Radomatu11
Posty: 1193 (po ~164 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
Radomatu11
  30 sierpnia 2009 (pierwszy post)

Witam.Wczoraj obyly sie 272 derby Mediolanu.

Jak wynik pokazuje Inter zmiazdzyl Milan.Swoj debiut zaliczyl Sneijder.
Nie bede sie wypowiadal n atemat meczu bo niestety nie moglem ogladac dlatego mam pytania

1.Jaki to byl mecz
2.Kto byl najwieksza gwiazda meczu
3.Jak zagral nowy nabytek Interu Sneijder
4.Czy byly widoczne transfery Interu a Milanu
5.Czy Inter z taka gra ma szanse na wygranie LM

Willoughby
Willoughby
  30 sierpnia 2009
Radomatu11
Radomatu11: 1.Jaki to byl mecz

zapewne godny oglądania ;>
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  30 sierpnia 2009

Dla mnie jako kibica Milanu to po prostu kompromitacja, to co zagrali wczoraj pilkarze Milanu nie mozna nazwac meczem :)

dno i jeszcze raz dno .... i nie widac lepszych czasow narazie

Inter ? z polotem swietne akcje i ladne bramki w pelni zasluzone zwyciestwo :) tylko dzieki Storariemu nie strzelili wiecej...

coz.... bedzie dobrze jak Milan w ogole zakwalifikuje sie LE po sezonie:)

NeverMind1910
NeverMind1910
  30 sierpnia 2009
Radomatu11
Radomatu11: Witam.Wczoraj obyly sie 272 derby Mediolanu. Jak wynik pokazuje Inter zmiazdzyl Milan.Swoj debiut zaliczyl Sneijder. Nie bede sie wypowiadal n atemat meczu bo niestety nie moglem ogladac dlatego mam pytania

Strasznie lakonicznie piszesz swoje wypowiedzi. Ciężko się je czyta pisząc w Mozilli błędy miałbyś podkreślone. Z pewnością bardzo przydatna funkcja dla dyslektyka..

Radomatu11
Radomatu11: 1.Jaki to byl mecz

Dziwnie sformułowane pytanie, bez znaku zapytania. Kompletna dominacja Interu, Nerrazzuri lepsi pod każdym względem i w każdej formacji. Najlepszy na boisku Milito, dobry debiut Sneijdera.
W Milanie żenująco słabo Gattuso oraz Ronaldinho. W pierwszym składzie Boriello, który jest zdecydowanie za słabym graczem na klub pokroju Milanu..
Mecz do jednej bramki, ot co !

Radomatu11
Radomatu11: 2.Kto byl najwieksza gwiazda meczu

Diego Milito strzelił bramkę oraz zaliczył dwie asysty.

Radomatu11
Radomatu11: 3.Jak zagral nowy nabytek Interu Sneijder

Dobrze, jednak widać było brak zgrania z drużyną i kłopoty w przygotowaniu fizycznym. Z każdym meczem będzie lepiej. Na koniec sezonu zobaczymy kto będzie najlepszym rozgrywającym w Serie A - Sneijder, Diego czy może Ronaldinho?

Radomatu11
Radomatu11: 4.Czy byly widoczne transfery Interu a Milanu

Yyyy dziwne pytanie. W pierwszym składzie Interu zagrał Motta, Milito, Lucio, Sneijder i Eto'o.. Motta, Milito oraz Eto'o trafili do siatki a obrona Interu zachowała czyste konto. Wymarzony początek sezonu !

Milan? Bez błysku Huntelaar, jednak ten zawodnik żyje z podań których nie otrzymywał..

Radomatu11
Radomatu11: 5.Czy Inter z taka gra ma szanse na wygranie LM

Zacznijmy od tego, czy wygra Scudetto. Przeciwnika ma tylko jednego w tym sezonie a jest nim Juventus. Co do rozgrywek Champions League Internazionale nigdy nie błyszczeli w pucharach europejskich. Myślę, że przegrają po awansie z grupy z jedną z drużyn z Premier League.
Jako ciekawostkę powiem, że sam Mourinho ocenia szanse na wygraną Interu w LM na 5 %! Jednak to zwykła gra szkoleniowca Niebiesko-czarnych.

Dzisiaj kolejny szlagier już dziś w stolicy Italii Roma-Juventus.
Radomatu11
Posty: 1193 (po ~164 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
Radomatu11
  30 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 5 %!

na 10 ocenil

a co do tego ze sie przyczepiles o skladnie to napisze tyle ze jestem na kacu i mam gdzies czy sa bledy
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  30 sierpnia 2009

Inter dostał brakujący element, którego brak uniemożliwiał walkę w LM przynajmniej o półfinał czyli Snejdera. Nie mieli w ostatnich latach porządnego rozgrywającego. Mieli atak, boki ale nie ofensywnego środkowego. Był Cambiasso,Stankovic,Vieira i Zanetti musiał grac w pomocy ale to nie dawało szans na podbój europy. Teraz maja Etoo, który swietnie prowokuje podania oraz za Nim SNejdera, który moze go nim dokarmiać i przyładować z dystansu.Na dokłądkę Milito. Mają też niezły kapitał wśród defensywnych srodkowych pomocników szczególnie dafensywnych. Boki obrony ok, Maicon klasa światowa.

Walka w serie A będzie super. Inter i Juve będą się bic na noże. Wrescie do Włoch wraca rywalizacja. Dla mnie Juve najlepiej zachowywał się na rynku transferowym i w letnim okienku przeprowadzi najlepsze i w miarę tanie transfery. Diego to strzał w dziesiątkę. Juve oaz Inter mogą wreszcie spokojnie zdetronizować wszystkie angielskie zespoły. Ale czy Barce i Real (jeżeli zaskoczy) to nie wiadomo. Marzą mi się półfinały Hiszpański Włoskie z tymi czterema wymienionymi zespołami. Była by nareszcie odmiana bo jeżeli Włoskie drużyny nie zachodza daleko to jest jakaś pustka. ZOstają wtedy anglicy oraz Barca i być może teraz Real ( chociaż jeżeli odpadli by wcześnie to miałbym ubaw do łez). Także sezon we Włoszech jak i w całej Eurpie zapowiada się fascynująco. W poprzednim w Hiszpanii dominacja Barcy a we Włoszech Interu a tearz będzie mega walka:)

Donald WHO YOU?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.