RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  10 września 2013 (pierwszy post)
Sobota

15:30 Bayern-Hannover
16:00 Aston Villa-Newcastle
18:00 Inter-Juventus
18:00 Levante-Real Sociedad
18:30 Everton-Chelsea
18:45 Ajax-Zwolle
19:00 Napredak-FK Vozdovac
20:00 Montpellier-Reims
20:00 Barcelona-Sevilla
20:00 Leuven-Charleroi

NIEDZIELA

14:00 Monaco-Lorient
15:00 Elfsborg-Norrkoping
15:00 Udinese-Bologna
15:30 Hoffenheim-Moenchengladbach
15:30 Jagiellonia Białystok-Ruch Chorzów
17:00 Sivasspor-Eskisehirspor
17:00 Nacional-Arouca d83cdf1f
17:30 Braunschweig-Nurnberg
18:00 Pogoń Szczecin-Lechia Gdańsk
19:00 Tromsö-Rosenborg

Rezerwowe
Sobota - 20:00Litex Lovech-Slavia Sofia
Niedziela - 13:45Tomsk-Anzhi

zdarzenia

- strzelec bramki dla Arouca ( lub brak)
- która drużyna dokona szybciej drugiej zmiany ?
- która drużyna wykona więcej rzutów rożnych ?
- czy będzie rzut karny ?

TYPOWANIE TRWA DO

SOBOTY 14 WRZEŚNIA DO GODZ. 15.30


Typy oddajemy w temacie

Zwycięzca kolejki otrzymuje dodatkowe 5 pkt , drugie miejsce 3 pkt, trzecie - 1pkt

JOKERA oznaczamy poprzez umieszczenie tuż za typowanym wynikiem słowa JOKER!!!
Joker - mecz punktowany podwójnie

Mecz z Gwiazdką oprócz wyniku typowane będzie zdarzenie

BONUS - każdy gracz może raz w całej fazie zasadniczej użyć meczu bonusowego
- sam wybiera sobie spotknaie
- za trafienie wyniku 6 pkt , za pudło - 3pkt

TYPUJĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE OSOBY Z PONIŻSZEJ LISTY
Rex Wiertlo92 xNumber1x Renifer LeonGrande Earth Adi BlackTemptress HollywoodUndead NuTiiiiiii MuyBueno thomas893 wodzu2377 kozaczek Krzychu Casanova Enkido kuba92762 WueRzeT
...Ignorance is bliss...
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  10 września 2013

Sobota

15:30 Bayern-Hannover 3:1
16:00 Aston Villa-Newcastle 2:1
18:00 Inter-Juventus 1:2
18:00 Levante-Real Sociedad 1:2
18:30 Everton-Chelsea 1:2
18:45 Ajax-Zwolle 3:1
19:00 Napredak-FK Vozdovac 1:1
20:00 Montpellier-Reims 2:1
20:00 Barcelona-Sevilla 3:1 [JOKER]
20:00 Leuven-Charleroi 2:1

NIEDZIELA

14:00 Monaco-Lorient 3:1
15:00 Elfsborg-Norrkoping 2:1
15:00 Udinese-Bologna 2:1
15:30 Hoffenheim-Moenchengladbach 2:1
15:30 Jagiellonia Białystok-Ruch Chorzów 2:1
17:00 Sivasspor-Eskisehirspor 2:1
17:00 Nacional-Arouca 2:1
17:30 Braunschweig-Nurnberg 1:1
18:00 Pogoń Szczecin-Lechia Gdańsk 1:1
19:00 Tromsö-Rosenborg 1:2

Rezerwowe
Sobota - 20:00Litex Lovech-Slavia Sofia 2:1
Niedziela - 13:45Tomsk-Anzhi 1:2

zdarzenia

- strzelec bramki dla Arouca ( lub brak) - brak
- która drużyna dokona szybciej drugiej zmiany ? Arouca
- która drużyna wykona więcej rzutów rożnych ? Nacional
- czy będzie rzut karny ? nie

