NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  12 września 2013 (pierwszy post)
Już w ten weekend po przerwie reprezentacyjnej do zmagań ligowych wracają nasi 'najlepsi' kopacze :D


Zestaw par :



Tabela po 6 kolejkach :



26bd26bd26bd

Jakie typujecie wyniki 2754
Hit / kit kolejki 2754
Gdzie padnie niespodzianka 2754

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  12 września 2013

Nie dodałem, że w tej kolejce mecz podwyższonego ryzyka na forum :ziober2:
Śląsk - Lech, teraz przekonamy się kto jest lepszy.

moje typy :

Widzew - Podbeskidzie 1
Wisła - Piast X
Zawisza - Cracovia X
Śląsk - Lech 1
Korona - Legia 2
Jaga - Ruch 1
Pogoń - Lechia 2
Górnik - Zagłębie 1

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  12 września 2013
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Nie dodałem, że w tej kolejce mecz podwyższonego ryzyka na forum Śląsk - Lech, teraz przekonamy się kto jest lepszy.

No nie wiem, Lech jest w dalszym ciągu mocno osłabiony. Murawski, Burić, Kamiński, Ceesay, Możdżeń, Pawłowski - tych zawodników nie zobaczymy we Wrocławiu, niepewny jest występ Wołąkiewicza. Z drugiej strony nie zobaczymy Spahicia, Patejuka i oczywiście sprzedanego Soboty. Sami sobie odpowiedzcie kto ma większe braki w kadrze.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Kombatant
Kombatant
  12 września 2013
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Nie dodałem, że w tej kolejce mecz podwyższonego ryzyka na forum Śląsk - Lech, teraz przekonamy się kto jest lepszy.


Pachnie remisem
choc z taka obrona Slaska czyli dziurawa jak ser szwajcarski nawet w slabej dyspozycji Lech moze zaaplikowac przynajmniej 2 gole, nie ma Soboty nie mam pojecia kto bedzie nakrecal akcje, bo nie widze nastepcy jego w skladzie

NuTiiiiii
NuTiiiiii: mecz podwyższonego ryzyka na forum

:zaciera rece:
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  12 września 2013
NuTiiiiii
NuTiiiiii: mecz podwyższonego ryzyka na forum

Alarm odwołany, nie ma mnie w sobotę :P

Widzew - Podbeskidzie 1
Wisła - Piast 1
Zawisza - Cracovia 2
Śląsk - Lech 2
Korona - Legia 2
Jaga - Ruch X
Pogoń - Lechia X
Górnik - Zagłębie 1

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  12 września 2013
Enkido
Enkido: No nie wiem, Lech jest w dalszym ciągu mocno osłabiony. Murawski, Burić, Kamiński, Ceesay, Możdżeń, Pawłowski - tych zawodników nie zobaczymy we Wrocławiu, niepewny jest występ Wołąkiewicza. Z drugiej strony nie zobaczymy Spahicia, Patejuka i oczywiście sprzedanego Soboty. Sami sobie odpowiedzcie kto ma większe braki w kadrze.


Spoko, zobaczymy jak będzie ale chyba zamienią się miejscami w grupie mistrzowskiej i spadkowej.
Konto usunięte
Konto usunięte: Pachnie remisem choc z taka obrona Slaska czyli dziurawa jak ser szwajcarski nawet w slabej dyspozycji Lech moze zaaplikowac przynajmniej 2 gole, nie ma Soboty nie mam pojecia kto bedzie nakrecal akcje, bo nie widze nastepcy jego w skladzie

Jeśli nie zagra ten Gavish (mam nadzieję, że pożegnał się z klubem) a będzie zdrowy Pawelec to nie powinno być źle, kto ma strzelić dla Lecha - Teo ? nie no bez jaj. Nie ma Soboty to akcje powinien napędzać Mila, Plaku i odziwo Kaźmierczak tak myślę.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  12 września 2013
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Spoko, zobaczymy jak będzie ale chyba zamienią się miejscami w grupie mistrzowskiej i spadkowej.

To akurat się nie stanie

NuTiiiiii
NuTiiiiii: kto ma strzelić dla Lecha

Co do tego ma swojego pewniaka, ale nie zdradzę

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  12 września 2013
Enkido
Enkido: Co do tego ma swojego pewniaka, ale nie zdradzę

Mowa o tym młodym Formelli ? W prezezonie dobrze spisywał się w sparingach a teraz mało szans na grę dostaje.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  12 września 2013
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Mowa o tym młodym Formelli ? W prezezonie dobrze spisywał się w sparingach a teraz mało szans na grę dostaje.

Nie wiem czy Formella też nie ma czasem jakiegoś urazu. Nie o niego mi chodzi.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  12 września 2013
Enkido
Enkido: Nie wiem czy Formella też nie ma czasem jakiegoś urazu. Nie o niego mi chodzi.


No to w niedzielę czekam na koment do meczu :ziober2:
O ile będziesz miał czas obejrzeć.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  12 września 2013
NuTiiiiii
NuTiiiiii: No to w niedzielę czekam na koment do meczu O ile będziesz miał czas obejrzeć.

No nie będę oglądał, wiem to na 100 %

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

gife
gife
  12 września 2013

Będę we Wrocku osobiście dopingował i przyglądał się kopaninie. Mam nadzieję, że mecz będzie na wysokich obrotach i obie drużyny pokażą, że szczyt w tabeli to nie przypadek :)

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  13 września 2013

1:1 po deszczowym meczu w Łodzi, Urban ładnie uderzył i 2 minuty później RTS doprowadza do wyrównania - gol ze spalonego a może polscy liniowi idą z duchem gry :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  13 września 2013

Wisła ładnie sobie pograła z Piastem
3:0 to najniższy wymiar kary

...Ignorance is bliss...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  14 września 2013

dziwnie wygląda Wisła na 1 miejscu w tabeli :D
szkoda tylko, że 2 mecze wczoraj i w każdym gol ze spalonego, dobrze że Gil z tym karnym odmulił bo byłby śmiech na sali

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.