egzekutor90gool
egzekutor90gool
  1 września 2009 (pierwszy post)
...trwa, ale tematu jak nie było, tak nie ma, więc postanowiłem założyć.

Będzie ktoś zarywał nocki, by śledzić transmisje w Eurosporcie lub śledzić relacje w internecie?
Wasi faworyci?
Jak daleko dojdą Polacy?
Domachowska już odpadła :smutny:


temat do dyskusji na temat tenisa i tenisistek :mrgreen:
kuba92762
kuba92762
  14 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: O której godzinie?

22 chyba:)
kuba92762
kuba92762
  15 września 2009

O jaaa. 5 Setowka i Roger przegral, a mogl juz 2:0 w setach prowadzic.Tradycyjnie, rozluznienie i po meczu.

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  15 września 2009

nie dotrwałem do końca :and:

PokazeCiCycki69
PokazeCiCycki69
  15 września 2009

w koncu przegral i komus wisze chyba piwo:P

krzychu7818
krzychu7818
  15 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie dotrwałem do końca


no ja wyłączyłem po tym jak Federer wygrał trzeciego seta 6-4 i widzę , że popełniłem błąd , brawo dla Del Potro :)

kuba92762
kuba92762
  15 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no ja wyłączyłem po tym jak Federer wygrał trzeciego seta 6-4 i widzę , że popełniłem błąd , brawo dla Del Potro :)

Przy drugim secie przy 4:2 sie rozluznil.Znowu nie problem z gra u niego a z psychika.
Freddie2007
Freddie2007
  15 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: w koncu przegral i komus wisze chyba piwo:P

:ziober2:

Ja wylaczylem w trakcie 3 seta, a żaluje ale to najpiekniejszy dzien w moim tenisowym zyciu ze myszor wreszcie zdetronizowany:lol2:
kuba92762
kuba92762
  15 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja wylaczylem w trakcie 3 seta, a żaluje ale to najpiekniejszy dzien w moim tenisowym zyciu ze myszor wreszcie zdetronizowany

Poczekaj do nastepnego roku:D
Freddie2007
Freddie2007
  15 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Poczekaj do nastepnego roku:D

A niech sobie wygrywa, ale niech wie że nie jest niepokonany(bo on się taki czuł) i że nie będzie mu wszystko z taką łatwością przychodziło jak do tej pory i że może przegrywać nie tylko z Nadalem i Djokovicem ale też z niżej notowanymi graczami:)
Wielkie święto tenisa jest:ziober2:
PokazeCiCycki69
PokazeCiCycki69
  15 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja wylaczylem w trakcie 3 seta, a żaluje ale to najpiekniejszy dzien w moim tenisowym zyciu ze myszor wreszcie zdetronizowany

obiecalem :piwo: :piwo:
abstractly
abstractly
  16 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja wylaczylem w trakcie 3 seta, a żaluje ale to najpiekniejszy dzien w moim tenisowym zyciu ze myszor wreszcie zdetronizowany

Zgadzam się z Tobą, też go nie trawie ;/ W trakcie drugiego seta, myślałam, że Federer rozniesie DelPo w 3 setach, a tu niespodzianka ;D Achh, dobrze mu tak :mrgreen:
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  16 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja wylaczylem w trakcie 3 seta, a żaluje ale to najpiekniejszy dzien w moim tenisowym zyciu ze myszor wreszcie zdetronizowany

TO takie masz krótkie tenisowe życie, że nie pamętasz zeszłorocznego półfinału Australian Open potem Finłu WImbledonu i tegorocznego Australian:P?

Jedno mnie dziwi. Podaja Federerowi wage 85kg nie do pomyślenia. Takiemu Djokoviciovi przy wyzszym wzroscie o 2cm dali 5kg mniej a wyglada potęzniej. W ogóle Federer wygląda niepozornie i taka waga?

Donald WHO YOU?

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  16 września 2009
Predator007TSW
Predator007TSW: Jedno mnie dziwi. Podaja Federerowi wage 85kg nie do pomyślenia. Takiemu Djokoviciovi przy wyzszym wzroscie o 2cm dali 5kg mniej a wyglada potęzniej. W ogóle Federer wygląda niepozornie i taka waga?


Federer


Djokovic


toż Serb przy Szwajcarze to chudzina...
kompletnie inna budowa ciała.
kuba92762
kuba92762
  16 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Djokovicem

Z nim Federem nie ma szans juz przegrac:D
Poza tym on sie nie czul jak jakis nie do pokonania:PZawsze skromnie podchodzil do tego, ale wiadomym jest, ze to najlepszy tenisista w historii.
Dobrze, ze Del Potro sie w takim tempie rozwija i bedzie jeszcze bardziej Nadala mucil:P
krzychu7818
krzychu7818
  18 września 2009

dziś zaczął się mecz w Pucharze Davisa , Wielka Brytania- Polska , w pierwszym spotkaniu Murray wygrał z Przysiężnym 3-0

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.