LatwyPrawiczek
LatwyPrawiczek
  10 września 2013

Sobota 15:30 Bayern-Hannover 2:0
16:00 Aston Villa-Newcastle 2:1
18:00 Inter-Juventus 0:2
18:00 Levante-Real Sociedad 1:3
18:30 Everton-Chelsea 0:1
18:45 Ajax-Zwolle 3:2
19:00 Napredak-FK Vozdovac 1:1
20:00 Montpellier-Reims 1:1
20:00 Barcelona-Sevilla 3:0 [JOKER]
20:00 Leuven-Charleroi 1:1
NIEDZIELA
14:00 Monaco-Lorient 3:0 1
5:00 Elfsborg-Norrkoping 2:1
15:00 Udinese-Bologna 2:0
15:30 Hoffenheim-Moenchengladbach 1:1
15:30 Jagiellonia Białystok-Ruch Chorzów 1:1
17:00 Sivasspor-Eskisehirspor 1:1
17:00 Nacional-Arouca 2:0
17:30 Braunschweig-Nurnberg 1:2
18:00 Pogoń Szczecin-Lechia Gdańsk 0:0
19:00 Tromsö-Rosenborg 0:2
Rezerwowe
Sobota - 20:00Litex Lovech-Slavia Sofia 2:1
Niedziela - 13:45Tomsk-Anzhi 1:2

zdarzenia - strzelec bramki dla Arouca ( lub brak) - brak -
która drużyna dokona szybciej drugiej zmiany ? Arouca -
która drużyna wykona więcej rzutów rożnych ? Nacional -
czy będzie rzut karny ? nie

KotekLizeMlotek
KotekLizeMlotek
  12 września 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Sobota
15:30 Bayern-Hannover 3-1
16:00 Aston Villa-Newcastle 0-1
18:00 Inter-Juventus 1-2
18:00 Levante-Real Sociedad 0-2
18:30 Everton-Chelsea 0-1
18:45 Ajax-Zwolle 1-0
19:00 Napredak-FK Vozdovac 2-1
20:00 Montpellier-Reims 2-0
20:00 Barcelona-Sevilla 2-1 JOKER
20:00 Leuven-Charleroi 0-0

NIEDZIELA
14:00 Monaco-Lorient 2-1
15:00 Elfsborg-Norrkoping 2-1
15:00 Udinese-Bologna 2-0
15:30 Hoffenheim-Moenchengladbach 0-1
15:30 Jagiellonia Białystok-Ruch Chorzów 0-1
17:00 Sivasspor-Eskisehirspor 2-0
17:00 Nacional-Arouca 1-0 d83cdf1f
strzelec bramki brak, Arouca, Nacional, Będzie rzut karny.

17:30 Braunschweig-Nurnberg 0-1
18:00 Pogoń Szczecin-Lechia Gdańsk 1-1
19:00 Tromsö-Rosenborg 0-1

Rezerwowe
Sobota - 20:00 Litex Lovech-Slavia Sofia 2-1
Niedziela - 13:45 Tomsk-Anzhi 0-1

Krzychu00
Krzychu00
  12 września 2013

Sobota

15:30 Bayern-Hannover 3-1 JOKER
16:00 Aston Villa-Newcastle 1-1
18:00 Inter-Juventus 1-1
18:00 Levante-Real Sociedad 2-1
18:30 Everton-Chelsea 0-2
18:45 Ajax-Zwolle 3-1
19:00 Napredak-FK Vozdovac 1-1
20:00 Montpellier-Reims 0-0
20:00 Barcelona-Sevilla 4-0
20:00 Leuven-Charleroi 2-1

