Enkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 15
Enkido
  30 września 2013 (pierwszy post)
PIĄTEK
20:30 Hannover - Hertha
20:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin

SOBOTA
13:45 Manchester City - Everton
16:00 Cardiff - Newcastle
16:00 Celtic - Motherwell
16:00 Fulham - Stoke
18:00 Vallecano - Real Sociedad
18:30 Leverkusen - Bayern
19:45 Roda - Zwolle
20:00 Guingamp - Rennes
20:45 Inter - AS Roma

NIEDZIELA
14:00 Montpellier - Lyon
15:00 Catania - Genoa
15:30 Nurnberg - Hamburger
15:30 Wisła Kraków - Legia Warszawa
17:00 Sevilla - Almeria
19:00 Fenerbahce - Trabzonspor
20:45 Lazio - Fiorentina
21:00 Ath. Bilbao - Valencia
21:00 Marseille - PSG

REZERWOWE
SOBOTA - 14:00 BATE - Din. Minsk
NIEDZIELA - 18:00 Waregem - St. Liege

TYPOWANIE TRWA DO
PIĄTKU 4 PAŹDZIERNIKA DO GODZ. 20.30


Typy oddajemy w temacie

Zwycięzca kolejki otrzymuje dodatkowe 5 pkt, drugie miejsce 3 pkt, trzecie - 1pkt

JOKERA oznaczamy poprzez umieszczenie tuż za typowanym wynikiem słowa JOKER!!!

Joker - mecz punktowany podwójnie

BONUS- każdy gracz może raz w całej fazie zasadniczej użyć meczu bonusowego
- sam wybiera sobie spotkanie (spośród meczów z rozpiski lub spoza tej rozpiski)
- za trafienie wyniku +6 pkt, za pudło -3 pkt

TYPUJĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE OSOBY Z PONIŻSZEJ LISTY

adi783, BlackTemptress, Casanova, Earth, Enkido, HollywoodUndead, kozaczek, Krzychu00, LeonGrande, NuTiiiiii, RexMundi, thomas893, wodzu2377, xNumber1x

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  1 października 2013

PIĄTEK
20:30 Hannover - Hertha 2:1
20:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 2:1

SOBOTA
13:45 Manchester City - Everton 3:1 JOKER
16:00 Cardiff - Newcastle 1:1
16:00 Celtic - Motherwell 2:0
16:00 Fulham - Stoke 2:1
18:00 Vallecano - Real Sociedad 1:2
18:30 Leverkusen - Bayern 1:2
19:45 Roda - Zwolle 1:1
20:00 Guingamp - Rennes 1:1
20:45 Inter - AS Roma 1:1

NIEDZIELA
14:00 Montpellier - Lyon 1:2
15:00 Catania - Genoa 2:1
15:30 Nurnberg - Hamburger 1:1
15:30 Wisła Kraków - Legia Warszawa 1:1
17:00 Sevilla - Almeria 2:1
19:00 Fenerbahce - Trabzonspor 2:1
20:45 Lazio - Fiorentina 1:1
21:00 Ath. Bilbao - Valencia 1:2
21:00 Marseille - PSG 1:1

REZERWOWE
SOBOTA - 14:00 BATE - Din. Minsk 2:1
NIEDZIELA - 18:00 Waregem - St. Liege 1:2

Earth
Earth
  2 października 2013
PIĄTEK
20:30 Hannover - Hertha 1:2
20:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 2:1

SOBOTA
13:45 Manchester City - Everton 2:1
16:00 Cardiff - Newcastle 1:2
16:00 Celtic - Motherwell 2:1 Joker
16:00 Fulham - Stoke 2:1
18:00 Vallecano - Real Sociedad 1:2
18:30 Leverkusen - Bayern 1:2
19:45 Roda - Zwolle 1:2
20:00 Guingamp - Rennes 1:2
20:45 Inter - AS Roma 1:1

NIEDZIELA
14:00 Montpellier - Lyon 1:2
15:00 Catania - Genoa 2:1
15:30 Nurnberg - Hamburger 2:1
15:30 Wisła Kraków - Legia Warszawa 2:1
17:00 Sevilla - Almeria 2:1
19:00 Fenerbahce - Trabzonspor 2:1
20:45 Lazio - Fiorentina 2:1
21:00 Ath. Bilbao - Valencia 1:2
21:00 Marseille - PSG 2:1

REZERWOWE
SOBOTA - 14:00 BATE - Din. Minsk 1:1
NIEDZIELA - 18:00 Waregem - St. Liege 1:2
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  2 października 2013
PIĄTEK
20:30 Hannover - Hertha 1:0
20:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 2:0

