artLiszka
Posty: 8401 (po ~110 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 4
artLiszka
  12 czerwca 2013 (pierwszy post)

........ w końcu tez sport :D

a ogólnie chciałam tylko zobaczyc ile osób i jak się na to zapatruje ;D

"Na ścianie twarze których wizerunkiem żywisz się, On fotograf dziki wampir pije ludzką krew, On fotograf żyje obcym w swoim ciele...Teraz wiesz kradniesz dusze poprzez zdjęcia swe [...]"

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  12 czerwca 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

a ja chciałbym zobaczyć jak "tańczysz" :P

sport sportem ale żeby kosztem chociażby zapasów dawać to na Olimpiadę to dla mnie lekko kpina
oby do tego nie doszło
chociaż jestem zwolennikiem by do Olimpiady wrzucać jak najwięcej dyscyplin bez usuwania innych

------

masz gdzies Anno nagrania na YT ;> :D

...Ignorance is bliss...
artLiszka
Posty: 8401 (po ~110 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 4
artLiszka
  12 czerwca 2013

usuwanie czegoś jest totalnie bezsensu .... także nie pochwalałabym tego :)
aczkolwiek to jest dobry rodzaj sportu i efektowny na olimpiady :DDD

Mundek ;D ja nie tańczę ;p nie mam tego wdzięku i gracji ;p ja tylko cwiczę ;p

nagrań jest pełno ;p mnie na szczęście jeszcze nikt nie nagrał ;D

"Na ścianie twarze których wizerunkiem żywisz się, On fotograf dziki wampir pije ludzką krew, On fotograf żyje obcym w swoim ciele...Teraz wiesz kradniesz dusze poprzez zdjęcia swe [...]"

thomas893
thomas893
  12 czerwca 2013
artLiszka
artLiszka: mnie na szczęście jeszcze nikt nie nagrał ;D

artLiszka
Posty: 8401 (po ~110 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 4
artLiszka
  12 czerwca 2013

buahahahahhahaha ;D
jakby było widac mój brak gracji to by była inna mina ;D

"Na ścianie twarze których wizerunkiem żywisz się, On fotograf dziki wampir pije ludzką krew, On fotograf żyje obcym w swoim ciele...Teraz wiesz kradniesz dusze poprzez zdjęcia swe [...]"

thomas893
thomas893
  13 czerwca 2013

Dobra ściema nie jest zła :P Obstawiam, że czekasz, aż Cię ktoś zachęci do nagrania :ziober2:

artLiszka
Posty: 8401 (po ~110 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 4
artLiszka
  13 czerwca 2013

niech tylko ktoś to zrobi to rozwalę sprzęta ;D

"Na ścianie twarze których wizerunkiem żywisz się, On fotograf dziki wampir pije ludzką krew, On fotograf żyje obcym w swoim ciele...Teraz wiesz kradniesz dusze poprzez zdjęcia swe [...]"

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  13 czerwca 2013

oj Anno pokaż nam filmik

...Ignorance is bliss...
artLiszka
Posty: 8401 (po ~110 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 4
artLiszka
  13 czerwca 2013

nie ma :D i nie bedzie ;D
nie o mnie temat!!! :D

"Na ścianie twarze których wizerunkiem żywisz się, On fotograf dziki wampir pije ludzką krew, On fotograf żyje obcym w swoim ciele...Teraz wiesz kradniesz dusze poprzez zdjęcia swe [...]"

artLiszka
Posty: 8401 (po ~110 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 4
artLiszka
  14 czerwca 2013
http://www.youtube.com/watch?v=XMusZDgFa2Q

do tego póki co dążę ;D
<3

"Na ścianie twarze których wizerunkiem żywisz się, On fotograf dziki wampir pije ludzką krew, On fotograf żyje obcym w swoim ciele...Teraz wiesz kradniesz dusze poprzez zdjęcia swe [...]"

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  15 czerwca 2013
artLiszka
artLiszka: a ogólnie chciałam tylko zobaczyc ile osób i jak się na to zapatruje ;D


Rozbawilo mnie ze rozpatruja zeby ddoac to na IO :zonk:
no bez kitu, ale to juz bylaby profanacja igrzysk ... nie mam nic do tanca na rurze, ale sa do tego odpowiednie miejsca- kluby nocne.

Zastanawia mnie po co kobiety to robia- jezeli wylaczymy zysk z napiwkow napalonych samców w klubach go go.
Tak dla sportu? sylwetki? nie wiem, moze ewoluuje ten taniec na rurze obecnie, moze jestem w tyle z wiesciami ze swiata go go.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  15 czerwca 2013

sam taniec jest spoko i nawet mozna to pod sport podpiąć
ale na Olimpiadę zasługuję o wiele więcej innych dyscyplin od tańca na róże

-- zresztą gdzies chyba kiedyś wyczytałem że niby poker ma być na olimpiadzie :lol:

...Ignorance is bliss...
artLiszka
Posty: 8401 (po ~110 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 4
artLiszka
  15 czerwca 2013
LeonGrande
LeonGrande: artLiszka: a ogólnie chciałam tylko zobaczyc ile osób i jak się na to zapatruje ;D Rozbawilo mnie ze rozpatruja zeby ddoac to na IO no bez kitu, ale to juz bylaby profanacja igrzysk ... nie mam nic do tanca na rurze, ale sa do tego odpowiednie miejsca- kluby nocne. Zastanawia mnie po co kobiety to robia- jezeli wylaczymy zysk z napiwkow napalonych samców w klubach go go. Tak dla sportu? sylwetki? nie wiem, moze ewoluuje ten taniec na rurze obecnie, moze jestem w tyle z wiesciami ze swiata go go.


i to jest właśnie strasznie stereotypowe myślenie.
Było to związane z klubami nocnymi ale jeśli się poszerzy swoje pole widzenia i zdejmie klapy z oczu można zobaczyc w tym dziedzinę gimnastyki, akrobatyki, do której potrzeba nie lada siły, wyrobienia mięśni ......... bardzo dobrze wpływa na sylwetkę, rozbudowując cale ciało a nie tylko partie poszczególne.
wiedząc ile wysiłku w to trzeba włożyc i ile trzeba cwiczyc by osiągnąc pewne rezultaty nie dziwi mnie, że są starania by wprowadzic to jako dyscyplinę olimpijską, która przy okazji efektywnie wygląda.
jest masa filmów na YT pokazujących prezentację z konkursów itp eventów gdzie widac, że to nie tylko stripitz dla napalonych samców a wymagająca wiele pracy dziedzina sportu

"Na ścianie twarze których wizerunkiem żywisz się, On fotograf dziki wampir pije ludzką krew, On fotograf żyje obcym w swoim ciele...Teraz wiesz kradniesz dusze poprzez zdjęcia swe [...]"

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.