NIEDZIELA

14:00 Monaco-Lorient 3-0
15:00 Elfsborg-Norrkoping 2-1
15:00 Udinese-Bologna 2-1
15:30 Hoffenheim-Moenchengladbach 2-1
15:30 Jagiellonia Białystok-Ruch Chorzów 2-0
17:00 Sivasspor-Eskisehirspor 2-1
17:00 Nacional-Arouca 2-0 (brak, Arouca , Nacional , nie )
17:30 Braunschweig-Nurnberg 2-1
18:00 Pogoń Szczecin-Lechia Gdańsk 1-1
19:00 Tromsö-Rosenborg 0-2

Rezerwowe
Sobota - 20:00 Litex Lovech-Slavia Sofia 2-0
Niedziela - 13:45 Tomsk-Anzhi 2-0

adi783
Posty: 987 (po ~124 znaków)
Reputacja: -30 | BluzgometrTM: 144
adi783
  12 września 2013

Sobota

15:30 Bayern-Hannover 2:1
16:00 Aston Villa-Newcastle 2:1
18:00 Inter-Juventus 0:2
18:00 Levante-Real Sociedad 0:1
18:30 Everton-Chelsea 1:2
18:45 Ajax-Zwolle 3:2
19:00 Napredak-FK Vozdovac 1:3
20:00 Montpellier-Reims 1:1
20:00 Barcelona-Sevilla 2:1
20:00 Leuven-Charleroi 2:2

NIEDZIELA

14:00 Monaco-Lorient 2:0
15:00 Elfsborg-Norrkoping 1:0
15:00 Udinese-Bologna 2:0
15:30 Hoffenheim-Moenchengladbach 1:2
15:30 Jagiellonia Białystok-Ruch Chorzów 1:0
17:00 Sivasspor-Eskisehirspor 0:3
17:00 Nacional-Arouca e1:1 (Roberto, Nacional, Nacional, Nie)
17:30 Braunschweig-Nurnberg 0:2
18:00 Pogoń Szczecin-Lechia Gdańsk 0:2
19:00 Tromsö-Rosenborg 1:2

Rezerwowe
Sobota - 20:00 Litex Lovech-Slavia Sofia 0:2
Niedziela - 13:45 Tomsk-Anzhi 2:1

:mrgreen:
adi783
Posty: 987 (po ~124 znaków)
Reputacja: -30 | BluzgometrTM: 144
adi783
  12 września 2013
adi783
adi783: 18:00 Pogoń Szczecin-Lechia Gdańsk 0:2
JOKER
:mrgreen:
Enkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 15
Enkido
  12 września 2013
SOBOTA
15:30 Bayern-Hannover 3-1
16:00 Aston Villa-Newcastle 2-1
18:00 Inter-Juventus 1-2
18:00 Levante-Real Sociedad 1-2
18:30 Everton-Chelsea 1-2
18:45 Ajax-Zwolle 3-2
19:00 Napredak-FK Vozdovac 3-0
20:00 Montpellier-Reims 2-1
20:00 Barcelona-Sevilla 3-1
20:00 Leuven-Charleroi 1-1

NIEDZIELA
14:00 Monaco-Lorient 3-0 JOKER
15:00 Elfsborg-Norrkoping 2-0
15:00 Udinese-Bologna 3-1
15:30 Hoffenheim-Moenchengladbach 2-1
15:30 Jagiellonia Białystok-Ruch Chorzów 1-1
17:00 Sivasspor-Eskisehirspor 1-1
17:00 Nacional-Arouca 3-1 d83cdf1f (Sergio, Arouca, Nacional, nie)
17:30 Braunschweig-Nurnberg 1-1
18:00 Pogoń Szczecin-Lechia Gdańsk 2-2
19:00 Tromsö-Rosenborg 1-2

Rezerwowe
Sobota - 20:00 Litex Lovech-Slavia Sofia 3-0
Niedziela - 13:45 Tomsk-Anzhi 1-2

