Guteek9091
Guteek9091
  13 marca 2009 (pierwszy post)

Już za 29 marca w Australii rozpocznie się nowy sezon F1...
Terminarz w tym sezonie przedstawia się następująco:
29.03 - Australia
5.04 - Malezja
19.04 - Chiny
26.04 - Bahrajn
10.05 - Hiszpania
24.05 - Monako
7.06 - Turcja
21.06 - Wielka Brytania
12.07 - Niemcy
26.07 - Węgry
23.08 - Walencja ( GP Europy )
30.08 - Belgia
13.09 - Włochy
27.09 - Singapur
4.10 - Japonia
18.10 - Brazylia
1.11 - Abu Zabi
Zespoły, które wezmą udział w tym roku to:
Ferrari,McLaren,BMW Sauber, Renault, Williams, Red Bull, Toyota, Toro Rosso, Force India, Brown GP
Q. Jak Waszym zdaniem spiszę się Robert Kubica ? Czy ma szanse na podium MŚ czy nawet zwycięstwo ?
Q. Kto jest największym faworytem do tytułu Waszym zdaniem ?
Q. Czy bolid BMW Sauber jest już wystarczająco dobry żeby jeździć tak jak Ferrari czy McLareny ?
pozdrawiam :piwo:
fajnie by było gdyby ten temat ktoś podwiesił :ninja:

krzychu7818
krzychu7818
  17 marca 2009
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: No cóż, szanse Roberta nawet na podium zmalały praktycznie do 0...


niestety , czyli teraz ktos wygrywa pierwsze 9 wyscigów i juz w lipcu zostaje mistrzem

WueRZet
WueRZet
  17 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: niestety , czyli teraz ktos wygrywa pierwsze 9 wyscigów i juz w lipcu zostaje mistrzem

A potem się dziwią, że oglądalność spada :nie:
egzekutor90goI
egzekutor90goI
  17 marca 2009

powiedzmy sobie szczerze najwięcej wyścigów wygra Kubica :)

elilamasabachtani
elilamasabachtani
  17 marca 2009
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: No cóż, szanse Roberta nawet na podium zmalały praktycznie do 0...

no nie do końca. z tego co wiem (zrozumiałem) ilość zwycięstw ma decydować jedynie o mistrzostwie. O pozostałych pozycjach nadal będzie decydować stara punktacja ... choć w sumie to niewielkie pocieszenie ...
ugryzmniewszyje
ugryzmniewszyje
  17 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: powiedzmy sobie szczerze najwięcej wyścigów wygra Kubica :)

taa, to by mogło być zabawne. Kubicomania miałaby swoje apogeum xD
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  17 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no nie do końca. z tego co wiem (zrozumiałem) ilość zwycięstw ma decydować jedynie o mistrzostwie. O pozostałych pozycjach nadal będzie decydować stara punktacja ... choć w sumie to niewielkie pocieszenie

Chodziło mi o końcową klasyfikację :D

Konto usunięte
Konto usunięte: powiedzmy sobie szczerze najwięcej wyścigów wygra Kubica :)

Szczerze? :D
Guteek9091
Guteek9091
  17 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wprowadzili zmiane że mistrzem zostanie ten kto wygra najwiecej wyscigów w sezonie a nie ten kto zgromadzi najwięcej punktów

co za głupia decyzja :zly: kompletnie nie rozumiem tej decyzji...
thomas893
thomas893
  17 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wprowadzili zmiane że mistrzem zostanie ten kto wygra najwiecej wyscigów w sezonie a nie ten kto zgromadzi najwięcej punktów , jak dla mnie kompletny bezsens

"genialnych" pomysłów ciąg dalszy :and:
Guteek9091
Guteek9091
  18 marca 2009

Dziękuję za podklejenie tematy, ktokolwiek to zrobił :ninja:

Freddie2007
Freddie2007
  18 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Q. Jak Waszym zdaniem spiszę się Robert Kubica ? Czy ma szanse na podium MŚ czy nawet zwycięstwo ?

Zdobędzie medal, moim zdaniem brąz:tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Q. Kto jest największym faworytem do tytułu Waszym zdaniem ?

Kimi Raikkonen:rock:

Konto usunięte
Konto usunięte: Q. Czy bolid BMW Sauber jest już wystarczająco dobry żeby jeździć tak jak Ferrari czy McLareny ?

Nigdy nie nie dorowna, wiec dopoki Robert bedzie jezdzil u Theissena nigdy nie bedzie majstrem:nie:
Freddie2007
Freddie2007
  18 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wprowadzili zmiane że mistrzem zostanie ten kto wygra najwiecej wyscigów w sezonie a nie ten kto zgromadzi najwięcej punktów , jak dla mnie kompletny bezsens

A moim zdaniem to dobry pomysl byc moze bedzie wieksza walka o zwyciestwo, na pewno jest to lepszy pomysl niz ten zeby nie bylo tankowań:ninja:
Zreszta ten przepis dotyczy sie tylko mistrzostwa bo dalsze pozycje beda klasyfikowane normalnie wedlug punktow:tak:
krzychu7818
krzychu7818
  18 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ktokolwiek to zrobił


powiedzmy że ja :ssh:

Konto usunięte
Konto usunięte: Zreszta ten przepis dotyczy sie tylko mistrzostwa bo dalsze pozycje beda klasyfikowane normalnie wedlug punktow


ale i tak głupota ta zmiana :)
Guteek9091
Guteek9091
  18 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: powiedzmy że ja

nie możesz podobno :mrgreen:
elilamasabachtani
elilamasabachtani
  18 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dziękuję za podklejenie tematy, ktokolwiek to zrobił

dokładam się do podziękowań ... F1 to zbyt ważny temat, żeby się gdzieś gubił wśród wielu śmieci ...

Konto usunięte
Konto usunięte: A moim zdaniem to dobry pomysl byc moze bedzie wieksza walka o zwyciestwo, na pewno jest to lepszy pomysl niz ten zeby nie bylo tankowań

moim zdaniem to nie jest najlepszy pomysł ... dzięki starym przepisom w zeszłym roku prawie do samego końca czterech kierowców miało szanse na tytuł ... w nowych przepisach będzie to raczej niemożliwe i walka rozegra się tylko między dwoma. Moim zdaniem walka czterech jest bardziej emocjonująca niż walka dwóch, ale FIA ma widocznie insze racje ...
Freddie2007
Freddie2007
  18 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: moim zdaniem to nie jest najlepszy pomysł ... dzięki starym przepisom w zeszłym roku prawie do samego końca czterech kierowców miało szanse na tytuł ... w nowych przepisach będzie to raczej niemożliwe i walka rozegra się tylko między dwoma. Moim zdaniem walka czterech jest bardziej emocjonująca niż walka dwóch, ale FIA ma widocznie insze racje ...

Niekoniecznie moze sie okazac ze z 3 kierowcow bedzie mialo po 3 zyciesstwa a dwoch powiedzmy po 2 zwyciestwa wiec az 5 kierowcow moze walczyc o tytul...
Przydaja sie zmiany bo F1 byla zbyt konserwatywna i troche sie nudzila:ninja:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.