SOBOTA
13:45 Manchester City - Everton 2:1
16:00 Cardiff - Newcastle 0:2
16:00 Celtic - Motherwell 2:0
16:00 Fulham - Stoke 0:1
18:00 Vallecano - Real Sociedad 0:1
18:30 Leverkusen - Bayern 1:1
19:45 Roda - Zwolle 2:1
20:00 Guingamp - Rennes 1:1
20:45 Inter - AS Roma 1:0

NIEDZIELA
14:00 Montpellier - Lyon 1:2
15:00 Catania - Genoa 1:1
15:30 Nurnberg - Hamburger 2:1
15:30 Wisła Kraków - Legia Warszawa 2:1
17:00 Sevilla - Almeria 3:0 joker
19:00 Fenerbahce - Trabzonspor 1:0
20:45 Lazio - Fiorentina 1:1
21:00 Ath. Bilbao - Valencia 2:1
21:00 Marseille - PSG 0:1

REZERWOWE
SOBOTA - 14:00 BATE - Din. Minsk 2:1
NIEDZIELA - 18:00 Waregem - St. Liege 1:1

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

RomantycznySamiec
RomantycznySamiec
  2 października 2013

PIĄTEK
20:30 Hannover - Hertha 1:1
20:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1:1

SOBOTA
13:45 Manchester City - Everton 2:0
16:00 Cardiff - Newcastle 1:2
16:00 Celtic - Motherwell 2:0
16:00 Fulham - Stoke 1:1
18:00 Vallecano - Real Sociedad 1:2
18:30 Leverkusen - Bayern 0:2 Joker
19:45 Roda - Zwolle 2:2
20:00 Guingamp - Rennes 1:2
20:45 Inter - AS Roma 1:1

NIEDZIELA
14:00 Montpellier - Lyon 1:2
15:00 Catania - Genoa 2:0
15:30 Nurnberg - Hamburger 1:2
15:30 Wisła Kraków - Legia Warszawa 1:3
17:00 Sevilla - Almeria 2:0
19:00 Fenerbahce - Trabzonspor 1:1
20:45 Lazio - Fiorentina 1:1
21:00 Ath. Bilbao - Valencia 0:1
21:00 Marseille - PSG 1:2

REZERWOWE
SOBOTA - 14:00 BATE - Din. Minsk 2:1
NIEDZIELA - 18:00 Waregem - St. Liege 1:2

RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  3 października 2013

PIĄTEK 20:30 Hannover - Hertha 2:0 20:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 3:1 SOBOTA 13:45 Manchester City - Everton 2:1 16:00 Cardiff - Newcastle 2:2 16:00 Celtic - Motherwell 2:0 16:00 Fulham - Stoke 1:0 18:00 Vallecano - Real Sociedad 0:2 18:30 Leverkusen - Bayern 0:2 19:45 Roda - Zwolle 1:1 20:00 Guingamp - Rennes 1:2 20:45 Inter - AS Roma 1:1 NIEDZIELA 14:00 Montpellier - Lyon 1:2 15:00 Catania - Genoa 2:0 15:30 Nurnberg - Hamburger 1:2 15:30 Wisła Kraków - Legia Warszawa 1:1 17:00 Sevilla - Almeria 2:0 joker 19:00 Fenerbahce - Trabzonspor 2:1 20:45 Lazio - Fiorentina 1:1 21:00 Ath. Bilbao - Valencia 2:1 21:00 Marseille - PSG 1:1 REZERWOWE SOBOTA - 14:00 BATE - Din. Minsk 2:0 NIEDZIELA - 18:00 Waregem - St. Liege 1:2

...Ignorance is bliss...
HollywoodUndead
HollywoodUndead
  3 października 2013

PIĄTEK
20:30 Hannover - Hertha 1-0
20:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 2-1

SOBOTA
13:45 Manchester City - Everton 0-1
16:00 Cardiff - Newcastle 1-0
16:00 Celtic - Motherwell 3-1
16:00 Fulham - Stoke 1-2
18:00 Vallecano - Real Sociedad 0-1
18:30 Leverkusen - Bayern 0-3
19:45 Roda - Zwolle 2-0
20:00 Guingamp - Rennes 0-1
20:45 Inter - AS Roma 2-0

NIEDZIELA
14:00 Montpellier - Lyon 0-2 JOKER
15:00 Catania - Genoa 1-0
15:30 Nurnberg - Hamburger 0-2
15:30 Wisła Kraków - Legia Warszawa 1-2
17:00 Sevilla - Almeria 1-0
19:00 Fenerbahce - Trabzonspor 3-1
20:45 Lazio - Fiorentina 2-1
21:00 Ath. Bilbao - Valencia 0-2
21:00 Marseille - PSG 0-1

REZERWOWE
SOBOTA - 14:00 BATE - Din. Minsk 2-1
NIEDZIELA - 18:00 Waregem - St. Liege 0-0

Enkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 15
Enkido
  3 października 2013
PIĄTEK
20:30 Hannover - Hertha 3-1
20:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1-2

SOBOTA
13:45 Manchester City - Everton 3-1
16:00 Cardiff - Newcastle 1-2
16:00 Celtic - Motherwell 2-0
16:00 Fulham - Stoke 2-1
18:00 Vallecano - Real Sociedad 0-2
18:30 Leverkusen - Bayern 2-3
19:45 Roda - Zwolle 1-2
20:00 Guingamp - Rennes 2-2
20:45 Inter - AS Roma 1-2

NIEDZIELA
14:00 Montpellier - Lyon 1-3
15:00 Catania - Genoa 2-0
15:30 Nurnberg - Hamburger 1-0
15:30 Wisła Kraków - Legia Warszawa 3-1
17:00 Sevilla - Almeria 3-0
19:00 Fenerbahce - Trabzonspor 2-1
20:45 Lazio - Fiorentina 1-1
21:00 Ath. Bilbao - Valencia 2-1
21:00 Marseille - PSG 1-2 JOKER

REZERWOWE
SOBOTA - 14:00 BATE - Din. Minsk 3-1
NIEDZIELA - 18:00 Waregem - St. Liege 1-3

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

adi783
Posty: 987 (po ~124 znaków)
Reputacja: -30 | BluzgometrTM: 144
adi783
  4 października 2013

]PIĄTEK
20:30 Hannover - Hertha 2:1
20:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 2:0 JOKER

SOBOTA
13:45 Manchester City - Everton 1:1
16:00 Cardiff - Newcastle 0:1
16:00 Celtic - Motherwell 2:1
16:00 Fulham - Stoke 1:1
18:00 Vallecano - Real Sociedad 0:2
18:30 Leverkusen - Bayern 1:2
19:45 Roda - Zwolle 1:2
20:00 Guingamp - Rennes 1:0
20:45 Inter - AS Roma 1:1

NIEDZIELA
14:00 Montpellier - Lyon 1:2
15:00 Catania - Genoa 1:0
15:30 Nurnberg - Hamburger 2:0
15:30 Wisła Kraków - Legia Warszawa 2:1
17:00 Sevilla - Almeria 3:1
19:00 Fenerbahce - Trabzonspor 2:0
20:45 Lazio - Fiorentina 2:2
21:00 Ath. Bilbao - Valencia 2:1
21:00 Marseille - PSG 1:1

REZERWOWE
SOBOTA - 14:00 BATE - Din. Minsk
NIEDZIELA - 18:00 Waregem - St. Liege

:mrgreen:
BlackTemptress
BlackTemptress
  4 października 2013

PIĄTEK

20:30 Hannover - Hertha 2:0 JOKER
20:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 2:1
SOBOTA

13:45 Manchester City - Everton 2:1
16:00 Cardiff - Newcastle 1:1
16:00 Celtic - Motherwell 0:1
16:00 Fulham - Stoke 1:2
18:00 Vallecano - Real Sociedad 1:3
18:30 Leverkusen - Bayern 1:1
19:45 Roda - Zwolle 0:1
20:00 Guingamp - Rennes 1:2
20:45 Inter - AS Roma 1:2

NIEDZIELA

14:00 Montpellier - Lyon 1:0
15:00 Catania - Genoa 1:1
15:30 Nurnberg - Hamburger 2:0
15:30 Wisła Kraków - Legia Warszawa 2:0
17:00 Sevilla - Almeria 2:0
19:00 Fenerbahce - Trabzonspor 3:0
20:45 Lazio - Fiorentina 2:1
21:00 Ath. Bilbao - Valencia 2:0
21:00 Marseille - PSG 1:1

REZERWOWE
SOBOTA - 14:00 BATE - Din. Minsk 2:1
NIEDZIELA - 18:00 Waregem - St. Liege 1:1

adi783
Posty: 987 (po ~124 znaków)
Reputacja: -30 | BluzgometrTM: 144
adi783
  4 października 2013

Zapomniałem o rezerwach :D
REZERWOWE
SOBOTA - 14:00 BATE - Din. Minsk 1:2
NIEDZIELA - 18:00 Waregem - St. Liege 1:2

:mrgreen:
thomas893
Posty: 10977 (po ~132 znaków)
Reputacja: -11 | BluzgometrTM: 4
thomas893
  4 października 2013
PIĄTEK
20:30 Hannover - Hertha 2:1
20:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1:1