===================

Pary 4. kolejki Head To Head

LeonGrande - xNumber1x
MuyByeno - kuba92762
NuTiiiiii - Krzychu00
RexMundi - kozaczek
thomas893 - HollywoodUndead
wodzu2377 - Enkido
WueRZet - Earth
adi783 - Casanova
bialywgw1991 - BlackTemptress

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

MuyBueno
MuyBueno
  13 września 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Sobota
15:30 Bayern-Hannover 2-0
16:00 Aston Villa-Newcastle 1-1
18:00 Inter-Juventus 2-1
18:00 Levante-Real Sociedad 2-0
18:30 Everton-Chelsea 1-2
18:45 Ajax-Zwolle 2-1
19:00 Napredak-FK Vozdovac 1-0
20:00 Montpellier-Reims 1-0
20:00 Barcelona-Sevilla 4-0
20:00 Leuven-Charleroi 2-0
NIEDZIELA
14:00 Monaco-Lorient 3-1
15:00 Elfsborg-Norrkoping 2-1
15:00 Udinese-Bologna 2-0
15:30 Hoffenheim-Moenchengladbach 2-0
15:30 Jagiellonia Białystok-Ruch Chorzów 2-0
17:00 Sivasspor-Eskisehirspor 2-1
17:00 Nacional-Arouca 2-0
17:30 Braunschweig-Nurnberg 2-1
18:00 Pogoń Szczecin-Lechia Gdańsk 1-1 JOKER
19:00 Tromsö-Rosenborg 0-1
Rezerwowe w sobotę:
20:00 Litex Lovech-Slavia Sofia 1-0
W niedzielę :
13:45 Tomsk-Anzhi 1-0
- strzelec bramki dla Arouca NIE
która drużyna dokona szybciej drugiej zmiany ? Arouca
która drużyna wykona więcej rzutów rożnych ? Nacional
czy będzie rzut karny ? nie

BlackTemptress
BlackTemptress
  13 września 2013

Sobota

15:30 Bayern-Hannover 2:1joker
16:00 Aston Villa-Newcastle 1:1
18:00 Inter-Juventus 2:0
18:00 Levante-Real Sociedad 0:1
18:30 Everton-Chelsea 0:3
18:45 Ajax-Zwolle 2:1
19:00 Napredak-FK Vozdovac 0:2
20:00 Montpellier-Reims 2:2
20:00 Barcelona-Sevilla 2:1
20:00 Leuven-Charleroi 1:1

NIEDZIELA

14:00 Monaco-Lorient 3:1
15:00 Elfsborg-Norrkoping 1:1
15:00 Udinese-Bologna 2:0
15:30 Hoffenheim-Moenchengladbach 0:2
15:30 Jagiellonia Białystok-Ruch Chorzów 2:0
17:00 Sivasspor-Eskisehirspor 1:3
17:00 Nacional-Arouca e2:0
17:30 Braunschweig-Nurnberg 0:0
18:00 Pogoń Szczecin-Lechia Gdańsk 0:2
19:00 Tromsö-Rosenborg 1:2

Rezerwowe
Sobota - 20:00Litex Lovech-Slavia Sofia 1:2
Niedziela - 13:45Tomsk-Anzhi 2:1

zdarzenia

- strzelec bramki dla Arouca - BRAK
- która drużyna dokona szybciej drugiej zmiany ? ŻADNA
- która drużyna wykona więcej rzutów rożnych ? NACIONAL
- czy będzie rzut karny ? TAK

RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  13 września 2013

Sobota

15:30 Bayern-Hannover 3:1
16:00 Aston Villa-Newcastle 3:1
18:00 Inter-Juventus 1:1
18:00 Levante-Real Sociedad 1:1
18:30 Everton-Chelsea 1:2
18:45 Ajax-Zwolle 2:1
19:00 Napredak-FK Vozdovac 1:0
20:00 Montpellier-Reims 1:0
20:00 Barcelona-Sevilla 4:0
20:00 Leuven-Charleroi 2:0

