Bzyko15
Bzyko15
  10 września 2013 (pierwszy post)

czemu tusk nie zamknie wszystkich stadionów? przecież to wylęgarnia hołoty i nacjonalizmu, a dokąd prowadzi nacjonalizm wszyscy wiemy

Bianka
Bianka
  10 września 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: czemu tusk nie zamknie wszystkich stadionów?

wiesz ile pieniążków na nie poszło?:P
są więc trzeba korzystać. owszem, może nie wszyscy potrafią sie zachować co nie znaczy, że trzeba je "zamykać".
kibole są wszędzie a, że tam mają pole do popisu to to robią..
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  10 września 2013
Bianka
Bianka: kibole są wszędzie a, że tam mają pole do popisu to to robią.


Ciekawe zdanie, rozwiń je proszę.
:ziober2:
Bianka
Bianka
  11 września 2013

Hmm ja wychodzę z założenia, że kibol to osoba która jest wierna swoim ideom do tego stopnia, że jest w stanie zrobić wszystko byle zlikwidować przeciwnika. niezależnie od tego co i jak robi.
Na meczach spotykają się dużymi grupami i robią bójki i właściwie na tym polegają teraz mecze. Po nich dewastują plakaty/znaki i inne oznaczenia "wrogów" ponosi ich i potrafią zdziałać cuda.

Kombatant
Kombatant
  11 września 2013
Bianka
Bianka: Na meczach spotykają się dużymi grupami i robią bójki i właściwie na tym polegają teraz mecze. Po nich dewastują plakaty/znaki i inne oznaczenia "wrogów" ponosi ich i potrafią zdziałać cuda.


Za duzo ogladasz tvn-u
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  11 września 2013
Bianka
Bianka: Hmm ja wychodzę z założenia, że kibol to osoba która jest wierna swoim ideom do tego stopnia, że jest w stanie zrobić wszystko byle zlikwidować przeciwnika. niezależnie od tego co i jak robi. Na meczach spotykają się dużymi grupami i robią bójki i właściwie na tym polegają teraz mecze. Po nich dewastują plakaty/znaki i inne oznaczenia "wrogów" ponosi ich i potrafią zdziałać cuda.


Yhmm, ciekawe.

Dalsza część wypowiedzi coraz ciekawsza się robi.
:wtf: mecze polegają obecnie na bójkach pomiędzy kibicami przeciwnych druzyn ?
Tak się zastanawiam skąd się wzięła Twoja opinia ? Cos mi sie wydaje, że Rafał dobrze zasugerował, śmieciowe media ją ukształtowały.

Byłas kiedyś na jakimkolwiek meczu ?

Ja chodzę regularnie od ładnych paru lat i nie zauważyłam by 'kibole' tylko czaili sie na zdewastowanie 'znaków' innych klubów, bądź wdawali się w bójki, które by zdominowały całe spotkanie.
:ziober2:
thomas893
thomas893
  11 września 2013

Ale że ten temat to tak na serio? :wtf:

Bianka
Bianka: kibole

Jedno określenie, a już Cię skreśla z rzeczowej dyskusji, gdyż wiedzę czerpiesz z robiącej siano z mózgu telewizji

MaqdaIena
MaqdaIena: mecze polegają obecnie na bójkach pomiędzy kibicami przeciwnych druzyn ?
Od dawna przecież wiadomo, że jedzą przed meczami tatara, piana z pyska im leci, gwałcą dziewice, równają z ziemią miasta itd. itp. :ziober2:
Bianka
Bianka
  11 września 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Za duzo ogladasz tvn-u

nie oglądam telewizji.
MaqdaIena
MaqdaIena: Byłas kiedyś na jakimkolwiek meczu ?

owszem, byłam. stadion mam 4 bramy dalej więc wiem co się dzieje :)
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  11 września 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Od dawna przecież wiadomo, że jedzą przed meczami tatara, piana z pyska im leci, gwałcą dziewice, równają z ziemią miasta itd. it


Dzieciom lizaki zabierają :nie:.

Bianka
Bianka: owszem, byłam. stadion mam 4 bramy dalej więc wiem co się dzieje :


Aż sprawdziłam skąd jesteś. Stadion Śląska ? Podczas meczu leją się tylko i palą szale przeciwnej druzyny, rili ?
Wybacz ale nie chce mi sie w to wierzyć,
Na serio wydaje mi się, że masz napełnioną głowę nagonką medialną, która znów stała się popularna :).

Kibol, kibic, fanatyk, sympatyk jakie są Twoim zdaniem róznice między ludzmi okreslanymi tymi słowami ?
:ziober2:
Bianka
Bianka
  11 września 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Podczas meczu leją się tylko i palą szale przeciwnej druzyny

d83dde02 d83ddc4d
MaqdaIena
MaqdaIena: Wybacz ale nie chce mi sie w to wierzyć

a ktoś Ci kazał?
Nie, soł ? Nie rozumiem czemu jesteś taka "wzburzona" moim zdaniem.
MaqdaIena
MaqdaIena: Na serio wydaje mi się, że masz napełnioną głowę nagonką medialną, która znów stała się popularna :).

Taa, już łapie, coś w stylu "wiem lepiej".
Moje zdanie - nawet jeśli Ci się nie podoba i uważasz je za totalną bzdurę - uszanuj je :)
Kombatant
Kombatant
  11 września 2013
Bianka
Bianka: byłam. stadion mam 4 bramy dalej więc wiem co się dzieje :) Kombatant


na jakich meczach bylas?

kiedy sie "lali" ?
Gutek909
Gutek909
  11 września 2013

Jestem kibolem. Magda także. Pozdrawiam.

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  11 września 2013
Bianka
Bianka: a ktoś Ci kazał? Nie, soł ? Nie rozumiem czemu jesteś taka "wzburzona" moim zdaniem


Co ?:rotfl:.
Wzburzona nawet w cudzysłowiu nie jestem jeszcze.
Jakąś tam opinię wyraziłaś, która ma się nijak do rzeczywistości i najzwyczajniej w świecie wygląda na ukształowaną przed media.
Szczegółów chciałam się jakichkolwiek dowiedzieć, ale chyba nie będzie mi to dane, bo ich po prostu nie ma, spoko.

Bianka
Bianka: Taa, już łapie, coś w stylu "wiem lepiej". Moje zdanie - nawet jeśli Ci się nie podoba i uważasz je za totalną bzdurę - uszanuj je :


Nie ma żadnego ''coś w stylu wiem lepiej'', bo wiem lepiej :).
Bosz, sranie w banie, moje zdanie, uszanuj je bla bla.
Chciałam poznać genezę Twojego złego zdania na temat kibiców, no ale skoro nie chcesz bądź nie potrafisz jej przedstawić to okej.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem kibolem. Magda także. Pozdrawiam


To co Gutek ? Na Paprykarzach robimy rozróbę znów na stadionie ? :rotfl:.
:ziober2:
Gutek909
Gutek909
  11 września 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: To co Gutek ? Na Paprykarzach robimy rozróbę znów na stadionie ?

gdzie tam :P 21 dopiero wyjeżdżam z Włoch, a jeszcze na cały dzień do Rzymu jedziemy, więc pewnie w nocy z 22 na 23 będę dopiero w domu :P
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.