SOBOTA
13:45 Manchester City - Everton 2:1
16:00 Cardiff - Newcastle 0:2
16:00 Celtic - Motherwell 2:0
16:00 Fulham - Stoke 2:1
18:00 Vallecano - Real Sociedad 1:2
18:30 Leverkusen - Bayern 0:3 JOKER
19:45 Roda - Zwolle 2:1
20:00 Guingamp - Rennes 0:1
20:45 Inter - AS Roma 2:1

NIEDZIELA
14:00 Montpellier - Lyon 1:2
15:00 Catania - Genoa 1:2
15:30 Nurnberg - Hamburger 1:2
15:30 Wisła Kraków - Legia Warszawa 1:2
17:00 Sevilla - Almeria 2:0
19:00 Fenerbahce - Trabzonspor 2:1
20:45 Lazio - Fiorentina 1:1
21:00 Ath. Bilbao - Valencia 2:1
21:00 Marseille - PSG 1:2

REZERWOWE
SOBOTA - 14:00 BATE - Din. Minsk 2:0
NIEDZIELA - 18:00 Waregem - St. Liege 1:2
Krzychu00
Krzychu00
  4 października 2013

PIĄTEK
20:30 Hannover - Hertha 2-1
20:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 2-1

SOBOTA
13:45 Manchester City - Everton 2-1
16:00 Cardiff - Newcastle 2-2
16:00 Celtic - Motherwell 3-1
16:00 Fulham - Stoke 2-1
18:00 Vallecano - Real Sociedad 1-2
18:30 Leverkusen - Bayern 1-2
19:45 Roda - Zwolle 1-1
20:00 Guingamp - Rennes 1-0
20:45 Inter - AS Roma 1-1 JOKER

NIEDZIELA
14:00 Montpellier - Lyon 1-1
15:00 Catania - Genoa 1-1
15:30 Nurnberg - Hamburger 2-1
15:30 Wisła Kraków - Legia Warszawa 1-1
17:00 Sevilla - Almeria 2-0
19:00 Fenerbahce - Trabzonspor 1-1
20:45 Lazio - Fiorentina 1-1
21:00 Ath. Bilbao - Valencia 1-1
21:00 Marseille - PSG 1-1

REZERWOWE
SOBOTA - 14:00 BATE - Din. Minsk 2-1
NIEDZIELA - 18:00 Waregem - St. Liege 1-3

xNumber1x
Posty: 406 (po ~276 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 7
xNumber1x
  4 października 2013
PIĄTEK:
20:30 Hannover - Hertha 2:1
20:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1:0
SOBOTA:
13:45 Manchester City - Everton 2:1
16:00 Cardiff - Newcastle 2:1
16:00 Celtic - Motherwell 2:0
16:00 Fulham - Stoke 2:1
18:00 Vallecano - Real Sociedad 1:1
18:30 Leverkusen - Bayern 1:3
19:45 Roda - Zwolle 1:2
20:00 Guingamp - Rennes 1:1
20:45 Inter - AS Roma 1:1
NIEDZIELA:
14:00 Montpellier - Lyon 1:1
15:00 Catania - Genoa 2:1
15:30 Nurnberg - Hamburger 2:1
15:30 Wisła Kraków - Legia Warszawa 2:1
17:00 Sevilla - Almeria 3:1 JOKER
19:00 Fenerbahce - Trabzonspor 2:2
20:45 Lazio - Fiorentina 1:2
21:00 Ath. Bilbao - Valencia 1:2
21:00 Marseille - PSG 1:2
REZERWOWE:
SOBOTA :
14:00 BATE - Din. Minsk 2:1
NIEDZIELA:
18:00 Waregem - St. Liege 1:1
DarekLowcaSzparek
DarekLowcaSzparek
  4 października 2013
PIĄTEK
20:30 Hannover - Hertha 2:1
20:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 2:1

SOBOTA
13:45 Manchester City - Everton 2:1
16:00 Cardiff - Newcastle 1:1
16:00 Celtic - Motherwell 2:1
16:00 Fulham - Stoke 1:0
18:00 Vallecano - Real Sociedad 1:2
18:30 Leverkusen - Bayern 1:2
19:45 Roda - Zwolle 1:2
20:00 Guingamp - Rennes 1:1
20:45 Inter - AS Roma 1:2

NIEDZIELA
14:00 Montpellier - Lyon 1:2
15:00 Catania - Genoa 1:1
15:30 Nurnberg - Hamburger 1:1
15:30 Wisła Kraków - Legia Warszawa 1:2
17:00 Sevilla - Almeria 2:1 Joker
19:00 Fenerbahce - Trabzonspor 1:1
20:45 Lazio - Fiorentina 1:1
21:00 Ath. Bilbao - Valencia 2:1
21:00 Marseille - PSG 1:2

REZERWOWE
SOBOTA - 14:00 BATE - Din. Minsk 1:0
NIEDZIELA - 18:00 Waregem - St. Liege 1:1
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.