniowej - Senegal 2:1

NIEDZIELA
15:00 Etiopia - Nigeria 0:1
19:00 Tunezja - Kamerun 1:1

REZERWOWE
PIĄTEK - 22:30 Wenezuela - Paragwaj 1:1
SOBOTA - 00:30 USA - Jamajka 2:0

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.