Patriotaa
Patriotaa
  20 lipca 2013 (pierwszy post)

Witam mam pytanie bo zastanawiam się nad zakupem rowera trekingowego.Czy jak zacznę jeździć dzień w dzień po godzinę lub dwie godziny to zobaczę po miesiącu efekty? Mam metr 74 i ważę 78kg,chciałbym trochę zrzucić z ud i brzucha.Interesuje mnie waga 74-73kg.

kuba92762
kuba92762
  21 lipca 2013

Znudzi Ci się raz dwa jeżdżenie po 2 godziny.
Trochę głupie pytanie. W końcu to aktywność fizyczna to logiczne, że zrzucisz wagę.
Ćwiczenia ogółem świetne, sam jeżdzę godzinę dziennie, ale monotonne jest to straszne i łatwo zniechęca.

CzaroWorkout
CzaroWorkout
  21 lipca 2013

Kuba głupoty gadasz. Co kto lubi.

Patriotaa. Z brzucha może i zrzucisz jak ograniczysz pewne artykuły spożywcze ,ale od takiej częstotliwości jazdy na rowerze przyjdzie dużo mięśnia na uda. Oczywiście lepiej mięśnie niż tłuszcz. Rower dobra rzecz, a do trekingu też lepszy na drogi, także jakbyś chciał jechać w dalsza podróż... :)

kuba92762
kuba92762
  22 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Kuba głupoty gadasz. Co kto lubi.

No niektórzy mają zainteresowanie patrzeć 2 godziny w jeden punkt na ścianie. Mówię to na swoim przykładzie, bo jeżdżę już pół roku i po godzinie mi się nudzi, choć mógłbym jechać dalej.
CzaroWorkout
CzaroWorkout
  23 lipca 2013

Zależy od urozmaicenia terenu i co kto chce osiągnąć to będzie go ta rzecz motywowała :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.