NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  18 września 2013 (pierwszy post)


Od 20 do 29 września w Polsce i Danii zostaną rozegrane ME w siatkówce mężczyzn.

Miasta goszczące to : Gdynia, Gdańsk, Odense, Herning, Kopenhaga, Aarhus

Grupy :

GRUPA A : Dania, Włochy, Białoruś, Belgia.
GRUPA B : Polska,Słowacja, Francja, Turcja.
GRUPA C : Finlandia, Serbia, Holandia, Słowenia.
GRUPA D : Rosja, Bułgaria, Niemcy, Czechy.


System rozgrywek podobny jak niedawno u Pań, do ćwierćfinałów awansują zwycięzcy grup, drużyny z miejsc 2-3 zagrają w barażach o 1/4.

Terminarz spotkań d83cdf00 :

20.09 o godz. 20:30 gramy z Turcją
21.09 o godz. 20:30 z Francją
22.09 o godz. 18.00 ze Słowacją

Kadra naszej reprezentacji :

- rozgrywający: Łukasz Żygadło, Fabian Drzyzga
- atakujący: Grzegorz Bociek, Jakub Jarosz
- środkowi: Piotr Nowakowski, Marcin Możdżonek, Andrzej Wrona, Łukasz Wiśniewski
- przyjmujący: Michał Winiarski, Bartosz Kurek, Michał Ruciak, Michał Kubiak
- libero: Paweł Zatorski, Damian Wojtaszek

---------------------------------------------------------------


26a1 Jakie szanse dajecie Polakom w tych ME, będzie medal 2754
26a1Kto faworytem / czarnym koniem turnieju 2754
26a1 Jak oceniacie skład Polaków, kogo ewentualnie brakuje 2754
26a1 Czy ktoś może wybiera się gdzieś na mecz 2754


Dla pozostających w domu : d83ddcfa d83ddc49 Polsat Sport, Polsat Sport Extra.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  24 września 2013
Enkido
Enkido: Przecież oni są zwyczajnie słabi, a nie kalkulowali


Niestety ;/
Decydujące piłki zrypał Kurek, raz przechodząca i ten końcowy atak. Do Winiara nie mam pretensji po prostu mniej siły w 4,5 secie. Bociek też nieźle ciągnął atak w tie-breaku.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kuba92762
kuba92762
  24 września 2013

Ofermy ebane.
Już śpieszę tłumaczyć po Jim Beamie dlaczego bo reflektuję jeszcze.
Nowakowski oferma nr 1.- Skrimov, który w każdym meczu, żegna się po 15 minutach bo jest czapowany niemiłosiernie dzisiaj gra mecz ebanego życia bo Nowakowski skacze do krótkiej nawet gdy Bułgarzy odbierają piłkę na 24 metr.
Kurek oferma nr 2.- Wielki zawodnik Lube Banci ktory podobno miał ciągnąć naszą drużynę, a tymczasem zapamiętałem go ze spektakularnych czap, które zbierał pod nogi.

To nie jest reprezentacja, którą oglądałem na PŚ. Są zwyczajnie słabi bo każdy myśli,że jest ebaną gwiazdeczką. Wstawić Boćka, Drzyzgę, Wiśniewskiego i wokół nich dobierać skład.

PS. Dziwi mnie ciśnięcie w tym temacie Enkido o reprezentacji siatkarzy, kiedy jego reprezentacja jest światowym pośmiewiskiem na poziomie Wysp Świętego Wojciecha.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  24 września 2013

z wp.pl



:crylol:
mało tego redaktorku sportu na zacnym portalu, nie będzie nas nawet w ćwierćfinale - pewnie go to zdziwi w komentach

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Gutek909
Gutek909
  24 września 2013

Dokładnie, Nowakowski wygląda jakby się cały mecz bał. No kuwa chłopak ma już jako takie doświadczenie, a gra jak pi pa. Po LŚ padło wszystko, w szczególności blok.

Gdzie te czasy z Kadziewiczem i Plińskim :and:

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  24 września 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: PS. Dziwi mnie ciśnięcie w tym temacie Enkido o reprezentacji siatkarzy, kiedy jego reprezentacja jest światowym pośmiewiskiem na poziomie Wysp Świętego Wojciecha.

1. Nie posiadam swojej reprezentacji
2. Od czasu wygrania Ligi Światowej, późniejszych zapowiedzi zawodników, że jedziemy do Londynu po złoty medal i późniejszym blamażu na IO siatkarze idą tylko w dół

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

kuba92762
kuba92762
  24 września 2013

Idą w dół, dziwi mnie tylko, że ciśniesz po reprezentacji, która chociaż potrafiła wygrać jeden mecz na mistrzostwach, a piłkarze tracą gola nawet z San Marino.

Prawdopodobnie żegnamy Anastasiego, nie chce mi się wierzyć, że zostanie. Przyjdzie następny, będą zapowiedzi, tyle, że nie widzę, abyśmy wygrali jakiś turniej. Sokołow się zgrywa z resztą, Kacapy natrzeźwo wygrywają mecze samą zagrywką, no i Dania rośnie w siłę co może nam sprawić problem ogromny.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  24 września 2013

Trochę to dziwne, że taki couch jak Anastasi po 2 porażkach w LŚ z Francją i 2 z Bułgarią nie wyciąga wniosków. Miałem wrażenie jak z boku coś tłumaczył takiemu Boćkowi ten zwyczajnie w świecie go nie rozumiał.
To tak jakby mi koleś coś mówił po chińsku .....
Chyba, że ktoś mnie przekona -> sugerowanie, że siatkarze znają angielski.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kuba92762
kuba92762
  24 września 2013

Jestem ciekaw na którym miejscu w rankingu będziemy za rok...Obawiam się, że pizdunieczka.

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  24 września 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Idą w dół, dziwi mnie tylko, że ciśniesz po reprezentacji, która chociaż potrafiła wygrać jeden mecz na mistrzostwach, a piłkarze tracą gola nawet z San Marino.

Turcja i Słowenia w siatce nie znaczą nic

Nawet Anglicy stracili gola z San Marino ;)

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

kuba92762
kuba92762
  24 września 2013
Enkido
Enkido: Nawet Anglicy stracili gola z San Marino ;)

Tak, w 1410.
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  24 września 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak, w 1410.

1993 bodajże i to już w 9 sekundzie, co do dziś jest najszybciej strzelonym golem eliminacji MŚ

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

kuba92762
kuba92762
  24 września 2013

Analizuję sobie to w co my jeszcze w świecie możemy złoto wyebać? Majewski uj, Włodarczyk powoli uj, reprezentacje wiadomo...coraz większy wstyd będzie coś czuję.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  24 września 2013

gdzie Kzyhu ze starym siatkarskim porzekadłem :ziober2:261d

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  24 września 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Analizuję sobie to w co my jeszcze w świecie możemy złoto wyebać?


Na pewno nie w piłce nożnej, siatkówce, koszykówce, piłce ręcznej - jedynie żużel :rock:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kuba92762
kuba92762
  24 września 2013

No to niestety, w pompie mam ten sport. Stanę się zaraz frustratem. Wstydzę się tego wyniku.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.