NIEDZIELA

14:00 Monaco-Lorient 3:0 Joker
15:00 Elfsborg-Norrkoping 2:0
15:00 Udinese-Bologna 2:0
15:30 Hoffenheim-Moenchengladbach 1:1
15:30 Jagiellonia Białystok-Ruch Chorzów 2:1
17:00 Sivasspor-Eskisehirspor 2:0
17:00 Nacional-Arouca2:0 ( brak, Arouco, Nacional, nie )
17:30 Braunschweig-Nurnberg 1:2
18:00 Pogoń Szczecin-Lechia Gdańsk 1:1
19:00 Tromsö-Rosenborg 1:2

Rezerwowe
Sobota - 20:00Litex Lovech-Slavia Sofia 2:0
Niedziela - 13:45Tomsk-Anzhi 0:1

...Ignorance is bliss...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  13 września 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

SOBOTA

15:30 Bayern-Hannover 3:0
16:00 Aston Villa-Newcastle 1:0
18:00 Inter-Juventus 0:1
18:00 Levante-Real Sociedad 0:2
18:30 Everton-Chelsea 1:2
18:45 Ajax-Zwolle 2:0 JOKER
19:00 Napredak-FK Vozdovac 2:1
20:00 Montpellier-Reims 2:1
20:00 Barcelona-Sevilla 2:0
20:00 Leuven-Charleroi 2:1

NIEDZIELA

14:00 Monaco-Lorient 2:0
15:00 Elfsborg-Norrkoping 2:0
15:00 Udinese-Bologna 1:0
15:30 Hoffenheim-Moenchengladbach 2:1
15:30 Jagiellonia Białystok-Ruch Chorzów 1:0
17:00 Sivasspor-Eskisehirspor 1:1
17:00 Nacional-Arouca 1:1 (Djaniny, Arouca, Nacional, NIE)
17:30 Braunschweig-Nurnberg 1:1
18:00 Pogoń Szczecin-Lechia Gdańsk 1:1
19:00 Tromsö-Rosenborg 1:1

Rezerwowe

Sobota - 20:00Litex Lovech-Slavia Sofia 3:3
Niedziela - 13:45Tomsk-Anzhi 2:2

--

typy bez namysłu w minutę, enterowanie 5 minut - to mnie dobija ;///
i jeszcze później edit 3 minutowy bo na podglądzie ok, a się dodaje że trzeba backspaceym yebać

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Earth
Earth
  14 września 2013

Sobota

15:30 Bayern-Hannover 3:1
16:00 Aston Villa-Newcastle 2:1
18:00 Inter-Juventus 1:2
18:00 Levante-Real Sociedad 1:2
18:30 Everton-Chelsea 1:2
18:45 Ajax-Zwolle 3:1
19:00 Napredak-FK Vozdovac 1:1
20:00 Montpellier-Reims 2:1
20:00 Barcelona-Sevilla 3:1
20:00 Leuven-Charleroi 1:0

NIEDZIELA

14:00 Monaco-Lorient 3:1 Joker
15:00 Elfsborg-Norrkoping 2:1
15:00 Udinese-Bologna 2:1
15:30 Hoffenheim-Moenchengladbach 2:1
15:30 Jagiellonia Białystok-Ruch Chorzów 2:1
17:00 Sivasspor-Eskisehirspor 2:1
17:00 Nacional-Arouca d83cdf1f2:1
17:30 Braunschweig-Nurnberg 1:1
18:00 Pogoń Szczecin-Lechia Gdańsk 1:1
19:00 Tromsö-Rosenborg 1:2

Rezerwowe
Sobota - 20:00Litex Lovech-Slavia Sofia 1:1
Niedziela - 13:45Tomsk-Anzhi 1:1

zdarzenia

- strzelec bramki dla Arouca ( lub brak) Djaniny
- która drużyna dokona szybciej drugiej zmiany ? Arcouca
- która drużyna wykona więcej rzutów rożnych ? Arcouca
- czy będzie rzut karny ? nie.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: typy bez namysłu w minutę, enterowanie 5 minut - to mnie dobija ;/// i jeszcze później edit 3 minutowy bo na podglądzie ok, a się dodaje że trzeba backspaceym yebać

Jak zaznaczasz w głównym poście Kamila ten fragment co Ci trzeba, to usuwasz tylko "quote". Mi wrzuca tak jak trzeba. :)
thomas893
Posty: 10977 (po ~132 znaków)
Reputacja: -11 | BluzgometrTM: 4
thomas893
  14 września 2013

Sobota
15:30 Bayern-Hannover 4:0
16:00 Aston Villa-Newcastle 2;1
18:00 Inter-Juventus 1:2
18:00 Levante-Real Sociedad 2:0
18:30 Everton-Chelsea 0:2
18:45 Ajax-Zwolle 2:1
19:00 Napredak-FK Vozdovac 1:1
20:00 Montpellier-Reims 2:1
20:00 Barcelona-Sevilla 4:1 JOKER
20:00 Leuven-Charleroi 0:2

NIEDZIELA
14:00 Monaco-Lorient 2:0
15:00 Elfsborg-Norrkoping 2:1
15:00 Udinese-Bologna 2:0
15:30 Hoffenheim-Moenchengladbach 2:2
15:30 Jagiellonia Białystok-Ruch Chorzów 2:1
17:00 Sivasspor-Eskisehirspor 2:0
17:00 Nacional-Arouca 2:0
17:30 Braunschweig-Nurnberg 0:2
18:00 Pogoń Szczecin-Lechia Gdańsk 1:2
19:00 Tromsö-Rosenborg 0:1

Rezerwowe
Sobota - 20:00 Litex Lovech-Slavia Sofia 2:1
Niedziela - 13:45 Tomsk-Anzhi 1:1

zdarzenia
- strzelec bramki dla Arouca - brak
- która drużyna dokona szybciej drugiej zmiany ? Arouca
- która drużyna wykona więcej rzutów rożnych ? Nacional
- czy będzie rzut karny ? NIE

xNumber1x
Posty: 406 (po ~276 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 7
xNumber1x
  14 września 2013
Sobota
15:30 Bayern-Hannover 3:0
16:00 Aston Villa-Newcastle 2:1
18:00 Inter-Juventus 1:1
18:00 Levante-Real Sociedad 1:1
18:30 Everton-Chelsea 1:2
18:45 Ajax-Zwolle 2:1
19:00 Napredak-FK Vozdovac 1:1
20:00 Montpellier-Reims 2:1
20:00 Barcelona-Sevilla 3:0
20:00 Leuven-Charleroi 1:1
NIEDZIELA:
14:00 Monaco-Lorient 2:0
15:00 Elfsborg-Norrkoping 2:1
15:00 Udinese-Bologna 2:1
15:30 Hoffenheim-Moenchengladbach 1:1
15:30 Jagiellonia Białystok-Ruch Chorzów 1:1
17:00 Sivasspor-Eskisehirspor 2:1
17:00 Nacional-Arouca d83cdf1f 2:0
17:30 Braunschweig-Nurnberg 1:2
18:00 Pogoń Szczecin-Lechia Gdańsk 1:3 JOKER
19:00 Tromsö-Rosenborg 1:2
Rezerwowe
Sobota - 20:00 Litex Lovech-Slavia Sofia 1:1
Niedziela - 13:45 Tomsk-Anzhi 0:2
Zdarzenia:
- strzelec bramki dla Arouca ( lub brak) brak
- która drużyna dokona szybciej drugiej zmiany ? Arouca
- która drużyna wykona więcej rzutów rożnych ? Nacional
- czy będzie rzut karny ? Nie
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.